free web hit counter Skocz do zawartości
eleganckiroman

kiedy zaczynaja wlosy odrastac,7 tydzien po zabiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam że robiłeś przeszczep gdzieś w PL bo żadna renomowana klinika nie robi zakoli używając 850 graftów. Chyba,że ktoś ma zakoliki a nie zakola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy zrobisz zabieg w Polsce, USA, czy na księżycu odrost zaczyna się po 3 miesiącach czyli od 12 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo male zakola,w innych klinikach chcieli po 400 punktow na nie w mh 800 na papierze mam 850,wlosy z tych punktow sa ale takie cienkie i nie rosna na lini czola,czyli spokojnie czekac mam?

 

-- 26 maja 2015, 19:02 --

 

kontaktowalem sie z turowskim jeszcze i tam mi powiedzieli na te zakola 1200 i w chuj hajsu,i teraz nie wiem czy te mh to byla dobra decyzja i czy nie bedzie trzeba tego poprawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia czy zrobisz zabieg w Polsce, USA, czy na księżycu odrost zaczyna się po 3 miesiącach czyli od 12 tygodnia.

 

Według mnie ma to duże znaczenie czy zrobisz zabieg w Polsce, USA o zabiegach na księżycu nie słyszałem. Chociażby dlatego,że może się zdarzyć tak,że po zabiegu przeprowadzonym u polskich "specjalistów" zamiast 850 graftów odrośnie 400 to może robić małą różnice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia czy zrobisz zabieg w Polsce, USA, czy na księżycu odrost zaczyna się po 3 miesiącach czyli od 12 tygodnia.

 

Według mnie ma to duże znaczenie czy zrobisz zabieg w Polsce, USA o zabiegach na księżycu nie słyszałem. Chociażby dlatego,że może się zdarzyć tak,że po zabiegu przeprowadzonym u polskich "specjalistów" zamiast 850 graftów odrośnie 400 to może robić małą różnice...

 

Jasne, a Jak PIS wróci do władzy to włosy w ogóle nie będą odrastać:)

 

Facet pyta od którego tygodnia włosy odrastają a tzw. znawcy wszystkiego zaczynają twierdzić że to zależy od kliniki, otóż nie zależy od kliniki tylko od faz wzrostu włosa - to są podstawy merytorycznej dyskusji, a nie straszenie, wy już nakreślacie wizję że skoro w Polsce to mogą w ogóle nie odrosnąć albo odrosnąć później.

 

Nie potraficie czytać ze zrozumieniem?

 

Od kiedy a nie czy po Polskich klinikach w ogóle odrastają - więc powtarzam włosy zaczynają odrastać po 3 miesiącach czyli 12 tygodniach bez względu na to gdzie zrobisz zabieg.

 

Informacja dodatkowa dla mało inteligentnych:

Istnieje prawdopodobieństwo że zabieg może być wykonany niepoprawnie i włosy odrosną nie wszystkie albo w ogóle nie odrosną, wykonanie zabiegu zależy przede wszystkim od precyzji i umiejętności lekarza. Lekarze w Medical Hair Poland wykonują zabiegi poprawnie i nie trzeba się obawiać, że coś nie odrośnie z przeszczepionych włosów.

 

Trzymam kciuki za szybki odrost, powodzenia:)

 

P.S. Dla tych którzy piszą na podstawie swojego "widzi mi się" ile należałoby przeszczepić włosów naszemu koledze bez zobaczenia jego zdjęć polecam zapoznanie się przykładami gdzie Topowi lekarze przeszczepiali w zakola i linią małe ilości graftów, więc nie wypisujcie bzdur że żadna światowej klasy klinika nie przeszczepiłaby tak mało bo oczywiście nie prawda.

 

dr. Mwamba

500 graftów zakola

cgfhl.jpg

cgfhl3.jpg

 

800 graftów zakola + linia

tn_3948f064aed4f7991619b4e2e890699a_zpsb9122325.jpg

http://s279.photobucket.com/user/BIBIAN ... 5.jpg.html

 

Dr. Ozgur Hair Line Clinic

 

1100 graftów zakola + linia

DSC_0164_zps98018b19.jpeg

DSC_01662_zps90b22b52.jpeg

 

dr. Feriduni

313 graftów 1 zakole wyrównanie linii

F3.jpg

 

836 graftów zakola + linia włosowa + boki

1.jpg

2.jpg

 

812 graftów zakola + boki

pre1.jpg

pre2.jpg

pre3.jpg

surgery3.jpg

2weekspost4.jpg

 

dr. Arvind Poswal

1055 graftów zakola + linia

222_image1859.jpg

222_image1863.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potraficie czytać ze zrozumieniem?

 

Od kiedy a nie czy po Polskich klinikach w ogóle odrastają - więc powtarzam włosy zaczynają odrastać po 3 miesiącach czyli 12 tygodniach bez względu na to gdzie zrobisz zabieg.

 

 

Tak dla uściślenia : większość włosów zaczyna odrost po 3 miesiącach od przeszczepu. Jednak część z przeszczepionych włosów może odrastać bezpośrednio po zabiegu i utrzymywać się w fazie wzrostu przez dłuższy czas ( do przejścia w fazę katagenu ) . Zazwyczaj jest to niewielki procent przeszczepionych włosów, chociaż ja miałem ich nadspodziewanie dużo po pierwszym przeszczepie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy napisali.Trzeba czekać 3 miesiące, ale szału nie będzie,bo to i tak wczesna faza,także radziłbym być cierpliwym.Jak efektu nie będzie do 6 miesiąca wtedy możesz zacząć się zastanawiać.Do 12 miesięcy powinno wszystko odrosnąć.Po MH miałem dobry i szybki odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie ktoś kto ma doświadczenie w przeszczepach i odpowiada merytorycznie:)

 

Mnie wypadły wszystkie włoski przeszczepione ale tak jak pisze sugaar niektóre przeżywają przeszczep i rosną dalej, być może są to włosy które w donorze dopiero wchodzą w fazę anagenu, czyli są już mocne na tyle żeby przetrwać takie trzęsienie ziemi ale chyba nikt tego nie badał:)

 

I tak jak wspominał Tadek Medical Hair to raczej dobry i szybki odrost, nie wiem kto Ci robił ale dr. Chromiński i dr. Pietuszko radzą sobie bez zarzutów, co prawda mogli by popracować nad gęstością ale i tak jest coraz lepiej:)

 

dr. Pietuszko 1150 FUE manualne

 

tn_Obraz0581_zpsacf15edb.jpg

tn_Obraz0551_zps17c5e3e6.jpg

tn_IMG_01401_zpsac528138.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widać że włosy ma cienkie dlatego efekt wydaje się wyć rzadkich włosów. Ilość wydaje się byc adekwatna co widać bo rozmieszczeniu graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Migdala.

U mnie robił stripa dr Pietuszko. Jak wiesz odrost był dobry, jednakże kąt wszczepień i gęstość dają dużo do życzenia, a blizna masakryczna. Z tego co wiem ten doktor nie robi od dawna już stripów tylko FUE. Po prostu zamykanie blizn mu nie wychodzi. Ja robiłem w 2007 roku (z tego co pamiętam) więc wprawy musiał od tego czasu trochę nabrać. Nie wiem dlaczego wciąż robią małą gęstość do 30-35 graftów na cm.

Nie wiedziałem że MH robi manualnie migdal????

Przy ostatnim HT część BHT nie wypadło do tej pory, a już jest ponad 7 miechów. Nie wiem od czego to zależy bo w poprzednich HT wszystko mi wypadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, rozmawialiśmy że masz mało elastyczną skórę i nawet ćwiczenia nie pomagały więc duże stripy odpadały i pewnie też dlatego duże ciągnięcie powodowało rozrost blizny. Taka już Twoja przypadłość i pewnie żaden chirurg nie zrobiłby lepiej.

 

A co do stripów to kiedyś była inna technologia pobierania, mianowicie pobierali szeroki pasek o małej długości, żeby blizna była krótka, przez co naginali z naciągnięciem skóry i blizny się rozłaziły albo naturalnie wychodziły szerokie, potem gdy wiedza szła do przodu zaczęli pobierać wąskie paski od 1 do 1,5 cm ale nadrabiali długością od ucha do ucha. Następnie kliniki zaczęły wspominać o ćwiczeniach "scalp exercises" w celu poprawy rozciągliwości i wtedy można już było pobierać i długie i szerokie paski a co za tym idzie pojawiły się mega sesje od 3 tysięcy graftów wzwyż:)

 

I oczywiście prawda, że kąt wszczepienia i gęstość pozostawiały wiele do życzenia teraz się bardzo podciągnęli i z tego co wiem dr. Pietuszko wszczepia już powyżej 45 graftów na cm i robi stripy powyżej 3000 więc nie jest ma co narzekać choć nie ma też czym się podniecać:)

 

Medical Hair pobiera motorowo urządzeniem Follicular Unit Extractor, ale ten przypadek który pokazałem jest jeszcze z czasów gdy pobierali manualnie.

 

Też nie wiem dlaczego jedne wypadają a inne zostają ale pewnie lekarze prędzej czy później do tego dojdą - choć z drugiej strony nie wiem czy ktoś chciałby z dnia na dzień odzyskać bujną czupryną pojawić się z nowa gęstą fryzurą gdy był łysy jak kolano:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wertuje forum ale nie moge znalezc co to sa siudemki i osemki,z przodu robili sidemki na lini a dalej normalnie osemki.co to znaczy?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie dodasz, mógłbyś w ten sposób pomoc następnym użytkownikom tak jak inni pomagają teraz Tobie. Decyzja jednak oczywiście należy do Ciebie. Życzę szybkiego odrostu. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po 3 miesiącach zaczynają odrastać, w tempie 1 cm na miesiąc.

 

Czekaj minimum pół roku.

 

To generalnie zależy od techniki, ale przy dense packingu ja na pełny efekt czekałem zawsze 2 lata.

Włosów przybywało stopniowo, a nawet jak już odrosną wszystkie, to nadal może poprawiać się ich jakość jeszcze przez jakiś czas.

 

W MH pełny odrost będziesz miał szybciej bo sadzą większe grafty i rzadziej, ale i ostateczny efekt będzie gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...