free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stosował ktoś ten produkt? Cena jest dość atrakcyjna bo 500 zł wychodzi na pół roku jak zamówisz 3 opakowania 3 gratis. Zależy mi na zatrzymaniu lysienia mam już spore zakopane , a z tego co czytam o fine to nie chce ingerować tak mocno w gospodarkę hormonalna , co z tym follixinem? Ktoś coś wie? POZDRWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stosowałem ten preparat przez 3 miesiące a o to wyniki:

1 miesiąc

Podczas pierwszego miesiąca kuracji efekty nie były dla mnie zauważalne.

 

2 miesiąc

W drugim miesiącu widać już było wyraźną zmianę na lepsze. Moje włosy nabrały przede wszystkim gęstości i zauważyłem, że rośnie mi dużo nowych włosów.

 

3 miesiąc

Trzeciego miesiąca było już tylko lepiej. Moja łysina, którą miałem na środku głowy zaczęła wyraźnie zanikać, a pod koniec miesiąca znikła właściwie całkowicie.


Prowadzę bloga na temat wypadania włosów i zdrowego stylu życia polecam sprawdzić tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałem ten preparat przez 3 miesiące a o to wyniki:

1 miesiąc

Podczas pierwszego miesiąca kuracji efekty nie były dla mnie zauważalne.

 

2 miesiąc

W drugim miesiącu widać już było wyraźną zmianę na lepsze. Moje włosy nabrały przede wszystkim gęstości i zauważyłem, że rośnie mi dużo nowych włosów.

 

3 miesiąc

Trzeciego miesiąca było już tylko lepiej. Moja łysina, którą miałem na środku głowy zaczęła wyraźnie zanikać, a pod koniec miesiąca znikła właściwie całkowicie.

 

 

a swistak siedzi i zawija w sreberka

 

ban dla naganiacza scamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...