free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

Cyoctol (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: Cyoctol

Źródło: lysienie.info

 

Nie Paź 02, 2011 8:58

Brzmi nieźle.

 

Badania:

http://www.chantalburnison.com/EthocynPublications/TreatmentofAndrogeneticAlopecia.pdf

 

Wklejam też link do świeżego i żywego wątku z hiszpańskiego forum, gdzie kombinują dużo na ten temat (przełożony na angielski, bo skrypty w polskim zrobiłyby dużo błędów- Polska język, trudna język):

 

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=es&tl=en&twu=1&u=http://foro.ganarpelo.org/viewtopic.php%3Ft%3D29033%26sid%3D4174e2a818555298ecc828fefbad0086&usg=ALkJrhiHULUfCwhwU7V9mEvziElVeu6_5Q

 

Planują zrobić zamówienie w Chinach. Też to chcę

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 9:21

Szczerze mieszane uczucia mam co do tego środka. Niby z wykresów rezultaty podobne do fina ale nie jeden cudowny środek miał też tak działać z opowieści producentów

 

Nie Paź 02, 2011 9:42

Też mam już małe zaufanie do tych wszystkich środków, ale nadal pamiętam jak mi odwaliło piękną szopę parę miesięcy po rozpoczęciu kuracji finem. Potem już wszystkie inne folligeny i suplementy nic nie wniosły.

Wiadomo że nie można być w gorącej wodzie kąpanym i podniecać się jak wielu Amerykanów każdym byle jakim środkiem, o którym "gwiazdy" powiedzą, że działa.

Ale nie powinno się też z góry wszystkiego skreślać. Mnie osobiście w jeszcze niedługim życiu spotkało wiele dziwnych spraw. I teraz mało rzeczy na tym świecie mogłoby mnie jakoś wyjątkowo zdziwić.

 

http://foro.ganarpelo.org/viewtopic.php?mode=attach&id=18679

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 11:19

Niby ten cyoctol lepszy od propeci o 10% ale jeszcze nie znalazłem zdjęć żadnego kolesia co miał go w kuracji

 

Znalazłem opowieść o cyoctolu

http://www.springerlink.com/content/p7g7086763783080/

 

Nie Paź 02, 2011 11:54

Bo tego dostać nie można i badania zostały dawno pogrzebane. Na tym hiszpańskim forum piszą o jakichś teoriach spiskowych (a wiadomo jak jest z teoriami spiskowymi- niby są, niby ich nie ma). Na innym forum widziałem jak ludzie porównują daty wypuszczania specyfików i wiele rzeczy by się zgadzało z tym, że wszystkich łysiejących zrobili w kunia.

Minoxidil nie jest świeżą kuracją, a ludzie od minoxa wykupili patent na cyoctol. A Chińczycy jako mistrzowie kopiowania są w tej kwestii nadzieją i Hiszpanie dobrze kombinują.

 

Te 10% to dużo, zwłaszcza jeśli mówimy o blokerze nie działającym sytemowo i stabilnym w porównaniu do ru.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 13:54

10% w blokowaniu DHT to rzeczywiście dużo Musimy czekać i śledzić wątek na hiszpańskim forum. Jakby coś to raczej ja też bym się pisał na ten specyfik, oczywiście jeśli cena by nie była z kosmosu. Ewentualnie można pomyśleć o "gorszym" ru.

 

Nie Paź 02, 2011 14:21

No jeżeli według badań blokuje odok. 70-93% DHT to czego więcej chcieć O ile to oczywiście prawda. Zawsze można spróbować, bo w końcu cyo jest poparty badaniami, a nie poparty przez Christiano Ronaldo.

Jeśli rzeczywiście cyo jest tak dobry, ja byłbym w stanie płacić nawet 200zł/miesiąc za kurację. Pewnie i tak wyjdzie +/- tyle co ru. Ciekawe jak skomplikowany jest proces wytwórczy.

Zobaczą rozmach zamówień, może kopary im w Chinach opadną

Bądźmy dobrej myśli.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 14:27

Też bym to chciał.

 

Ale zapominacie o jednym. Fin blokuje ileś % dht w "systemie" natomiast w skórze głowy znacznie mniej... i z tego co pamiętam jest to w porywach do połowy... bodajże do 45%.

 

Więc jak tamten specyfik blokuje ponad 70% DHT w skórze głowy no to łatwo sobie wyobrazić jaką ma skuteczność.

 

Nie Paź 02, 2011 14:41

Mniej więcej taką:

4642745397_9b17369497.jpg

 

Na zagranicznych forach dziwnie się czyta, gdy ludzie piszą, że na kurację wydaliby max. 30-40 euro miesięcznie. W naszych realiach walutowo-zarobkowych by się załamali.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 15:13

Tak sobie myślę i od dłuższego czasu zastanawia mnie jedno- dlaczego nikt nie może wynaleźć skutecznego miejscowego blokera dht, niby znany jest mechanizm łysienia męskiego, oczywiście to proces złożony, ale skoro fina w jakimś procencie daje radę to wiadomo gdzie leży przyczyna. Chodzi o coś takiego, że wciera się dwa razy dnia tak jak minoks, i neutralizuje dht w skórze głowy, bądź chodzi się z jakąś żelową powłoką na czerepie. Oczywiście niedogodności dużo mniejsze, gdy obcinamy się na 1 mm- 1cm, ale lepiej mieć fajną linię i gęstość, niż dłuższe włosy w pewnych miejscach, czyli lepiej mieć włosy krótkie niż nie mieć ich w ogóle. Te wszystkie klonowania i histogeny to bajka dalekiej przyszłości, a ceny pewnie na poziomie kupna mieszkania. Takie rozwiązanie pewnie dałoby radę w przypadku NW 1-3, ale to i tak uratowałoby na długie lata tysiące młodych ludzi. Sorry z off top, ale może ten cały wynalazek, wynalazek, o którym piszecie da nadzieję na skuteczne wprowadzenie takiego rozwiązania.

 

Nie Paź 02, 2011 15:46

załóżmy, że wyjdzie i cena nie byłaby taka straszna, to powiedzcie czy nie boicie się stosować mało znanego środka sprowadzanego z Chin? Przecież zawsze może się okazać, że na przestrzeni lat jest np. rakotwórczy lub nie wiem co. Nie żebym w to jakoś nie wierzył tylko zastanawiam się jaka byłaby moja decyzja jakby okazało się, że działa- czy czekałbym pare lat, żeby zobaczyć czy nikomu się nic nie dzieję, czy po prostu korzystał jak najbardziej z młodości i od razu zamawiał

 

Ciekawy temat, mam nadzieję, że to w końcu wypali, bo też mi się wydaje dziwne, że już przez tyle lat szukaja tego środka i ciągle nic by nie znaleźli?

 

Nie Paź 02, 2011 16:37

Wiecie jak to jest...

 

 

Niby się mówi że gdyby ktoś wymyślił lek na łysienie to miałby bardzo dochodowy interes.

 

Ale czy obecnie na łysieniu nie zarabia się więcej? Zobaczcie... ludzie i tak ładują kasę w całą kupę środków... a na koniec sięgają po przeszczep i często jeszcze dalej wywalają kasę na różne środki.

 

Korporacje robią z ludzi idiotów. Dają pseudoleki które powodują jedynie obsesję. Nawet jak się zobaczy jakiś efekt to chce się więcej i więcej... a obawa przed jutrem... przed przyszłością, łysa glacą (tak to jest strach) jest najlepszą motywacją żeby wydać kasę.

 

 

A gdyby istniał lek na łysienie? To co? Na pewno był by masowo produkowany i sprzedawany i z tegoż powodu pewnie był by tani.

 

Na dodatek... czy ktoś by ratował tak swoje włosy i o nie dbał wydając szmal na leki gdyby wiedział że w każdej chwili może sobie kupić odpowiedni lek i odzyskać włosy w 3 miesiące????

 

Myślicie że wtedy by robiono większą kase na łysieniu?

 

Nie Paź 02, 2011 16:48

Zapewne nie, dlatego ja uważam, że taki lek nie wyjdzie jeśli się w inny sposób go nie poszuka- tak jak teraz myślą nad tym cyoctolem z Chin. Prawdopodobnie w przeciągu 10 lat będzie może nawet to klonowanie, ale będzie kosztowało tyle co przeszczep więc dużo to nie zmieni, a kasa dalej będą nabijać ludzie, których po prostu nie stać lub wolą wydać te 50 tysięcy na dom, albo samochód.

 

Nie Paź 02, 2011 16:57

Obecnie co chińskie, nie znaczy że od razu złe. Chińczycy już nieraz udowodnili, że potrafią zrobić wiele solidnych rzeczy. Nam zostało wiele stereotypowych myśli o nich, a realia się zmieniają. Codziennie korzystamy z ogromu chińskich wyrobów.

Ludzie zamawiają stamtąd ru i działa. Co do raka, z tym zawsze jest loteria jak w życiu. Dziś jesteś, jutro cię nie ma. Chociaż myślę, że ludzie na których testowano cyoctol nadal sobie żyją.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 18:05

Mam nadzieje, że ten cyoctol działa i mi zarosną ładnie zakola Pewnie zanim wymyślą klonowanie to osiwieje i resztka moich włosów nie będzie się nadawać do tego procesu Virusek jak będziesz coś negocjował z chinolami to daj znać chętnie bym też to cudo sprawdził na sobie

 

Nie Paź 02, 2011 18:16

ale po tym włosy nie odrosną, tylko zachowają sie te, które jeszcze są.

 

Nie Paź 02, 2011 19:09

Uśpione mieszki mogą wypuścić "pędy". Pamiętam, że przed kuracją finem miałem takie wyrąbane zakola do skóry, a zarosły mi całkiem ładnie zminiaturyzowanymi włosami. Teraz znowu mi poszły do góry i rośnie na nich byle jaki meszek. Na fotach w moim wątku widać wszystko.

Jeżeli ktoś ma długo wysokie NW, nie powinien liczyć na cuda.

 

Co do zabiegów pszyszłości- klonowania itp. Jeśli wierzyć pierdzieleniu z prezentacji, metoda polegająca na wstrzykiwaniu zdrowych komórek macierzystych powinna pięknie odmłodzić to co na głowie. Włosy w końcu staną się siwe, chyba że znowu jakieś technologie je wyratują, ale na pewno będą wyglądały zdrowo i ładnie w przeciwieństwie do zaafekowanych DHT kudłów.

No generalnie nadal jesteśmy w dupie. Każdy z nas chciałby rozwiązać problem raz na zawsze za jednym zamachem i mieć małpią linię.

Na (nie)szczęście żyjemy w tak powalonym świecie, że pewni możemy być tylko śmierci i podatków.

Jeżeli cyoctol wypali będziemy od niego uzależnieni.

 

Nie wiem dokładnie co pisać kiedyś tam do tego chińskiego laboratorium. Razem coś wymyślimy i jeszcze będziemy pytać się kto się na to pisze, by o nikim nie zapomnieć

 

PS. Może jestem dziwny ale jak widzę mężczyzn w tv i na żywo, to u 80% widzę oznaki łysienia. Mało kto ma niską linię. Starsi z taką linią wyglądają mi podejrzanie

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 19:10

jeśli mieszki nie obumarły to odrosnąć też powinny

 

Nie Paź 02, 2011 19:12

Tak, z czasem komórki generujące włos powinny się lepiej namnażać bez tłumienia ich przez DHT. Ale to tylko teoria.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 02, 2011 20:19

informujcie co i jak z tym specyfikiem,jak działa ja jestem chętny

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Paź 02, 2011 20:50

No, bardzo mnie ciekawi czy uda się to w końcu zamówić i jakie będą efekty. A nawet jeśli się nie uda, to i tak w arsenale pozostaje "stare dobre" RU. Były w ogóle jakiekolwiek grupowe zamówienia tego specyfiku na tym forum?

 

Nie Paź 02, 2011 22:35

też jestem chętny. a ile to generalnie kosztuje, wie ktoś?

 

Nie Paź 02, 2011 23:10

Nikt nie wie. Laboratorium powinno przysłać odpowiedź na dniach (w najlepszym wypadku jutro ) czy będą się chcieli podjąć zamówienia.

Pisali tam na forum, że proces wytwórczy cyo jest mniej skomplikowany niż ru, ale nie wiem na ile można ufać ludziom, którzy tak napisali.

Sądzę, że o ile nie będzie żadnych technicznych przeszkód, to się zgodzą realizować zamówienia.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 03, 2011 13:27

No ja oczywiście tez chętny jakby co

 

Pon Paź 03, 2011 18:28

też spróbowałbym tego. W Polsce nie ma laboratorium żeby mogło dla nas zrobić ru albo cycotol? Jest tu jakiś chemik na forum ?

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Wto Paź 04, 2011 11:20

Widzę, że jest jakaś nowa alternatywa. Wygląda to wszystko bardzo obiecująco. Sam bym tego chętnie spróbował:) Jeśli będziecie zamawiać, to jestem jak najbardziej chętny

 

Wto Paź 04, 2011 13:07

kazdy do zamowienia jest chetny, ale poszukac nikomu sie nie chce

 

Sro Paź 05, 2011 11:33

Ja mam teraz ograniczony dostęp do neta. Teraz przejrzałem hiszpańskie forum i nic nie ruszyło. Może jeszcze KoutingChina im jeszcze nie odpowiedzieli. Jebany patent. Kurna chyba niedługo sam zacznę obdzwaniać polskie laboratoria. Fajnie gdyby ktoś miał kontakty i potrafił skołować cyo nie na prawo.

Ale wnerwiony jestem okropnie przez taką bezradność.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Paź 05, 2011 11:34

A czytaliście może o stężeniu cyo w odpowiedniej dawce na głowę? Mi gdzieś tam przewinęło się 0,5% a w innym miejscu jakieś liczby 25%/75%.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Paź 05, 2011 11:38

Albo nagłośnienie sprawy w mediach by pomogło. Nie mówię by pisać o jakimś przekręcie, bo przecież patent mają legalnie czyli to legalne skurwysyństwo. Po prostu napisać że być może jest cholernie skuteczny lek na łysienie i nikt z tego nie korzysta.

Choć mogłoby się okazać, że efekty takiego nagłośnienia zaszkodziłyby tylko.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Paź 05, 2011 13:36

jakby był jakiś artykuł na ten temat to można by wrzucić linka na wykop

 

Sro Paź 05, 2011 14:23

ilości cyoctolu były małe, podejrzewam że wystarczyłby go na o wiele dłużej niż ru

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Czw Paź 06, 2011 22:59

Tak 0,5mg dziennie zostało użyte w badaniach na mężczyznach http://foro.ganarpelo.org/viewtopic.php?mode=attach&id=18681

 

Jutro idę pogadać z kimś, kto mógłby pomóc. Trzymajcie kciuki.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 07, 2011 11:55

Niestety nici z tego, gościu nic nie mógł poradzić.

 

Z czystej ciekawości odwiedziłem dwie apteki, by sprawdzić co o tym sądzą szare aptekarzyny z mojego zadupia.

Ogólnie zabawnie było :D Wierzyły mi na słowo, choć pokazywałem im materiały. Wywaliły oczy jak pięć złoty. Potwierdziły, że dercosy i inne pierdołki to szit.

W drugiej aptece poczułem się jak Kopernik.

Generalnie polecono mi, żebym poszedł z pogadać z jakimś dermatologiem, bo może się znajdzie taki, który lubi ciekawostki naukowe. Nie skorzystam.

 

Nie wiem czy sens ma nawet obdzwanianie polskich laboratoriów.

Chyba jedyną nadzieją w tej sprawie są Chińczycy.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 07, 2011 12:07

Powinni stworzyć korporację aptek sto lat za murzynami zamiast doz

 

Pią Paź 07, 2011 13:19

ja mysle ze dla chinczyków stworzenie czegos takiego to nie jest problem patenty to oni mają gdzieś,nie takie rzeczy robią i trzeba przyznac ze na coraz lepszym poziomie ,nie to co kiedyś

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pią Paź 07, 2011 14:02

a kiedy Chińczycy dadzą jakąś odpowiedź?

 

Pią Paź 07, 2011 14:44

Pojęciów nie mam. Jak będzie, to pojawi się na pewno na tym hiszpańskim forum, do któego dałem w tym temacie link. Na forum hairlosstalk też może się pojawić.

 

Ja przed chwilą napisałem długiego maila do jednego polskiego laboratorium. Bez nadziei na to, że zaczną badania/produkcję, ale żeby chociaż zobaczyć co mają do powiedzenia.

 

Zastanawiam się czy nie powinniśmy też sypnąć KoutingChina jakiegoś maila od Polaków, by chociaż pokazać większe zainteresowanie

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 07, 2011 14:48

ja mysle ze dla chinczyków stworzenie czegos takiego to nie jest problem patenty to oni mają gdzieś,nie takie rzeczy robią i trzeba przyznac ze na coraz lepszym poziomie ,nie to co kiedyś

No bo co kto mozę im zrobić jak USA jest od nich zależne? Zrobili chińskie mercedesy- zrobią też cyoctol.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 08, 2011 10:03

Chiny odpowiedziały (moje tłumaczenie na PL):

 

Kane Porr.

Nareszcie odpowiedziałem.

Przpepraszam za późną odpowiedź. Przez ostatni tydzień mieliśmy święto. Dziś jest nasz pierwszy dzień pracy.

 

I kwestii Cyoctolu. Już przekazałem to moim inżynierom. Sprawdzają teraz możliwość wyprodukowania. Pierwszą rzeczą, którą mogę stwierdzić- nie możemy wyprodukować go drogą syntezy którą podesłaliście nam. Nie jest łatwo go wyprodukować z tej formuły, nawet jeśli nie jest nowym wynalazkiem. Jeśli macie poprawną formułę, będzie nam łatwiej go dla was wyprodukować.

 

Jak wiecie, jest dużym ryzykiem opracowanie nowego związku bez pewności z korzystania z poprawnej formuły. Musimy teraz spróbować wielu ścieżek. Będzie to kosztowe. Musimy być ostrożni i poważni z tym. Zapytałem mojego nauczyciela by opracował nową formułę i wtedy spróbujemy wytworzyć cyoctol. Nie wiem jeszcze jaka będzie jego cena dla was, ponieważ ciężko jest oszacować to w takim stadium prac. Nim cokolwiek obiecam, wiedzcie że jestem zawsze gotowy by pomóc moim klientom. Zrobimy wszystko co tylko będzie w naszej mocy. Proszę dajcie nam trochę czasu.

 

W temaciew latanoprostu i Ru58841. Jesteśmy zaopatrzni w 99% jakościową czystość tych substancji.

 

 

Ostatniego akapitu nie potrafię przetłumaczyć. Ale to jest coś związane z popytem na środki.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Paź 08, 2011 10:07

Ale Chińczycy są zajebiści 99% to perfekcyjna jakość. Sami przecież nie wiemy jaka jest jakość np. fina lub minoxa, których używaliśmy już kupę czasu.

 

Myślę że powinniśmy napisać im naszego maila, by pokazać zainteresowanie.

 

A czytaliście może o etocynie i latanoproście? I co to za skrót jakiegoś środka RUM, którym operują na zagranicznych forach?

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 08, 2011 10:25

mały OT.

 

Musze potwierdzić to że mitem jest jakoby wszystko made in China było kiepskiej jakości.

 

To kwestia pieniędzy. Studiuje na uczelni gdzie zamawiane są z chin różne układy elektroniczne (płytki drukowane) i w jakości Chińczycy absolutnie przodują. Trzeba im tylko powiedzieć że urządzenie ma spełniać takie i takie normy, ma mieć takie i takie certyfikaty i ma przejść takie i takie testy. Cena wtedy szybuje ostro w górę ale jakość jest powalająca.

 

A że większość made in China jest bublem to wynika z tego że tanie buble się sprzedają a Chińczycy goniąc za pieniędzmi nie wstydzą się produkować szajsu tak jak np. japończycy czy niemcy. Co nie znaczy że nie potrafią im dorównać w jakości za odpowiednie pieniądze bo zaplecze technologiczne mają nie gorsze.

 

No ciesze się że coś się ruszyło z tym cyoctolem.

Powiadają że mają również RU więc jak coś to się zamówi RU.... ale szkoda by było jakby cyoctol nie wypalił...

 

Sob Paź 08, 2011 10:34

Ja ze swojej uczelni zwiałem- między innymi dlatego, że wykładający facet nie potrafił odpalić "przedwojennej" tokarki. Nowoczesna tokarka CNC była uczelnianym bożkiem typu- nie dotykaj. Jedynie używano jej na prezentacjach, gdyby przybywała delegacja z innych uczelni i widniała na ulotkach rekrutacyjnych.

Studiuję teraz sinologię tłumaczeniową i nabieram coraz większego entuzjazmu.

 

Wracając do tematu. Jest tu ktoś kompetenty, kto miałby pomysł na napisanie Chińczykom czegoś sensowego?

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 08, 2011 11:52

Ok, zaczynam bazgrać maila do Kane@koutingchina.com

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 08, 2011 11:58

Virusek może dzięki Tobie się coś ruszy Mam nadzieje, że chinole przestali już świętować. Napisz co tam naskrobałeś, możesz ewentualnie spytać się o cenę ru. Pozdrawiam i powodzenia

 

Sob Paź 08, 2011 12:06

No tak ale co tu skrobać.

 

Oni potrzebują recepturę. PiszĄ żeby dać im trochę czasu... czyli w sumie nic co by nas satysfakcjonowało.

 

Sob Paź 08, 2011 12:30

Napisałem im mniej więcej tylko, że jest więcej zainteresowanych.

 

Niby tak Member, ale z tym musieliśmy się liczyć od początku, że nie od zaraz wszystko się stanie. Ja osobiście jestem zadowolony. Z ich wiadomości wynika, że materiały które otrzymali są jakąś tam podstawą do uzyskania cyoctolu z poślizgiem w czasie. Pewnie posiedzą nad tym i wymyślą co by tu zrobić. Wystarczy sobie wyobrazić co by było jakby byli Amerykańskim lub Europejskim laboratorium.

 

Może w tej książce o cyoctolu za 30-pare euro jest to czego potrzeba.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 08, 2011 13:32

PAnowie świetnie że bierzecie sprawy w swoje ręce ...jak coś ...ja także chętny jestem na zamowienie

 

Sob Paź 08, 2011 13:40

jak uda im sie to wyprodukowac, dobrze byloby zeby wyslali próbke do sprawdzenia w laboratorium, nie mozna im ufac do konca

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 08, 2011 16:18

Zaciekawiło mnie to ogólne poruszenie cyoctolem. W badaniach pisze, że po roku liczba włosów zwiększała się średnio o 11 %. Wie ktoś jaki jest wynik fina?

 

Sob Paź 08, 2011 16:26

Zainteresowanych na zamówienie było by chyba naprawde wielu zarówno na ten cy-costam jak i ru.

 

Sob Paź 08, 2011 17:57

http://www.google.pl/search?q=CAS+105635-64-1&btnG=Szukaj&oe=utf-8&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&client=firefox-a&gs_sm=e&gs_upl=187800l190430l0l190650l6l6l0l3l0l2l550l1200l0.1.4-1.1l3l0&oq=CAS+105635-64-1&aq=f&aqi=&aql=

 

 

83% of patients had an increased hair

 

92% of patients had an increase in hair or stopping hair loss.

 

There was a net gain of 20% of hair

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 08, 2011 20:15

ale ciagle nikt nie napisał jaka bylaby cena.. Zakladam z jesli bylby to taki skuteczny srodek to "kane" nie sprzedawałby go za grosze

 

Sob Paź 08, 2011 20:32

Ktoś gdzieś rzekł że ma wychodzić taniej niż RU.

 

Nie Paź 09, 2011 8:50

Może będzie taniej dlatego, że niewiele trzeba go rozpuszczać w alkoholu. Na pewno mniej niż ru.

 

http://img703.imageshack.us/img703/94/sinttulo1scq.jpg

http://img713.imageshack.us/img713/2393/cyoctol2.jpg

Według tej informacji ludzie mieli właśnie takie wyniki z 0,5% cyoctolu w roztworze. Za w przypadku RU nie orientuję się do końca, ale w wielu sygnaturach na hairlosstalk widziałem 3% RU.

Nie wiemy też jaka jest trwałość cyoctolu. Mam nadzieję że nie robi się przeterminowany tak szybko jak atrederm.

To wszystko tylko w teorii.

 

Dostałem właśnie maila od Kane z KoutingChina, ze jak już będą coś mieli, to mnie też poinformują.

Wiadomo, że jeśli wystrzelą ceną z kosmosu (wyższą niż RU), to kupi to garstka ludzi. Tak jak teraz 6 osób na hiszpańskim forum zamawia latanoprost, chociaż według ich wstępnych wyliczeń wyjdzie to +/- 35 euro na miesiąc.

Pozostaje tylko czekać i tak jak wspomniał Aaaaa, lepiej sprawdzić próbkę...

 

Tu macie w kupie parę notek o cyoctolu, bo z tłumaczonego linku na forum hiszpańskie nie da się pobrać:

http://img37.imageshack.us/img37/3972/estructuracyoctol.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/2738/increasedandrogenbindin.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/743/effectsofcyoctolvs13cis.jpg

http://img830.imageshack.us/img830/315/cyoctol1.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/3867/cioctol.jpg

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 09, 2011 14:19

hej virusek666!

jestem tu nowy, powiedz mi jak Ci idzie?

No i wam wszystkim w walce z tą nasz ą przypadłością?

Pozdrawiam!

marlon

 

Nie Paź 09, 2011 16:58

hej Virussek ja tez jestem chetny na ten produkt jesli bedzie:) Musimy sie wspierać, w oncu jesteśmy nowąodrębną społecznościas łysiejących:Dhehe pzdr

 

Nie Paź 09, 2011 17:29

Zastanawiam się, nawet jeśli będziemy zamawiać jakiś produkt od chinoli czy to cyo czy ru nie wiem jak to będzie z przesyłką. ponieważ nasi celnicy czujnie obserwują zawartość paczek z tamtych stron, a wątpię żeby takie przesyłki z chemicznymi proszkami były legalne

 

Nie Paź 09, 2011 17:40

jestem prawnikiem, więc chętnie przyjrzę się legalności tej przesyłki, natomiast jeżeli cycytol nie jest w naszym kraju zakazany (a wątpię żeby był) to nie powinno być żadnych problemów

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 09, 2011 18:31

patent chyba już się skończył więc nie ma problemu, ja ostatnio coś zamawiałem z chin i było to coś na co jest patent, ale gość napisał że to próbka i przeszło

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Paź 09, 2011 19:15

Patent nas nie interesuje, kupujesz przecież z Chin

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 09, 2011 19:28

wiadomo, nas interesuje coś co działa, a chinole zrobią resztę

ale fajnie byłoby gdyby ktoś w Polsce wyprodukował coś dla nas, przecież jest to możliwe, można zlecić syntezę związków, przeważnie to kwestia pieniędzy jak patenty wygasły

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Nie Paź 09, 2011 19:57

jeżeli jest wygasły, w co b.wątpię

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Nie Paź 09, 2011 23:00

jakie są skutki uboczne ?to przeciez bardzo silny reduktor

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Nie Paź 09, 2011 23:08

na ich stronie są takie środki na wypadanie włosów-monixidil,RU58841,finasteride,dutasteride i teraz takie o których nie mam pojęcia i pierwszy raz słysze latanoprost,bimatoprost,ASC-J9,CB-O3-O1 co to qurwa jest ktos wie

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pon Paź 10, 2011 8:58

wie, poczytaj zagraniczne fora to tez bedziesz wiedzial

 

Pon Paź 10, 2011 12:11

Też się trochę obawiałem służb celnych w sprawie cyoctolu.

 

Panowie dostałem maila od Kane:

 

I have a question from our engineer.We need to confirm the compound again.Because there are four types in the attached document.I don`t know it`s from you or other customer.But pls confirm the compound with me in first,

 

cyoctol

CAS NO:105635-64-1

Chemical name:6-(5-Methoxy-1-heptyl)bicyclo(3,3,0)octan-3-one

 

Pls confirm by return.

 

Co odpisać? Po prostu potwierdzenie?

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 10, 2011 12:17

Chodzi o tę formułę http://img708.imageshack.us/img708/5777/wazup.jpg

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 10, 2011 12:19

No a która formuła jest dobra? Wszystkie?

 

Pon Paź 10, 2011 12:20

bo tam są 4 schematy.

 

Pon Paź 10, 2011 12:21

Chyba tak. Niech ktoś bardziej obeznany z nas tu zadecyduje

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 10, 2011 12:36

Na tym hiszpańskim forum piszą właśnie o tych numerach seryjnych. Ja mam ograniczony dostęp do neta, ale jeśli ktoś byłby w stanie to ogarnąć i sformułować odpowiedź (chociażby po polsku) niech tu napisze. Ja jeszcze dziś około 20 wysłałbym odpowiedź do Kane.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 10, 2011 22:12

Konsultuję się teraz z tą osobą załatwiającą cyoctol ludziom z hiszpańskiego forum. Trzeba będzie zdecydować, który wariant związku jest tym jakiego chcemy, bo kto z was czytał- lekki syf z tego wyniknął.

Niedługo mi odpisze co tam wymyślili i razem napiszemy odpowiedź do Kane. Chociaż gdybym miał się kierować przeczuciem, wybrałbym właśnie ten CAS NO:105635-64-1.

 

Tylko ceny boję...

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 10, 2011 22:57

według mnie najpierw powinno sie przynajmniej sprobowac skontaktowac zosobą odpowiedzialna za to badanie odnosnie MBP. Moze udałoby sie dowiedzieć ktora konkretnie frma została użyta

 

Znalazlem jednego z nich, tylko trzebaby było skontaktowac sie z nim przez FAX, ewentalnie telefonicznie. Podrzuce stronke, jesli ktos bylby w stanie to dobrze by bylo sie zapytac czy pamieta te badania i czy moglbym powiedziec jaka forma zostałą uzyta. Mozna powiedziec ze ma sie do napisania prace na uczelnie odnosnie alternatywnych i/lub przyszlosciowyc srodkow w walce z lysieniem:

 

http://www.asds.net/find_profile.aspx?id=4444

 

Wto Paź 11, 2011 7:22

Kane'owi nie można ufać do końca, wcisnął paru ludziom fałszywe CB, a jak był proszony o próbki to nie chciał wysłać

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Wto Paź 11, 2011 13:59

no wlasnie i wcisna ci gowno i bedziesz myslal ze kupiles cycoctol a bedzie pewnie nic poza tym kolega jest moj studiwal troche chemie widzial to to mowi ze to jest tylko ogol tam trzeba zrobic 40 syntez nawet z substancjami wybuchowymi a poza tym nie ma podanych jak temperatura cisnienie ile czego danego zwiazku wiec jak zrobic cos nie majac konkretnych danych

 

Sro Paź 12, 2011 17:04

http://www.lookchem.com/cas-896/89672-11-7.html

 

Nie rozumiem tylko tej rubryki po prawej- u góry "CAS number", a na dole "deleted CAS".

Ja stawiam, że 105635-64-1 to jest właśnie to czego szukamy. Ciekawe czy Dr. Strick odpowie i potwierdzi.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Paź 12, 2011 19:46

Jak dla mnie z tej strony, którą dzisiaj znalazłem jak byk wynika, że ten wariant jest prawidłowy. Ktoś za, ktoś przeciw?

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Paź 12, 2011 20:33

Virusek666- podałbyś mi swoje gg?

 

sorry za taki maly off-top

 

Sro Paź 12, 2011 22:24

Witam Panow!:)

Chcialbym sie zglosic jako chetny do ewentualnego zamowienia cyoctolu:)

 

I teraz pomysl: nie warto by bylo zgadac sie z tymi hiszpanami jak i kolegami z hairlosstalk i napisac w wiekszej liczbie osob do tej wytworni? nawet jesli paczki mialyby isc w trzy czesci Europy Chinczycy powinni wtedy powazniej podejsc do zamowienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sro Paź 12, 2011 23:37

Jeśli o mnie idzie to też przyłączam się do zamówienia, jeśli oczywiście mogę Generalnie jestem chętny. Chciałbym jakoś pomóc, ale niewystarczająca znajomość angielskiego nie pozwala mi na super komunikowanie się z kimkolwiek nie znającym polskiego. Przeglądałem ostatnio hairlosstalk i nie zauważyłem tam dyskusji o tym specyfiku, ale może to przeoczenie, tam sporej części BIG 3 daje zajebiste efekty. Generalnie podziwiam Cię Virusek i trzymam kciuki, z takim podejściem pewnie za 10 lat będziesz mógł sobie dredy zarzucić, a włosy twoje nie są takie złe, a i z 10 lat możesz bez leczenia z powodzeniem latać. Pozdro

 

Czw Paź 13, 2011 1:10

Najważniejsze to teraz zamienić to całe science-fiction o cyoctolu na rzeczywistość. Jest jeszcze parę wątpliwości np. cena.

Jeśli już wszystko się powiedzie będzie trzeba zorganizować zamówienie, ale tylko wśród naszego forum co powinno być raczej oczywiste Na moją uczciwość moglibyście liczyć (bo nikomu nie życzę takiego niepotrzebnego dziadostwa jakim jest łysienie) chociaż sądzę że są tu osoby, na które też można liczyć i zrobiłyby to lepiej niż ja.

Napisałem do Kane, że jeśli wszystko się powiedzie, to zamówienia mogą się stać regularne i coraz większe. Dlatego wątpię żeby w takim biznesie wysłał nam cukier-puder zamiast cyoctolu, choć nigdy nie wiadomo

Maile chyba poszły do nich póki co dwa: mój i od osoby z hiszpańskiego forum.

 

Generalnie na hiszpańskim forum też mają małe problemy. Napisałem posta po angielsku i rozpętała się wojna na kilka stron...

 

Mamy teraz wybór:

1. Czekamy na odpowiedź Dr. Stricka.

2. Sami do niego piszemy i czekamy na odpowiedź.

3. Szukamy nie wiadomo jeszcze jakich materiałów.

4. Piszemy odpowiedź do Kane z potwierdzeniem, że 105635-64-1 jest ok.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 13, 2011 9:37

Viarusek666 ja odnoszę wrażenie że konsultujesz się z nami odnośnie tych formuł i receptur, a prawda wygląda tak (chyba), że oprócz Ciebie nikt tutaj nie bardzo kuma o co chodzi z tymi liczbami

 

Czw Paź 13, 2011 10:09

^^ haha

 

no ja jestem za opcja 1 lub 2, lepiej poczekac tydzien dluzej i miec pewnosc ze to co zamawiamy jest tym co chcemy zamowic:)

 

Czw Paź 13, 2011 11:16

Virusek666 ja odnoszę wrażenie że konsultujesz się z nami odnośnie tych formuł i receptur, a prawda wygląda tak (chyba), że oprócz Ciebie nikt tutaj nie bardzo kuma o co chodzi z tymi liczbami

 

Sporo osób wie, ale trudno tu cokolwiek jeszcze dodać. Dla osób które nie kumają:

Te numerki, to numery seryjne związku. Jak zerkniecie na kilka struktur cyoctoli z innymi numerami zobaczycie, że różnią się budową, choć są bardzo podobne.

Mogą też różnić się procesem wytwórczym.

 

My potrzebujemy potrzebujemy dokładnie tego który 16 lat temu został użyty w badaniach. Może inne też byłyby ok, ale wtedy nie mamy żadnej pewności.

 

O tym (105635-64-1) jest najwięcej materiałów w internecie. Szczególnie przekonuje mnie ten link, który umieściłem parę postów temu. Są tam teksty właśnie o nim poparte nazwiskami i jakimś wsparciem redaktorskim uczelni japońskich. Dla mnie wystarczająca gwarancja rzetelności

Gdyby dalej brnąć na logikę: Zobaczcie po prawej synonimowe nazwy cyoctolu: x-andron, exandron.

Na odpowiedź doktora możemy czekać i się nie doczekać, chociaż bardzo chciałbym żeby odpisał. Byłbym spokojniejszy.

Fajnie gdybym miał do niego email.

 

Ogólnie to jest eksperyment. Może podchodzę do tego zbyt nieodpowiedzialnie, ale gdybyśmy nie brali spraw w swoje ręce, nic się nie stanie. Długie lata miną zanim ktoś z branży farmaceutycznej się za to zabierze (jeśli wcale).

Ja nie wiem, może jestem powalony, ale myślałem już długo nad tym i zaryzykowałbym. Byle obchodzić się później z tym środkiem jak z jajkiem.

Co może się stać: Wiele osób po przyjmowaniu fina wewnętrznie szybko dostało skutków ubocznych i odstawili. Jeśli cyoctol nie będzie się metabolizował w skórze tak jak powinien, szybko spadnie nam libido i będziemy o tym wiedzieć.

 

Trzeba będzie się badać.

Po ru w kilkudziesięciu stronicowym wątku ludzie nie mieli uboków szkodzących zdrowiu. Mnóstwo osób też wyolbrzymia albo ich migreny są wywołane czymś innym.

 

Podsumowując:

Ja jestem nadal wielkim optymistą w tej kwestii. Jednak sam nie mogę zadecydować, bo zamówienie powinno być grupowe. Dlatego jeśli chcecie poczekamy na odpowiedź Dr. Stricka. Sam też spróbuję się z nim skontaktować

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 13, 2011 12:02

A ja jestem ciekawy ile bedzie trwalo wyprodukowanie tego związku kilka tygodni,kilka/kilkanascie miesiecy?jesli oczywiscie to zrobią ,ewentualnie kto byl by chętny na RU?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Czw Paź 13, 2011 14:08

lepiej poczekac i skontaktowac sie dodakowo z dermatologiem ktorego dane namiarwe wyslalem wczesniej.

 

Czw Paź 13, 2011 17:37

Ja byłbym chętny w razie niepowodzenia na RU. Jeśli tak się stanie założymy lepiej osobny wątek.

 

Co wykopali na hiszpańskim:

http://www.patentgenius.com/patent/4689345.html

 

Jest tam chyba wszystko, łącznie z dawkowaniem. Dziś albo jutro sobie to przeczytam.

 

Można fax wysłać z neta za darmo do tego lekarza. Ja osobiście nie wiem co mu napisać

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 13, 2011 17:52

A ja jestem ciekawy ile bedzie trwalo wyprodukowanie tego związku kilka tygodni,kilka/kilkanascie miesiecy?jesli oczywiscie to zrobią ,ewentualnie kto byl by chętny na RU?

 

wyprodukowanie 1kg AHK-Cu to 3 tygodnie, Cb to chyba 6-8 tyg, wydaje mi się że wyprodukowanie cycotolu to 3 - 6 tyg, tu najwięcej czasu może zając dojście do odpowiedniej receptury itd.

Virusek co tam Kane kombinuje ?

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Czw Paź 13, 2011 18:01

Kane chce żebyśmy potwierdzili mu, że chodzi nam o 105635-64-1. Nic więcej nie ujawnił.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 14, 2011 8:21

Z gory sorry za offtop

 

Virusek: podaj mi do siebie jakis kontakt, mail, gg cokolwiek

 

Pią Paź 14, 2011 12:34

Za parę godzin wyślę fax do tego doktora z LA. Coś wymyślę Na odpowiedź będę czekał przyszły tydzień.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 14, 2011 16:24

Tu jest CAS: 89672-11-7 http://chembase.com/cbid_55994.htm

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pią Paź 14, 2011 16:44

Tu jest CAS: 89672-11-7 http://chembase.com/cbid_55994.htm

Tak. A tu gdzie wcześniej zalinkowałem http://www.lookchem.com/cas-896/89672-11-7.html Jest też 89672-11-7, ale wydaje się jakby zastąpił 105635-64-1. Właśnie tego nie rozumiem.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 14, 2011 17:30

Dear XXXXX YYYYY,

 

There`s some information for you.

 

In regards to cyoctol,we checked its synthesis route,there`s some dangerous reaction in it. The route is 7 steps.And the last product is liquid.

Our engineer estimate its cost is 5 times than RU58841`s cost. So three important questions here.

1)what price you can accept?

2)what quantity you`ll order if we produce it out.

3)is purity 95%min ok for you? as you know,it`s liquid,so we`re afraid we can`t get very pure compound.

 

After your reply,we`ll make a decision if we produce it or not.

 

Warm regards,

Kane

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 14, 2011 17:51

5 x droższe niz ru ??? hmmm

Ru od kane kosztuje chyba 350$ ale chyba nie więcej jak 400$ (za 10g)

Czyli koszt wyprodukowania 1g cyoctolu to 175-200$, plus ewentualnie jakiś zysk dla nich

Nam w sumie trzeba minimum 1,2 gramy

Napisz ze jeszcze masz firmy z którymi rozmawiasz o kosztach itd jak bedzie wiedzial ze jest konkurencja to cena nie bedzie taka wysoka, co do czystości związku, to nie wiem jak w badaniach było, ale im lepsza czystość tym lepiej, pasuje żeby to było min 98% a najlepiej 99%

Zapytaj czy mozliwe jest podeslanie próbek do analizy, napisz też otrzymany związek gdyby był dostarczony nam to poddalibyśmy go dodatkowo wyrywkowemu testowi

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Paź 14, 2011 17:59

Można by się jeszcze targować. Przecież zostawił faktyczną cenę do dyskusji.

 

K.outing China --> 238.09 USD / 10 grams RU (Sierpień 2011)

 

Nie wiem co z tą czystością związku... Ciekawe czym jest te 5%

 

A co dokładnie zamierzasz zrobić z próbką?

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 14, 2011 18:02

A i jeśli ktoś byłby w stanie obliczyć wyznaczyć kosztorys kuracji z tego, byłbym wdzięczny. O ile to możliwe.

 

Ru chyba dają zazwyczaj 3%

Cyoctol w badaniach stanowił 0,5% roztworu.

 

Masy molowe są w linku, który podał Ja1922.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 14, 2011 18:24

gdyby 1g kosztowal 150$ to byłoby nieźle, pasowałoby faktycznie zapytać kogos jeszcze ile kosztuje wyprodukowanie tego,

jak czystość nie jest wystarczająca to może to zaszkodzić, może podrażniać skórę itd

Próbka poddawana jest kilku testom, badane są własciwości fizyczne, chemiczne, prześwietlanie próbki promieniami(mass spectrum) itd

1g cycotlu rozpuszczony w 200g PG/Spirytus, na średniej wielkości zakola zużyłbyś 2x dziennie (wg badania) chyba te 1,2 -1,3ml czyli wystarczyłoby na 5- 5,5 miesiąca kuracji

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Paź 14, 2011 19:14

Jak tak to skalkulowałem to faktycznie tragedii nie ma. Mamy dużo niewiadomych np. nie wiemy później jak, czym, ile wymieszać, jak przechowywać, jak długi ma termin ważności?

 

Koniecznie trzeba poddać próbkę badaniom właściwości.

Wypytać też trzeba czy da się uzyskać jeszcze większą czystość i czym jest te 5% "nieczystości", bo jeżeli jest to Cisowianka- luz. Ale jeśli jest to jakiś "kwasior", to kiepsko.

 

Osobom które za chwile będą się bezsasadnie pluć o te 5% obwieszczam:

0,5% Cyoctolu znajdzie się w roztworze wodno alkoholowym. Jeśli tak, to tychże nieczystości jest tyci tyci.

Mimo że tak wesołym tonem piszę, jestem świadomy ryzyka.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Paź 14, 2011 19:26

I teraz potrzebuję już waszej pomocy skoro jesteście zainteresowani. Co dokładnie mam mu napisać? Nigdy sensownie się nie targowałem.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 14, 2011 20:03

pytałem się gościa który zna się co nie co w temacie - Finfighter'a co on o tym sądzi:

 

"I don't trust kane anyway, he's still presenting himself as a lab which we know is BS, he's just trying to get us to justify his high prices, man I wouldn't buy anything from that guy."

 

Wiem że kane'owi do końca nie można ufać, tu trzeba być ostrożnym

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Paź 14, 2011 20:15

Może poczekać co hiszpanie kupią. Rzeczywiści może to być ściema

 

Sob Paź 15, 2011 9:03

Ale jest też dużo ludzi nie mających zastrzeżeń i stale kupujących od niego ru. Nie chcę go bronić, bo nie mam po co w dodatku wiadomo, że sprawa cyoctolu to nie ru.

 

(Według moich obliczeń i tak wychodzi taniej od ru)

 

Powinniśmy wkrótce podjąć decyzję podjąć decyzję:

 

1. Ufamy KoutingChina i pchamy się w eksperyment -> Pytamy czym jest te max. 5% nieczystości -> Jeśli mineralka, zbieramy tu na forum osoby w 100% chętne na taki eksperyment -> Wyznaczamy nasze zapotrzebowanie na pół roku -> Piszę do Kane czy te Xg wystarczy na wyprodukowanie, a jeśli nie to ile -> Zabiegamy o próbkę do badań właściwości -> Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem- testujemy kurację opartą na cyoctolu.

 

2. Szukamy innych laboratoriów, by także być może z czasem wytworzyć jakąś tam konkurencję. Czekamy na rozwój sytuacji na zagranicznych forach.

 

3. Pierdolimy na jakiś czas sprawę cyoctolu. Taktyką na lenia czekamy na inwencję zagranicznych serwisów. I zajmujemy się RU.

 

 

Powiem wam szczerze, że ja spróbowałbym jedynki jeśli wszystko poszłoby zgodnie z zamysłami. Wiem, że nie jest to łatwe, bo wątpliwości jest wiele. Jeśli nie znajdzie się tu i w ogóle w necie grupa nadal chętnych na zabawę w cyoctol osób, to Kane nie będzie się srał z malutką produkcją

 

Z góry dzięki za szybkie i przemyślane odpowiedzi

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 15, 2011 10:04

Jesli uda sie wynegocjowac cene w granicach 100-150$/g to sie pisze na zamowienie. Oczywiscie jesli wyrazi zgode na wysłanie probki i ktos ja sprawdzi pod katem prawdziwosci.

 

Sob Paź 15, 2011 10:16

Jesli uda sie wynegocjowac cene w granicach 100-150$/g to sie pisze na zamowienie. Oczywiscie jesli wyrazi zgode na wysłanie probki i ktos ja sprawdzi pod katem prawdziwosci.

Całkowicie popieram i mam takie samo stanowisko. A jak nie to trudno, postaram się utrzymać to co mam na RU. Może się okazać, że cyoctol stanie się też tylko kwestią czasu (np. 2 lata).

 

Na zagranicznych forach pewnie byłoby większe zainteresowanie sprawą, gdyby nie testowanie latanoprostu.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 15, 2011 10:30

Aaaaa, ty byś wiedział do kogo udać się z próbką?

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 15, 2011 10:35

w stanach jest jeden człowiek który ma dostęp do laboratorium i się zna co nie co na sprawie, tylko nas raczej interesuje ktoś w Polsce,

musimy poszukać u nas w Polsce najlepiej.

Może jest tu ktoś kto ma dostęp do odpowiedniego laboratorium?

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 15, 2011 12:17

Wypytuję się tam gdzie mogę o jakiś kontakt.

 

Czyli jest nas trzech. Wpisujcie się ci, którzy nadal są zainteresowani (i pewni) zamówieniem jeśli wszystko wypali wzorem tego co napisał Ziom1990

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 15, 2011 13:50

A co z CAS?dalej niepewne?ja proponuje bys napisal na jakiej zasadzie działa cyoctol jego skutki uboczne itp ,nie wszyscy na forum znają angielski a warto przedstawic sposob działania itp dla szerszej rzeszy forumowiczów

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sob Paź 15, 2011 14:03

Dalej niepewne (dla mnie w 99% pewne). Wątpię aby Dr. Strick odpisał.

 

Cyoctol jest po prostu w cholerę silnym, zewnętrznym blokerem DHT. Według badań metabolizuje się w skórze i nie wnika do obiegu.

 

Co do uboków:

W badaniach po wielu tygodniach stwierdzono jedynie podrażnienia- wysuszenie skóry spowodowane przewodnikiem- alkoholem, bo z nim się miesza 0,5-3% cyoctolu (wystarczy 0,5%).

Niczego innego nie podano.

Wzorując się na RU można by przewidzieć, że niektórzy mogą mieć (mgłę mózgu) problemy z koncentracją i zawroty oraz jakieś tam migreny.

Tak co poniektórzy mieli przy minoksie. Ale nie jest to pewne.

Jeśli chodzi o nowotwory- wypowiedziałem się już kilka razy na ten temat. Od pierogów z truskawkami też można zachorować na nowotwór albo nawet bez zewnętrznej przyczyny.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 15, 2011 15:31

ja był bym chętny,fajnie jakby nas sie zebrała wieksza grupka wiadome czym nas wiecej ty taniej wyjdzie,ciekawe jak sie ma przyjmowanie fina do tego

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sob Paź 15, 2011 15:50

Musiałoby nas być naprawdę wielu. Wcześniej w tym wątku dużo osób się deklarowało, ale mało kto liczył się z tym, że to nie jest zamówienie sprawdzonego minoksa z dołączoną ulotką.

Wielu dlatego, że każdy z nas będzie zamawiał drobną ilość.

RU zamawia się minimum 10g. My będziemy po 1-2g.

Najlepiej kurację na pół roku dla testu.

 

Ludzie biorą Ru i naraz fina/duta.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 15, 2011 16:18

No ja bym był chętny tylko muszę wiedzieć ile mnie to będzie kosztować?

 

Sob Paź 15, 2011 16:23

Mimo, że nie deklarowałem się wcześniej, to z ciekawością patrzyłem, jak to się wszystko rozwinie i myślałem nad tym, żeby spróbować tego cyoctolu, jeśli ewentualnie będzie dostępny. Jednak cena mnie zabiła. samo wyprodukowanie 1 g za 200$, czyli trzeba się liczyć, że ostatecznie może kosztować nawet 250/300 $. 300$ za coś kompletnie nie sprawdzonego to dla mnie za dużo. De facto stawiamy/stawiacie się w roli królików doświadczalnych i to za grubą kasę.

 

Nikomu nie odradzam, bo nie mam w tym interesu. Dla mnie byłoby zajebiście, gdyby ktoś to kupił, przetestował i powiedział czy skuteczne. ale ja sam nie podejmę się takiego ryzyka. chociaż gdybym miał te 300 $, to pewnie bym spróbował.

 

Myślę, że wyjsciem byłoby poczekać na relację hiszpanów, i wtedy- jeśli cyoctol okazałby się skuteczny- zamówić go.

 

Sob Paź 15, 2011 16:31

Mam takie pytanie czy próbował ktoś wierzbownice albo saw palmetto wcierać z jakimś alkoholem lub amolem? też niby blokują DHT może troche złe porównanie z waszym cycolem.

 

Sob Paź 15, 2011 16:52

Wlasnie jak tam sytuacja u hiszpanów wyglada?odnosnie srodków typu saw itp to nawet jesli mają jakies wlasciwosci redukująceDHT to są bardzo słabe ,a ten kto walczy z tym kilka /kilkanascie lat wie ze jesli sie czegos mocnego nie zastosuje to srodki tego typu to strata czasu i kasy ,juz wystarczająco pieniedzy poszło na tego typu"slabe"środki,fin działa bo jest srodkiem wmiare silnym,a jak ten cyoctol redukuje nawet do 93% nie przenikając do absorbcji ogolno systemowej to wydaje sie bajka

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sob Paź 15, 2011 17:30

ru blokuje 70% dht w skórze,

wg badań po 2,5 miesiąca wcierania 2 x dziennie cyoctolu zaczynają rosnąć normalne włosy,

jak ktoś boi się experymentów to niech zamówi ulepszona wersje ru (RUM)

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 15, 2011 17:32

Nic nie robią. Jeden wysłał Dr. Strickowi faxa. Ten który kontaktuje się z Kane nic mi nie napisał. Oni głównie są zajęci latanoprostem.

 

Mam nadzieję że do połowy przyszłego tygodnia odpowiedzą tu osoby nadal chętne na test cyoctolu, bo chciałbym jakoś tak w środę-czwartek odpisać do KoutingChina i przede wszystkim żeby wpierw wysłali próbkę.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sob Paź 15, 2011 17:39

myślę że wielu ludzi spróbowałoby cycotolu, gdyby wiedzieli na 100% że to jest to,

tu nie może być niedomówień itd albo jest to ten środek albo nie, kane trochę się lansuje na siłę,

musimy znać wszystkie dokładne dane na temat tego związku, jeśli próbka nadeslana przez kane'a lub inna firme wykaże że związek spełnia te kryteria, wówczas można w to wchodzić

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Paź 15, 2011 17:42

mysle ze próbke wysle bo kota w worku mu nikt nie kupi.Czekamy ,zobaczymy

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Sob Paź 15, 2011 17:52

czyli jak komuś nie obumarły jeszcze mieszki to po 2,5 miesiaca wcierania 2x dziennie zaczynaja rosnac normalne wlosy? rozumiem, ze dopoki by sie go stosowalo to tak dlugo bedzie dzialal?- bo fin ponoc po 5 latach traci "moc". Wtedy chyba zniknąłby całkowicie problem z lysieniem nie uważacie?- przynajmniej dla osób, które maja wlasnie jeszcze te mieszki. Myślę, że będzie strasznie dużo osób chętnych jeśli się okaże, że to rzeczywiście działa. Także po prostu ktoś to musi wypróbować, sam osobiście dołączę się do zamówienia dopiero jak się okaże, że jest bezpieczny i rzeczywiście działa

 

Sob Paź 15, 2011 18:00

namierzylem jedno z laboratoriów, z Poznania:

 

http://www.sluach.amu.edu.pl/

 

tutaj cennik:

 

http://www.sluach.amu.edu.pl/strony/cennik_sluach_01102011.pdf

 

Zapewne są takie laboratoria w innych większych miastach, możnaby sie dowiedzieć gdzie są najlepsze ceny

Chyba potrzebne byłyby przynajmniej te 3,4 testy, musiałbym się skonsultować z chemikiem w tej kwestii

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 15, 2011 18:02

czyli jak komuś nie obumarły jeszcze mieszki to po 2,5 miesiaca wcierania 2x dziennie zaczynaja rosnac normalne wlosy? rozumiem, ze dopoki by sie go stosowalo to tak dlugo bedzie dzialal?- bo fin ponoc po 5 latach traci "moc". Wtedy chyba zniknąłby całkowicie problem z lysieniem nie uważacie?- przynajmniej dla osób, które maja wlasnie jeszcze te mieszki. Myślę, że będzie strasznie dużo osób chętnych jeśli się okaże, że to rzeczywiście działa. Także po prostu ktoś to musi wypróbować, sam osobiście dołączę się do zamówienia dopiero jak się okaże, że jest bezpieczny i rzeczywiście działa

 

Takie sobie gdybanie, tak naprawdę o cycytolu niewiele wiadomo, czas pokaże

_________________

Od lutego 2012 jestem przedstawicielem kliniki dr. Arvinda Poswala www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Sob Paź 15, 2011 18:03

szczególnie że na razie jest tylko mało wiarygodny kane

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 15, 2011 18:25

Skuteczność cyoctolu podobnie jak fina powinna słabnąć bo ich wpływ na włosy jest podobny.

 

W przypadku każdego blokera następuje upregulacja receptorów i zwiększenie wrażliwości mieszków na DHT więc teoretycznie nawet jakby cycotol działał to niestety jego skuteczność by malała z czasem.

 

Sob Paź 15, 2011 18:31

no nie wiem jak to jest do końca, dużo ludzi konserwuje to co ma na głowie przez wiele lat tylko przy pomocy ru

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 15, 2011 19:49

wg badań po 2,5 miesiąca wcierania 2 x dziennie cyoctolu zaczynają rosnąć normalne włosy,

 

Wg jakich badań? W linku do badań( w pierwszym poście) nic takiego nie pisze.

 

Sob Paź 15, 2011 20:16

http://img713.imageshack.us/img713/2393/cyoctol2.jpg

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sob Paź 15, 2011 21:17

no nie wiem jak to jest do końca, dużo ludzi konserwuje to co ma na głowie przez wiele lat tylko przy pomocy ru

Może będzie nam dane się przekonać. Ja będę szczęśliwy z każdego dodatkowego roku na fajnych włosach.

Przy tym wszystkim wkurza mnie nasza waluta i polskie zarobki

 

Dzięki Aaaaa za szukanie laboratoriów. Też próbowałem, ale nie mam o tym zielonego pojęcia.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 16, 2011 9:33

Napisałem maila w sprawie próbki.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Nie Paź 16, 2011 14:03

Virusek 666 mam do Ciebie sprawe cyz moglbys podac nr gg

 

Nie Paź 16, 2011 14:10

7201354

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 17, 2011 8:11

W takim razie czekamy na próbkę od Kane'a i wtedy będziemy się martwić gdzie ją dokładnie sprawdzić. Na forum jest sporo chętnych na Cyoctol więc warto chyba zaryzykować(oczywiście jeśli cena będzie rozsądna). Jeśli nic z tego nie wypali to znajdziemy ludzi na zamówienie na RU i też będzie git.

 

Sro Paź 19, 2011 13:20

Jaka ilość cyoctolu jest potrzebna jako próbka do badań?

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Sro Paź 19, 2011 13:24

chyba kilkaset miligramów

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Sro Paź 19, 2011 13:59

Powinien wysłać jeden gram, jeśli chce żebyśmy złożyli duże zamówienie. Na forum jest sporo osób, które chętnie zamówią Cyoctol. Teraz najważniejsze jest żeby Kane wykonał ruch i wysłał próbkę. Jeśli che być traktowany poważnie to tak zrobi.

 

Czw Paź 20, 2011 11:32

Dear XXXX YYYYY,

 

I did receive your email.

 

In regards to cyostol,our engineers are estimating the cost and possibility of production.We`ll try to produce it soon.

But there`s some questions at our side

1)What price customers can accept? As our engineers know,it`s not easy compound

2)What`s the quantity customers will demand per month? In another word,what`s the dose every day?

3) how many customers in total for now?

4)Purity---We can`t promise the purity for now.As it`s liquid,we`ll try to make it reach 90%min. Maybe 95%.I don`t know if it`s ok for use.

5)Deposit---if we produce,can you make a deposit before our production?

6)Test and sample---we`ll offer test reports before sample sent.Reports include HNMR,HPLC documents.You can check it and test sample if possible.After confirmation,we`ll produce in scale.

7)we only promise the compound correct and purity reach 90%min.Is it ok?

 

In regards to RU58841,I`d like to keep best quality and lowest price in this market.Our current price as below,pls check if workable.

20g with shipping:USD450

50g with shipping:USD1000

Purity:99%min

 

If you have any question or inquiry,pls don`t hesitate to contact with us directly.

Waiting for your Soon reply.

With best regards,

Kane MIN/Daisy Zhou

Special Chemical Sales Team

China Kouting Group Limited

Supplier of Antibiotics,Anti-cancers and chemicals

Manufacturer of ticagrelor,saxaglitin,retigabine,chemicals for hairloss

Tel:0086-21-58116475 58116473

Fax:0086-21-61294103

E-mail: kane@koutingchina.com

Web:www.koutingchina.com

MSN:minhui_2000@hotmail.com

Skype:kanemin888

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 20, 2011 12:55

To czekamy tylko ta czystość jest nie do końca jak powinna. Zobaczymy ich wyniki ale wolałbym żebyśmy my też sprawdzili jednak tą próbkę.

 

Czw Paź 20, 2011 16:01

Ale jeśli jest ta resztówka nietoksyczna to może nie mieć znaczenia. Jeżeli cyoctol zadziała, może zaczną pracować nad inną, lepszą metodą jego otrzymywania. Z ru chyba też było podobnie- nie od razu było 99%

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Paź 20, 2011 16:09

Czy może ktoś jeszcze przeliczyć stężenia 0,5% cyoctolu z masy na gramy? Gdzieś w którymś linku tu w temacie jest masa molowa.

Trzeba by było konkretnie określić koszt kuracji na miesiąc lub rok. Dzięki temu też spróbujemy zaproponować negocjowaną cenę.

 

Ja nie mam za bardzo czasu na liczenie i w dodatku olewałem chemię

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 20, 2011 21:47

kane pisal ze zwiazek jest w formie cieczy?wiec nie powinien byc w mililitrach a nie w miligramach?ewentualnie ile mg cyoctolu jest w mililitrze,albo ja myle pojecia

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Czw Paź 20, 2011 22:12

w emailu do ciebie keane napisał "cyostol" mam nadzieje ze to bład literowy 8)

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pią Paź 21, 2011 12:29

Dobra, przysiądę jutro i to policzę.

 

Raczej literówka 8) On często robi literówki (najważniejsze że wzór związku jest identyczny do tego ze strony chantal).

W ogóle różnie można nazywać cyoctol. Hiszpanie piszą np. "cioctol".

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 27, 2011 7:28

Regarding the cyoctol:

1)quantity---what`s total quantity you`ll order for first time? 40grams ?pls confirm.

2)price---you can accept price at USD250/g,USD500 for 2g? Pls confirm.

3)more potential customers---can you estimate the total customers interested in cyoctol ?

4)deposit---we demand 50% deposit in usual,can you accept?

5)purity---90-95% is possible for us.

No to kupa... Ta cena w przeliczeniu na złotówki jest dziadostwem. Gdybym zarabiał w euro albo dolarach, nie zastanawiałbym się.

Chociaż, może powinniśmy spróbować jeszcze obliczyć najdokładniej minimalną dawkę, która byłaby warta zachodu. Latanoprost wyszedł tanio. Może z cyoctolem w rzeczywistości też nie jest tak źle.

W badaniach były użyte dawki 0,5% i 0,01%:

0,5% dało świetne efekty

0,01% słabe

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 27, 2011 8:05

Jeśli nic z tewgo, to odmówię plany zamówienia i napiszę na HLT forum. Tam pewnie znajdą się śmiałkowie, którzy wytestują to bez bólu portfela i będziemy wiedzieć czy cyoctol jest wart zachodu.

 

Mimo kilkukrotnego pytania, Kane nie odpowiedział mi czym są te procenty nieczystości.

W dodatku początkowo szacował, że cena będzie 5 razy większa. Napisałem mu że zaakceptować możemy 4-5 razy większą (tyle co ru), a tu z taką wyjechał.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 27, 2011 10:42

cena kosmiczna w przypadku stosowania 1 ml 0,5% (czyli same zakola) miesieczna kuracja 120zł. Jesli ktos jest przy kasie to jednak zachecam

 

Natomiast RU 2ml 2,5% na praktycznie cała góre 95zł

 

Czw Paź 27, 2011 11:08

Mam wyrzuty do samego siebie, chociaż nie mogłem tego przewidzieć. Wydaje mi się, że taką cenę ustalił po to by nie stracić zysków z innych specyfików (albo z podobnych pobudek mi nieznanych).

Gdybym go zrobił w uja i napisał mu że 4g wystarczą np na 3 miesiące, może cena byłaby niższa.

 

Jeszcze jest szansa, bo mam zamiar mu odpisać, że wcześniej zgodziłem się na 5 razy większą cenę, a nie 10-11 razy większą.

 

A może to i dobrze. Niech wpierw przetestuje to ktoś z HLT, bo z tymi nieczystościami też już mnie wkurza

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Czw Paź 27, 2011 11:17

spoko nie masz co mmiec wyrzutów, cena tak czy siak bylaby taka sama. I wcale nie klamał bo normalnie 10g Ru kosztuje 400$ wiec cena jest 6 razy wyzsza. moze w przypadku wiekszego zamowienia tez by zszedł z ceny. Ale nie ma co gdybac, poki co nie jest to na nasze realia

 

Czw Paź 27, 2011 12:42

nawet i przy takiej cenie nie byłoby tak tragicznie, nam wystarczy 0.5 g, 1 g na dwie osoby i sprawa byłaby rozwiązana, ale Ty mu lepiej o tym nie mów bo nie obniży ceny wtedy

cena mogłaby być niska, bo przecież działanie tego nie jest takie pewne, jeszcze ta czystość na poziomie 90-95% za mała,przydałoby się z 97%

tak po za tym to gość mógłby wysłać hnmr i inne dane z analizy chemicznej

_________________

Kiedy miałem 20 lat, myślałem tylko o kochaniu. Później kochałem już tylko myśleć.

 

- Albert Einstein

 

Pią Paź 28, 2011 9:27

Virussek napisz mu ze taka cena bylaby dopuszczalna w przypadku osiagniecia 99% czystosci, za tak niska 90% - 100$, a za 95% - 150$, z tym ze wykaze co zawiera sie w tych nieczytosciach.

 

Pią Paź 28, 2011 12:06

On nie powiem wam co jest w nieczystościach bo pewnie sam nie wie. Pewnie powie wam co najwyżej że to jakieś pozostałości po jakiejś tam syntezie czy coś tam...

 

Pią Paź 28, 2011 12:12

Mimo wszystko tak mu napiszę.

Niech zapyta tych co byli przy próbie wytworzenia.

 

Zastanawia mnie czy w badaniach X lat temu też cyoctol mieli w takiej samej formie (płyn 90-95%). Wątpię.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Paź 28, 2011 20:10

napewno nie, czystosc byla na bank bardzo wysoka

 

Pon Paź 31, 2011 14:55

Kane odpisał, że nawet pomimo naszej odmowy zaczęli się zajmować cyoctolem na poważnie. Widzą w nim duży potencjał i zamierzają go udoskonalać aż do wypuszczenia jako produkt ^^

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pon Paź 31, 2011 15:08

no to super

 

Pon Paź 31, 2011 15:14

Napisz mu zeby nie zapomnial o pionierach, przyjaciolach polakach kiedy juz wypuszcza ow "produkt" A tak powaznie niech Cie informuje jak przebiegaja prace

 

Pią Lis 25, 2011 9:19

Widzieliście nowe posty na ich forum?

Nie wiedziałem że cyoctol jest tak blisko związany z etocyną (we wzorze chemicznym różnią jednym węglem) W ogóle jeśli ta etocyna nie jest kłamstwem, to może się okazać świetnym rozwiązaniem. Blokuje mocno receptory DHT, a to co zapchało receptor powoduje jeszcze odżywianie komórki przez produkcję elastyny.

 

http://www.diamondbeauty.com/product.asp?product=5921

 

To jest już jakiś tam pierwszy produkt chantal.

Kosztuje 120 dolców za dwie butelki po ok. 13,6 ml. Co przy stosowaniu 0,25ml dziennie wystarczyłoby na jakieś 4 miesiące. Chociaż nie wiem czy nie trzeba 2 razy dziennie. Nie wiem też jakie jest w tym stężenie.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

 

Pią Lis 25, 2011 12:58

Zapewne chłopaki z HLF to zamówią wiec pozostaje czekac jak im sie to sprawdzi

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Pią Lis 25, 2011 13:19

Ja tam nie śledzę szczególnie HLT, bo już z czasem u mnie kiepsko, ale jeśli ktoś coś się o tym dowie, to niechaj przekaże

 

Ogólnie te butelki są takie małe, bo przeznaczone na zmarszczki, a nie na głowę.

_________________

Ru | Latanoprost | Lizyna 500mg | Cynk 25mg | Biotyna 2500mcg | Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Lis 25, 2011 14:58

nie zamowia tego Maja inne srodki ktorymi sie zajmuja

 

Pią Lis 25, 2011 15:01

Nie wiedziałem że cyoctol jest tak blisko związany z etocyną (we wzorze chemicznym różnią jednym węglem)

 

normalnie wymiatasz

studiujesz jakas chemie czy cos podobnego?

moze to i wiedza szkolna, ale szkolna wiedza to rowniez epoki lodowcowe albo najglebsze jeziora Azji ale nie sadze, zebys na tym sie znal bo jednak ludzie w doroslym zyciu niepotrzebne rzeczy zapominaja

 

ja mam magistra z nauk humanistycznych, bym mogl pisac prace doktorska z rozwoju demokracji w Afryce, ale chemia to dla mnie abstrakcja i ze szkoly nie pamietam doslownie nic

 

taki maly OT

 

Sro Gru 07, 2011 23:00

Sam bym przetestował ta etocyne na sobie ale czekam juz na RU.Moze ktos z kolegów czekających na następne zamówienie RU by to przetestował w międzyczasie?

_________________

Proscar-1,25mg RU 58841-4% Latanoprost-0,1% MSM-3000mg Fish Oil 1000mg Grape Seed Extract-400mg GTE 630mg Ginkgo Biloba Extract 60 mg kirkland P.P.M Biotin 5000mcg L-Lysine (3x a week) 1000 mg, Zinc (3x a week)150 mg ketokonazole 2% (2x a week)

 

Wto Lut 07, 2012 10:30

Nie wiecie jak tam na hiszpańskim forum czy coś zamówili? Jestem ciekawy tego środka

 

Wto Lut 07, 2012 10:37

poczytaj na hiszpanskim forum

 

Wto Lut 07, 2012 16:12

Właśnie hiszpańskiego nie znam

A jakiś link do hiszpańskiego forum macie?

 

Wto Lut 07, 2012 17:10

a co Ty myslisz ze my znamy... Daj tlumaczenie storny w google chrome i cos zrozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...