free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Przeszczep - Polska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiem Panowie,że dla was przeszczep w Polsce to samo zło,jednak jakbyście mieli wybrać kogos z Polskich specjalistów to kogo możecie mi polecic ? Fajnie jakby ceny nie miał z kosmosu.

 

Jaka jest cena w złotówkach za przeszczep FUE w Polsce i jak ma to się za granicą ?

 

 

Mam zakola i niestety przerzedzony tył głowy (tonsura?). Po rozmowie z fryzjerem powiedział,że zakola można grzywką lekko zakamuflować a tył bardzo cięzko

Dlatego na początku tył a może jak będę miał kasę to i zakola

 

Czy ta tonsure przy rzadkich włosach wystarczy około 500 włosków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zrozumiałe,ze kazdy by chcial miec podane wszystko na tacy,ale az tak?! Na forum masz odpowiedzi na wszystkie pytania,wiec daj coś od siebie i poczytaj,bo tutaj nikomu nie płacą za cenny czas na odpisywanie 100x na te same pytania.

Tak w ogole nie dziwie sie,ze niewypaly w ht i innych dziedzinach zycia sie powielaja. Skoro jest powiedziane jasno,zeby czegos unikać to i tak znajdą sie ochotnicy. Tak 500 wloskow wystarczy na tył i moze jeszcze wystarczy na zakola,ale to musisz jeszcze lepszego od Kolasinskiego poszukać.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru łykać nie wiadomo czego by zachować włosy,co pozniej jak nie bede bral i tak gowno da;) Choruje na bielactwo a więc i tak musze unikać duzo rzeczy by nie powiekszyla sie choroba

I dokladnie,lepiej zapytać kogos o porade,jak ktos w temacie siedzi od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa opcja to gho Praga. Jeśli zadowala cię 40 grantów na cm. Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie zdajesz sobie sprawy z ceny takiego przedsięwzięcia.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich pieniądzach jakie płacisz za przeszczep akurat odległość powinna być małym problemem. Jeśli patrzysz na Polskę tylko ze względu na możliwość niższych cen ... to już lepiej wybrać kierunek wschodni lub południowy (Indie/Turcja, a nawet Gruzja). Jeśli zaś chodzi o odległość to są dobre kliniki w Niemczech, Belgii, Danii... są samoloty i autostrady... więc z niektórych miejsc w Polsce to często szybciej niż do innych skrajnych miast w Polsce. Jestem na tym forum (i na poprzednim) od ponad 4 lat i nie spotkałem się jeszcze tu z żadnym udokumentowanym przypadkiem zabiegu w Polsce, który by na mnie zrobił wrażenie (na tle innych renomowanych klinik).


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisop, wybacz jeśli gdzieś nie doczytałem, ale jakie są dobre kliniki w Niemczech ??


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...