free web hit counter Skocz do zawartości
farewell89

Proscar a Propecia ? coś tu nie gra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się trochę rozeznać w temacie i porównać swoją wiedzę z waszymi opiniami. Wiadomo lekarzami nie jesteśmy, ale właśnie wielu lekarzy dermatologów kierują się tym co przedstawiciel handlowy zaoferuje, a nie dobrem pacjenta. Byłem u 4 dermatologów każdy co innego polecał i co innego gadał... Propecia i Nezyr to najcześciej mi sie objało o uszy. Nie było wzmianki o zamiennikach Proscar, Penester, Finaform i inne.... czym tak naprawde sie roznia poza różną zawartością fina i tym, że docelowe przeznaczenie to LECZENIE ROZROSTU GRUCZOŁU KROKOWEGO? Wiadomo przy dzieleniu 5mg na 4 części nigdy człowiek nie podzieli dokładnie, ale czy 1mg fina a 1,25/1,50 to taka wielka różnica mogąca powodać większe bądź mniejsze uboki? pomijam indywidualne predyspozycje. Podzielcie się opiniami !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale to jest jakies wielkie odkrycie dla Ciebie że finasteryd jest stosowany do leczenia przerostu prostaty? o O

 

Nie sądziłem że istnieje ktokolwiek na tym forum kto o tym nie wie. Nie wspominając że powinnieneś był przynajmniej przeczytać temat podwieszony o Finie, tam masz wykres pokazujący obniżenie dht na przestrzeni dni zależnie od dawki. 5mg obniża tylko nieznacznie bardziej niż 1,5 mg.

 

Nie zmienia to faktu że Fin to gówno, a Merckowi się jeszcze czkawką odbije jak zacznie wychodzić na światło dzienne skala PFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie zmienia to faktu że Fin to gówno, a Merckowi się jeszcze czkawką odbije jak zacznie wychodzić na światło dzienne skala PFS.

 

Tak, ale to wynalazek z końca lat 80-tych (wtedy był gotowy w laboratoriach Merck'a). W dodatku opracowany bazując na badaniach Pani Dr Julianne Imperato-McGinley z początku lat 70-tych, wykonywanych na pseudo-hermafrodytach.

 

Na swoje czasy był to duży postęp. Problemem jest to, że świat łysiejących się zatrzymał i od tego czasu nie pojawiło się dosłownie nic nowego, nic lepszego, jeśli idzie o oficjalny rynek produktów przeciw łysieniu.

Bo scam'u sprzedawanego przez oszustów, nie biorę kompletne pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli zadaje pytanie to nie dlatego, ze wszystko wiem i jestem wielkim uczonym, tylko dlatego ze chce uzyskac sensownej odpowiedzi i chce sie czegos dowiedziec. A chyba od tego jest forum zeby zapytac. Nie przeprowadzam ankiet na temat: " zastosowania finasterydu" tylko grzecznie pytam, bo od tego jest forum. A to ze nie szukalem tych artykulow, to nie powod zeby mnie linoczowac. Dowartosciowales sie tymi swoimi smieciowymi gadkami? CIesze sie ze fin to gowno... jeszcze masz cos madrego do powiedzenia?

 

-- 11 gru 2014, 14:15 --

 

Lion co myslisz o braniu 4 dni fina a potem dzien przerwy zeby bylo 5dni=5mg ? choc to pewnie nie ma wiekszego znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie większych skutków ubocznych. Rozmawialiśmy o tym. Zresztą możesz brać sobie 4 części, a potem dzień przerwy, jeśli tak bardzo chcesz wyrobić normę 5 mg w 5 dni. Poza tym ludzie jadą na dawce 2,5 mg, gdy dawka sugerowana traci moc i jakoś żyją, impotentami nie zostali.

 

Mesjasz--> PFS to bullshit. Tylko nikły procent dotyka taka przypadłość. W większości ludzie sobie wmawiają uboki i czasem przez to rzeczywiście ich doświadczają (efekt nocebo zowie się to). Czasem też mają miękkie kuski juz przed braniem fina, ale to jemu przypisuja te przypadlosc, bo akurat wtedy zaczeli wykazywac zainteresowanie tematem.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no rozmawialismy. bede impotentem a gugle to fajne narzedzie, bylo owocnie:). Nie znalazlem zanych badan w necie, jedynie widzialem u Mesjasza wykres z dawkami fina. poza tym i tak musze zaczac od terbianfiny i usuwania grzybka. Na chorej skorze zdrowy wlos nie wyrosnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to ze nie szukalem tych artykulow, to nie powod zeby mnie linoczowac. Dowartosciowales sie tymi swoimi smieciowymi gadkami?

 

Śmieciowymi gadkami? Odpowiedziałem na Twoje pytanie, teraz żałuje tych paru minut jakie na na to poświęciłem

 

I kto mówi o jakimkolwiek "szukaniu artykółów"? Temat o badaniach nad finasterydem jest podwieszony tutaj.

 

Poświęcenie chociaż chwili na zapoznanie się z tematem przed zadawaniem pytań jest podstawą kultury na każdym forum internetowym. Rozumiem że masz gdzieś to że ktoś - w tym wypadku Lion - poświęcił swój czas i pracę na zebranie tych materiałów w jednym miejscu bo czytanie tego jest poniżej Ciebie i żadasz żebyśmy podawali Ci odpowiedzi na tacy. A może przeczytanie paru arykułów wykracza poza Twoje możliwości intelektualne?

 

Niezależnie od powodu może zrób nam wszystkim przysługę i poszukaj sobie innego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...