free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

s

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

sp

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byłem łysy tak jestem łysy.

 

 

 

Jaki łysy ? Masz jeszcze w h@#$%j włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabieg na ile graftów ? Powodzenia.

zabieg na 4000 graftów mam nadzieje. Dzięki

 

-- 02 maja 2015, 0:52 --

 

 

Jak byłem łysy tak jestem łysy.

 

 

 

Jaki łysy ? Masz jeszcze w h@#$%j włosów.

 

Tak ale nie moge mieć dłuższych niż 0,5 cm, przy dłuższych wyglądaja strasznie z tymi prześwitami. z Krótkimi na 1-3 mm jakoś to jeszcze wygląda..


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś doradzić to proponowałbym raczej wyrównanie linii i nie ruszanie miejsc, gdzie włosy jeszcze są. Donor warto oszczędzać, a przy takim obcięciu nie wygląda to źle. Rozsianie 4000 graftów na całą górę nie zrobi dramatycznej różnicy.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

s

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba,że mają w planach zrobić mu za te 4000 g przód i góre bez gniazda.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zastanowić się, bo wlosow nie przybędzie, a wszystko na to wskazuje że mogą jeszcze niektóre z głowy zacząć żyć własnym życiem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mogę coś doradzić to proponowałbym raczej wyrównanie linii i nie ruszanie miejsc, gdzie włosy jeszcze są. Donor warto oszczędzać, a przy takim obcięciu nie wygląda to źle. Rozsianie 4000 graftów na całą górę nie zrobi dramatycznej różnicy.

Możesz to uzasadnić?

 

Moja ocena takiego rozwiązania:

+ linia włosów jest najbardziej widoczna, a więc zrobienie jej będzie dawało róznice.

-/+ dla większości ludzi(zależy od osoby, dlatego punkt neutralny) priorytetem to naprawa gniazda + góra, nie zaś linia.

- zrobienie lini pochłonie sporo grafów ponieważ sadzi się tam gęsto. Stosunek powierzchni pokrytej do zużytego donoru wychodzi słabo.

- zrobienie lini/zakol jest narażone że przy dalszym łysieniu pozostaną 'rogi' i będzie to fatalnie wygladało w efekcie całość włożonego wysiłku pójdzie na marne i niejako zmuszasz się do kolejych wizyt u chirurga. Pozatym rysy twarzy przemox78 zdają być się ostre, a do tego nie pasuje młodzieńcza grzywka (to akruat moje zdanie).

 

Zrobienie najpierw góry minimalizuje ryzyko że przy dalszym łysieniu linia włosów sie cofnie i zostaną przerwy, a wiec nie 'zmuszają' pacjenta do robienia kolejnych przeszczepów. Stosunek powierzchni pokrytej do zużytego donoru wychodzi lepiej. Minusem zaś tego rozwiazana jest to, że mogą ucierpieć obecne włosy na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobienie góry bez linii włosów nie da efektu wizualnego a jedynie zagęszczenie góry. Ja bym to bardziej zaplanował i dowiedział się ile mogę wybrać z całego donru + BHT oraz ile centymetrów jest do pokrycia i wtedy podjąć decyzję co robić i obliczyć koszt HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

s

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś ratować sytuacje finasterydem?


1x Finasteryd, Vitamina B comlex, cynk organiczny, Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sp

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Finasterydy zdecydowanie nie, ponieważ włosy nie są dla mnie aż tak wazne by przez całe życie brać leki, obciążać wątrobe i ingerować w gospodarke hormonalna, obniżac libido, a dzieci tez chciałbym mieć jeszcze

 

To jak chciałeś zatrzymać łysienie bez stosowania blokerów lub antyandrogenów ? Ziółkami ?

 

Przy takim podejściu przeszczep w twoim przypadku jest bez sensu. Jedynie co możesz osiągnąć przeszczepami to podobna gęstość włosów jaką masz właśnie teraz. Przy słabym donorze i braku kuracji lepiej niestety nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Finasterydy zdecydowanie nie, ponieważ włosy nie są dla mnie aż tak wazne by przez całe życie brać leki, obciążać wątrobe i ingerować w gospodarke hormonalna, obniżac libido, a dzieci tez chciałbym mieć jeszcze

 

To jak chciałeś zatrzymać łysienie bez stosowania blokerów lub antyandrogenów ? Ziółkami ?

 

Przy takim podejściu przeszczep w twoim przypadku jest bez sensu. Jedynie co możesz osiągnąć przeszczepami to podobna gęstość włosów jaką masz właśnie teraz. Przy słabym donorze i braku kuracji lepiej niestety nie będzie

 

Nie wiem jak do ludzi moze nie dojsc po tylu latach i doswiadczeniach innych ludzi- albo kuracja i ewentualnie przeszczep albo zapomniec o temacie i maszynka. Jedni z nielicznych moga sobie zalatwic sprawe przeszczepami, ale to kombinacje alpejskie, sporo kapuchy itd.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Finasterydy zdecydowanie nie, ponieważ włosy nie są dla mnie aż tak wazne by przez całe życie brać leki, obciążać wątrobe i ingerować w gospodarke hormonalna, obniżac libido, a dzieci tez chciałbym mieć jeszcze

 

To jak chciałeś zatrzymać łysienie bez stosowania blokerów lub antyandrogenów ? Ziółkami ?

 

Przy takim podejściu przeszczep w twoim przypadku jest bez sensu. Jedynie co możesz osiągnąć przeszczepami to podobna gęstość włosów jaką masz właśnie teraz. Przy słabym donorze i braku kuracji lepiej niestety nie będzie

 

Czyli wg Cb każdy który robi przeszczep powinien brać fina bo inaczej gestość będzie słaba. Albo przeszczep+fin albo wogle. Wyobrażasz sobie siebie samego z braniem finaSTERYDU przez najbliższe 20 lat? Pomijam juz to że organizm zrobi update i po 4 latach fin przestanie dzialac.

 

To tak jakbyś był głodny ale miał tylko jedno jabłko i mówił nie zjem tego jabłka bo i tak dalej będe głodny.. I jabłko zgniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kompletnie nie rozumiesz sytuacji. Jakby autor tematu miał taki donor jak Tadek z forum i tyle kapuchy co on, to mógłby sobie zrobić przeszczepy i zapomnieć o kuracji .

Tymczasem kliniki oceniają jego donor jako słaby , cienkie włosy itd. Z pustego i Salomon nie naleje.

Pokryj sobie taki obszar łysiejący jak ma przemox78 3500 graftami to będziesz wiedział jaka gęstość wyjdzie. Włosy , które ma obecnie na koronie są w znacznej mierze zminiaturyzowane i wypadną z czasem. Bez kuracji będzie to przyszłościowo wyglądać hu@@#$%wo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor narazie ustosunkował się tylko do kuracji finasterydem. Zawsze może spróbować RU.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o kryterium jakości jaką jest wstanie autor zaakceptować.

Ja bym tak jak Tadek pisał dowiedział się o liczbie dostępnego donoru po czym wykożystał np. 75% z niego przy czym nie probowałbym odtworzyć lini nw1 tylko duzo wyżej. Autor nie napisał co dokladnie chce osiągnąć.

 

Natmiast w dłuższej perspektywie (pare lat) fin i tak bedzie odstawiony więc (jak dla mnie) to nie jest rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja go namawiam akurat na finasteryd ?

Co by nie stosował to kuracja przy słabym donorze jest wskazana . Inaczej będzie lipa . Jak nie akceptuje obecnego stanu na głowie ( a ma jeszcze dużo włosów, tylko zminiaturyzowanych ) to tym bardziej nie zaakceptuje podobnej gęstości po przeszczepie .

 

BTW. Na dobrze wykonane BHT w GetFue bym nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się niejako wywołany do tablicy, bo to właśnie autor tematu miał ze mną lecieć do Demiroy'a, ale trochę się pokomplikowało i nie wiemy co robić...

A więc u Demirsoya zalecili branie fina aby wzmocnić obszar biorczy, bo faktycznie włosy wydają się cienkie. Co do zasadności stosowania fina po zabiegu (i przed) to zgoda, że w przypadku osób, które wymagają większego zabiegu np +4 tys graftów, młodych, mając stan wyjściowy taki jak autor przemox78 i postępującą miniaturyzacje, wydaje się to jak najbardziej zasadne, ALE

- w przypadku przemox78, liczba na końcu nicka "78" nie jest bez znaczenie (sorry przemox ). Ta miniaturyzacja z tego co wiem dobre 10 lat tak postępuje, a więc nie mamy do czynienia z agresywnym łysieniem, tylko bardzo wolno postępującym a być może już w znacznym stopniu zahamowanym. Tak więc w tym wypadku fina mogło by być wskazane, ale przy wolno postępującym łysieniu, stosunkowo ustabilizowanej sytuacji na głowie, uważam, że nie jest to obligatoryjne po HT (to tylko moje zdanie),

- użycie ok 3500 graftów na obszar łysienia taki jak przemox (3000 na przód i 500 na symboliczne dogęszczenie korony) dla osób nie oczekujących fryzury a la Wodecki i powiedzmy chcących się obcinać krótko jest wg mnie bardzo sensowne bo otrzymujemy linie włosów, która mocno podkreśla wygląd i trochę dogęszczamy środek. Jeżeli do tego można by dołożyć w przyszłości np 2000 graftów np z brody, to myślę, że i przy dłuższych włosach by to wyglądało ok (przy ciemnych włosach pacjenta jestem pewien, że było by już naprawdę dobrze). Ale to już zależy jakie kto ma wymagania i jest to kwestia indywidualna.

W poniższym przykładzie mamy 4 tys graftów, stan wyjściowy gorszy od autora, ale za to grubsze włosy i ciemne - efekt? Jak dla mnie bardzo dobry.

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... irsoy.html

 

Według mnie po to się robi HT, żeby na brać permanentnie leków, choć oczywiście dużo zależy od sytuacji na głowie i indywidualnych oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce się obcinać na krótko to jak najbardziej . Ale jak znam życie większość osób robi przeszczepy , aby móc zapuścić włosy i nacieszyć się tymi włosami .

Z tego co pisał przy dłuższych włosach wygląda źle ze względu na miniaturyzację, wiec 500 graftów na obszar korony nie zrobi różnicy.

 

-- 15 maja 2015, 15:09 --

 

Według mnie po to się robi HT, żeby na brać permanentnie leków

 

 

Też bym tak chciał nie stosować kuracji i mieć włosy , ale tylko nielicznym pozwoli na to donor i kasa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

s

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...