free web hit counter Skocz do zawartości
Joker1989

Dario25lat

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. szukam pomocy, wierzę że znajdę tu ludzi którzy znają się na rzeczy... łysieje już około 4-5lat... ale to było znikome wypadanie włosów , najbardziej zacząłem łysieć jakieś 8 miesięcy, no i mocno, co bardzo mi to przeszkadza. używałem jakiś rok temu minox 5% Polaris Labs nr07... był całkiem ok ale podrażniał mnie mocno jeśli nie miałem dobrego szamponu... a obecnie używam DS Laboratories DNC-S jestem z niego zadowolony ale używam go wieczorami nie podrażnia i zatrzymał mi w 95% łysienie .... lecz odrost był ale nie zadowalający... byłem tez u Trychologa... zbadałem sobie skórę głowy i mieszki włosowe mam aktywne wiec myśle że jest jeszcze szansa chociaż połowe odzyskać... dlatego chciał bym żeby ktoś powiedział mi kroki co mam zrobić, co zakupić, bo sam nie wiem... załączam też dwa zdjęcia...

WP_20150124_19_34_11_Pro.thumb.jpg.d586c56cbf3d54032cc5e50f1f693a54.jpg

WP_20150124_19_38_00_Pro.thumb.jpg.537dda1a0740754fb54c2efe54c29bdb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zaraz sklep z RU to możesz spróbować kuracji eksperymentalnej opisywana na forum.

 

Jak nie to zostają tradycyjne metody, finasteryd/dutasteryd, minox, nizoral.

 

Skoro masz nadal aktywne mieszki włosowe to możliwe że da się coś odzyskać. Fin zagęsicić by mógł korone ale na resztę potrzebne sa odrosty - minox. Ale najpierw bloker. Co do szamponów - to oprócz nizoralu to raczej rola wspomagająca, takie "witaminki" a nie prawdziwa kuracja.

 

Nie wiem jak wg was Panowie, ale wg mnie jest co ratować i chyba można osiągnać dobre efekty ludzie z gorszych pozycji zaczynali


23.02.2019 - początek kuracji RU + KB, stężenie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na pewno muszę się za to zabrać... okropnie dla mnie to wygląda... chociaż boje się nie powodzenia... lub brak doświadczenia w nowych terapiach... dużo tu opisane ale ciężko znaleźć konkretnej odpowiedzi ile co trzeba.... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie zrobisz to za rok będziesz sobie pluł w twarz, że rok minął. Pamiętaj. Czas i tak przeminie, więc jeśli chcesz coś z tym robić to rób, a jak nie to zaakceptuj i nie wchodź na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z pewnością będę sobie pluł w twarz.. dlatego szukam bezpiecznej alternatywy dla siebie... zastanawiam się nad RU ale więcej to nie wiem.... co do fina raczej za niego się brać nie będę ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to z pewnością będę sobie pluł w twarz.. dlatego szukam bezpiecznej alternatywy dla siebie... zastanawiam się nad RU ale więcej to nie wiem.... co do fina raczej za niego się brać nie będę ;/

Ru i Saba z hydro jezeli szukasz alternatywy , lepszej nie znajdziesz tyle w temacie:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...