free web hit counter Skocz do zawartości
adas

Mezoteriapa jako stymulacja odrostu?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

 

Gdy zaczynała się moja przygoda z łysieniem odwiedziłem paru dermatologów (debili, nie no jeden konkretny, młoda babka przez telefon, ale już nie poszedłem, bo wiedziałem, że łysieje bez tego). Jeden z nich proponował mi mezo z osocza, jakieś 500 zł za zabieg i trzeba ze 4 minimum walnąć. Drugi ampułki dherma coś tam HL, ale kazał przynieść wyniki FT3 i FT4 tarczycy, a w końcu powiedział, że mi nie zrobi, bo mam łzs...

 

Wiem, że nie zatrzyma to łysienia, ale mam pytanie do wyjadaczy. Czy stosując RU moge sobie zrobić mezo żeby doładować energetycznie włosy, które są mocno zminiaturyzowane? Czy będzie to działać jak minox - dopóki będę chodził na zabieg będą rosły? Jak przyspieszyć odwracanie procesu miniaturyzacji - IGF? Kiedyś zadałem takie pytanie w wątku z tym specyfikiem, ale nie dostałem odpowiedzi, chodziło o sytacje, w której stosuje się IGF w celu regenracji mieszków włosowych, a potem podtrzymuje to się RU? ma to sens czy bredzę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu osocza bogatopłytkowe.

Też o to tu pytałem ale bez odpowiedzi w sumie

 

To podobno działa na inne rodzaje łysienia, zwłaszcza u kobiet.

 

Ale rozumiem, że Twym założeniem jest czy osocza mogą pomóc przy jednoczesnej kuracji farmakologicznej czyli np. ru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osocze to stymulator . Nie chce porównywać skuteczności do minoxa .

Mezo tradycyjne - poprawa jakości włosów . Odrostów raczej nie należy oczekiwać .

 

Jestem w trakcie kuracji mezo. Po 6 zabiegach poinformuje o efektach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, bo czytałem opinie na zagranicznych forach, że mezo zjebało komuś włosy, ale z drugiej strony niby czemu? Czy masz zabiegi z Dermaheal? Taka firma, chyba HL wychodzi 200 zł za wizytę, przy osoczu 500 zł. Jeśli osocze działa jak stymulant to czy działa tylko dopóki go używasz np. po dawce uderzeniowej raz na 4 tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak skuteczne jest osocze, gdyż miałem tylko jeden zabieg . Wszystko zależy od koncentracji osocza i ilości zabiegów .

 

Mam zabiegi Hair Care. Preparat zawsze wybiera dermatolog . Ceny zabiegów zaczynają się od 250 zł . To standardowa cena .

 

Raz w tygodniu robię także zabieg Mesoline Hair pod dermarolkę . Oczywiście samodzielnie, a nie w gabinecie .

 

Gdyby taka kombinacja nie pomogła , to mam jeszcze 2 fiolki IGF-LR3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugaar

Miałeś zabieg osoczem taki w cenie koło 500 zł o którym pisze Adaś czy tzw. angel system za około 2000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem . Osocze miałem w cenie zabiegu przeszczepu włosów i nie pytałem o szczegóły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt w donorze był zajebisty. Na obszarze łysiejącym efektów nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...