free web hit counter Skocz do zawartości
kuba4455

Czy polskie kliniki mogą schrzanić miejsce dawcze ?

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki harryd za zdjęcia i uświadomienie ludzi, że od mojego zabiegu czyli 2007 nic w medicalhair się nie zmieniło.gęstość słaba, 2,3 włosowe na linii, nie wspominając o zjechaniu donoru.Nie wyobrażam sobie wygląd donoru pacjenta po 5000 graftów z tej kliniki.Może następne 10 lat nauczą robić HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skoro przeszczepiają w blizny, w puste placki też przeszczepią, w szczególności, że nie było cięcia.

 

Ale na wszelkich bliznach włosy słabo rosną, a to z uwagi na gorsze ukrwienie. W klinikach nawet ostrzegają, że odrost może być zerowy. Rzadko się to zdarza, ale się zabezpieczają przed sporami takim ostrzeżeniem.

 

Gdybym robił zabieg w bliznę dziś, to najpierw jechałbym ją ostro (do krwi i pod różnymi kontami) dermaroller'em 1mm przez jakiś czas.

Sam dermaroller z resztą zmniejsza bliznę oraz poprawia jakość skóry i ukrwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie wyglada źle mozna sie przyczepic do obszaru gdzie pobierał grafty sam chcialem robic zabieg (1500graft) u Pietruszko jednak teraz musze sie powaznie zastanowic i jeszcze jedno jak to wyglądało cenowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harryd,

moim zdaniem nie wygląda źle..

ale rzeczywiście miejsce po donorze słabo zrobili

 

ile czasu po zabiegu miałeś zaczerwienienia/ślady ?

 

podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczerwienienia w obszarze biorczym były ok 2 miesiecy. Dawczy goił się miesiąc.

Szczerze to odradzam. jak masz to robienia koronę to jeszcze może, ale jeśli linię, to zapomnij. Ja bym się chętnie z Tobą teraz zamienił i zrobił w dobrej klinice od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest za różnica czy zapłacił 5 czy 10 zł? nawet za darmo się nie opłaca.HT jest nie udany z powodu donoru, pomijając słabą gęstość i 2-3 włosowe na linii.MH przy większym łysieniu pozbywają pacjenta możliwości wyciągnięcia dużej ilości graftów, które są bezcenne.Mój donor lepiej wygląda po pobraniu prawie 10 tys graftów niż kolegi po 1 tys.MH nie umie pobierać równomiernie graftów i prawdopodobnie uszkadza grafty sąsiadujące, bo przy 1 tys graftów nic nie powinno widać.Teraz jak kolega chciałby przeszczepić w donor włosy żeby nie było widać prześwitów to znowu musi zapłacić i zmarnować grafty, jak również odrost w blizny może być mały.

Jak dużego puncha uzywają?

Ludzie wybierają FUE żeby nic nie było widać i móc ścinać włosy na krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harryd.Polak mądry po szkodzie.

Ja popełniłem ten sam błąd co ty i zaufałem MH. Ale ci którzy decydują się świadomie to inna bajka.Po to jest te forum żeby ludzie byli świadomi czego moga oczekiwać i skutki HT w podrzędnych klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
co to jest za różnica czy zapłacił 5 czy 10 zł?

 

Oszczędność jest pozorna. W fachowych klinikach będzie musiał przeszczepić 1500-2500 graftów w ramach naprawy. Sami zapytajcie jeśli nie wierzycie.

 

Problem w tym, że naprawy już nie zrobi tańszą metodą strip, tylko znacznie droższą metodą FUE. A to z uwagi na przetrzebiony donor.

 

Finansowo więc będzie w plecy. I nie, nie krytykuję kolegi, bo sam zrobiłem ten sam błąd i sam też jestem finansowo w plecy. Ale chciałbym uzmysłowić co po niektórym, że robienie zabiegów w partackich klinikach to pozorna oszczędność.

 

Nie masz kasy na porządny przeszczep ? Nie rób go wcale! To moja rada.

 

Skup się na innych metodach (farmakologia, system włosów, mikropigmentacja) albo po prostu walnij się maszynką na zero. Naprawdę nie ma sensu przeszczepiać włosów, dla samego faktu przeszczepiania włosów. Rozumiem młodych ludzi, że często działają pod wpływem emocji, ale naprawdę nie warto.

Tu trzeba nowej fryzury, nowego image'u, a to potrafią dać tylko porządni specjaliści, a nie sieciówki przeszczepiające na odpierdol się.

 

Robi się porządnie, albo wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

czy rzeczywiście mamy tylko 2 przypadki schrzanionych przeszczepów w pl ?

w ostatnich dwóch latach w tym jeden udokumentowany zdjęciami ( i to tylko moim zdaniem zniszczony donor)

 

na naszym forum jest 4 tysiące użytkowników, przykładów/zdjęć ze złym HT powinno być setki

skoro jest tak źle to gdzie są te osoby ?

 

zaznaczam, że chodzi mi o zabiegi w ostatnich 2-3 latach

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Panowie,

czy rzeczywiście mamy tylko 2 przypadki schrzanionych przeszczepów w pl ?

w ostatnich dwóch latach w tym jeden udokumentowany zdjęciami ( i to tylko moim zdaniem zniszczony donor)

 

na naszym forum jest 4 tysiące użytkowników, przykładów/zdjęć ze złym HT powinno być setki

skoro jest tak źle to gdzie są te osoby?

 

Płacą ci czy trolujesz za darmo?

 

A gdzie są te udane zabiegi? Ja nie wiedziałem jednego na przestrzeni ostatnich 10 lat. Dziwne nie?

Uważasz inaczej, to proszę o zdjęcia i kontakt z tą osobą.

Porównaj to do zagranicznych klinik, które mają setki lub tysiące przypadków, udokumentowanych i często deklarujących również gotowość spotkania.

 

Po drugie : co zmieniło się w jakości zabiegów tych ostatnich, a tych wcześniejszych?

Bo moim zdaniem wygląda to dokładnie tak samo jak u tych, którzy robili klka la tamu. Tak samo zniszczony donor, tak samo grafty 3-wlosowe w linii, itp.

 

Po trzecie : jeśli dla ciebie to "tylko" zniszczony donor, to brak komentarza jaki z ciebie ignorant.

Dla informacji : zniszczonego donoru nie odbudujesz, choćbyś miał miliard dolarów na zabiegi. Szkoda absolutnie nieodwracalna i na całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z Lionem.

Kuba 4455 jedz i zrób przeszczep w MH,daj zdjęcia i będziesz trzecim spiepszonym udokumentowanym pacjentem z polskiej kliniki.powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Lion i Tadek rozumiem, że w 100% odradzacie zabieg w PL

 

Czy są na forum jeszcze inni którzy podzielają Wasze opinie ?

prośba o podzielenie się zdjęciami/opisami/doświadczeniami z ht w ostatnich latach w pl

 

w pl robią zabiegi od kilkunastu lat, patrząc na inne dziedziny życia w których Polska bardzo szybko goni Europę zastanawiam się czy ten proces również nastąpił w dziedzinie HT

Chodzi mi o proces związany z nauką i nabieraniem doświadczenia

w necie można zobaczyć relację z ht u Jarosława Dymka, dla mnie film wzbudza zaufanie

 

jak na tak liczne złe opinie mało jest zdjęć/dowodów złych zabiegów z ostatnich lat

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak zabieg jest spieprzony to pacjent nie publikuje zdjęć nie mając czym się pochwalić .

Jest dużo przykładów na forum udanych zabiegów w zagranicznych klinikach , więc po co ryzykować zabieg w Polsce. Tym bardziej , że w Polsce ceny za graft też są kosmiczne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się porządnie, albo wcale.

 

Co przez to rozumiesz?

 

Problem jest taki że te renomowane kliniki (BHR) odrzycą pacjenta jeśli nie przewidują super efektu końcowego, jak juz ktos gdzies to zauważył. Zapewne jest to spowodowane tym że pacjent to chodząca reklama i mając do wyboru ludzi którzy mają nw5 a nw2 (raszta podobnych parametrów) to będą brali tylko tego drugiego, nie pytając tego pierwszego

czego oczekuje, mówiac mu że sie nie nadaje i tyle. Pisze to na podstawie obserwacji przypadków z tego forum.

 

Zaś w mojej opinii porządny chirurg przedewszystkim pyta co pacjent oczekuje (być moze zejscie z nw5 do nw3 jest rozwiazaniem problemu pacjenta) i na tej podstawie decyduje czy pacjenta odrzucic bądz nie.

Oczywiście drugie odchylenie jest również błędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem NW5 jak BHR naprawiał przeszczep po MedicalHair i dr pytał mnie czego oczekuje, także nie wiem dlaczego tak uważasz że BHR odrzuca z powodu renomy swojej kliniki.bo moim zdaniem jest inaczej i nie chcą obiecywać albo naciągać pacjenta na kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to możliwe, że tylko 2 osoby miały złe doświadczenia z HT w PL

w okresie ostatnich kilku lat ??????

 

jak to możliwe ??

naprawdę nie ma więcej przykładów, osób które miały schrzaniony przeczep w PL

prośba o podzielenie się dośwaidczeniami

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy są na forum jeszcze inni którzy podzielają Wasze opinie ?

prośba o podzielenie się zdjęciami/opisami/doświadczeniami z ht w ostatnich latach w pl

 

Masz następnego zadowolonego: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=1961

 

w pl robią zabiegi od kilkunastu lat, patrząc na inne dziedziny życia w których Polska bardzo szybko goni Europę...

 

To nie forum polityczne.

 

...zastanawiam się czy ten proces również nastąpił w dziedzinie HT

Chodzi mi o proces związany z nauką i nabieraniem doświadczenia

w necie można zobaczyć relację z ht u Jarosława Dymka, dla mnie film wzbudza zaufanie

 

Dymek dla ciebie wzbudza zaufanie ? Dymek w Polsce to jak Berluscon'i na zachodzie. Kupa szumu, a obiektywnie to max średnie zabiegi. Jak masz kasę i włosy ci potrzebne dla kaprysu, to może ci to wystarczy, ale w życiu bym nie był zadowolony po takich zabiegach jako zwykły człowiek, tym bardziej 20-latek.

 

Czytając jednak opinie (takie jak np ta na początku tego posta), w Polskich klinikach od lat nic się nie zmienia. 10 lat temu ludzie narzekali praktycznie na to samo, na co narzekają dzisiaj. Opinie są jak kopiuj - wklej.

 

jak na tak liczne złe opinie mało jest zdjęć/dowodów złych zabiegów z ostatnich lat

 

Jak na liczne "rzekomo dobre zabiegi" mało jest zdjęć/dowodów z ostatnich lat. Pfu!.... nie mało... nie ma wcale, zero, null, ani jednego, czarna dziura, pustka, wielkie gówno, pustynia i wieje wiatrem.

 

Nie wiem gdzie się ci zadowoleni poukrywali, że ani jeden nie chce się pokazać i zaprezentować nam zabiegi na poziomie takiego Feriduni'ego, Cole'a, Poswala'a, Lorenzo, Kesser'a.

 

Ludzie! Nie chowajcie się! My nie gryziemy, nie szykanujemy, nie bijemy! Naprawdę przyjmiemy Was z entuzjazmem. Zapraszam!

 

Halo ? Jesteście ? Ktokolwiek ? Przez ostatnie 10 lat ? Błagam, smutno mi tu w samotności

 

Mimo to znajdują się baranki, które nie mając ani jednego przykładu udanego zabiegu, który można potwierdzić (pacjent, spotkanie, zdjęcia), idą robić bo przecież "Polska przoduje!", bo "fachowcy wiedzą co robić", itp. bzdety, brednie, propaganda jak z plakatu lat 50-tych.

 

I dopóki dostawa świeżych baranków będzie nieprzerwana, dopóty Polskie kliniki nie będą niczego unowocześniać. Jest popyt na gówno ? Są nieświadomi konsumenci, którzy kupują to gówno w ciemno (bez żadnego rozeznania rynku) ? Jest podaż gówna i zawsze będzie.

 

To nie ma nic wspólnego z doświadczeniem. Nowoczesną technologię przeszczepów trzeba kupić, trzeba zainwestować w narzędzia, w szkolenia, licencje na patenty, itp. Tylko po co, jak można zrobić technologią lat 90-tych i zawsze znajdzie pierdylion naiwnych, którzy usługę kupią, bo doktorek się ładnie uśmiecha i przekonywująco mówi.

Jak ludzie chcą jeździć maluchami, to niech jeżdżą. Po co im lepsze samochody ? Lepszych nie ma i już. Żeby wiedzieć, że są lepsze, trzeba rozeznać rynek, co niewielu robi.

 

Może i ostro pojechałem, ale mniej będą bolały moje słowa niż spaprany zabieg, którego sam jestem ofiarą.

Też uwierzyłem, że Polska = światowy poziom. Ale ja uwierzyłem w 2005 roku i to mnie trochę usprawiedliwia.

W 2015 ludzie są już sami sobie winni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie opisane Lion.

 

Dodam tylko że ceny tych zabiegów w Polsce i za granicą u światowej klasy chirurgów są zbliżone, a przy dzisiejszych możliwościach komunikacji lotniczej nie widzę problemu z przemieszczaniem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racje ma,jestem niezadowolony po mh powiedzieli mi ze bedzie naturalnie a nie jest,stracilem kase i czas i teraz musze zbierac na zabieg poprawkowy po tych fachowcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie "kliniki" kompletnie się na tym nie znają.

Robiony miałem przeszczep rok temu i praktycznie nic nie odrosło.

 

NIGDY, ALE TO PRZENIGDY NIE ROBIĆ PRZESZCZEPU W POLSCE, STRACICIE ROK CZASU oczekując na to ze jednak może te włosy zaczną rosnąć. i Co ? i nic, nie rosną.

 

Teraz zbieram kasę na zabieg za granicą.

 

Jeszcze raz - NIGDY W POLSCE PRZESZCZEPU WŁOSÓW (może ktoś to zobaczy i uratuje chociaż jedną osobę przed tymi fachowcami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcia na dowód ludziom bo wielu i tak nie wierzy ile zapłaciłeś i ile gr.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...