free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym zrezygnować z SABA gel.

 

Czy mam rozumieć że jeśli będę dawać Ru x2 dziennie, to będzie to skuteczniejsze niż.

rano: RU58841

wieczorem: EMU oil

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie skuteczniejsze. Chyba że będzie się to wiązało z 2x większą dawką czyli zamiast 50mg/ED -> 100mg/ED wtedy jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej czemu rezygnujesz z Saby, skutki uboczne?? trochę się zmartwiłem, bo jestem właśnie na etapie zakupu. Używałeś Hydro??

 

Ja tylko dopytam, czemu porzucasz sabe(jakies uboki czy cos)?

 

Stosuje SABA betametazon, od ponad roku.

Na początku co 2 dzień, później co 3-4 dni.

 

Nie zauważyłem żadnych POWAŻNYCH uboków. Zauważyłem natomiast 2 uboki:

- podrażnienie skóry (totalnie przemijające jeśli przestanę korzystać z SABA na okres +2 tygodni),

- leciutkie postarzenie skóry (widoczne pod odpowiednim kątem światła itd.).

 

Boje się tego #2, postarzenie skóry TYLKO na zakolach wygląda nienaturalnie.

Obecnie nie da się tego obczaić na codzień, ale w łazience widzę że struktura skóry obok zakól jest po prostu inna, jakby bardziej zmęczona i starsza.

Mam nadzieje że się to zregeneruje...

 

nie będzie skuteczniejsze. Chyba że będzie się to wiązało z 2x większą dawką czyli zamiast 50mg/ED -> 100mg/ED wtedy jak najbardziej

 

Dokładnie.

Rozkminiałem tak, RU vs fin, i na niekorzyść RU wypada to że tą substancje mamy około 12-4h na głowie, czyli działa ona 50%-58% czasu doby.

Fin działa 24h (cały czas jest w krwi).

 

Chciałbym to po prostu przetestować, wiadomo większe prawdopodobieństwo uboków (2 razy większa dawka), ale analizując różne opowieści o uszkodzeniu narządów przez leki, najczęśćiej dzieje się to poprzez BARDZO WYSOKIE dawki.

np podanie metaamfetaminy w dawce 100mg+ może spowodować krwotok mózgu, ale np dawki 5-10mg są stosowane w leczeniu ADHD i ludzie po prostu normalnie funkcjonują (no chyba że to przedawkują).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz się. Trzymając na głowie przez "x" godzin dochodzi do pełnej saturacji w skórze, nie jest to tak że działa tylko wtedy gdy jest nałożony na skórę głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...