free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

michaltg - BHR - 17-12.2010- 2.000 FUE (ze starego forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: BHR Clinic Dr.Bisanga - 17-12.2010- 2.000 FUE

Źródło: lysienie.info

Pierwszy zabieg: BHR Clinic - 09-12.2008 - 2.556 Strip (ze starego forum)

Trzeci zabieg: BHR Clinic - 20-12.2011- 563 FUE (ze starego forum)

 

Sob Gru 25, 2010 18:54

Rodzaj: FUE

Data 17.12.2010

Suma przeszczepionych grafow 2000

W tym:

-pojedyncze 595

-podwojne 898

-potrojne 473

-poczworne 34

 

Hotel -2 doby- 151.98E

Parking w hotelu- 2 doby- 34E

 

 

 

tnimg8649.jpg

tnimg8661.jpg

tnimg8652.jpg

tnimg8653.jpg

 

 

Jesli zyczy sobie ktos opis to dajcie znac

 

Sob Gru 25, 2010 22:13

Jeśli możesz to napisz coś więcej, przebieg zabiegu, twoje wrażenia, oczekiwania itp.

 

Sob Gru 25, 2010 22:14

Dobrze widzę, że to Twój drugi zabieg?

 

Sob Gru 25, 2010 23:07

Tak to moj drugi zabieg. Cos czuje ze bedzie i trzeci ale to za rok albo dwa. zalezec bedzie od kasy bo sam na nia ciezko pracuje i od tego na ile mi finasteryd pomoze.

 

 

Ok dzien przed zabiegiem pojawiam sie na miejscu. Musze przed 12:30 poajwic sie na badaniu krwi. Melduje sie w hotelu ok 12:00. Udaje mi sie z parkingiem w piwnicy hotelu. Wchodze do kliniki krotka rozmowa z Bisanga... pobranie krwi przez jedna z pielegniarek i to na tyle. Jakies 50m od kliniki jest polski sklep i po drugiej stronie jest polski snack bar z pysznymi bagietkami + dodatki... pycha Very Happy

W hotelu mialem internet za darmo ale to na zasadzie ze bylem w pokoju z oknami na glowna ulice gdzie ktos mial niezabezpieczona siec. W pokoju mozna sie podlaczyc do sieci hotelu ale cos u mnie to nie dzialalo.

W dzien zabiegu wiadomo sniadanie i na zabieg. Obciąłem wlosy na 6mm zeby czuc sie wygodniej przy zabiegu. Zabieg tylko na poaczatku jest dla mnie meczarnia... mam na mysli tu te zastrzyki. Co do reszty to umiem sie z tym pogodzic ze to tyle trwa. Na koniec zabiegu dosatje kolejne zastrzyki i ide do hotelu. Zabieg od 8:00 do 19:20

Na nastep. dzien przychodze na mala kontrole place za wszystko i udaje sie autem do domu.

Nie rozpisuje tego to tam jak za pierwszym razem. Kazdy zabieg w BHR to prawie to samo. te same zasady przed i po.

 

Cena 7200E

3,6e za sztuke

 

Nie Gru 26, 2010 0:20

czemu fue u bisangi kosztuje raz 2 E a raz 3,6 E?

takie rozbieżne informacje mam z forum

 

Nie Gru 26, 2010 0:34

Nigdy Bisanga nie wycenił FUE na 2€. Na forum również nie spotkałem się żeby ktoś podawał takie ceny. FUT natomiast robi czasami nawet poniżej 2€.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Gru 28, 2010 19:28

Przy ewentualnym podjęciu decyzji o wykonaniu zabiegu rozważałem również wyjazd samochodem. Podobno są przeciwskazania do kierowania na drugi dzień po zabiegu. Czy w Twoim przypadku na drugi dzięń nie było problemów z koncentracją na jeździe?

 

Wto Gru 28, 2010 19:42

Są i to spore. Wiele osób parę dni po przeszczepie miało opuchnięte czoło co w niektórych przypadkach powodowało trudności z otwieraniem oczu. Oczywiście nie było tak, że ich nie otwierali i nie wszystkich to dotknęło, ale skoro bilety do Brukseli są tak tanie to imo nie warto ryzykować.

 

Wto Gru 28, 2010 20:43

byl to moj drugi zabieg i powiem tyle ze w tym samym dniu po zabiegu nie ma co jechac do PL. obojetnie jaki kozak jestes nie warto. przy pierwszym jak i przy drugim zabiegu bylem slaby tzn ciezko sie na nogach stalo wolno myslalo itp. powiedzmy ze pojedziesz. co jak w nocy zrobisz jeden maly blad na drodze ?? nie warto. na nastepny dzien rano po zabiegu jechalem do Rotterdamu tj. jakies 140km i bez problemu sie jechalo. opuchlizmy zeby cos nie widziec nie mialem ani po pierwszym ani po drugim zabiegu.

 

jak co to pytach... chetnie odpowiem na pytanka

 

Sro Gru 29, 2010 18:35

Michaltg - powiedz mi czy 2 zabieg planowałeś od początku czy jest to spowodowane pogorszeniem się stanu w przeciągu 2 lat (jeśli tak to ile masz lat).

Z tego co pamiętam 7 mies. po pierwszej operacji Twoje włosy wyglądały naprawdę dobrze - przynajmniej na zdjęciach.

Jeśli możesz to zrób zdjęcie tyłu głowy - teraz kiedy masz włosy ścięte na 6 mm - tak żeby było widać bliznę po poprzednim zabiegu (po takim czasie jest już całkiem zagojona). To dla mnie ważne bo ze względu na obszar łysienia i koszty chcę zrobić stripa (około 4500 graftów) i wolałbym jednak nosić jak najkrótsze włosy.

 

Sro Gru 29, 2010 23:01

Michaltg - powiedz mi czy 2 zabieg planowałeś od początku czy jest to spowodowane pogorszeniem się stanu w przeciągu 2 lat (jeśli tak to ile masz lat).

Z tego co pamiętam 7 mies. po pierwszej operacji Twoje włosy wyglądały naprawdę dobrze - przynajmniej na zdjęciach.

Jeśli możesz to zrób zdjęcie tyłu głowy - teraz kiedy masz włosy ścięte na 6 mm - tak żeby było widać bliznę po poprzednim zabiegu (po takim czasie jest już całkiem zagojona). To dla mnie ważne bo ze względu na obszar łysienia i koszty chcę zrobić stripa (około 4500 graftów) i wolałbym jednak nosić jak najkrótsze włosy.

 

 

tnimg8658.jpg

Philip mowil mi po 1 zabiegu ze moze to nie byc koniec. Bylem na to przygotowany ale dopiero rok temu zdalem sobie sprawe ze musze isc do przodu i nie ominie mnie kolejny zabieg. Wiem ze jak fin nie pomoze z korona to i czeka mnie 3 zabieg. jest to kupe kasy wiec musze przemyslec wszystko

 

Sro Gru 29, 2010 23:08

możliwe że ja za ileś lat zdecyduję się na stripa, ale tu będę cisnął klinikę na 1zabieg i pokrycie całego obszaru do końca. U Ciebie na odwrót zacząłeś od stripa a kończysz na fue i dobrze że donor przy dobrym planowaniu pozwala na takie manewry.

 

Czw Gru 30, 2010 0:03

moj donor pozwala na calkowite zapelnienie brakow na glowie przy najgorszym stopniu lysienia. to sa slowa ktore uslyszalem przy pierwszym zabiegu w klinice.

 

Czw Gru 30, 2010 9:09

Dzięki za foto blizny. Ze zdjęcia widać, że naprawdę jest bardzo cienka i jej szerokość nie przekracza chyba 1mm.

Czy masz może zdjęcie tyłu głowy przed ogoleniem do FUE - kiedy twoje włosy mają 6mm lub obecne - kiedy już trochę odrosły. Bardzo mnie interesuje jak wygląda wygojona blizna po stripie przy dł. włosów 6mm - do 10mm.

Na jednym z wcześniejszych zdjęć (to z profilu) widać kawałek blizny (tam gdzie planowany jest zabieg FUE i rysowane są linie na głowie) i wydaje mi się, że nawet przy tych 6mm włosach nie jest jakoś strasznie widoczna - szczególnie dla "nie wtajemniczonych".

 

Czw Gru 30, 2010 11:06

Dzięki za foto blizny. Ze zdjęcia widać, że naprawdę jest bardzo cienka i jej szerokość nie przekracza chyba 1mm.

Czy masz może zdjęcie tyłu głowy przed ogoleniem do FUE - kiedy twoje włosy mają 6mm lub obecne - kiedy już trochę odrosły. Bardzo mnie interesuje jak wygląda wygojona blizna po stripie przy dł. włosów 6mm - do 10mm.

Na jednym z wcześniejszych zdjęć (to z profilu) widać kawałek blizny (tam gdzie planowany jest zabieg FUE i rysowane są linie na głowie) i wydaje mi się, że nawet przy tych 6mm włosach nie jest jakoś strasznie widoczna - szczególnie dla "nie wtajemniczonych".

 

przed zabiegiem bylem u znajomej fryzjerki. zaczelismy od 12mm gdzie nie bylo widac blizny nastepnie 9mm gdzie bylo troszke ja widac a to co widac przez zabiegiem to 6mm i tam juz jest widoczna blizna.

 

fryzury z dluzszymi pokami tj. pomieszy 12 a 20mm sa tez spoko.

wg. Bisangi blizna ma ok 2-3mm i jest to normalka.

 

Czw Gru 30, 2010 13:09

a jak z możliwością wszczepienia w bliznę graftów metodą fue?

Wówczas nie byłoby żadnego śladu że nawet strip był wycinany.

Przy ostatecznym zabiegu lub jak teraz miałeś nie byłoby to możliwe?

 

Czw Gru 30, 2010 14:40

a jak z możliwością wszczepienia w bliznę graftów metodą fue?

Wówczas nie byłoby żadnego śladu że nawet strip był wycinany.

Przy ostatecznym zabiegu lub jak teraz miałeś nie byłoby to możliwe?

 

wiem ze to jest mozliwe. jak juz wiesz pracuja tam 3 polki. jedna z nich pytala sie mnei czy bede chcial w przyszlosci wszczepic sobie wlosy w ta blizne. zapytalem tylko czy to mozliwe. odp mi ze tak.

 

Pon Sty 03, 2011 17:26

michaltg czy jesteś pewien że możesz wykonać jeszcze jeden zabieg ?

na zdjęciu widać ze został wykorzystany przy FUE cały donor .

 

Pon Sty 03, 2011 19:30

Te 2000 graftow pewnie pobrane jest po calosci po to, aby jak najmniej bylo widac ze cos wogole bylo robione. Mysle ze z fue jeszcze z 2500-3000 graftow jeszcze mozna by pobrac.

_________________

1mg Finpecia

DNS Spectral 5%

Nizoral 2% (once a week)

 

Pon Sty 03, 2011 22:40

michaltg czy jesteś pewien że możesz wykonać jeszcze jeden zabieg ?

na zdjęciu widać ze został wykorzystany przy FUE cały donor .

 

pisalem do kliniki zeb sie upewnic zanim Ci odpisze.

 

a wiec spokojnie moge miec jeszcze jeden zabieg. na ile?? nie wiem ale moj donor to 110 wlosow na cm2 wiec jest z czego brac.

jesli proscar + cynk + msn nie pomoga na korone to wezme sie za nia za 2 lata bo wtedy bede mogl sobie pozwolic na kolejny zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Sty 04, 2011 23:07

masz na myśli 110 graftów?

dobry donor to podstawa niektórzy mogą liczyć jedynie na klonowanie:) włosów

 

Sro Sty 05, 2011 16:10

kurwa 110 graftow na cm 2 ?

 

To gorna granica normy od 60 do 120 jest norma.

 

Bardzo gesty donor.

 

Mogliby Ci wziac spokojnie po 40 graftow z kazdego cm2....

 

Sro Sty 05, 2011 18:36

kurwa 110 graftow na cm 2 ?

 

To gorna granica normy od 60 do 120 jest norma.

 

Bardzo gesty donor.

 

Mogliby Ci wziac spokojnie po 40 graftow z kazdego cm2....

 

no zobaczymy jak to bedzie. wszystko zalezy od kasy na ktora ciezko musze pracowac.

17 stycznia wrzuce jakies nowe fotki

 

Sro Sty 05, 2011 20:23

moj donor to 110 wlosow na cm2 wiec jest z czego brac.

jesli proscar + cynk + msn nie pomoga na korone to wezme sie za nia za 2 lata bo wtedy bede mogl sobie pozwolic na kolejny zabieg.

 

Witam. Kolego oni ten donor to jakos komputerowo sprawdzaja czy jak? Mozna sobie jakos domowym sposobem sprawdzic jaki ma sie donor?:)

Co to jest to msn tak dokladniej i czy mozna to kupic w aptece?

 

Pią Sty 07, 2011 1:34

jesli proscar + cynk + msn nie pomoga na korone to wezme sie za nia za 2 lata bo wtedy bede mogl sobie pozwolic na kolejny zabieg.

 

no właśnie, też proszę o info co to jest MSN, tak, wie, zaraz ktoś napiszę, że to nie to forum, ale spokojnie jak na wojnie, jedno pytanie, jedna odp heh, no i czy ten cynk to np. Olimpa z Allegro może być?

 

pozdr

 

Pią Sty 07, 2011 9:31

chyba o msm chodziło

 

Pon Sty 10, 2011 22:11

chyba o msm chodziło

 

tak tak msm. za duzo na msn-nie siedze i pozniej glupoty sie pisze ;D

 

Pon Sty 10, 2011 23:00

zwal jak zwal a co to jest to msm?

 

Wto Sty 11, 2011 1:00

 

Wto Sty 11, 2011 1:06

^^^ Fajne xattic . Czytałem trochę o MSM i chyba jest warte polecenia.

_________________

- minoxidil wewnętrznie 2x5mg

- proscar 1mg

- cynk chelatowany 50mg

- biotyna 5mg

- ketoxin forte

- selsun blue

 

Wto Sty 11, 2011 15:32

z czy ktoś się zastanawiał dlaczego wycofali MSM z produkcji w polsce?

kiedyś był MSM olimpu

 

Wto Sty 11, 2011 20:50

bo panstwowy inspektor uznalo uznalo ze MSM podobno jest niebezpieczne ,moze sie kumulowac w mozgu i z tego wzgledu niezwlocznie powinny byc wycofane ww preparaty.Pismo podpite pieczatka i podpisane przez inspektora farmaceutycznego trafilo do aptek

 

Sro Sty 12, 2011 10:38

hmmmm..... a w Stanach się nie kumuluje ?

albo mają takie mózgi ,że nic im już nie może zaszkodzić

 

Pią Sty 14, 2011 0:13

Mam pytanie, ktos kiedys pisał że Bisanga bedzie miał konsultacje w Polsce. Wie ktos kiedy?

 

Pią Sty 14, 2011 7:34

Kilka tematów niżej:

http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=6888

_________________

BHR Clinic - 3.446 graftów STRIP

 

Pią Sty 14, 2011 18:09

dostałem odpowiedz od Jana:

Robert,

konsultacje są darmowe. Zostały nam ostatnie dwa miejsca. Moge zaproponować Ci godz. 17:05.

 

Jeżeli chodzi o ceny zabiegów to Polscy pacjenci dostają dużo zniżke na wszystkie zabiegi w naszej kinice. Wygląda to następująco:

 

- FUE - 3,6 Euro za graft

- Strip - 3 Euro/graft za pierwsze 2000 graftów oraz 2 Euro za każdy następny. Od całej sumy 20% zniżki.

 

Z zdjęć które podeslałeś troche ciężko ocenić ile będziesz potrzebował ponieważ jesteś bardzo krótko obcięty. Podejrzewam że będzie to ok. 3500 graftów. Jeżeli zdecydujesz się na konsultacje, bardzo proszę nie obcinaj do tego czasu wlosów.

 

W załączniku wysyłam Ci plik PDF z podstawowymi informacjami na temat zabiegów.

 

Czekam na informacje na temat konsultacji. Te dwa ostatnie miejsca prawdopodobnie bardzo szybko się rozejdą.

 

 

 

niestety zrezygnuję i zapewne potowarzysze Skaldowi jadąc pociągiem przez kraj słynący z ziół...

 

zadecydowałem ze potrzebuję jakieś 2000-2500 g aby uzupełnić zakola, obniżyć linię przednią która się podniesie po stripie(tak czuję), zagęścić przód oraz koronę

 

Pią Sty 14, 2011 18:14

czyżby cena w BHR poszła w górę? jeszcze nie tak dawno było 2.2/graft. Bardzo duża podwyżka :/

 

Co do podniesienia się linii po Stripie. Jeżeli w ogóle to się stanie to o jakąś minimalną ilość, 1-2mm. Spróbuj sobie naciągnąć skórę z tyłu głowy i zauważysz, że absolutnie nic z przodu się nie rusza. Dodatkowo stripem wycina się pasek najczęściej o wysokości 1cm, więc tyle co nic.

 

Pią Sty 14, 2011 18:32

Przy większej ilości wychodzi na to, że cena jest niższa.

wg starego przelicznika: 3500 x 2,2 E = 7700 Euro

wg nowego: (2000 x 3E + 1500 x 2E) - 20% = 7200 Euro

Różnica 500 Euro

_________________

BHR Clinic - 3.446 graftów STRIP

 

Pią Sty 14, 2011 18:34

Ah, nie zauważyłem 20% zniżki. W takim razie nie jest tak źle.

 

Pią Sty 14, 2011 18:44

poprawnie matematycznie tak to wygląda:

wg nowego: (100%-20%)*(2000 x 3E + 1500 x 2E) = 7200 Euro

 

mniejsza o szczegóły...

 

myślę że linia ucieknie więcej mimo wszystko chciałbym sobie taką linię z przodu zrobić jak kolega Grzegorz w turcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Sty 14, 2011 18:50

Mam pytanie, ktos kiedys pisał że Bisanga bedzie miał konsultacje w Polsce. Wie ktos kiedy?

 

kolego prosze nie zasmiecaj tematu.

reszte prosze o to samo.

 

Nie Cze 26, 2011 12:50

 

Nie Cze 26, 2011 16:30

 

Pon Cze 27, 2011 20:34

michał, mam 2 pytania:

 

1. ile graftów miałeś przeszczepionych w pierwszym zabiegu?

 

2. czy po dwóch przeprowadzonych zabiegach w BHR jesteś zadowolony z wyniku?

 

Pią Lip 29, 2011 1:46

Hej

 

Jak dlugo goja sie rany po przeszczepie?

 

Pią Lip 29, 2011 17:40

michał, mam 2 pytania:

 

1. ile graftów miałeś przeszczepionych w pierwszym zabiegu?

 

2. czy po dwóch przeprowadzonych zabiegach w BHR jesteś zadowolony z wyniku?

 

1 to 2556 metoda strip

 

2. po 7 miesiacach widze juz ogromna roznice i jestem zadowolony.

 

w grudniu 3 zabieg i mam nadzieje ze ostatni. meczy mnie juz ten caly rok odkladania itp. czynnosci jak i po zabiegu cierpliwosc na wloski ;]

 

Pon Wrz 12, 2011 17:55

dsc02468g.th.jpg

dsc02471p.th.jpg

dsc02473f.th.jpg

dsc02476o.th.jpg

dsc02479k.th.jpg

dsc02480ss.th.jpg

 

 

tak to wyglada po 9 miesiacach

 

Pon Wrz 12, 2011 20:02

Świetnie to wygląda. Mam pytanie odnośnie Twojego pierwszego zabiegu. Pisałeś, że miałeś około 2500 graftów metodą strip. Wspomniałeś również, że masz świetny donor, 110 graftów/cm2. Dlaczego więc w pierwszym zabiegu przeszczepiono tak mało graftów? Przy takiej gęstości da się za jednym razem przeszczepić grubo ponad 4000 graftów, sądzę, że nawet 4500, czyli tyle, ile sumarycznie miałeś zrobione w dwóch zabiegach.

 

Dlaczego nie zrobiłeś tego od razu? Słaba elastyczność skóry niepozwalająca na wycięcie wysokiego stripa czy może po prostu ograniczony budżet?

 

Ciekawi mnie to, bo mam 2 miesiące temu miałem stripa w BHR, gęstość donora przeciętna, około 70 graftów na cm2, a mimo to udało się przeszczepić ponad 3700 graftów.

 

Pon Wrz 12, 2011 20:20

Świetnie to wygląda. Mam pytanie odnośnie Twojego pierwszego zabiegu. Pisałeś, że miałeś około 2500 graftów metodą strip. Wspomniałeś również, że masz świetny donor, 110 graftów/cm2. Dlaczego więc w pierwszym zabiegu przeszczepiono tak mało graftów? Przy takiej gęstości da się za jednym razem przeszczepić grubo ponad 4000 graftów, sądzę, że nawet 4500, czyli tyle, ile sumarycznie miałeś zrobione w dwóch zabiegach.

 

Dlaczego nie zrobiłeś tego od razu? Słaba elastyczność skóry niepozwalająca na wycięcie wysokiego stripa czy może po prostu ograniczony budżet?

 

Ciekawi mnie to, bo mam 2 miesiące temu miałem stripa w BHR, gęstość donora przeciętna, około 70 graftów na cm2, a mimo to udało się przeszczepić ponad 3700 graftów.

 

kasa i co wiecej lysienie posunelo sie do przodu w ciagu roku dwoch

 

Pon Wrz 12, 2011 21:29

Aha, czyli w momencie pierwszego stripa po prostu nie było potrzeby przeszczepiać więcej graftów? Dopiero potem zrobiły się ubytki w dalszej części głowy?

 

Wto Wrz 13, 2011 11:16

Michał - świetny efekt

następny zabieg na koronę to będzie FUE czy STRIP ?

pomyśl może również o pokryciu blizny , wiele osób jest ciekawych w jakim stopniu FUE w blizne ją zamaskuje ???

 

Sro Wrz 14, 2011 20:05

Michał - świetny efekt

następny zabieg na koronę to będzie FUE czy STRIP ?

pomyśl może również o pokryciu blizny , wiele osób jest ciekawych w jakim stopniu FUE w blizne ją zamaskuje ???

 

kolejny zabieg to FUE. Co do zamaskowania blizny to jak mi dasz na to kase to chetnie sie tego podejme

 

Sro Wrz 14, 2011 22:02

 

kolejny zabieg to FUE. Co do zamaskowania blizny to jak mi dasz na to kase to chetnie sie tego podejme

 

W MH mi mowiono, ze zamaskowanie blizny po stripie to m/w ok. 60 graftów, wiec mozna zalozyc ze dla wiekszej pewnosci 100.

 

Czw Wrz 15, 2011 11:13

Czyli pomnóż tę liczbe przez 3 i dostaniesz wartość końcową...

Taka mała szpileczka...

_________________

Grudzień 2011: 3837 graftów, BHR

 

Czw Wrz 15, 2011 11:51

Tak czy siak jak już się robi FUE po wcześniejszym stripie, to chyba warto się szarpnąć na te dodatkowe 200 graftów, żeby pokryć bliznę:) w BHR będzie to kosztować 3 tysiące złotych.

 

Czw Wrz 15, 2011 18:35

wg moich wyliczeń potrzeba około 300 graftów na pokrycie przeciętnej blizny

powierzchnia blizny 30x0,2=6cm 2

50graft /cm2 50x6=300 graftów

 

Czw Wrz 15, 2011 18:38

mimo wszystko9 nie4 jest to duży koszt jeśli w efekcie blizna byłaby całkowicie niewidoczna , ale wydaje mi sie że pytałem o to Jana z BHR i stwierdził że efekt takich zabiegów nie jest do końca zadawalający ,

może ktożś znajdzie jakieś fotki w necie po takim maskowaniu blizny ???

 

Czw Wrz 15, 2011 18:41

50 graftów na cm2? To chyba lekka przesada. Normalne przeszczepy często robi się z gęstością 40 gr/cm2. Poza tym weź pod uwagę, że na bliźnie nie ma normalnej skóry, tylko zbliznowaciała tkanka. Ona jest m.in. gorzej ukrwiona i nie można tam nawsadzać za dużo graftów, bo nie przeżyją. Stawiam, że pokrywając bliznę FUE nie robi się gęstości większej niż 20-30 graftów na cm2.

 

Czw Wrz 15, 2011 18:43

A efekty nie są do końca zadowalające, bo blizna nie zachowuje się jak normalna skóra i trudno na przykład wszczepić włosy tak, aby wszystkie rosły pod odpowiednim kątem. Często rosną "jak chcą". A część w ogóle nie wyrasta.

 

Czw Wrz 15, 2011 20:24

mi tam nie do twarzy w krotkich wlosach wiec takie jakie mam sa odpowiednie zeby zamaskowac ta blizne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Wrz 17, 2011 17:27

xattic chyba masz racje to wyjaśnia sprawe

 

Sob Wrz 17, 2011 17:36

Tylko że takie pokrywanie blizny to trochę nie na rękę jest bo znowu potrzeba tych kilkuset graftów. A przecież po to robi się szramę z tyłu głowy (FUT) żeby graftów mieć jak najwięcej.

 

Ja powoli dochodzę do wniosku że zaleta tego całego FUT to tylko jest cena.

 

Taki Armani robi tylko FUE (chyba) w każdym razie widziałem zdjęcia jego pacjentów po FUE to jak na ilość graftów to mi się wydaje że bije na głowę nawet i te stripy które trzepie Bisanga.

Bierze wprawdzie 7 euro, ale moim zdaniem odrostu to on ma lepszy niż Bisanga.

 

A xattic powiedz jak tam Twoja linia włosów? Mówiłeś że trochę się podniosła w wyniku naciągnięcia skóry? Jest w tym samym miejscu czy jednak wyżej?

 

Sob Wrz 17, 2011 18:40

Member, a może wyjściem byłaby korekta blizny w Pradze i pobranie na nią graftów z klatki piersiowej lub ewentualnie z nóg, jeżeli masz na nich całkiem długie i mocno pigmentowane włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...