free web hit counter Skocz do zawartości
cama85

Gdzie zdobyć flutamid??

Rekomendowane odpowiedzi

podpinam sie ;d powoli mi sie konczy, a finanse nie pozwalaja mi jeszcze na ru


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzeba zdobyć receptę na Anpharm (flutamid) albo poszukać zagranicznego sklepu wysyłającego do Polski i kupić.

To bardzo tani lek, niestety osłabia libido, podobnie jak dutasteryd i finasteryd. Mnie po odstawce w/w leków libido skoczyło ewidentnie do góry, poprawiła się też jakość i trwałość erekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja stosuję 1ml dziennie razem z loxonem od 3 miesięcy i jak narazie bez najmniejszych skutków ubocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chcę krakać, ale prędzej czy później się pojawią.

Stosowałem takie leki jak flutamid, dutasteryd, finasteryd z przerwami na przestrzeni 10 lat, więc wiem co piszę.

Młody organizm i w początkowej fazie kuracji najczęściej znosi "wszystko".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy taki mlody, 3 dychy na karku, a kuracja od 6 miesięcy, ale zapewne masz racje, flutamid chcę stosować okresowo tylko by wspomoc fina bo coś wkoncu zaczyna się dziać na głowie na plus, a tak ogolnie to fina chce brac do 2 lat, potem przesiadka na Ru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Czy są problemy u prywatnego dermatologa z załatwieniem Flutamidu na receptę, typu no way? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w tej materii to niech da znać i podzieli się wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden dermatolog nie przepisze flutamidu na leczenie łysienia, czyli sprawa "no way". Jak ktoś stosuje flutamid i ma problemy z jego zdobyciem może zamówić z apteki internetowej, goldpharma.com, ja zakupiłem u nich 21 tabletek za łączną kwotę 147 złotych, w cenę tą wliczona była recepta i koszty wysyłki i czekałem 10 dni, przesyłka akurat z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, forumowego co prawda, ale zawsze to cos... Moglem w sumie ostatnio u rodzinnego wyblagac (fina 5 mg bez problemu przepisal), ale juz nie smialem. A Lionowi chyba jakis Spiro bez wiekszych problemow przepisal (z tego co pamietam), po tym jak powiedzial, ze to do wcierek.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...