free web hit counter Skocz do zawartości
a1173819

Łysienie androgenowe i procerin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zauważyłem u siebie początkowe stadium łysienia androgenowego (czubek głowy ma lekki ubytek, oraz w przodzie włosy są mniej gęste). Nie widzi mi się utrata włosów, więc chciałbym jak najszybciej zacząć działać. Trochę poczytałem i wybór padł na Procerin. Dlaczego nie np. Propecia? Głównie chodzi o skład. Pytanie jakie mnie nurtuje jest następujące. Załóżmy, że po 3 miesiącach stosowania będą jakieś efekty. Po 6 miesiącach przestanę stosować blokowanie pochodnej DHT i co wtedy? Po roku łysienie wróci do stanu początkowego? Jak to wygląda? Ktoś używa/używał tego leku?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Brałem to 3 dni i urosły mi straszne bąble na mosznie - odstawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brałeś coś innego z efektami? Może miałeś uczulenie na coś? Dziwne, bo z tego co czytałem jest to naturalny lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, brałeś coś, czy nie? Jeśli tak, to pomogło? Mam zamiar iść do lekarza rodzinnego i porozmawiać o ewentualnych skutkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jak już wrócisz od lekarza - to napisz nam jego opinię na temat tego cudu za 170 zł o następujacym składzie: 400mg ekstraktu ze skrzypu polnego 10:1 (Equisetum arvense), w tym 7% krzemionki; 200mg tauryny; 100mg ekstraktu z liści pokrzywy 20:1 (Urtica dioica), ekwiwalent 2000mg liści; 100mg l-cysteiny; 24mg witaminy E - co stanowi 200% RDA (rekomendowanej dziennej dawki); 20mg tiaminy – 1818% RDA; 15mg cynku – 150% RDA; 10mg witaminy B6 – 714% RDA; 1mg miedzi – 100% RDA; 1000µg biotyny – 2000% RDA; 800µg witaminy A – 100% RDA.

 

Jak dobrze pokombinujesz to kupisz zamiennik do 10 zł pewnie - jednakże bedzię to 10 zł wyrzucone w błoto.

 

Wystarczy? Czy dalej prowadzić czarny PR tego scamu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po roku łysienie wróci do stanu początkowego? Jak to wygląda? Ktoś używa/używał tego leku?

 

To nie jest żaden lek, tylko suplement diety. W dodatku całkowicie bezużyteczny w walce z łysieniem.

 

Równie dobrze możesz jeść trawę i efekty będziesz miał takie same jak po procerinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc jest jakaś nadzieja, czy tylko przeszczep? To biorę jako totalną ostateczność. Czy może dać sobie spokój, bo i tak nic nie pomaga? Braliście coś co wam pomogło?

 

Edit: Olejek z emu coś pomaga? Widzę, że 100 ml za ok 80 zł (podróbka, czy oryginał?), a wystarczy tylko wetrzeć.. coś podejrzane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o co teraz pytasz zostało napisane. Wiem,że chcesz iść na łatwizne,ale jakby każdy nowy użytkownik zakładał temat z takim pytaniem to forum byłoby zaśmiecone.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.pokonajlysienie.com/forum Tutaj są odpowiedzi na Twoje pytania.

 

Tak, ale ja chcę znać Twoją opinię. Tak ciężko napisać, czy pomaga? Czy nie w tym celu powstało to forum?

 

 

Nie pomaga. Bezużyteczne. Nie może być też bezpieczniejsze od fina, bo działa tak samo. Brak uboków jest przez to, że jest za słabe. Krótko pisząc - szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...