free web hit counter Skocz do zawartości
eloy83

Prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam serdecznie

Mam 32 lata i ponieważ nosze się z zamiarem zrobienia porządku z moim "gniazdkiem" , mam kilka pytań do bardziej doświadczonych kolegów:

 

- nie chciałbym zaczynać z przeszczepami , jeśli mnie czeka całkowicie łysy globus lub stan bardzo zbliżony , jak to oceniacie po dotychczasowym postępie?

- co powinienem sobie dobrze przemyśleć przed podjęciem decyzji o przeszczepie ?

- rozumiem ze w Europie to z tym problemem obecnie najlepiej do -> BHR Clinic Dr Bisanga

- z iloma grafami na zrobienie gniazda muszę się liczyć ?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skontaktuj się z Janem z BHR, polski konsultant kiniki powie Ci wszysto, pewnie w ipcu beda jakies konsultacje w wawie,

 

myślę ze okolo 2500 graftów bedziesz potrzebwal, probowales fina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslisz jedynie o przeszczepie bez podjecia walki czy jak to sobie wyobrazasz? Nie wiemy co doradzic, bo nie wiemy czego oczekujesz i jakie masz plany...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości oceny prawdopodobieństwa postępu łysienia mając do dyspozycji zaledwie jedno zdjęcie i wiek Żeby poznać swoje potencjalne predyspozycjie przeanalizuj przebieg procesu w rodzinie, tj. ojciec, wujkowie (obie strony). ew. bracia, dziadkowie (obie strony). Pozdrawiam.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...