free web hit counter Skocz do zawartości
heair

Co się dzieje na tym świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przypadkowo znalazłem reklamę cudownego środka na porost włosów wszedłem więc na stronkę reklamującą produkt:

http://wikizdrowie.pl/

jak tak na szybko popatrzyłem stronka zrobiona pod PP:

http://loxine.pl/

Na 1 stronie jakieś fajnie opinie z FC, które w rzeczywistości nie pochodzą z fajsbuka, na stronie loxine też przypał nie wiadomo kto skąd to sprzedaje żadnego kontaktu, od razu podchodzi pod tandetę.

 

Ktoś wlewa wodę z kranu i sprzedaje cudowny produkt nabijając zdesperowanych ludzi.

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że tania tandeta, a dokładniej droga?

 

Ten temat właśnie zmusił mnie na pójście na forum:

lysienie.info

Jak zobaczyłem to pomyślałem, że ruscy nie tylko Krym już zajmują, ale nawet internet spam na spamie tam. Masakra. Czy tamtego forum nikt już nie moderuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w huj tego gówna...

Dziwiłem się że nie ma widocznego tego forum przez pewien czas, ale jak widać był powód tej nieobecności.

To są jakieś boty, czy inwazja ruskich trolii?

Naliczyłem 1400 spamerów, zaczęli się pojawiać od 10 grudnia, i nadal ich przybywa...

 

-- 06 sty 2015, 0:13 --

 

Niech admin wywali od tej daty nowych userów i ich content to powinno oczyścić trochę forum.

Jest jakaś metoda żeby zablokować nowych spamerów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez brak ładu i składu, oraz brak zgody administratora na moderację ( taka propozycja była zglaszana przeze mnie i Liona ) powstało to forum : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami to aż się łezka w oku zakręci jak człowiek sobie przypomni tamto forum...Boże to był gdzieś bodajże 2009r-2010r jak łysienie.info było popularne. 2009r-2010 dla wielu ze starych forumowiczów to piękny okres studiów to były czasy .

 

Natomiast to nowe forum chyba zaczyna coraz bardziej "żyć" z tego co obserwuję. I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby forum umarło i wszyscy byli happy (z kondolencjami dla zioma ). I żebyśmy tutaj co jakiś czas zaglądali pisząc jak zajebiście jest nie martwiąc się o włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czasami to aż się łezka w oku zakręci jak człowiek sobie przypomni tamto forum...Boże to był gdzieś bodajże 2009r-2010r jak łysienie.info było popularne. 2009r-2010 dla wielu ze starych forumowiczów to piękny okres studiów to były czasy

 

Tamto forum istnieje od 2002/2003 i miało swoje wzloty i upadki. Do 2005 roku jakoś się kręciło, później chcieli wprowadzić opłaty (co wg mnie było poronionym pomysłem). Oczywiście ludzie się nie zgodzili, zagrozili prawnikami, admin ustąpił, ale się usunął w cień.

Pojawił się też problem z botami (podobny do tego teraz), to zamiast go rozwiązać, zablokował całkowicie możliwość rejestracji. Boty zniknęły, ale nowi użytkownicy tez nie mogli się wprosić.

I tak forum podupadało, bo ludzie byli wkurzeni, że mogą sobie co najwyżej "w pięciu podyskutować".

Później powstało lysienieinfo.fora.pl, ale moim zdaniem główną wadą forum był ten darmowy serwis fora.pl - działało to wolno, było przeżarte reklamami.

Admin zauważył, że ludzie zaczynają jednak tam przechodzić i się aktywował w ok 2007. Powołał moderatorów, odblokował możliwość rejestracji, forum dostało drugie życie.

Ale potem był coraz mniej uchwytny, moderatorzy zaś nie mogli wszystkiego (np banować spamerów typu Procerin, SzamponRevita), więc olali sprawę.

Później Admin znowu się pojawił w ok 2009, znowu coś porobił, powołał nowych modów, by znowu zniknąć na bodaj 2 lata.

Po jakimś czasie forum podupadło, moderatorom się odechciało i pojawili się ludzie, którzy po prostu zaczęli trolować - wyżywali się na innych, wzajemne obelgi. Nie szło już nawet w ogóle konstruktywnie rozmawiać, więc powstało to forum.

Admin to zauważył i znów się pojawił. Wtedy pojawił się pomysł, żeby skasować TO forum, ale nie ustąpiliśmy, nauczeni doświadczeniem. Teraz każde forum żyje własnym życiem. Co robi admin lysienie.info to nas nie interesuje, ani nie mamy na to przecież wpływu.

 

Myślę, że głównym problemem lysienie.info jest sam Admin, który po prostu nie walczy z łysieniem. Sam nieraz przyznał, że dziwi się ludziom, którym się chce. To niestety jest źródło wszelkich patologii.

Bo skoro nie walczy, to jaką wartość ma dla niego tamto forum ? Kasa z banerków ? To są przecież drobne/kieszonkowe. Z resztą ta kasa leci nawet teraz, gdy forum spamują boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamto forum poprzez content miało i ma w pewnym sensie jakąś wartość.

Jest wiele for i jakoś dają radę, wystarczy dobry pomysł jak zablokować rejestrację bootom i będą one, ale poza zagrodą. Oczywiście człowiek musi cały czas nadzorować życie takiego bytu bo czasami sami ludzie są gorsi od automatów.

 

Administrator tamtego forum chyba się znudził zajęciem więc może powinien oddać lub odsprzedać udziały zanim forum totalnie straci na wartości. Ktoś inny mógłby je poprowadzić kto ma chęci i siły. Teraz to przypomina jak najazd na Polskę podczas rozbiorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...