free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 31 lat i łysieje gdzieś od 22 roku życia,z zakolami się pogodziłem,ale w przeciągu ostatniego roku zacząłem łysieć na czubku głowy.Przez ostatnie kilka miesiecy pogłębiłem swoją wiedze na temat łysienia Androgennego czytająć różne Fora i artykuły.Obecnie od 2 miesięcy używam Minoxidil 5% włosy jakby troszke mniej wypadały,wiem też że musze zastosować wewnętrznie jakiś Blocker DHT bez tego się nie obejdzie.Czytałem dużo o Finasterydzie wiem że jest skuteczny,ale boje się tych skutków ubocznych.Szukam alternatywy do Finasterydu.Co Koledzy sądzą o Procerinie, Saw Palmetto?warto wydawać na to kase?Chyba ze są jakieś inne skuteczniejsze mniej inwazyjne od finasterydu działające?Bardzo bym prosił o jakieś rady.Wesołych Świąt wszystkim życze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proceriny i saw palmetto sobie daruj. Jeżeli boisz się fina to zostaje Ci ru. Poczytaj o nim, ewentualnie dutasteryd lecz uboki ma takie jak fin. Pamiętaj że loxon to też nie witaminy i swoje skutki uboczne może mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam troszke o tym RU to dla mnie nowość nigdy nie słyszałem o tym.Gdzie można nabyć ten specyfik rozumię że działa miejscowo jaka jest cena?Pozdr

 

-- 26 gru 2014, 15:18 --

 

Mam jeszcze pytanie jak się ma ze skutecznoscią RU do Finasterydu?Z tego co wyczytałem jak to RU nie ma praktycznie zadnych skutków ubocznych.Ciekawa alternatywa

 

-- 26 gru 2014, 16:46 --

 

Panowie mogłby ktoś kto stosuje RU napisać o efektach?,wiąże duże nadzieje z tym specyfikiem,z tego co się dowiaduje jest nawet skuteczniejszy od samego finasterydu.Szkoda ze nie mozna nigdzie go dostać,nie ma w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czytam troszke o tym RU to dla mnie nowość nigdy nie słyszałem o tym.Gdzie można nabyć ten specyfik rozumię że działa miejscowo jaka jest cena?Pozdr.

 

Widzę, że sporo wysiłku włożyłeś w czytanie forum i innych źródeł, więc odpowiem krótko: w mięsnym.

A o cenę pytaj rzeźnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...