free web hit counter Skocz do zawartości
beebeauty

Wybór odpowiedniej kliniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Jestem zdecydowany na przeszczep problemem jest wybór kliniki...

 

Przeczytałem masę wątków na forum i nie pomogło mi to podjąć decyzji w 100%, więc liczę na jakieś wskazówki z waszej strony.

 

Do wydania jest 10.000 euro jeśli trzeba będzie dołożyć trochę to jakoś to udźwignę.

 

Pisałem do kilku klinik najgorszy kontakt jest z HDC najlepszy jak narazie z HDR.

 

Turcja i Cypr kuszą cenami ale czy warto ryzykować czy lepiej zapłacić więcej i wybrać pewna Belgijską klinikę?

 

Liczę na waszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz zrobić jeden w Turcji i resztę w renomowanych klinikach aby wyszło korzystnie ekonomicznie. Ja tak postanowiłem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do HDC pisałem przez Polskiego konsultanta jedna odpowiedz po 3 tygodniach a teraz czekam 2 tygodnie na odpowiedz i nic.

 

Chodziło mi o BHR

 

Turcja jest korzystna ekonomicznie pytanie czy warto ryzykowac 2-3 tysiace euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak do HDC pisałem przez Polskiego konsultanta jedna odpowiedz po 3 tygodniach a teraz czekam 2 tygodnie na odpowiedz i nic.

 

Chodziło mi o BHR

 

Turcja jest korzystna ekonomicznie pytanie czy warto ryzykowac 2-3 tysiace euro?

 

Moim zdanie nie warto ryzykować.Musisz rozważyć parę czynników:

-wiek

-donor,charakterystyka włosnów

-Metoda strip czy FUE

-obecny stopień łysienia i ilość potrzebnych graftów

-przewidziany stopień łysienia

-Zapas finansowy , czy będzie ciebie stać na następny HT w razie potrzeby

itp

Niewątpliwie jeżeli stać ciebie na BHR to jeden z lepszych wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na BHR pod koniec marca konsultacje w Brukseli.

 

Na pewno będzie pełna relacja na forum z operacji oraz efektów jakie uda się uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na konsultacji w BHR dr. Bisanga stwierdził, że się nie kwalifikuje.

 

Czy szukać innej kliniki czy pogodzić się z faktem braku włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie napisz cos wiecej, jaki masz stopien lysienia na chwile obecna i jakie sa rokowania na przyszlosc, jak ocenil Dr donor. Teraz jednynie moge napisac ze jesli tak doswiadczony chirurg odmowil zabiegu to musialy byc ku temu mocne powody. Jesli masz duze lysienie( tylko sie domyslam) i chcesz koniecznie zrobic zabieg to na spokojnie poszukaj klinik z udokumentowanymi nie przez klinike a samych pacjentow podobnymi przypadkami do twojego (donor, NW, grubosc wlosa) w innym wypadku mozesz byc krolikiem doswiadczalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość zaawansowane łysienie nw3-4 z prognozami na nw6-7.

 

Dr. oszacował obszar biorczy na 8500 powiedział, że wykorzystuje się około 30% tego obszaru czyli wyliczył mi donor na około 2500. Gęstość 87.

 

To są te mocne powody. Chyba wystarczające?

 

Doktor doradził mi mikro pigmentacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze,ale jezeli komus nie zalezy na włosach z tyłu i z boku bo goli sie tam na 0 (taka moja ulubiona fryzura ze tylko u góry mam) to też nie może więcej pobrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam dość zaawansowane łysienie nw3-4 z prognozami na nw6-7.

 

Dr. oszacował obszar biorczy na 8500 powiedział, że wykorzystuje się około 30% tego obszaru czyli wyliczył mi donor na około 2500. Gęstość 87.

 

To są te mocne powody. Chyba wystarczające?

 

Doktor doradził mi mikro pigmentacje.

 

I bądź mu wdzięczny, że nie oskubał Cię z kasy.

2500 to zakola i linia włosów. Gdzie tu załatać NW6-7 ?

 

Zainteresuj się lepiej mikropigmentacją lub systemem, gdzie faktycznie masz szansę coś sensownego uzyskać.

 

no dobrze,ale jezeli komus nie zalezy na włosach z tyłu i z boku bo goli sie tam na 0 (taka moja ulubiona fryzura ze tylko u góry mam) to też nie może więcej pobrać ?

 

Zgolone włosy wyglądają inaczej niż łyse pole. Gdyby było inaczej, nikt nie robił by mikropigmentacji.

 

Pobór też nie jest 100% idealny i mogą jakieś tam minimalne mikroblizny zostać (normalnie niewidoczne).

 

Nie wydaje mi się więc to takie proste jak piszesz.

 

Ps. Też lubię taką fryzurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dość zaawansowane łysienie nw3-4 z prognozami na nw6-7.

 

Dr. oszacował obszar biorczy na 8500 powiedział, że wykorzystuje się około 30% tego obszaru czyli wyliczył mi donor na około 2500. Gęstość 87.

 

To są te mocne powody. Chyba wystarczające?

 

Doktor doradził mi mikro pigmentacje.

 

I bądź mu wdzięczny, że nie oskubał Cię z kasy.

2500 to zakola i linia włosów. Gdzie tu załatać NW6-7 ?

 

Zainteresuj się lepiej mikropigmentacją lub systemem, gdzie faktycznie masz szansę coś sensownego uzyskać.

 

 

 

Jestem mu wdzięczny bo był ze mną szczery.

 

Myślę o mikropigmentacji.

 

Wiem, że potrzebuje dodatkowych 5000 graftów czy da się tyle pozyskać z ciała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem mu wdzięczny bo był ze mną szczery.

 

Myślę o mikropigmentacji.

 

Wiem, że potrzebuje dodatkowych 5000 graftów czy da się tyle pozyskać z ciała?

 

Z klatki piersiowej i zarostu da się sporą ilość wyskubać, o ile masz tam coś w pokaźnej ilości. Włosy z innych miejsc ciała to już o wiele bardziej kosztowna sprawa, z powodu słabego krycia tych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włos przeszczepiony z ciała będzie rósł i wyglądał tak jak przed. Na rękach i nogach zazwyczaj są krótkie i cienkie, więc pobiera się z klatki i zarostu.

Tu jest ciekawy przypadek jeśli chodzi o megasesję bht :


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o cykle włosa. Na klatce i brodzie są zbliżone do włosów na głowie. Pamiętam że była na ten temat jakiś czas temu dłuższa dyskusja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...