free web hit counter Skocz do zawartości
matejko

Niemiecki Lek hormonalny z ebay na łysienie andro.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poniżej wrzucam video z YT opisujący w/w lek.

 

 

Chciałbym się zapytać czy ktoś stosował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lek przebany i nie z Chin więc na forum pewnie nie będzię się cieszył za dużą popularnością,ale mnie na prawdę zainteresował,cena też do przyjęcia i jest jak to nabyć.Jedyne co mnie zastanawia to jak skonsultować z jakimś lekarzem,wolałbym wiedzieć co sobie wcieram a w PL nie ma tego w użyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat alfa estradiolu jest już znany . Wystarczy poczytać forum . Stężenie substancji aktywnej w tych środkach ( kosmetykach ) jest prawdopodobnie zbyt małe, aby pomóc mężczyznom.

Poza tym wzrost poziomu estradiolu w organizmie mężczyzny , może wywołać nieprzyjemne skutki uboczne . Nie wiem czy warto ryzykować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleźć info na temat przenikliwości/penetracji tego leku, jak działa na organizm, czy tylko w obrębie skalpu, etc.

 

Edit:

 

Nie jest to lek na receptę, więc spustoszenia siać nie powinien, jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pozostaje tylko przeszukać jakieś efekty jego działania, znalazłem link, gdzie można go kupić za 120zł

http://e-vivien.pl/1082-pantostin-alfat ... ienie.html

 

Pewnie na ebay taniej.

 

-- 28 lut 2015, 19:59 --

 

Może ma ktoś ochotę zamówić to? Bo na ebay są 3 za ok 200zł, a na tej polskiej stronie jest jeden za 120zł.

Co o tym sądzicie?


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie będę zamawiał ale nie wcześniej jak za m-c. Póki co sprawdzam co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdopodobnie będę zamawiał ale nie wcześniej jak za m-c. Póki co sprawdzam co innego.

A co sprowadzasz jak mozna widziec?


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co zamówiłem RU. Zobaczę jakie będą efekty, jeśli niezadowalające to mogę tego spróbować.

Ale to napewno nie wcześniej niż za jakieś 2-3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy to nie byle jaki kraj, jeśli tam to jest w obrocie to wzbudza to we mnie zaufanie. W tym tygodniu zamówię 6 opakowań z ebay, aby wystarczyło na ok. pół roku. Po takim czasie będę mógł stwierdzić czy na mnie coś podziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem efektow po RU nie ma sie co spodziewac wczesniej niz po minimum polrocznym stosowaniu. Rezygnowanie z blokera po 3 miesiacach ze wzgledu na jego rzekoma nieskutecznosc nie wydaje sie rozsadne. Co rozumiesz pod pojeciem "niezadowalajace efekty"?


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...