free web hit counter Skocz do zawartości
tedzik

Follicept - IGF-1 w żelu

Rekomendowane odpowiedzi

http://follicept.com

 

Badacze z University of Florida wynaleźli pojazd(?) który potrafi doprowadzać substancje o dużej cząsteczce pod skórę. Jednym z zastosowań tego pojazdu ma być dostarczanie IGF-1 do mieszków włosowych. Korzystny wpływ IGF-1 na włosy jest przebadany i potwierdzony, nawet na tym forum były chyba udane eksperymenty z tą substancją, jednak zaniechane z uwagi na uciążliwość kuracji.

 

Wiadomo że w świecie leków na łysienie często pojawiają się scamy i trzeba podchodzić z rezerwą do nowinek, ale myślę że ten przypadek jest wart uwagi - za IGF-1 stoi nauka, a Ci badacze wymyślili tylko sposób na bezpieczne i efektywne dostarczenie IGF-1 do mieszków włosowych.

 

Ciekawostką jest fakt, że ten środek miał przejść przez badania kliniczne FDA jako lek, ale ze względu na niską szkodliwość FDA sklasyfikowała go jako kosmetyk, i tak będzie sprzedawany. Odbiera nam to jakąkolwiek gwarancję że środek będzie skuteczny, ale zyskujemy czas, bo nie będzie musiał przez kilka lat przechodzić badań klinicznych. Planowany czas wypuszczenia środka na rynek to jesień 2015.

 

Zachęcam do rejestrowania się na tej stronie, nic na tym nie stracimy a pomożemy im w ten sposób szybciej wypuścić produkt na rynek (na baldtrutalk ktoś dostał od nich w odpowiedzi "And please, spread the word to as many people as possible. The more signups, the sooner we can get going! ").

 

Przeczytajcie sobie FAQ na tej stronie, ja wygrzebałem jeszcze coś takiego:

https://www.dropbox.com/s/ls05w87bt58hzux/20150209%20Transdermal%20Delivery%20of%20IGF-1%20Review.pdf?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Follicept grows hair even after you stop using it"

Wydaje mi się, że to zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe Nie będę tu jednak niczego negował. Może koledzy stosujący kurację z IGF-1 coś więcej napiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że chodzi tu o to, że IGF-1 można stosować raz na jakiś czas i nic się nie stanie jak się zrobi przerwe, w przeciwieństwie do Minoxa którego się stosuje 2x dziennie codziennie a w przypadku przerwy traci się włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie że IGF-1 jest w stanie stać się dobrym stymulatorem włosów , którego np mi brakuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opinią trzeba się więc będzie wstrzymać z oceną na jesień.

 

Gorzej jak cena będzie zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sam fakt, ze bedzie to sprzedawane jako kosmetyk napawa mnie sceptycyzmem


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena ma być zbliżona do Rogaine. Kurczę naprawdę wierzę, że to może być coś skutecznego. Boje się tylko, żeby nie było jak z Neogenic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o tym poczytałem i patrzę na layout strony, to dochodzę do wniosku, że to będzie scam albo coś co działa cienko. Wątek na hairloss też mnie nie napawa optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby utrzymać efekty trzeba stosować IGF-1 tak jak minoxa, czyli bez przerwy. Przerwa w kuracji i brak zastępstwa dla działania IGF-1 spowoduje szybki regres ( tak jak w przypadku minoxa ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak lepsze niż antyandrogeny jeśli by zadziałało faktycznie. Nawet jeśli by trzeba trzeć raz dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyandrogeny i stymulatory działają inaczej , więc nie ma sensu ich porównywać .

 

Poza tym zapominacie , że długotrwałe stosowanie IGF-1 nie jest bezpieczne.

Pod tym względem minox bije IGF-1 na głowę . Chociaż i po minoxie po 10 latach stosowania będą duże uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym minox jest lepszy hehe. A siła folliceptu polega na tym, że mają odpowiedni pojazd (wg nich) co zmienia wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mają odpowiedni pojazd umożliwiający przenikanie dużej cząsteczki pod skórę wcale nie oznacza , że IGF-1 nie spowoduje uboków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko Boska, to lepiej jeść dutasteryd i wcierać RU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jakie maja byc po tym uboki? Z założenia oni chcą to odstawiac po jakims okresie - wiec skąd ta myśl o koniecznośći ciąglego stosowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odstawisz IGF-1 to stracisz efekty uzyskane dzięki stymulacji . Trzeba zastąpić IGF-1 LR3 innym stymulatorem działającym podobnie, aby uniknąć regresu .

Nie ma czegoś takiego jak stymulacja krótkookresowa pozwalająca utrzymać efekty na lata, zwłaszcza po odstawieniu stymulatora .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oni sugeruja zdaje się miesiezcne stosowanie i odstawienie na miesiac - takie cykle. Ale o jakis ubokach wspominiales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGF-1 jest czynnikiem wzrostowym przyczyniającym się do zwiększenia powierzchni jelit oraz przerostu śluzówki jelita grubego, powstania polipów, a na ich podłożu zmian nowotworowych.

IGF-1 powoduje również przerost serca, nerek, wątroby i śledziony .

 

Może także powodować hipoglikemię . O innych skutkach możecie sobie poczytać.

 

Oczywiście skutki uboczne zależą od dawki .

 

Stosowanie IGF-1 z miesięczną przerwą ma sens , pod warunkiem , że podczas tej miesięcznej przerwy uda się utrzymać odrosty przy pomocy innych środków niż IGF-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...