free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Pytanie do kolegów odnośnie ilości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaciekawiło mnie jedno zdjęcie na którym facet przedstawia swoją głowę przed i po przeszczepie. Napisał,że było to 1000 graftów. Chciałbym abyście ocenili czy to prawda czy na głowie zostało przeszczepionych więcej włosów ?

653128(1).jpg.38606cc6016bea390192b229b0924d08.jpg

653127(1).jpg.f5013d59d255bcabb6816029a67a0a44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosów jest na pewno więcej niż 1000, bo 1 graft to średnio 2.2 włosa.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zdjęcie po polskim maestro, chyba Prandeckim, ale nie jestem w 100% pewny.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wiele zdj po HT to tu nie ma i jakościowo nie są dobre.Jest rzadko, ale na 1000 graftów to odrost jest bardzo dobry. Ja bym powiedział że może z 1500 graftów.Jak policzysz dziurki to się dowiesz dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kleko, a chcesz pozbyć się zakoli czy jak?

 

Pamietam, kiedyz aczeły mi lecieć włosy (jeszcze nie wiedziałem, że to adrognenówka, tylko, że inna woda i dieta ) to zacząłem się sobie przyglądać i stwierdziłeml, że mam zakola, czytałem polskie strony ht i tam polscy geniusze mieli taką tabelkę na zasadzie - małe zakola 500 graftów, duże 1000, mega łysina 2000. Teraz wiem, że to brednie. Po pierwsze. Człowiek ma około 100 000-150 000 włosów na głowie. Załóżmy, że wypada Ci połowa, czyli 50 000. Maksymalną ilość graftów jaką widziałem to 6000 w połączeniu z brodą i włosami z ciała. I powiedz nawet jeśli te grafty to są 2 czasem 3 włosowe. Nie jest fizycznie możliwe zastąp[ienie 50 000 włosów 10 000. Trzeba stylizować włosy codziennie i pewnie nakładać lakiery i inne nanogeny żeby wyglądało to ok.

 

Więc odpowiedz teraz sobie jak 500 graftów? Na co? Na zakola stosuje się 1000-3000, gdzie tysiąc to minimum, a 3000 to jak ktoś nie łysieje i linie sobie zmienia. Optimum to 1500 i zapuszczona grzywka co by zaczes robić. 500 graftów to na brwi można, czy może nawet jedną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to może być tysiąc i bardzo dobry odrost, ale pytanie brzmi jak to wygląda z przodu i z boku. Ja w całą powierzchnię łysiny mam póki co wszczepione około 3800 graftów, a w powierzchnię przedstawioną na zdjęciu myślę, że jakieś 2000. Kiedy zapuszczę około 0,7 cm patrząc z góry zaczyna to wyglądać nieźle ale patrząc z boku masakra (jak to nazywa moja kobieta - minionek ). Moja głowa najlepiej wygląda przy długości włosów 1-2mm bo całkiem nieźle widać linię, niestety widać również blizny na które na szczęście nikt jeszcze nie zwrócił mi uwagi (pomimo, że nie są małe). Przy dłuższych włosach różnica gęstości jest bardzo widoczna. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3800 przy NW7, naprawdę nie ma czego pokazywać , Za jakiś czas być może uda mi się zrobić 1400 graftów w Czechach to na pewno zdam relację. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo byś się zdziwił z tym odrostem . Zwłaszcza jak zabieg zrobi Ci jakaś asystentka , zamiast doświadczonego chirurga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czechy odradzam ze względu na niski stosunek jakość / cena .

 

ale co u nich jest nie tak???, oglądałem kilka przypadków i jest super (oczywiście moim zdaniem) cocos, o ile dobrze pamiętam willy i jeszcze dwie osoby ale ksywek nie pamiętam, zero śladów ingerencji chirurga i dobrze stworzona iluzja gęstości ( w moim przypadku gęstość powyżej 40gr w ogóle nie wchodzi w grę bo nie mam tyle włosów ) także dla mnie bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc może jeszcze kilka lat wstecz operował Hajduk . Dziś już się tym nie zajmuje . Co ciekawe dr Hasek, również robi tylko otwory w miejscu biorczym . Nic więcej .

Jeśli masz końcówkę donoru to powinieneś się dobrze zastanowić , aby nie było masakry po zabiegu .

O ewentualnej multiplikacji zapomnij .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ze względu na metodę jaką osadzają grafty, gęstość ok 40 g/cm2 to max jaki mogą zrobić. Podobno BHT robią też z multiplikacją, więc jeśli to działa, to masz większe pole manewru.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byc może jeszcze kilka lat wstecz operował Hajduk . Dziś już się tym nie zajmuje . Co ciekawe dr Hasek, również robi tylko otwory w miejscu biorczym . Nic więcej .

Jeśli masz końcówkę donoru to powinieneś się dobrze zastanowić , aby nie było masakry po zabiegu .

O ewentualnej multiplikacji zapomnij .

 

 

Na maila odpisał mi dr Hajduk, naprawdę nie widziałem spieprzonego przez nich zabiegu, także nawet jeżeli to nie on robi całość to chyba nie jest tak źle. Mi naprawdę zależy tylko na dość równomiernym rozmieszczeniu graftów bez dużych uszkodzeń i tyle. Cudów się nie spodziewam bo NW7 to nie bajka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety widziałem spieprzony zabieg i wiem jedno : jak grafty pobierają asystenci, pielęgniarki czy technicy to istnieje duże prawdopodobieństwo , że coś pójdzie nie tak . A o multiplikacji można zapomnieć .

 

Po co płacić 3,51 euro za grafta w Pradze, jak można zrobić zabieg znacznie lepiej u Bisangi za 3,65 euro za grafta.

Poza tym twierdzenie , że w Pradze są chętni do pobierania BHT jest nieprawdziwe . Sam jestem tego przykładem . Unikają przeszczepiania BHT jak diabeł święconej wody.

Ale ty rób jak uważasz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety widziałem spieprzony zabieg i wiem jedno : jak grafty pobierają asystenci, pielęgniarki czy technicy to istnieje duże prawdopodobieństwo , że coś pójdzie nie tak . A o multiplikacji można zapomnieć .

 

Po co płacić 3,51 euro za grafta w Pradze, jak można zrobić zabieg znacznie lepiej u Bisangi za 3,65 euro za grafta.

Poza tym twierdzenie , że w Pradze są chętni do pobierania BHT jest nieprawdziwe . Sam jestem tego przykładem . Unikają przeszczepiania BHT jak diabeł święconej wody.

Ale ty rób jak uważasz .

 

Wiesz, dla mnie problem stanowią pieniądze, a raczej ich brak . Twoje uwagi są dla mnie bardzo cenne i wierz mi, że mam poważną zagwozdkę co robić. Zastanawiałem się nad Bisangą albo Lupanzulą ale ich konikiem jest NW 2, może do 5, a NW 7 średnio, przynajmniej ja jakoś się nie natknąłem. Zabiegi robią na 2-3 etapy, najpierw linia potem reszta. Ja chcę pokryć za każdym razem całość ( teraz jestem już po dwóch etapach na raty i mam dość ) stopniowo zwiększając gęstość. Z tego co widziałem w Czechach robią bardzo dobrze kąty wszczepień i rozmieszczenie graftów (być może dlatego lekarz robi tylko to, bo to jest najważniejsze) i iluzja jest naprawdę dobra. Multiplikacja jest dla mnie drugorzędną sprawą (chociaż jeżeli odrośnie 5% to i tak lepiej niż nic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zastanów się nad HDC, cena jeszcze niższa.

 

zależy mi na czymś blisko, mieszkam na śląsku także dla mnie Czechy to ideał (na Polskę już nigdy się nie zdecyduję )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...