free web hit counter Skocz do zawartości
konrados1985

Dobra i tania klinika w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za odpowiedz zastanawiam się nad sensem jedynie wchodzą te dwie kliniki! Kurcze nie wiem co zrobić o Prondeckim są też dobre opinie także sam nie wiem !Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doktor z medmix uczył się u Jerzego Kolasińskiego, jednego z najgorszych lekarzy od HT w Polsce. Ja bym się nie odważył nawet pójść na konsultacje do niego.

Zobacz wątek majette o doktorze Pradeckim, który zajmuje pierwsze miejsce na równi z Kolasem najgorszych lekarzy od HT na świecie.A to opinia na jego temat:

Poszkodowani Prandecki10 kwietnia 2013 17:31

Wszystkie osoby okaleczone i poszkodowane przez "doktora" Juliusz Prandecki

na skutek wykonania nieudanego przeszczepu włosów metodą STRIP w warunkach

chałupniczych (mieszkanie na ul. Hoża) proszone są o kontakt pod adres poszkodowani.prandecki@gmail.com

 

Zgłosiły się już dziesiątki osób z Warszawy po nieudanej transplantacji włosów u doktora Juliusz Prandecki

UWAGA Juliusz Prandecki nie jest i nigdy nie był chirurgiem i nadal wykonuje przeszczep włosów!!

 

Trwałe i widoczne blizny pooperacyjne na głowie, okaleczenia, wielotygodniowe bolesne gojenie się głowy, nieprzyjęte przeszczepy,

uszkodzenie wcześniej zdrowych nerwów włosowych i nagłe łysinie po zabiegu to tylko niektóre opinie które otrzymujemy.

ZOSTAŁEŚ OSZUKANY I POSZKODANY PISZ!! poszkodowani.prandecki@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to o o Prandeckim to sprawdzone informacje? są też dobre opinie już sam nie wiem komu wierzyć te posty o nim są z 2013 roku czy aż tyle osób jest poszkodowanych? ludzie pomocy;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty naprawdę jesteś , aż tak zdesperowany ?

Masz listę sprawdzonych i dobrych klinik ( temat podwieszony wyżej ) i tego się trzymaj . Zbieraj kasę i uderzaj na zachód na zabieg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtansza klinika w ktorej mozesz miec dobre efekty (ale nie ma gwarancji, bo z osob ktore tam byly, byly tez takie u ktorych odrost byl symboliczny), to uderzaj do getfue w turcji... a tych 2 polskich "chirurgach" lepiej zapomnij. Do tego... jeżeli masz łysienie na poziomie NW5 i myslisz ze zrobisz to tanio i dobrze to wogle odpuśc sobie pomysł przeszczepów.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale dlaczego ma jakiś pacjentów co zepsuł robotę czy możliwe zrobienie przeszczepu do 10tys zł

 

Nie ma czegoś takiego jak tania i dobra klinika. To jest skomplikowany zabieg. Nie chodzi o to, że medycznie skomplikowany, ale, że się tak wyrażę, skomplikowany kosmetycznie.

Stworzenie dobrej fryzury, gęste i równe posadzenie graftów oraz ich pobranie tak, by całość sprawiała wrażenie braku ingerencji chirurgicznej, nie jest zadaniem łatwym.

 

Jeśli nie masz pieniędzy, to rozglądaj się za metodą strip, ale w co najmniej średnich klinikach (tzn wszystkie polskie odpadają). Jeśli mimo to nie będzie cię stać, to ZREZYGNUJ!

 

Nie jest sztuką zrobić byle gówno-przeszczep, który nawet nie imituje naturalnej fryzury. A potem, z uwagi na dalszy postęp łysienia, żałować, że się w ogóle zwróciło w stronę chirurgii.

Chyba, że chcesz być kolejnym mądrym polakiem po szkodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy robił sobie STRIPa u Samira Ibrahima w Poznaniu i jest bardzo zadowolony, mówi że na kolejny przeszczep też się uda do niego


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja po Kolasinskim bylem tez zadowolony. Bo czlowiek wtedy nie myslal racjonalnie, ale cieszyl sie, ze w ogole cos odroslo i myslal, ze Pana Boga za nogi zlapal.

 

Dopiero jak poprawilem na zachodzie, to zrozumialem, ze to sredniowiecze wsrod przeszczepow.

Na zachodzie bylo gesciej, rowniej i bez sladow ingerencji chirugicznej.

Zmienilem zdanie o Kolasinskim w mig.

 

Slowem: niech Twoj znajomy otworzy temat i zda relacje ze zdjeciami. Wtedy sami ocenimy i porownamy do prac innych klinik. Tak obiektywnie i na chlodno.

Bo taki luzny post "jest zadowolony", jest tu raczej bez wartosci. Przynajmniej ja bym na podstawie takiego postu przeszczepu wlosow nigdzie nie zrobil, ani zadnego innego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest jego efekt http://www.mandalaclinic.com/sites/defa ... linic2.jpg

a to czy ma więcej jakichkolwiek zdjęć nie wiem

 

Jedno zdjęcie o niczym nie świadczy. Bardziej wiarygodne są relacje pacjentów, albo szczegółowe zdjęcia:przed,bezpośrednio po,3,6,9 i 12 miesięcy z każdego kąta a nie tylko 2 zdjęcia jak również opis ile graftów itp.Ja bym wybrał klinikę która ma setki dobrze udokumentowanych zdjęć. A jak już podjąłeś decyzję to jedz i pokaż na forum jaki to fachowiec bo może my się mylimy i pod nosem mamy światowego lekarza od HT. Bo po co jeździć za granicę jak można na miejscu

powodzenia i dużo szczęścia życzę bo będzie tobie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to jest jego efekt http://www.mandalaclinic.com/sites/defa ... linic2.jpg

a to czy ma więcej jakichkolwiek zdjęć nie wiem

 

To jest mój kumpel Łukasz, który stosował Procerin: http://www.procerin.pl/img/lukasz.jpg

a to moi kumple, którzy stosowali szampon Revita: https://www.youtube.com/watch?v=jZkLRqGLL28

 

Nie wypytywałem ich o szczegóły, ale widzę, że dali radę i są zadowoleni. Polecam więc wszystkim w ciemno te produkty, bo zdjęcia mówią same za siebie.

 

 

Innymi słowy:

Wkleiłeś nam reklamę ze strony, w dodatku nie swoje zdjęcia, tylko czyjeś. Jest to niby twój kumpel, a nie wiesz nawet czy ma więcej zdjęć. Ja bym wypytał o szczegóły, zważywszy na fakt, że sam jestem dotknięty tą przypadłością, a nie tylko jakimś tam ciekawskim.

 

A najlepiej, niech twój kolega sam otworzy temat i opisze przebieg swojego zabiegu tak, jak my to robimy. Wtedy będzie jakieś tam prawdopodobieństwo, że to nie kolejni naganiacze, którzy szarogęszą się tutaj od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę mylisz pojęcia kolego, bo to co ty wrzuciłeś to jest kolejna ściema, a opisany przeze mnie przypadek żyje i ma się dobrze, po co miałbym wklejać coś co by nie było prawdą, popytam o inne fotki, ale fakt faktem jest taki, że on tragicznie wyglądał przed HT i z tyłu włosy zaczesywał do przodu, po HT wygląda zupełnie inaczej i jest zadowolony, i myślę że dla kogoś kto się boi, nie chce, szkoda mu pieniędzy na wyjazd za granice to może być jakaś alternatywa, z 2 strony po co wam zdjęcia po drodze, liczy się przecież efekt, a nie to jak wygląda w połowie, sam raczej i tak wybiorę turcje lub indie, bo przy takiej cenie, cena biletu nei boli tak bardzo


Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po to ze sam nakrylem i zbanowalem wielu naganiaczy (od przeszczepow, od suplementow, od szamponow i od mikropigmentacji).

Z reszta nie tylko tutaj, ale kiedy bylem jeszcze modem na innym forum.

 

Osoby podstawione, piszace pod wieloma nick'ami, robiace z siebie durnia, to standard w tej branzy.

 

Jak ktoś opisuje swoją historię, deklaruje gotowość spotkania, to jest to duzo bardziej wiarygodne.

Wiarygodne, że zdjęcia niemanipulowane, wiarygodne, że osoba niepodstawiona.

A jak takich osób jest wiecej, to juz w ogole inna bajka.

 

Jak ktos jednak chce robic zabiegi na podstawie reklamowek ze strony, to ja oczywiscie nie zabraniam. Jego glowa. Ale mam prawo do własnego zdania i wstrzemięźliwości.

Tym bardziej ze sam sie na tym nacialem i sam zrobilem zabieg u doktora, który też miał świetne reklamy, świetne portfolio, ładnie sie usmiechal, miał piękną klinikę i pięknie mówił. I co gorsza, studiując fora, okazało sie, że nie ja jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, każdy ma prawo do własnego zdania, gościu pytał o możliwości to takową dałem, nic więcej.

Sam czasem mam wahania czy aby może jednak nie spróbować czegoś tutaj u nas, ale potem wracam na ziemie i oglądam efekty u dr. Koraya lub dr. Poswala i stwierdzam że to jedyny dobry wybór, BHR raczej odrzucam, z powodu ceny

Edytowane przez Gość

Biotyna 7,5 mg

Nezyr 1 mg

Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej, każdy ma prawo do własnego zdania, gościu pytał o możliwości to takową dałem, nic więcej.

Sam czasem mam wahania czy aby może jednak nie spróbować czegoś tutaj u nas, ale potem wracam na ziemie i oglądam efekty u dr. Koraya lub dr. Poswala i stwierdzam że to jedyny dobry wybór, BHT raczej odrzucam, z powodu ceny

 

 

Polska nie jest żadną alternatywą żeby wykonać HT. Niestety ale trzeba jechać za granicę. Chyba że ktoś jest zdesperowany i lubi ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...