free web hit counter Skocz do zawartości
kozolek1

WYPADAJĄ I WYPADAJĄ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,wtpadaja mi od 18 roku zycia ,dzis mam 46 , wypadały ale sobie odrastały tak ze nie było to takie widoczne ale teraz od roku jakby mniej odrastały , powiekszyły sie zakola i pomału zaczyna pokazywac sie jezyk , w tamtym roku byłem na kilku zabiegach u dr. Brumer na kilku ostrzykiwaniach osoczem , włosy dalej sie sypały ale troche mniej i jakby zgrubiały .W tym roku znow zaczeły sie bardziej sypac tak ok 200 na dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi kyos podpowie jak stosowac i z czym , czytam na forum , ale ciezko mi sie odnalezc wsrod tych wszystkich skrutow , moze jest na forum osoba ktora zechce mi troche pomoc i pokieruje co i gdzie.... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze mi kyos podpowie jak stosowac i z czym , czytam na forum , ale ciezko mi sie odnalezc wsrod tych wszystkich skrutow , moze jest na forum osoba ktora zechce mi troche pomoc i pokieruje co i gdzie.... pozdrawiam

 

Poprowadź dziennik przejrzyście, dodaj zdjęcia ,zadawaj konkretne pytania to wtedy użytkownicy Ci pomogą. Jak ktoś widzi że drugiej stornie nie chce się poświęcić trochę czasu na obeznaniu z tematem to również nie ma ochoty odpowiadać - zwłaszcza, że większość kwestii to podstawy i są poruszane praktycznie w każdym wątku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam stosuje minoxa z amplikortem i strasznie mi leca włosy , moze to zła kombinacja ???? zdjecia niebawem dodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie stosował tych specyfików bez kilku miesięcy najpierw na finie dutcie, ru czy innym cholerstwie ;p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamowiłem ru sabe i czekam na paczke , z tego co czytam to nie mozna chyba teraz przerwac tego loxonu , alpicort odstawiłem lykam biotebal , cynk selen b12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas łykam vitaminki suplementy i minox 5% ale bez zmian ru jeszcze nie doszło cały czas czekam , chyba sie ostrzyge na łyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poszedłem do trychologa , punkt u fryzjera , pani zrobiła zdjecia kamerka i stwierdziła ze mam łupierz , nie widac tak normalnie tylko na powiekszeniu takie białe bałwnki , mowi ze to przez to mi sie włosy sypia??????????????

 

-- 12 sie 2015, 16:00 --

 

IMG_0195.thumb.jpg.12f6bb43cc9ca0e2940986879adc726d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u dermatologa popatrzył przez kamerolupe i stwierdził ze mam miniaturyzacje i to bedzie androgenne , na temat tego łupierzu powiedział ze jest to lekkie łojotokowe zapalenie skory , ale to nie ma wpływu , przepisał jakas wersje minoxa 3 buteleczki w komplecie. facet łysy wiec zapytałem czemu nie walczy z tym ,a on na to ze juz sie przyzwyczaił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole gość stwierdza że ŁZS i przepisuje minoksa (glikol,alko w pojeździe) który będzie tylko pogłębiał problem... masakra

 

I niech mi ktoś powie, że lekarze w ogóle wiedzą co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepisał jakas wersje minoxa 3 buteleczki
Ja pierdole gość stwierdza że ŁZS i przepisuje minoksa (glikol,alko w pojeździe) który będzie tylko pogłębiał problem

 

Być może dał mu wersje bez glikolu (?).

@kozolek1

Jeśli cie swędzi głowa (co często się zdarza przy ŁZS) to sprobuj:

- ograniczyć cukry proste (ogranicz na poczatek słodycze)

- lokalnego wyrobu sabagel

 

 

facet łysy wiec zapytałem czemu nie walczy z tym ,a on na to ze juz sie przyzwyczaił

tylko kto tu teraz ma problem hmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...