free web hit counter Skocz do zawartości
youknowsoldier

Naciągacze-Procerin,Follixin

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że jest sporo naciągaczy na te niby leki nie zauważyliście tego? Najlepsze jest to, że to oni na różnych forach przede wszystkim krytykują inne leki, klinicznie sprawdzone takie jak finasteryd, nawet minox. Na jednym z forum spotkałem się z kolesiem, który podawał mnóstwo skutków ubocznych propeci/proscaru, a sam polecał Follixin, i namawiał do zakupu, normalnie porażka. Jestem pewny, że są ludzie którzy na pewno się nabiorą na taką ścieme, wystarczy wpisać w googlach - wypadanie włosów, to na pierwszym miejscu pojawiają się te produkty. Sam swojemu dermatologowi w skrócie opisałem "lek" follixin- to powiedział mi, że ciekawy suplemnt diety, mnóstwo wartościowych składników, ale jak mu powiedziałem ile kosztuje to wybuchł śmiechem , powiedział że ta właśnie cena zdradza że to kompletne oszustwo, ziołowe leki tyle nie kosztują, i nie zatrzymują łysienia, mogą jedynie leczyć poprzez plebeco. Te "leki" są jak preparaty na wydłużenie penisa czy sześciopak w ciągu 4 tygodni, mnóstwo mi na swoim kompie wyskakuje takich reklam, na kompie mojej matki zaś wyskakują reklamy na odmłodzenie o 20 lat czy zrzucenie 20 kilo w ciągu miesiąca Mój dermatolog nawet mi mówił że jeśli się zdrowo odżywiam to nie ma powodów by zażywać takie leki jak cynk czy biotynę bo szkoda na to zwyczajnie kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Follixinem zaspamowali cały internet, wszystkie fora o czymkolwiek. A to cuś nie ma nawet nigdzie podanego składu.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...