free web hit counter Skocz do zawartości
Fido

Tabletki procerin... Grzebień hairmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ..Od maru miesięcy zmagam się z utratą włosòw ,przerzedzenie są widoczne na grzywce "towarzyszy temu swędzenie w tym miejscu" dermatolog stwierdzil ze skora w tym miejscu jest zdrowa ,przepisał mi jedynie szampon fungoral. Postanowiłem zakupić na własną rękę tabletki procerin .....Będę wdzięczny jak ktoś wyrazi swoją opinie na temat tych tabletek ...używam rownież grzebienia hairmax ... Miałem zamiar kupić tabletki Follxin tylko że mieszkam w Norwegii i zakup tych tabletek jest niemożliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tabletkach procerin wyrasta na przerzedzonych miejscach palma sabalowa. Uwazalbym z tym srodkiem, bo uboki sa nieprzewidywalne! Ale czego sie nie robi dla wlosow (tym bardziej, ze procerin zostal zaaprobowany przez FDA jako srodek do walki z lysieniem, mozna powiedziec ze wyprzedza finasteryd o 2 generacje, w sumie nie martwilbym sie ta palma tak bardzo, bo mozesz ja przystrzyc, a na glowe zalozyc kapelusz i nie bedzie widac nic)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że propecia działa podobnie jak procerin i efekty są ròwnież zadowalające....nie jestem w stanie tylko zrozumieć czemu swędzi mnie skóra w miejscu gdzie wypadają włosy.Bylem u dwóch rożnych dermatologów w Norwegii i żaden nie dał mi konkretnej odpowiedzi (cienkie bolki i tyle, za samą poradę kasują 1100nok jakieś 550pln) mam nadzieję że procerin przyniesie jakieś efekty , chyba że jesteście w stanie mi coś jeszcze doradzić odnośnie swędzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procerin to najwiekszy scam na rynku. Witaminki za gruba forse. Zartowalem w poprzednim poscie, wybacz Musisz ogarnac solidne srodki. Wszystko na forum jest. Finasteryd lub RU to podstawa. Grzebien tez raczej wiele nie pomoze


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o RU to może być problem na granicy Norweskiej raczej nie przejdzie podobnie jak Follxin wszystko na własne ryzyko kasa przepada ...Najbardziej zastanawia mnie swędząca skora w miejscu wypadania włosów ,to chyba nie jest normalne ? Może to być łzs ? Mimo że dermatolog nic nie stwierdził ,nie mam łupieżu ani żadnych zmian na skórze ...swędzi prawie cały czas ... Po umyciu wlosow mam spokój na ok 2h . Ehhh XXI wiek a dermatolodzy w Norwegii tkwią dalej w XIX-XX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o RU to może być problem na granicy Norweskiej raczej nie przejdzie podobnie jak Follxin wszystko na własne ryzyko kasa przepada ...Najbardziej zastanawia mnie swędząca skora w miejscu wypadania włosów ,to chyba nie jest normalne ? Może to być łzs ? Mimo że dermatolog nic nie stwierdził ,nie mam łupieżu ani żadnych zmian na skórze ...swędzi prawie cały czas ... Po umyciu wlosow mam spokój na ok 2h . Ehhh XXI wiek a dermatolodzy w Norwegii tkwią dalej w XIX-XX

 

To może być stan zapalny, mnie swędziało w okolicach zakoli. To jest normalne przy łysieniu i między innymi do tego się przyczynia, dla tego należy stosować coś przeciwzapalnego typu saba itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecisz jakiś konkretny preparat ? Diprosalic nada się?..... Podobno olejek kokosowy tłoczony na zimno też może łagodzić objawy, ostatnio nawet widziałem u Arabów w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o RU to może być problem na granicy Norweskiej raczej nie przejdzie podobnie jak Follxin wszystko na własne ryzyko kasa przepada ...Najbardziej zastanawia mnie swędząca skora w miejscu wypadania włosów ,to chyba nie jest normalne ? Może to być łzs ? Mimo że dermatolog nic nie stwierdził ,nie mam łupieżu ani żadnych zmian na skórze ...swędzi prawie cały czas ... Po umyciu wlosow mam spokój na ok 2h . Ehhh XXI wiek a dermatolodzy w Norwegii tkwią dalej w XIX-XX

Wlasnie dlatego wybralem UK, teraz juz wiem, ze to byl dobry wybor w Norwergii same problemy z wszystkim by byly...

Oczywiscie napisz do zioma, moze zmieszane ru bylby ci w stane przesylac za delikatna doplata a mialbys pewniejsze , ze dojdzie. Fin/duta albo Ru to podstawa z reszta szkoda sobie tylko tylka zawracac nie majac porzadnego blokera w/w.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wybieram sie do dermatologa po receptę na proscar .... Od Artura zamówiłem saba gel . Co możecie mi jeszcze polecić do takiego zestawu? . Po miesiącu moze dwóch postaram sie zagadać z ziomkiem odnośnie Ru ,moze faktycznie za dopłata bedzie w stanie przesłać rozrobione ru do Norwegii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowe Ru możesz zamówić z Anagenic. Mają filię w UK, ale jest drożej. Anagenic ma chyba nawet własny fanpage na facebooku... W sumie, żałuję, że od nich nie wziąłem wiele miesięcy temu, ale wtedy były czasy, że na forum zamówienie z Ru organizowane było 2 miesiące, a potem 2 miesiące się czekało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem sie na wizytę w prywatnej klinice w Oslo bo jak narazie czoło i zakola swęcą mnie coraz mocniej ( swędzi kłuje ) ...rownież włosy sypią się bardziej ,diprosalic który przypisali mi po pierwszej wizycie pomaga na ok. 2-3h po czym swędzenie powraca. Artur przesłał mi saba gel w sobotę będę w Polsce to odbiorę ... Mam zamiar wysępić receptę na Fina i minoxidil . Z ru dałem sobie spokój bo na 99% nie przejdzie na granicy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem jakis czas temu tabletki Procerin(8lat temu),ale musiałem z nich zrezygnowac,poniewaz po 2 tygodniach zazywania pojawiły sie na moich dłoniach białe plamki,które z czase sie powiekszaja.Poszłem do dermatologa,dowiedziałem sie ,ze to bielactwo.Przypuszczam ,ze to skutek uboczny Procerinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosowałem jakis czas temu tabletki Procerin(8lat temu),ale musiałem z nich zrezygnowac,poniewaz po 2 tygodniach zazywania pojawiły sie na moich dłoniach białe plamki,które z czase sie powiekszaja.Poszłem do dermatologa,dowiedziałem sie ,ze to bielactwo.Przypuszczam ,ze to skutek uboczny Procerinu.

 

Albinizm to kwestia genetyki. Nie ma możliwości, że zachorowałeś przez ziółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na tym forum uświadomiłem sobie ze specyfiki typy procerin mozna wsadzić sobie w du.ę ,nie zmienia to faktu ze dałem się oszukać i kupiłem grzebień hair max za grubą kasę ... W porę sie obudziłem i zrezygnowałem z procerinu ..po dwóch tygodniach oddali pieniądze po odesłaniu specyfiku....na chwilę obecną stosuje Fina sabę olej kokosowy i nie widzę zeby sytuacja ulegała pogorszeniu ,z czasem Fina zamierzam zastąpić ru lub je połączyć ,czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosowałem jakis czas temu tabletki Procerin(8lat temu),ale musiałem z nich zrezygnowac,poniewaz po 2 tygodniach zazywania pojawiły sie na moich dłoniach białe plamki,które z czase sie powiekszaja.Poszłem do dermatologa,dowiedziałem sie ,ze to bielactwo.Przypuszczam ,ze to skutek uboczny Procerinu.

 

Albinizm to kwestia genetyki. Nie ma możliwości, że zachorowałeś przez ziółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...