free web hit counter Skocz do zawartości
Gość stachmurzyn

Prawdziwa przyczyna łysienia - eureka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Eureka-logo.png

 

 

Panowie nastała wiekopomna chwila. Nie dziękujcie, nie całujcie mych stóp - tak, tak odkryłem prawdziwą przyczynę łysienia.

Odstawcie:

- medykamenty (finy , RU, SABE)

- zdrowe odzywianie się

- wcierki

- systemy włosów i przeszcepy

 

Wznówcie:

- masturbację

- kurację sterydową na siłowni

- preneumerate czasopisma "Moja modna fryzura"

- aplikację swojego ulubionego żelu

 

Dzisiaj ogłaszam fakty po których: Merck zamyka jutro fabryki w Chile, Turcja znowu zaczyna produkować dywany a Bisanga zblednie ze stresu.

 

 

 

Początek mojego odkrycia wziął się z kilku prostych pytań:

 

- skoro mam juz wszytskie wcierki

- skoro mój ojciec ma włosy

- skoro dobrze się prowadzę

- skoro moje DHT jest ,za pomoca farmakologii, obniżone do poziomu Anki Grodzkiej na fullkuracji

 

To dlaczego łysieje? Dlaczego z każdym rankiem zbieram z poduszki nowe włosy?

 

Odpowiedzi nie ma w farmakologii - bo juz dawno ktoś zrobiłby chajs. Nie ma tez w genetyce - bo niby czemu rodzimy się z włosami:)

 

Uznałem, że rozwiazania trzeba szukać w mechanicznej sile sprawczej - w jakieś zewnętrznej przyczynie , która stale "okrada" nas z włosów.

 

Jesli zakładam siłę zewnetrzną to pytanie: kiedy to robi? ......................................... wtedy kiedy jesteśmy nieświadomi ! - tak pomyślałem

 

A kiedy jesteśmy nieświadomi? - Jak śpimy! - to okazał się właściwy trop

 

Postanowiłem więc, że w nocy umieszczę mojego Zenita (taki radziecki aparat fotograficzny uzywany przez KGB) żeby zobaczyć co się dzieje kiedy śpimy i jaki to ma związek z łysieniem.

 

Gdy przeglądałem wczoraj migawki - prawie zemdlałem. Wiedziałem, że odkryłem coś sensacyjnego - coś co odmieni spojrzenie świata na problem łysienia. Moi przyjaciele - przedstawiam wam fotorelację - prezentuję wam prawdziwą przyczynę łysienia - WŁOSOWPIERDALACZA*

 

* nazwę zgłosiłem już do Polskiego Związku Kynologicznego

 

Dzień 1

 

Mój stan owłosienia:

1315899003.jpg

Jak widac typowe NW1 - na twarzy widać radość

 

I oto on - uchwycony przez mojego zenita - włosowpierdalacz - w czystej posatci

 

sfinks-canadian-sphynx-lysy-kot-dla-alergikow-1322332.jpg

 

Jak widać obiekt jest golusieńki. To jest młody włosowpieradalacz! Nie znalazł sobie jeszcze żadnej ofiary. Jakim cudem znalazł się własnie w moim pokoju?

 

Po roku1

 

Mój stan owłosienia:

lysienie1_1.jpeg

 

Co się dzieje z moi włosami? Czy to zakola? WTF!!!!

 

A co słychac u niego?

2c64f58200159e0850fd15b5

 

A skad on ma te futerko gdzieniegdzie? Skąd on ma te włoski?

 

Po 3 latach

 

Mój stan owłosienia:

men-balding.jpg

 

Noz kurwa mać! Ja jestem prawie łysy! Dlaczego ja?

 

A co u nemesis?

 

ce16c0db00281a5f50fd15b4

 

Sierść coraz gęstsza. Szyderczy uśmieszek. Widoczny apetyt na więcej.

 

Po 5 latach

 

Mój stan owłosienia:

 

%C5%82ysy-me%CC%A8z%CC%87czyzna.jpg

 

To już jest koniec. Nie ma juz nic. Jesteśmy łysi. Możemy iść - w pizdu.

 

A co u tego pizdzielca?

 

kot.png

 

Siedzi utoczony włosami i cieszy miche.Zeżarł mi wszystko.. Szkoda że dopiero teraz skojarzyłem!. To był jego ostatni uśmiech - wyrwałem chwasta.

 

 

 

 

 

Panowie jak widzicie - dowody są mocne. Ewidentnie to włosowpierdalacz jest odpowiedzialny za nasz krzyż. Kupujcie łapki na szczury, pruskolep i podobne; złapcie tego pasożyta, który żywi sie naszymi włosami. Złapcie i załtuczcie młotkiem, butem, czymkolwiek.

 

Dla mnie jest juz za poźno , ale każdy z was może złapać swojego włosowpierdalacza.

 

 

 

 

Wasz wybawca - Stach Murzyn

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EUREKA:)

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56377D28

 

Stachu mega topic haha, usmialem sie wreszcie, po tylu latach znamy przyczyne ;d od dzisiaj tez nie spie albo kupie sobie jakiegos murzyna co w nocy jak spie by koczowal i wpierdolil wlospierdalaczowi tak jak trzeba;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stachu, więcej takich postów! ;D


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja najpierw spróbuje tej metody: Prawdziwa przyczyna łysienia.

 

A jeśli bieganie i zdrowa dieta nie pomogą, to zatłukę włosowpierdalacza. Swoją drogą to nie wiem czy go nie złapać i nie zawieźć do d-ra Umara - niech przeszczepi te włosy z powrotem.

 

PS. Wyjaśniłeś też dlaczego niektórzy łysieją na zakolach a inni na czubku. Jak śpisz na plecach, to włosowpierdalacz wpierdala zakola, a jak na brzuchu to czubek. Niektórzy się zaś w nocy wiercą i ci mają najbardziej prze...ne, jak piździeleć jest żywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Swoją drogą to nie wiem czy go nie złapać i nie zawieźć do d-ra Umara - niech przeszczepi te włosy z powrotem.

 

W pizdu nie pomyslałem o tym - genialne. Biere szpadel i idę odkopać jego truchło.

 

PS

Nie wiecie może jak długo może leżeć włosowpierdalacz zasypany wapnem i metrem ziemi bez wpływu na kondycję włosa? Miał ktoś już podobny przypadek?

 

 

Aktualizacja -- 05 wrz 2015, 21:02 --

 

slawnikowice-8.jpg

 

Tydzień to chyba jednak za długo. Z tego chleba już nie upieczesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...