free web hit counter Skocz do zawartości
maniac

24 lata wypadające włosy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

1,5 roku temu wybrałem się do dermatologa z powodu nadmiernie wypadających włosów i małych czerwonych plam na skórze głowy. Rozpoznano u mnie łuszczyce skóry głowy. Moje leczenie trwało długo przyjmowałem różne leki aż w końcu ilość czerwonych plam znacznie się zmniejszyła ale problem wypadających włosów pozostał. Pani dermatolog przepisała mi Loxon, którego brałem przez około 3 miesiące ale nie zauważyłem żadnego efektu i przestałem. Ostatnimi czasy wypadają mi całymi garściami i zacząłem poważnie się martwić. Włosy na górze głowy przerzedziły mi się i pojawiły się niewielkie zakola.

Poradzicie mi co zrobić żeby to zahamować?

 

Przepraszam za słabą jakość zdjęć ale mam kiepski aparat.

IMG_20150408_071824.thumb.jpg.d4cbe0449c1f61954cdea8f9e0daa0fd.jpg

IMG_20150406_104523.thumb.jpg.5dd37b7853d43bca87204c412530fc45.jpg

IMG_20150408_161637.thumb.jpg.a482ee64bcc055614d2ce510acb5ec02.jpg

IMG_20150408_071838.thumb.jpg.1786441b00a1e15d137b57622991728a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj sie z forum to jest najlepsza opcja dla ciebie w tym momencie;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapytam inaczej . Myślę nad RU ale mam parę pytań. Czy mi ten lek pomoże? Czy dawka 1ml dziennie wystarczy? Czy wystarczy, że będę używał tylko RU + jakiś szampon wzmacniający włosy (obecnie używam Novoxidyl)? Nie chcę wydawać za dużo pieniędzy dlatego wolałbym nie dokładać innych leków. Nie chcę brać finasterydu ze względu na uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szampon, jesli nie zawiera ketokonazolu, nie ma zadnego znaczenia. 1 ml to zbyt mala dawka przy takiej dlugosci wlosow. Ja bym lal co najmniej 1,5. Sam stosuje flutamid na linie i zawsze 1ml leje. Jak stosowalem na calosc, 3 ml byly dla mnie rozsadna dawka.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra zapytam inaczej . Myślę nad RU ale mam parę pytań. Czy mi ten lek pomoże? Czy dawka 1ml dziennie wystarczy? Czy wystarczy, że będę używał tylko RU + jakiś szampon wzmacniający włosy (obecnie używam Novoxidyl)? Nie chcę wydawać za dużo pieniędzy dlatego wolałbym nie dokładać innych leków. Nie chcę brać finasterydu ze względu na uboki.

Na pewno masz wieksze szanse z RU niz bez niego takze nie ma nad czym sie nawet zastanawiac... Ogolnie dodaj jeszcze sabe z hydro co 3-4 dzien, biotyne i tak jak wspomniales jakis szampon z keto i powinno byc dobrze.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego długość włosów ma znaczenie przy ilości RU? Myślałem, że preparat ten nakłada się na skórę a nie na włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy tematy tego typu to nie dowcip by nas pognębić :P Ludzie na prawde przejmujecie się mikroskopijnymi zakolami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zacznie dzialac, to te zakola mikroskopijne nie beda. Poza tym tworzy sie gniazdo. Dobrze wiesz, ze lepiej zapobiegac.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zakolami się nie przejmuję tak jak rzedniejącą górą. Włosy mi wypadają w ogromnych ilościach, aż się boję czesać grzebieniem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gniazdo fantastycznie dziala fin, widze ze tylko znim masz problem wiec proponuje zaczac od fina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malkolm109 masz na mysli finasteryd? Jesli tak, to czy jest cos co dziala i nie jest "trujace"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Chciałbym zaczerpnąć kolejnej porady. Od 5 miesięcy codziennie rano używam 1,5 ml 5% RU. Od 2 miesięcy 3 razy w tygodniu SABA Gel z hydro. 2-3 razy w tygodniu Nizoral. Włosy mi jak leciały tak lecą. Stan przez ten czas się pogorszył . Nie wiem czy dalej stosować tą terapię czy coś zmienić. Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zacząć stosować wewnętrzny bloker, po takim czasie stosowania ru powinno już działać. Skoro widać regres to raczej lipnie na Ciebie działa. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wewnętrzny bloker czyli fin albo dut? Nie ma innego preparatu do wypróbowania? Boję się tych skutków ubocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie należy od razu odstawiać, jak jajeczka pobolą, albo libido znaczeni spadnie po kilku tygodniach, to warto do max. jednego tygodnia brać mimo to i zobaczyć czy nie przejdzie.

Jak nie przejdzie to przestać brać, a jak przejdzie to czekać na ewentualne efekty.

Z tego co mi wiadomo fin na gniazdo całkiem nieźle działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...