free web hit counter Skocz do zawartości
Gość stachmurzyn

Ru - ankieta na temat skuteczności działania - wersja basic

JAK OCENIASZ SKUTECZNOSC RU?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. JAK OCENIASZ SKUTECZNOSC RU?

    • 1. Zdecydowanie działa - zahamował łysienie
      9
    • 2. Prawdopodobnie działa - chyba zauważyłem postęp
      5
    • 3. Trudno powiedzieć
      12
    • 4. Chyba na mnie nie działa
      5
    • 5. Zdecydowanie to nie ta droga
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Liczba użytkowników RU wydaje się już spora. W związku z tym, że jest sporo osób, które chętnie dowiedziałby się na temat efektów jego działania - proszę są o podzielenie się swoimi odczuciami na temat skuteczności środka.

 

Zakładam, że większości z was nie będzie się chciało pisać, więc proszę , abyście chociaż kliknęli zaznaczając najbardziej reprezentatywną opcję.

 

 

Jeśli jesteście bardziej wylewni i empatyczni ,jeśli macie jakieś uwagi i spostrzeżenia - proszę rozwijać wątek w wersji postowej. Chętnie dowiemy się kiedy pojawił się pierwsze pozytywne efekty, czy mieliście linienie, czy środek stracił z czasem na skuteczności etc.

 

Ankieta ma forme mega podstawową- poglądowa, być może w niedalekiej przyszlosci pojawi sie bardziej rozbudowana wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje opcji "Działa- znacząco spowalnia łysienie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ankieta wskazuje na niejednoznaczną skuteczność Ru. Pytanie skąd ta rozbieżność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie opcji jest kilka:

 

- niedokładne aplikacje

- zbyt słabe na pewne rodzaje łysienia

- niejednorodność mieszanek (na zagranicznych froach były przypadki, że komuś w ciul włosy poleciały, bo Kane wysyał gówniany produkt, znaczy takie były przypuszczenia, bo jak to wyjaśnić).

 

Chwaliłem początkowo mocno RU, ale niestety od dłuższego czasu mam masakrę na głowie. Zamówiłem nowe KB i proszek, jeśli dalej będzie to samo tzn., że na mnie przestało działać albo wcześniejsza mieszanka była źle przechowywana lub lipna.

 

Na chwilę obecną nie polecałbym tego środka, chyba, że ktoś ma kasę na zbyciu i kategorycznie odrzuca dutasteryd i finasteryd. Tylko w takim wypadku. Bo w sumie nie ma się innej opcji.

 

Najlepszym wyjściem jest nie łysieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak narazie ankieta wskazuje na niejednoznaczną skuteczność Ru. Pytanie skąd ta rozbieżność.

 

Zakładając,że ewentualny hurraoptymizm i naganianie na RU może być kompensowane przez hejterstwo i trolling życiowych malkontentów.

A także zakładając że klikanie w trybie random (wejde i coś sobie klikne) rozkłada się symetrycznie - co przy takiej próbce jest pewnie założeniem błędnym.

 

Wydaje mi sie,

 

że wynik tej śmiesznej sondy (którą nieukrywam zrobiłem trochę dla siebie i pod własne cele - niemniej każdy na tym może skorzystać) jest pozytywny.

Widzę tu wyraźną asymetryczność głosów w kierunku pozytywnym (przeważają zdecydowanie opcje z górnej - pozytywnej połowy) , a liczba głosów negatywnych to 10%.

 

 

Moje wnioski pod kątem profesjonalnej analizy tematu są oczywiście śmieszne i zarówno liczebność próbki i forma sondy (szumnie nazwanej ankietą) nie spełniają żadnych standardów. Niemniej jednak z pkt widzenia celu, który sonda miała spełnić (wydanie swobodnego werdyktu na temat skuteczności wsród użytkowników ) wnioski z niej płynące są zgrubnie satysfakcjonujące.

 

Nie zachęcam nikogo do poważnego traktowania tej ankiety, ale sugeruję, że jej wynik może w jakimś minimalny stopniu coś tam obrazować.

 

 

Bardzo się cieszę , że Ziomowi udało się w końcu skonstruować ankietę, która ma znamiona bardziej profesjonalnej. Mam nadzieję,że wyniki, które z niej popłyną będą bardzie rzetelne i , za co trzymam kcikuki, pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...