free web hit counter Skocz do zawartości
tiger

Przeszczep włosów - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie i może Panie (można było płeć przy rejestracji wybrać:P) - powiem tak:

 

Wiek: 30 lat

Stan: Pracujący kawaler

Włosów: Brak

 

Pomijając 1 i 2 punkt, pragnę skupić się na punkcie 3 - chodzi o moje włosy, a raczej ich prawie brak zwłaszcza w środku głowy, chociaż zakola też są już spore, mam blond włosy i to w dodatku rzadkie, jak się opalę na czerwono to coś tam jeszcze widać a jak jestem blady w zimie to w sumie nie ma różnicy czy włosy zgolone czy nie... nie no może trochę przesadzam ale naprawdę mam mało włosów zwłaszcza z przodu głowy i chciałbym nieco to z mienić, sstosowałem się do wielu zaleceń podanych zaleceń z wielu źródeł, między innymi tutaj - robiłem sobie też długie masaże głowy pod prysznicem i tak dalaej hehe ;p ogólnie cuda no... decyduje się jednak na operacje ale czytam że w naszym kraju jest lipa -.- wiele osób narzeka, to blizny, to ślady i w ogóle... a za granicą znowu drogo... w sumie wole zapłacić drożej ale mieć efekt, logiczne ;] z tym że pytam gdzie szukac? jaki kraj? niemcy? a może Austria bo słyszałem że tam są dobrzy specjaliści i to Niemieckie i to Niemieckie więc co tam co myslicie? czy sukces może takiego zabiegu zależy jednak od łba i nie ma znaczenia czy tutaj czy za granicą??? help!!!


Moim zda­niem to nicze­go nie jes­tem pe­wien, jed­nak wi­dok gwiazd spra­wia, iż zaczy­nam marzyć. - Vincent van Gogh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polske sobie odpuść, bo różnica jest ogromna. Lepiej zrób to w profesjonalnej klinice za granicą bo w Polsce takiej nie ma. Daj zdjęcia ze stanu głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zaboleć, ale przeszczep to koszt 50 - 150 tys. złotych.

 

Ponieważ prawie zawsze nie kończy się na jednym przeszczepie, dlatego też musisz jechać do specjalisty, który oceni ile możesz mieć włosów przeszczepionych i zaprojektuje fryzurę tak, żeby za 10 lat nie okazało się, że masz bujną grzywkę i nic za nią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow? szczerze? boli? myslałem, że koszty bd do 10k... a tu prawie ta pula otwiera koszty ;/ przerąbane, gdzież w Polsce taką kase zebrać?! a z tą fryzurą, to się właśnie zastanawiałem też jak to jest, że np; dziś sobię zrobie, przez 3 lata bd się cieszyć fryzką a po 6 wyłysieje mi reszta.. hoh.. faktycznie, jest tego troche ;// no ludzie... problemem jest jednak teraz kasa... mam na pewno z 1,5cm za duże czoło a to ogromna ilość włosów ((


Moim zda­niem to nicze­go nie jes­tem pe­wien, jed­nak wi­dok gwiazd spra­wia, iż zaczy­nam marzyć. - Vincent van Gogh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby gdybys wstawił zdjęcie wtedy można cos poradzić. Teraz to niemalże wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba,że masz to szczęście, że łysienie ograniczy się u Ciebie np. tylko do obecnego obszaru i nie będzie postępować dalej, (są tacy). Niemniej robiąc pierwszy zabieg trzeba być niestety przygotowany na to,że za x lat konieczny będzie kolejny


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep to tylko iluzja... włosów ci nie przybędzie... niestety droga iluzja. Musisz dać zdjęcia... 150 tys to troche przesada (chociaz są na tym forum ludzie którzy takie kwoty wydali), a 50 tys to kwota w jakiej możesz zamknąć 2 średnie zabiegi (odstęp roczny między zabiegami)... np. w Indiach lub w Turcji.. oczywiście w ich lepszych klinikach... wiec jest to tez rozlożone jakos w czasie...

Na zachodzie w tych tanszych ale sprawdzonych to za 2 zabiegi jakies 70 tys...

Sporo zaoszczędzisz jak dasz się pociąć na stripa.

Z tego co opisujesz swoj stan, wymagasz minimum 2 zabiegów, reszte powiedzą zdjęcia.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...