free web hit counter Skocz do zawartości
KornelPL

Lat 26 łysienie od zakoli, trochę wiedzy mam i mam parę pyta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Lat 26. Z łysieniem walczę od 2 lat. Wiem, ze to glupie ale moglem zaczac o wiele wczesniej - tyle tylko, ze rodzina mowila tekstyt typu gdzie tam lysiejesz taki masz uklad wlosow etc. No ale kiedy porownalem zdjecia sprzed kilka lat a dzis zatrwozylem sie. Poszedlem do pani dermatolog, ta od razu zaczela wciskac propecje - pomiajac cene nie poinformowala mnie o negatywnych skutack dotyczacych libido (sam o tym wiedzialem, z propecii nie skorzystalem). Zaluje ze nie poszedlem wczesniej, bo mialem tez inny, skorelowany jak sie okazalo z lysieniem problem - OGROMNY lojotok na twarzy czole i wlasnie na zakolach, doslownie po myciu 1-2h bylo widac setki kropli loju.

 

Obecnie moj arsenal to:

 

Szampon Seboradin Men za okolo 20 polskich dolarow z allegro - mycie wlosow codziennie + zostawiam piane na nich na kilka minut. Potem splukuje. Za porada kolegi i opinii na internecie zakupilem po promocyjnej cenie DX2. O wrazeniach napisze.

 

Stosuje tez wcierke w ampulkach dermena men - na razie nie moge napisac o efektach, bo koncze dopiero pierwsze opakowanie.

 

Z kuracji w tabletkach biore suplementy diety na prostate - BARDZO pozytywne opinie moge powiedziec o Prostenal Perfect oraz o Prostatan. Do tego biore jeszcze 2 tabletki dziennie suszonej pokrzywy. Cera nie ttlusci sie prawie wcale, lekko nadal na zakolach chociaz jest to znikome w porownaniu ze stanem poprzednim. Wlosow leci zdecydowanie mniej. Mimo wszystko zakola sa spore i o ile przy dluzszych wlosach i lekkim zaczesaniu na boknie wyglada to zle, to przy krotkich wlosach dobrze nie jest. Ogolnie wiem te wszystkie sprawy typu dht, prostata, lojotok, przeszczepy etc. Chcialem jednak zadac 2 pytania na ktore dokladnie nie dostalem na necie odpowiedzi.

 

1) Czy jest procz przeszpepu jakis srodek (nawet drogi) po ktorym wlosy w zakolach odrosna?

2) Czy pomoze w odroscie wlosow w zakolach loxon ? Slyszalem o nim mase pozytywnych opinii, ale u mnie nie ma lysienia od czubka glowy tylko sam przod.

 

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze moje doswiadczenia tez sie komus przydadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...