free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Obawiam się facet, który traci włosy staje się desperatem i zaczyna wydawać dużo kasy na chemię, proszki z chin itp. które może i pomagają na początku ale w dłuższej perspektywie mogą tylko zaszkodzić.

 

Rozumiem wasz ból i niemoc, bo jestem w podobnej sytuacji ale chemia może tylko pogorszyć wasz stan.

 

Osobiście próbowałem wszelkich naturalnych sposobów vitapil - biore od ponad pól roku regularnie, magnez cynk wapń od roku regularnie, wcierki jantar itc jednak nie było spektakularnych efektów, a może ja zbyt pesymistycznie na to patrze? nie wiem:)

 

Jest coś co spowodowało sporo babyhairów u mnie ale niestety długo się nie trzymają ale potwierdza to skuteczność oraz korzystne działanie na cebulki włosów aniżeli wszelka chemia (sterydy itc). Może zabrzmi banalnie ale polecam picie drożdzy rozpuszczonych we wrzątku codziennie. Ohydne to jest, ale po 1,5 miesiącach zauważyłem, że sporo baby hairow mam. Piłem na początku po całą kostkę drożdzy na dzień (pół rano, pół wieczorem), teraz tylko na wieczór pije połówkę.

 

Dodam, że wypada mniej też włosów po 1,5mc picia, u mnie to jakieś 30-40 wlosow na dzień, wcześniej z 50.

 

Jedna kostka (100g) to koszt ok 1zł i zawiera od groma witaminy B i dużo białka.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedząc drożdze w takich ilościach możesz nabawić się grzybicy albo łojotokowego zapalenia skóry głowy - a jak je masz to nasilić jego objawy. Witaminę B i białko można spożywać np. z mięsa... Twoje rady są bez sensu. Bo było już wielu takich co się leczyło na łysienie androgenowe sposobami naturalnymi, a teraz mówią, że łysina im nie przeszkadza...

 

Na dzień dzisiejszy żeby powstrzymać łysienie typu męskiego musisz:

 

Zmniejszyć poziom DHT w organizmie (niebyt polecane) lub w jakiś sposób sprawić aby DHT nie atakowało mieszków włosowych (Ru, CB), dlatego wszelkiego rodzaju witaminy, większe dawki białka czy inne ziółka nie będę działać, jeśli nie spowodują powyższych sytuacji. Także pozdrawiam i życzę wesołych Świąt, a przede wszystkim - żeby nie dotknęło Cię prawdziwe agresywne łysienie, z którym zmagają się użytkownicy tego forum. Bo sam dopóki nie zacząłem tracić włosów nie zdawałem sobie jak to może być depresyjne przeżycie.

 

I nie wiem ja jakiej zasadzie liczysz te wypadające włosy - śmiać mi się chce. Ponieważ nie wszystkie jesteś w stanie policzyć to raz, a dwa u faceta, który nie łysieje może lecieć tyle samo tylko on za 10 lat dalej będzie miał włosy, a Ty nie, bo mieszki włosowe ulegną takiej miniaturyzacji, że będą produkować 05 cm jasnego i cienkiego włosa, który wypada po miesiącu. Widać, że nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz, tak jak większość osób dających 'złote' rady w postaci pokrzywy i innych niedziałających gówien.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że w pojedynku chemia vs natura ta druga przegrywa.Nie slyszałem, nie czytałem, żeby ktokolwiek wygrał z łysieniem androgenowym dzięki naturalnym środkom.Oczywiście to może się jescze zmienić. Jesteśmy( łysiejący) naturalnie źle zaprojektowani.

To jest oczywiście moja opinia.

P.S.Natura to też chemia,a medycyne alternatywną, która działa, nazywamy medycyną.


Avodart 0,5 mg - co 3 dzień

Minox - 2 x dziennie

RU 2% - raz dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...