free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko zna ktos moze jakies dobre forum, na ktorym moglbym sie wreszcie dowiedziec jak wyleczyc ten cholerny tradzik, bo walcze z nim juz z 12 lat i dalej ciezko to idzie.... Juz wlosy ogarnalem i zatrzymuje stan a myslalem, ze w tym wieku juz tradzik zniknie a nie chce za cholere...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim temacie napisałeś że miałeś pewien sukces w walce z trądzikiem:

 

Stosuje pewny lek na receptę, który jest robiony przez aptekarza/aptekarkę i kosztuje tylko 10 zł i posiada niezły antybiotyk w sobie plus inne składniki i też musi być stosowany tylko na noc , bo jesteś blady po nim, dopóki nie zmyjesz, jak będziesz zainteresowany to pisz pm to prześlę Ci skład;] Tyle, że ten lek na receptę nie może być stosowany z retina/atredermem a chciałbym atrederm jeszcze dodać na potężne wygładzenie naskórka;]

A od około 2 miesięcy zacząłem stosować też na twarz dermaroller a zaraz po nim emu oil z witaminą c i e plus komórki roślinne(wynalazek majette):) To jest power, który nie tylko powstrzymuje moje wywalanie trądziku, który mam od 14 roku życia, ale cera jest gładsza i ładniejsza. Zamierzam, jeszcze stosować asc na twarz, także myślę, że z trądzikiem mam już wygrane, bo nawet teraz w 80-90% jest po nim a później chcę odzyskać to co zabrał mi przez tyle lat, ale oczywiście jak z łysieniem tak i z trądzikiem dermatolog całe g... pomógł.

 

Kuracja okazała się nieskuteczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izotek zalatwil u mnie sprawe raz na zawsze. A mialem niezle gowno na mordzie. W zasadzie izotretynoina powinna byc stosowana w przypadkach ciezkich, ale skoro meczysz sie z tym wiele lat, rozwazylbym jego stosowanie. Chyba ze boisz sie ubokow (ktore moga byc powazne, ale sa rzadkie)

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W swoim temacie napisałeś że miałeś pewien sukces w walce z trądzikiem:

 

Stosuje pewny lek na receptę, który jest robiony przez aptekarza/aptekarkę i kosztuje tylko 10 zł i posiada niezły antybiotyk w sobie plus inne składniki i też musi być stosowany tylko na noc , bo jesteś blady po nim, dopóki nie zmyjesz, jak będziesz zainteresowany to pisz pm to prześlę Ci skład;] Tyle, że ten lek na receptę nie może być stosowany z retina/atredermem a chciałbym atrederm jeszcze dodać na potężne wygładzenie naskórka;]

A od około 2 miesięcy zacząłem stosować też na twarz dermaroller a zaraz po nim emu oil z witaminą c i e plus komórki roślinne(wynalazek majette):) To jest power, który nie tylko powstrzymuje moje wywalanie trądziku, który mam od 14 roku życia, ale cera jest gładsza i ładniejsza. Zamierzam, jeszcze stosować asc na twarz, także myślę, że z trądzikiem mam już wygrane, bo nawet teraz w 80-90% jest po nim a później chcę odzyskać to co zabrał mi przez tyle lat, ale oczywiście jak z łysieniem tak i z trądzikiem dermatolog całe g... pomógł.

 

Kuracja okazała się nieskuteczna?

 

Hmm kiedy stosowalem bylo git , jednak wagry po nim zostawaly , bo pory zatykal. A glowny problem twki jeszcze w tym, ze jest to lek robiony na recepte w pl a od 2.5 lat juz tam nie mieszkam i ciezko mi go ciagle dostawac. Zauwazylem tez , ze niezly wysyp mam po jedzeniu sushi, chyba te rybno-ryzowe potrawy nie za fajnie dzialaja na moj organizm i mam mega straszna twarz zawsze Musze sobie jakies badania alergiczne porobic chyba jeszcze do tego wszystkiego....


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowalem ten moj lek do teraz (za kazdym razem jak bylem w pl zalatwialem go) pomagal bardzo, zapominalem praktycznie co to jest tradzik. Niestety oprocz zapychania porow i pojawiana sie wagrow/zaskornikow to jeden ze skladnikow powoduje starzenie sie skory i dowiedzialem sie o tym niedawno;/

Stosowalem go kupe lat , ale wolalbym przejsc na cos innego.

Jezeli chodzi o izotek to chyba sie na niego nie zdecyduje, bo na wlosy tez moze miec negatywny wplyw?

Ktos stosowal lub stosuje Epiduo? Mysle go jakos dostac i zaczac przygode, moze pomoze wyleczyc to cholerstwo , ktore meczy mnie juz pol zycia i dalej nie zostawia w spokoju ;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izotek moze oslabic wlosy, ale jak jestes na mocnej kuracji, stan na glowie nie powinien ulec pogorszeniu. Ponadto izotretynoina ma dzialanie odmladzajace (bedzie to dobra rownowaga dla minoxa, ktory moze powodowac zmarszczki). Jesli boisz sie izotretynoiny stosowanej doustnie, rozwaz kuracje kremami zawierajacymi te substancje.

Epiduo stosowalem przez kilka miesiecy, bez jakichkolwiek efektow (postac tradziku mialem daleka od przypadkow ekstremalnych, ale jednak dosc ciezka)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich masciach/kremach zewnetrznych masz na mysli? podaj nazwy pls ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jack, sprobuje od tego leku! Jezeli do maja nie wskoram nic to bede wskazany na wczesniejszy lek i mimo wszystko wroce do niego pewnie...

Przesylam lek , ktory pomagal mi latami. Polecam jezeli ktos ma nawet straszna odmiane tego cholerstwa. Pomaga i nie ma zadnych skutkow ubocznych , oprocz tego, ze trzeba non stop stosowac i jak wspominalem jakis jeden skladnik powoduje starzenie skory(rowniez wagry itd pozostaja, ale to juz za dobrze by bylo jak tez by to niwelowal).

 

15174637_1277812392280211_1590751761_n.thumb.jpg.b442587278dcf2dfdc2d3c22ec298884.jpg

 

15225254_1277812522280198_130894156_o.thumb.jpg.985e1b3e5160946ab4375cd3429eaa99.jpg


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm typowe pismo lekarza... moglbys angel przepisac co tam jest napisane bo chciałbym sprobowac tej masci, dzięki

tez meczy mnie trądzik od paru lat a odkad stosuje fin wydaje mi się ze jest jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a używa ktoś może obecnie czegos co zalatwia sprawę z trądzikiem i jest godne polecenia?

dużo już przetestowałem i na nic solidnego jeszcze nie trafiłem :/ a najgorszy problem to jest z bliznami po trądziku które nie chcą znikac...

skoro cb ma niedługo wyjść jako lek na trądzik to może warto sprobowac, tylko czy na wlasna reke to jest bezpieczne? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowales lek o nazwie izotziaja?

Ten ze zdjecia dziala i pomaga, ale tak jak wspomnialem nie zalatwia sprawy na amen.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem gdzies przez tydzień, potem wyczytałem gdzies na forum ze od tej masci mogą wlosy wypadac i odstawiłem xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos stosuje z pol roku badz dluzej i mam wciaz wlosy plus tradzik z 80% sie zmniejszyl ;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK dostalem bez

Ogolnie to efekty 6-12 miesiecy wiec cierpliwosci jak zaczniesz juz ;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...