free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Kwas hialuronowy na włosy. Czy może je uszkodzić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio przeczytałem wiele pozytywnych opinii na temat stosowania kwasu hialuronowego na włosy.

I po jego zastosowaniu musze przyznać że jest on rewelacyjną alternatywą dla lepkiego żelu do włosów. Bardzo fajnie usztywnia włosy, nie lepi się nie kruszy a włosy robią się błyszczące. Ale zastanawiam się czy na dłuższą metę taki kwas nie uszkodzi włosów i nie wysuszy przy jego codziennym stosowaniu zamiast żelu do włosów.

Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kwas hialuronowy nawilża skórę i jest częstym składnikiem ampułek do mezoterapii .

Jaki jest sens stosować kwas na same włosy ? Czy chodzi tylko o efekt estetyczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie kwas hialuronowy nawilża skórę i jest częstym składnikiem ampułek do mezoterapii .

Jaki jest sens stosować kwas na same włosy ? Czy chodzi tylko o efekt estetyczny ?

 

 

Witaj

Sprzedawany jest również kwas h. w żelu o różnych stężeniach do stosowania na skóre, nie do wstrzykiwania, kobiety stosują go na skóre bo robi on lifting, naciąga skóre przy regularnym stosowaniu i ją odżywia. Ale doczytałem też również że można go stosować też również na włosy więc podebrałem troche dziewczynie i nałożyłem na włosy i musze przyznać że efekt jest świetny, włosy się błyszczą są usztywnione lekko jak po żelu i nic się nie kruszy, skóra nie szczypie nie swędzi. Ale jak kwas to kwas na chwile może działać świetnie ale zastanawiam się czy na dłuższą metę nie wysuszy włosów itp. Chwilowe działanie jest bardzo przyzwoite więc postanowiłem napisać bo to fajna alternatywa dla jakichś żeli. Jedyny żel wodny jaki może się równać z kwasem to dermena ale mimo wszystko kwas jakoś mniej skleja włosy. coś jakby włosy były zwilżone wodą a nie nalepione żelem. Kto stosuje dermene ten wie że to fajny wodny i delikatny żel, a kwas jest jeszcze bardziej delikatnym zelem. Tak jakby włosy były po myciu zwilżone wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...