free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

koza_robert - BHR - 15.12.2008 - Strip 3909 (stare forum)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Temat: BHR Clinic, Bruksela, 15.12.2008 - Strip 3909

Źródło: lysienie.info

 

Sob Gru 20, 2008 3:13

Witam,

 

Strip - 3909

1hair - 691

2hair - 1751

3hair - 893

4hair - 574

 

Okolo 2500 na przod i 1400 na korone.

 

Cena 2.20EUR za unit, calosc 8599.80EUR

 

Na wstepie serdeczne podziekowania za Wasze posty, ktore sprawily ze szybko wybralem BHR. I bardzo sie z tego wyboru ciesze.

 

Poprzednie posty opisuja pieknie, co, jak, gdzie, kiedy. Nie bede sie powtarzal. Jedyne co powtorze to ...PELEN PROFESJONALIZM i POLECAM.

 

 

Pare komentarzy ktore uwazam za wazne:

- taniej badania krwi zrobic w kraju, ja zeskanowalem i wyslalem do zaakceptowania, przed wykupem biletu lotniczego

 

- zabieg mialem 15.12 (poniedzialek), w klinice spedzilem od 7.45 rano do 01:00 rano (wtorek), dluuuuugi dzien. Przy takiej ilosci graftow trzeba sie z tym liczyc. Lunch w cenie, smacznie sie trafilo.

 

- wtorek 10:00-13:00 konsultacje po zabiegu, gdzie moglem rozwiac watpliwosci, zadac pytania, uslyszec profesjonalne odpowiedzi. Na to dobrze miec czas przed wylotem.

 

- wylot mialem dopiero 17tego rano (sroda). Lepiej wedlug mnie leciec popoludniem dnia po zabiegu (bylby to wtorek) a nie jak ja 2 dni po zabiegu (sroda), gdy zaczyna czlowiek puchnac na twarzy.

 

- sroda, czwartek, piatek (juz w domu), czyli 3 dni bylem spuchniety niesamowicie, jedno oko nie otwieralo mi sie wcale, drugie moze w ¼. Teraz dopiero widze i moge cos napisac, cos co moge tez odczytac.

 

- w przeszlosci mialem 3 zabiegi, ktore zsumowaly sie na 1300 graftow. Tutaj na raz mozna zrobic 3500-4000. Tego mysle w Polsce jeszcze sie zrobic nie da, a wedlug mnie dopiero taka ilosc czyni zmiane i cieszy.

 

- dr Bisanga nowym stripem wycial poprzednie blizny (po poprzednich stripach), ktore niestety wyczuwalo sie (przez lata) pod palcami, teraz podobno tak nie bedzie.

 

- jeden z poprzednich stripow byl za gleboki i naruszyl nerwy tak, ze przez lata wciaz mialem dyskomfort przy dotyku. Teraz jest szansa, ze nowy bisangowy strip usunie takze ten problem. Oby.

 

- niestety trzeba sie liczyc z wygoleniem glowy, przynajmniej czesciowym. Dla mnie to bol. Wygolone wlosy beda potrzebowaly ze 2 miesiace na pojawienie sie, a nowe HT wlosy pewnie jeszcze dluzej.

 

- 10 dni po HT trzeba zdjac szwy. Nie bardzo wiedzialem do kogo sie z tym zwrocic. Zgodzil sie to zrobic doktor ktory robil poprzednie przeszczepy. I to zaraz po okresie swiatecznym, 12 dni po zalozeniu. Nie wiem czemu, ale nie radza przedluzac trzymania szwow wiecej niz 14 dni.

 

- dr. Bisanga robi pomiary, stripa, nadzoruje procedure, ale dzieleniem cebulek i sadzeniem w glowie zajmowala sie juz jego ekipa.

 

- za rok planuje pociagnac dalej. Moze uda sie jeszcze jednego stripa a jak nie to FUE.

 

- Mozna otrzymac zaswiadczenie o operacji do pokazania na lotnisku jesli ktos chcialby prosic o zdjecie nakrycia glowy

 

- Mozna tez otrzymac zaswiadczenie typu: "The above named person has undergone a minor surgical procedure to his scalp and it under the recommendation of his doctor below that he rest from heavy duties and work for period of three weeks", jesli komukolwiek sie cos takiego moze przydac.

 

Zdjec nie bede zalaczal. Na rozsadne pytania i komentarze chetnie odpowiem.

 

Jest pozno wybaczcie literowki i ortografki

 

RK

 

Sob Gru 20, 2008 11:55

..

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 15:03, w całości zmieniany 1 raz

 

Sob Gru 20, 2008 12:25

8,5 koła Euro - masa kasy.

 

Pozdro.

 

Sob Gru 20, 2008 12:40

dajże spokój z tą kasą, co ci z kasy jak masz łysy pośladek na głowie i panny się z Ciebie śmieją.

 

Gratulacje dla autora! Napisz coś proszę dlaczego aż tyle graftów musiałeś robić?

Ponieważ piszesz że miałeś jakieś stripy a takie operacje teoretycznie dają duże efekty(?)

 

Sob Gru 20, 2008 13:15

Poprzednie stripy byly male (200,800,300-jakos tak, robione okolo 13, 12, 10 lat temu ), a zatem i rezultaty mizerne. Teraz bym sie na takie male nie zdecydowal. Ale wtedy byly inne czasy, inna technika, inna ilosc wlosow na glowie. Kilka graftow przeszczepionych w przeszlosci, BHR musial nawet teraz usunac. Inne zamaskowac obnizajac nieco linie wlosow (moze o 0.5 - max 1cm).

 

Zatem ten przeszczep ma dopiero uczynic roznice. Wierze w to.

2500 na przod, to dosc gesto. Az sie boje jak to wyjdzie, bo przod wedlug mnie byl i tak wciaz nienajgorszy. Burze wlosow bede mial

 

Niestety na tyl zostalo mniej. ca 1400-1500. Posiali na cala korone, a to spora powierzchnia. Nie wiem jak to wyjdzie.

Ale licze na FUE za rok pewnie.

 

Dodatkowo od marca 2008 biore Propecie. I jeszcze zaczne Loxon. Kiedys (4 lata temu) to zestawienie dalo mi fantastyczne rezultaty.

Teraz Propecia od marca 2008 nie powiekszyla ilosci wlosow, ale spowolnila a moze i zatrzymala wypadanie. Dodam Loxon i zobacze jak to bedzie dzialac. Oby jak kiedys.

 

BHR mowil tylko o finasterydzie i minoxidilu-jako potwierdzonych, wiec tak bede robil.

Myslicie ze cos jeszcze warto stosowac?

RK

 

Sob Gru 20, 2008 13:35

Robert ja mialem robiony sam przod glowy stripem w liczbie 2556 graftow.

http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=5057

 

Dzien po moim zabiegu bylem jeszcze w klinice i zadalem im pytanie czy moze zaraz po zabiegu brac saw palmetto i roagine. Co do saw palmetto to sie zgodzili natomiast z roagine kazali troszke poczekac wiec zamierzam ja zaczac stosowac dokladnie miesiac po zabiegu.

 

Sob Gru 20, 2008 13:53

Czesc. Prawie sie spotkalismy w Brukseli, byles kilka dni przede mna.

 

Moj zrobiony front wyglada tak samo, moze jest o 0.5 cm plytszy, ale o 1cm szersza mam glowe

Wygolili nas tez podobnie, tylko mi jeszcze wygolili korone. Tez pewnie za szybko do pracy sie nie wybierzesz.

 

Bardzo ciekawy jestem czy jak strupki zejda, to widoczne beda miejsca po przeszczepie. Pare zdjec zamiszczonych na forum mowia, ze nie.

Technologia polska sprzed 10 lat pozostawiala wglebienia, koszmarnie to wygladalo jak sie teraz na to patrzy z perspektywy czasu.

 

Nie znam tych srodkow, choc wiem ze ludzie uzywaja od bardzo dawna. Musze poczytac. Masz z tym doswiadczenie praktyczne?

RK

 

Sob Gru 20, 2008 14:00

A, i jeszcze mi sie przypomnialo.

Taxi z lotniska do hotelu wyszlo mi 44EUR, ale korporacja taxi(zapomnialem nazwy, ale Philip bedzie wiedzial pewnie, albo hotel) oferuje podroz w obie strony, po 35EUR za kazda. Placi sie po przywiezieniu do hotelu calosc za obie strony, a powrot zamawia dzien wczesniej przed wyjazdem.

Zawsze pare EUR taniej.

 

Sob Gru 27, 2008 23:11

Dzis jest 12 dzien po zabiegu.

 

Zostal mi jeszcze tylko jeden strupek na czole, az korci by mu pomoc odpasc

Przod pokryty jest bardzo fajnym jezykiem, super mily w dotyku.

Skora w miejscach biorczych jest troche zaczerwieniona, ale mam wrazenie ze z kazdym dniem sie to zmniejsza. Miejsca biorcze pogoily sie super.

 

Wszczepione wloski dobrze sie wciaz trzymaja. Pewnie zaczna wypadac za pare dni.

 

Dzis bylem na zdjeciu szwow. Okazalo sie, ze nie wszystkie mozna zdjac. Jest jeden odcinek gdzie skora jest naciagnieta mocniej i dobrze by bylo by jeszcze szew ja ze dwa dni potrzymal. Tak powiedzial polski lekarz zajmujacy sie przeszczepami. Brukselscy eksperci sa daleko, slucham sie lokalnego. Choc BHR oferuje konsultacje przez email.

To miejsce wiekszego naciagniecia skory to tam gdzie w dawnej przeszlosci byl pobierany strip. To tlumaczy. I raczej mowi, ze kolejnego stripa sie nie da juz zrobic, tylko FUE na przyszlosc zostanie.

 

Jesli czesc biorcza goi sie pieknie, miejsce dawcze goi sie slabo. Wyglada to bardzo slabo. Zaczerwienione na maxa, wiele strupow, a dzis przy zdejmowaniu szwow dodatkowo pare krwawien. Szwy zrobione sa mocno i nie latwo je bylo zdjac. Pare nitek wciaz nie wyciagnietych, dopiero odnalezione lupa w domu.

 

Kupilem dzis szampon dla dzieci i od jutra (bo dzis utleniona to polewalem kilkakrotnie) bede szorowal czesc dawcza. Moze slabszy wyglad czesci dawczej wynika z mojego zaniedbania - mniej razy mylem betadine ta czesc.

 

 

Na przod wrzucili mi ca 2500graftow i wydaje mi sie ze za duzo. Fajne uczucie... za duzo . Niestety odbylo sie to kosztem tylu/korony, na ktorym duzo rzadziej, smutniej. Tam wrzucili ca 1400 (kiedys mialem tam juz moze ze 400 wrzuconych).

Poprosilem dzis Phila o dokladne ilosci, mam nadzieje, ze gdzies te ilosci trzymaja zapisane.

 

RK

 

Nie Gru 28, 2008 9:24

Ile się czeka na zabieg po umówieniu w tej klinice bo korci mnie do nich napisać ale się waham bo się spóźniłem w sumie przez tych polskich rzeźników i 2 miesiące mam w plecy a nie chcę latem robić a odrosną mi zimą ?

 

Nie Gru 28, 2008 12:08

Musisz spytac w BHR, kto wie moze jeszcze styczen bedzie mozliwy.

 

Ok 10tego stycznia masz konsultacje w Warszawie.

Mozesz tez zrobic konsultacje poprzez email i telefon.

 

Mi sie podobno udalo, bo ktos musial przesunac 2dniowy HT i na jego miejsce wstrzelili jakiegos Niemca i mnie.

Od przeczytania postu na tym forum do pierwszego kontatku z BHR-2 dni. Od pierwszej rozmowy telefonicznej z nimi do HT - ok 2tygodnie.

 

Nie Gru 28, 2008 13:23

Witam, jestem na tym forum od około 2 miesięcy. Chciałbym zrobić przeszczep w BHR.

Gdzie mogę znaleźć informację na temat konsultacji w Warszawie?

(koza_robert) napisał, że takie konsultacje mają być w styczniu)

Proszę o odpowiedź.

 

Nie Gru 28, 2008 13:31

Witam, jestem na tym forum od około 2 miesięcy. Chciałbym zrobić przeszczep w BHR.

Gdzie mogę znaleźć informację na temat konsultacji w Warszawie?

(koza_robert) napisał, że takie konsultacje mają być w styczniu)

Proszę o odpowiedź.

 

http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=4629

 

jesli to nic nie ma konkretnie to czekaj cierpliwie na konkretne info.

pmay@bhrclinic.com to mail od przedstawiciela kliniki. Spokojnie mozesz pisac po polskuna tego maila. nie zapomnij pozniej wstawic informacji w odpowiednim dziale albo zaloz nowy post z data i godzina w nazwie

 

Nie Gru 28, 2008 13:41

..

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 15:04, w całości zmieniany 1 raz

 

Nie Gru 28, 2008 22:21

napisalem juz maila na ten adres,tlyko nie wiem co musi taki mail oprocz imienia i nazwiska oraz checi wziecia w konsultacjach zawierac

 

jezeli cos ponad to to napiszcie:)

dlugo czeka sie na odpowiedz?

 

Pon Gru 29, 2008 1:46

Z tego co wiem przylatuje Philip a z mojego doswiadczenia oczekiwanie na odpowiedz od Philipa nie trwa nigdy dlugo. Z wczesniejszych postow nauczylem sie, ze na odpowiedz od innych z BHRu trzeba czasem poczekac.

Polecam zawsze od razu walic do Philipa.

 

Pon Gru 29, 2008 17:46

Z tego co wiem przylatuje Philip a z mojego doswiadczenia oczekiwanie na odpowiedz od Philipa nie trwa nigdy dlugo. Z wczesniejszych postow nauczylem sie, ze na odpowiedz od innych z BHRu trzeba czasem poczekac.

Polecam zawsze od razu walic do Philipa.

 

zgadza się, z tego co widziałem to Phil siedzi na lapku prawie non stop, w końcu dba o interesy firmy, której jest współwłaścicielem, polecam do niego pisać ale konkretnie i na temat, bo maili dziennie to ma setki

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Pon Gru 29, 2008 23:37

Dzien 14sty. Dokladnie 2 tygodnie temu mialem HT.

 

Dzis usunalem resztke nici.

 

Znow poszla na lekkie rany po wyciagnieciu nici woda utleniona, a jutro dalej szampon dla dzieci na calosc a szczegolnie mocniej na czesc dawcza.

 

BHR mi tego nie powiedzial, ale dzis podsluchalem rozmowe u mojego polskiego doktora od HT,ze czesc dawcza trzeba ostro myc lagodnym szamponem. Najlepiej nie dopuscic wogole do zalegania tam jakichkolwiek strupkow. Brak strupkow w czasie gojenia-mniejszy slad po stripie.

Wszystko niby oczywiste, sam na to wpadlem tez, po 10-12 dniach, ale dzis uslyszalem jak polski lekarz kazal tak robic juz nastepnego dnia po przeszczepie/zszyciu. Czy ja wiem...

 

Wloski zaczynaja wypadac...

Wygolona czesciowo glowa (przod i korona) nie pozwala mi swobodnie poruszac sie wsrod ludzi. Dobrze, ze zima i mozna czapka przykryc.

 

Wciaz czekam z rozpoczeciem stosowania Loxonu 5%...

Biore tylko Propecie.

RK

 

Wto Gru 30, 2008 11:23

fajnie miales juz HT , ja jeszcze czekam musze dozbierac kase , a czemu przeplacasz za propecie ?

 

Wto Gru 30, 2008 18:08

Bralem kiedys proscar, dzielilem na 5, narzekalem na samopoczucie, sprobowalem propeci i problemy ustaly. Droga jest wiem, ale jakos mi bardziej podpasowala.

Mam teraz zapsa na 0.5 roku. Potem sprobuje moze znow zmienic na proscar albo cos podobnego. Nie pamietam nazw, ale sa juz jakies kolejne odpowiedniki, wiec moze w cos takiego wejde.

 

Od postu sharemana01 (wielkie dzieki!!!) zaczela sie moja ostatnia przygoda z HT w BHR. Teraz czas mi poczytac i inne podgrupy na tym forum. Moze i odnajde sposoby i preparaty godne sprobowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wto Gru 30, 2008 18:22

przeciez sa o wiele tansze generyki propeci co zawieraja 1mg fina i nie trzeba dzielic , a dzialaja tak samo

 

Wto Gru 30, 2008 18:35

Podaj prosze kilka przykladow.

 

Wto Gru 30, 2008 20:19

finax i finpecia sa sprawdzone , ja sam uzywam finaxu

 

Wto Gru 30, 2008 20:45

daro napisał: Witam, jestem na tym forum od około 2 miesięcy. Chciałbym zrobić przeszczep w BHR.

Gdzie mogę znaleźć informację na temat konsultacji w Warszawie?

(koza_robert) napisał, że takie konsultacje mają być w styczniu)

Proszę o odpowiedź.

 

http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?t=4629

 

jesli to nic nie ma konkretnie to czekaj cierpliwie na konkretne info.

pmay@bhrclinic.com to mail od przedstawiciela kliniki. Spokojnie mozesz pisac po polskuna tego maila. nie zapomnij pozniej wstawic informacji w odpowiednim dziale albo zaloz nowy post z data i godzina w nazwie

 

 

Napisalem swoją angielszczynzą krótkiego maila na pmay@bhrclinic.com

i nie otrzymałem zadnej odpowiedzi a pisalem juz w niedziele:(

czy trzeba jakies specjalne informacje zawrzec w tej wiadomosci?

 

Podalem swoje imie nazwisko,wiek zapytalem sie czy konsultacje odbeda sie w warszawie 10 I,jezeli tak to chce sie umowic na wizyte,co treba zroic itp.

i odpowiedzi brak

 

Wto Gru 30, 2008 20:57

..

 

Ostatnio zmieniony przez shareman01 dnia Wto Sty 27, 2009 10:39, w całości zmieniany 1 raz

 

Wto Gru 30, 2008 21:35

jak bedziesz chcial dokladniejsze info na temat generykow to napisz na gg 7957086

 

Wto Gru 30, 2008 23:56

kurcze to lipa,bo jak nie odpiszą mi przed tymi konsultacjami to przepadnie mi duza szansa na zrobienie tego przeszczepu

 

spróbuje napisac jeszcze raz na jakiegos ogólnego maila

 

BTW.

Czy jak przeslalbym im foty swojego czerepu byliby w stanie dokladnie okreslic ile graftów potrzebuje? tak zeby wizyta w Belgii od razu byla zakonczona zabiegiem i tak zebym na miejscu nie zdziwił sie ze np zamiast 3000 graftow potrzebuje 4 tysie

 

Sro Gru 31, 2008 11:02

@Dany: Dziekuje! Poczytam o tym i jak cos to napisalbym na email. gg nie uzywam.

 

@Elo201: tak jak pisalem wczesniej, wedlug mnie (i innych, jak czytam) Philip i klinika to sa odpowiednie miejsca gdzie pisac. Zbyt wiele osob juz pisalo, ze na email od Petera czekaja dluzej niz tydzien. To jest firma i na kazdym kliencie im zalezy. Akcpetowalna jest odpowiedz moze max po 2 dniach ale nie dluzej.

 

Co do konsultacji-ja, po rozmowie telefonicznej z Philipem, wyslalem wieczorem zdjecia, w poludnie nastepnego dnia mialem estymaty (od Bisangi+Philipa i szczegolowo opisana rozmowe telefoniczna z poprzedniego dnia, tak by nic co uzgodnilismy i co sie dowiedzialem nie umknelo. Bardzo profesjonalnie. Potem wszystkie dopytywania robilem emailowo, ...ale juz szukalem biletu na podroz.

 

Wedlug mnie BHR wszczepi Ci maximum tego co moga albo max tego co chcesz i mozesz finansowo sobie pozwolic (jesli to mniej). Wiec nie martw sie wiec ze 3000->4000. Jak bedziesz chcial a oni mogli, to zrobia. Jak nie, to FUE nastepnym razem.

 

3909, jak w moim przypadku, to wydaje sie byc max mozliwosci na jeden dzien. Cala ekipa, a bylo ich tam sporo, byla zmeczona gdy konczylismy.

 

No jest jeszcze jedna opcja, ktora przyznam i ja rozwazalem. Dzien1-Strip a Dzien 2 FUE. Mialem taka mozliwosc wyboru, ale Philipa rekomendacja byla-lepiej zrobmy to na 2 razy. No itak bedzie

Moja zasada - "Ufaj expertom".

 

Sob Sty 03, 2009 12:06

Dzien 19ty.

Choinka u mnie sztuczna wiec nie sypie iglami. Moja glowa za to juz od kilku dni sypie bardzo mocno.

 

Blizna sie zaczela goic ladnie (stosowalem olejek + szampon dzieciecy by pomoc odpasc strupom). Po lewej stronie i na srodku glowy prawie nie wyczuwam palcami mijesca ciecia. Oznacza to takze, ze zostaly usuniete nierownosci pozostawione po poprzednich przeszczepach. Po prawej jest troszke gorzej (wyczuwalna nierownosc na dlugosci 5cm), mam nadzieje, ze jeszcze sie to troche wyrowna. W przeszlosci tez tu mialem nierownosc, ale ta wydaje sie byc po nowym cieciu, w zamian na ta z przeszlosci.

 

Poprzednie HT naruszyly mi tez lekko nerwy, i czulem charakterystyczny bol nerwowy przy naciskaniu tych miejsc (bo obu stronach glowy). Teraz tego nie ma. Tak jak mowil Philip byla szansa, ze nowe pobranie stripa rozwiaze ten problem. Moze troche przedwczesnie oceniac, ale mysle, ze sie udalo.

 

Wczoraj potwierdzilem z Philipem, czas zaczac stosowac minoxidil. Ja uzywam Loxon 5%.

 

Czy sa jakies lepsze/latwiejsze do stosowania formy minoxidilu?

RK

 

Sob Sty 03, 2009 18:03

Dzien 19ty.

Choinka u mnie sztuczna wiec nie sypie iglami. Moja glowa za to juz od kilku dni sypie bardzo mocno.

 

u mnie wlasnie to samo. normalnie jestem w stanie wyrwac sobie wlosy z glowa. leca mi okropnie. az sie boje bo nie znam powodu;/

 

Czy to normalne ???????????????????????????????????????????

 

Sob Sty 03, 2009 18:28

Niestety wszystko co nam posadzili wyleci. Taka kolej rzeczy.

Jest teraz przed nami 2 miesiace czekania z pusta glowa zanim pojawia sie znow. Ale jak sie juz pojawia to bedzie radosc ...

 

Sob Sty 03, 2009 18:46

Ale Michal badz dobrej mysli, bo po 7 miesiacach bedziesz mial lepszy rezultat niz ten gosc (ze zdjec wnoskuje, ze podobna robota do Twojej, a Ty masz jeszcze wiecej graftow):

 

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=18588

 

Sob Sty 03, 2009 19:06

Ale Michal badz dobrej mysli, bo po 7 miesiacach bedziesz mial lepszy rezultat niz ten gosc (ze zdjec wnoskuje, ze podobna robota do Twojej, a Ty masz jeszcze wiecej graftow):

 

http://foro.recuperarelpelo.com/viewtopic.php?t=18588

 

 

nie ma porownania ;p z tym co ja mialem ;p

 

oki ale co z tym co leci. mi z calej glowy, odrosnie to czy jak ??? nie mowie tu o tym gdzie mi posadziali wlosy ale o reszcie glowy ;///

 

Sob Sty 03, 2009 19:29

Z tego co wiem wlosy ktore znajduja sie w poblizu wszczepionych tez moga doznac szoku i wypasc, ale wszystko wroci na swoje miejsce.

 

Najlepiej w takich przypadkach kontaktuj sie z Philipem. Moze cos Ci dodatkowego poleci.

 

Bierzesz proscar i minoxidil?

 

Sob Sty 03, 2009 20:42

biore saw palmetto...

 

u mnie to chyba 3/4 glowy dostalo szoku jak takie rzeczy sie dzieja hehe ;]

 

rogaine zaczne stosowac rowno miesiac po zabiegu. Tylko na ktora czesc stosowac rogaine bo nie wiem ???????

 

Nie Sty 04, 2009 9:16

Koza_robert - gratuluję odwagi, mam nadzieję, że za 6-12 miesięcy podzielisz się ostatecznymi wynikami Twojego przeszczepu. Sam zamierzam udać się do BHR za 4-5 lat (narazie mam małe "problemy" ale myślę że włoski w końcu zaczną mocniej wypadać)

 

Co do generyków to sam używam Finax a kupuje na http://magicpharma.com/ za 120 sztuk wychodzi 54 dolary wraz z przesyłką czyli jakieś 4-5 razy taniej niz Propecia.

 

 

Pozdrawiam Cię !

 

Nie Sty 04, 2009 20:52

ale po co stsowac wszystko ? jak masz wloski rzeszczepione to one i tak odrosna i juz nie wypadna i po co sie dodatkowo truc??

 

Nie Sty 04, 2009 21:06

to proste , wystarczy tylko troche pomyslec , przeszczepione odrosna i nie wypadna , a reszta wlosow co zostala jak nie bedziesz uzywal niczego to wypadnie

 

Nie Sty 04, 2009 21:22

@michaltg

Rozmawialem z Philipem o saw palmetto vs propecia. I zostane przy propecji. Loxonu nakupilem duzo, ale nie jest on komfortowy, oleista maz. Teraz jak wlosy wygolili to sie fajnie rozprowadza, ale na dluzszych bardzo duzo preparatu trace. Poradzil sprobowac Rogain zamiast Loxonu. Masz lub ktos inny porownanie?

 

@yukon

Dzieki za odpowiedz i link. Wedlug mnie odwagi na zabieg nie trzeba. Najgorsze co jest dla mnie w tym wszystkim to fakt, ze musieli wygolic przod glowy i teraz wstyd sie pojawic przed znajomymi. A urlop nie latwo jest dostac taki dlugi. Pierwsze nowe wloski maja sie pojawic po 2-3 miesiacach, a stare-te wygolone tez potrzebuja ze 2 miesiace by podrosnac. Osobiscie tu nam najwiekszy bol.

Odkladanie przeszczepu, jesli nie czujesz wizualnej potrzeby, jest wedlug mnie dobra decyzja. Duzo lepiej jest zrobic jeden wiekszy HT niz kilka mniejszych. Wiem cos o tym

 

@on12345

Wciaz duzo wiecej na glowie mam oryginalnych wlosow niz przeszczepionych, i lubie je, nie chce sie z nimi rozstawac. Mam wrazenie, ze Propecia zahamowala mi wypadanie wlosow calkowicie (uzywam od marca 2008), znosze ja dobrze, wiec bede bral dalej. Fina (wowczas to byl proscar) + Loxon daly mi kiedys niesamowite rezultaty, chce wiec teraz sprobowac znow z Loxonem. Tylko nie lubie oleistosci preparatu. Moze Rogain to rozwiaze.

Nie bede narzekal na nadmiar wlosow

 

Nie Sty 04, 2009 21:25

aha, jesli Propecia zatrzyma dalsze wypadanie (a tak to wyglada), a Loxon/Rogaine wzmocni korone, i jak dodam jeszcze z 2000-3000-4000 FUE (nie wiem ile bedzie potrzeba) za rok, to bedzie rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Sty 04, 2009 22:08

zastanawiam sie czy nie da sie jakos zdobyc zwolnienia lekarskiego w związku z przeszczepem,albo jakiegos bezplatnego urlopu z pracy

 

Pon Sty 05, 2009 18:34

widzisz Robert ja mam roagine ale nie mam propeci. nie mam skad sobie zalatwic propeci bo jestem w hoolandii. kupilem juz 200 saw palmetto i zamierzam to brac az sie nie skonczy. co do rogaine to zaczne stosowac po tym jak sie obetne - 2-3 tygodnie.Pisalem z klinika na temat obcinania i radzili sie wstrzymac pare tygodnie. Jak obcinas to tylko sterylnymi maszynkami i nozyczkami.

 

Dla mnie to dziwne ze pozostale wlosy dostaly szoku i teraz mi leca. Nie mowie tu o tych co mi "zasiali" tylko o pozostalych. Cos czuje ze nie obejdzie sie bez fue ok 1500 w sierpniu ;/

 

Pon Sty 05, 2009 22:13

...az poszedlem sprawdzic co sie dzieje u mnie

 

Wiesz, nie potrafie dobrze ocenic.

Ale wydaje mi sie, ze tez wypadlo mi troszke starych wlosow, ale tylko z okolic (z pomiedzy) tych wszepionych. Nie duzo.

 

Philip mowil, ze tak moze byc.

Mysle, ze inni na forum tez potwierdza, ze tez tak mieli.

 

Nie martwilbym sie tym.

 

W Holandii napewno tez sa odpowiedniki Properci/Proscaru. Ale nie namawiam, to chemia.

 

FUE zrobimy jak juz te urosna i bedziemy wiedziec gdzie i ile trzeba

Zreszta znow trzeba urlopu uzbierac.

RK

 

Pon Sty 05, 2009 22:16

@elo201

BHR moze wypisac taki dokument, ze przez okres X tygodni nie nadajesz sie do pracy. Ale czy w Polsce to zaakceptuja. Watpie.

 

Ale o urlop bezplatny czy platny zawsze sie mozna starac.

 

Zima to dobry czas na przeszczepy, w czapce mozna chodzic. Latem czlowiek bardziej uziemiony.

 

Pon Sty 05, 2009 22:44

hmm ciekawe takie zwolnienie z bhr'u

wpiszą tam ze mialem hair transplant?

 

a ktokolwiek z Was (juz po przeszczepie) załątwił wszystko drogą mailową i ile miesiecy trwało od 1 maila do samego zabiegu

 

Wto Sty 06, 2009 0:05

@elo201

- Wpisza tam, ze miales operacje ("surgery") na glowie. Mi tak napisali. Wlasciwie to wpisza tam tak jak sobie wymyslisz.

 

- Ja robilem, 1 telefon + emaile. Blyskawica ... i juz bylem u nich na fotelu. Szkoda czasu. Jak kasa jest i chec, to nie ma problemu (nawet szybki termin sie znalazl).

 

Wto Sty 06, 2009 3:48

a mozesz to jakos okreslic miesiąc, dwa trzy?

tak z cieakwosci

 

Wto Sty 06, 2009 14:00

Pisalem to gdzies wyzej. Niewyspany jestem i nie pamietam teraz co do dnia. Ale max 2 tygodnie to bylo, od 1szego kontaktu (tel) do siedzenia na fotelu. Tak jak pisalem mialem troche szczescia z terminem, bo ktos zrezygnowal.

 

Wto Sty 06, 2009 19:12

No ja juz od 2 dni pracuje. Staram sie nie podnosic powyzej mojej glowy i nic co wazy wiecej niz 7kg na nie dluzej niz 4-5 sekund.

 

no uwazam na siebie. jednego czego w poracy nie unikne to te chodzenie. dziennie z 10 km zrobie

 

Wto Sty 06, 2009 21:41

michaltg a jak dawno temu miales zabieg? rozumieim ze to praca fizyczna wiec śmigasz w czapce?

jak dlugo po przeszczeie nie mozna ćwiczyc?

 

koza_robert sorka ze tak Cie mecze pytaniami,ale moze mi pomozesz w jeszscze jednej kwestii bo sie zupelnie nie znam

na przeszczep musze wziac kredyt,bo kasy nie mam,ale to kredyt mozna w polsce wziac w Euro? czy mozna im zaplacic w zlotoewkach?

 

Sro Sty 07, 2009 1:52

Nie do mnie te pytania . Wedlug mnie tylko euro.

 

Kredyt i przelew do nich w euro to dwie rozne rzeczy. Jest tu wiele mozliwosci.

 

Zagadaj z Philipem, moze BHR tez jakos kredytuje.

 

Sob Sty 10, 2009 14:06

Koza_robert a jaka ci dużą bliznę wycieli aby pobrać tyle graftów??Propecia dożywotnio zalecana?

Wlaśnie wróciłem z konsultacji i Phil zalecił mi 3000 graftów STRIP i bliznę wyliczył na dł.30 cm szer 1.3-1.5.

 

Sob Sty 10, 2009 17:29

mowimy o bliznie 1.3-1.5 mm oczywiscie:) bo chyba nie cm

 

Sob Sty 10, 2009 18:10

mnie tez wyliczyl na 2500- 3000 gr strip , tylkoe ze ja bylem na konsultacji w wakacje , a jaka znizke dostales przy takiej ilosci gr ?

 

Sob Sty 10, 2009 18:25

..

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 14:58, w całości zmieniany 1 raz

 

Sob Sty 10, 2009 19:10

@lukasss

Ciecie mam max. Odkad sie da, dokad sie da. 1.5 cm. Musieli ze stripa wyluskac 3900 graftow. Przechodzi po rejonie w ktorym mam nadzieje nigdy nie wylysieje. Bisanga tez tak myslal

Nigdy nie nosze krotkich wlosow, wiec nie powinno jej byc widac nic a nic. Ale jest jeden odcinek 4-5 cm ktory wedlug mnie gorzej sie goi, nie jest taki rowniutki jak pozostala czesc na cieciu

Wciaz w paru miejscach trzymaja sie strupy

@Georgis

Jak twoja blizna? Jak gojenie?

 

Sob Sty 10, 2009 20:28

...

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 14:57, w całości zmieniany 2 razy

 

Sob Sty 10, 2009 22:47

Dzieki za fotki. Zaczerwienienie wciaz widoczne. Myslalem, ze krocej bedzie. Ale goi sie ladnie.

Mi doradzano 'pracowac 'nad strupkami, by jak najkrocej byly. 2 lekarzy to potwierdzilo. Wowczas najlepiej sie zagoic ma rana. Ale z jednej strony goi sie slabiej niestety, ale moze jestem przewrazliwiony bo to dopiero 3 tyg po.

Dzieki raz jeszcze.

 

Sob Sty 10, 2009 23:25

...jeszcze jedno... jesli to juz 3 miesiace po, to jak z HT? Juz sie pojawily wloski na pokladzie?

 

Nie Sty 11, 2009 0:32

...

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 14:58, w całości zmieniany 1 raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Sty 11, 2009 12:29

Dany zniżka 20 procent,czyli 3000gr - 6800euro.

 

Nie Sty 11, 2009 13:27

Ceny u Dr.Bisanga

http://www.bhrclinic.com/html/faq_cost_cond.htm

Dla klientow z Polski obowiazuje 20% znizka. O wiekszej znizce nie ma co mowic - i tak jest super. Na stronce jest rowniez opisany system platnosci.

Jak ktos ma problemy to przetlumacze to na j.polski i zaloze osoby temat zeby kazdy wiedzial na co sie decyduje i co ma zrobic jesli jest zdecydowany na zebieg.

 

Nie Sty 11, 2009 15:02

Wczoraj przeczytalem w kolorowej gazecie mamy, ze Majdanowi sie nie przyjal przeszczep. Nie wazna jest tutaj osoba, ale zwrocilem uwage na 3 rzeczy:

1. sa sytuacje/uwarunkowania osoby gdy przeszczep moze sie nie przyjac (a. wina lekarza, b. "wina" pacjenta)

2. gazety (bo sprawdzilem w internecie ze to kilka tak pisalo) opisaly, ze NAGLE pojawil sie z gesta czupryna ktora PO JAKIMS CZASIE znow zaczynala sie zmiejszac. Coz to za metoda przeszczepu, ze wlosy pojawily sie nagle

Ciekawe jak mozna sprawdzic przed zabiegiem czy akurat nie jest sie taka osoba w ktorej przypadku przeszczepy (dobrze zrobione) nie beda sie przyjmowac.

3. Sa zawody gdzie wylaczenie z zawodu na pare miesiecy jest niemozliwe(strip nie pozwala na szybka mocna aktywnosc sportowa).

 

Nie Sty 11, 2009 15:12

mnie to sie bardziej zdaje ze Majdan skorzystał z Handsome Men bo nagle zaczął pojawiać sie z gęstymi włosami,tak czytałem na pudelku:P

 

Nie Sty 11, 2009 17:06

Popatrz a mnie łobuzy powiedzieli za 3500 po 2,35 euro to od 2,75 nie jest 20% bo powinno wyjść 2,2

 

Nie Sty 11, 2009 18:59

Czasy ciezkie, sprobuj, powinni sie zgodzic za 2.20EUR

 

Nie Sty 11, 2009 19:07

@elo201

Moze i masz racje...

 

Nie Sty 11, 2009 19:27

z tym nieprzyjeciem sie przeszczepu u Majdana, to jakis totalny nonsens. Po pierwsze zdjecie to dokumentujace bylo sprzed 2-3 lat, a nie obecne. Po drugie, jezeli by sie faktycznie owy przeszczep nie przyjal, to chyba wlosy by nie urosly na 10 cm by za chwile wypasc!

 

Jezeli by sie przeszczep nie przyjal, to po tym jak przeszczepione wlosy wypadaja /2-3 tydzien po zabiegu/ wlosy by mu juz w ogole nie odrosly chyba, co?

 

Wg mnie mial jednak przeszczep, a cala informacja jest zmanipulowana zdjeciami z roznych okresow. Ew. jakims concealerem to posypuje dla takiego efektu...

_________________

Pozdrawiam,

Andre

 

Pon Sty 12, 2009 0:29

Jego sprawa, jego decyzje, jego wlosy. Wedlug mnie to prasa cos tu kreci.

 

Pon Sty 12, 2009 21:05

Popatrz a mnie łobuzy powiedzieli za 3500 po 2,35 euro to od 2,75 nie jest 20% bo powinno wyjść 2,2

 

ja juz mysle o drugim zabiegu... teraz chce zrobic sobie fue z liczba 1500 graftow. dostalem info ze cena to 3,6E

patrze na stronce 1000-2500 €4.00 -20% znizki powinno wyjsc 3,2E

 

domysla sie ktos o co tu chodzi ?

 

Pon Sty 12, 2009 22:03

Kończy się promocja. Za dużo pojawiło się polaków

 

Wto Sty 13, 2009 15:09

Tez zrobie FUE, mysle o zimie. No i pewnie ponad 2500, by zamknac sprawe z tymi HT na zawsze, i znalezc sobie inne hobby

 

Rozmawialem o cenach z Philipem, raczej 3.60EUR bedzie musialo zostac. Podbno to i tak tanio porownujac z innymi klinikami (nie liczac doswiadczenia).

 

BHR otworzy kiedys klinike w PL, troche kosztow odpadnie.

RK

 

Wto Sty 13, 2009 15:12

Napisalem to w "Leczenie farmakologiczne', ale moze szybciej tutaj ktos skomentuje

------

1. stosowalem kiedys (ca2002-2003) Loxon (2% i 5%) i dzielony procar, mialem super rezultaty po stosowaniu 12 miesiecy. Po 15 bylo tak dobrze na glowie, ze przerwalem, ale tez bo proscar dokuczal a loxon nie byl idealny do stosowania-tlusty

2. od marca 2008 wrocilem do finasterydu, ale tym razem sprobowalem propecie. Poniewaz nie mam po niej zadnych problemow - stosuje z zadowoleniem. Wlosy nie wypdaja. Mam 36 lat i mam nadzieje, ze czas na wypadanie sie skonczyl. Ojciec ma tak samo jak ja teraz. W tych samych miejscach zostalo. Wiecej mu nie wypada.

3. teraz od tygodnia stosuje Loxon5% (tak, wrocilem i do niego). Poniewaz mam mozliwosc to stosuje go 3 razy dziennie. Wiem musze zredukowac. Niestety po Loxonie:

a. skora sie bardzo wysusza

b. pojawia sie szybko lupiez

c. nie da sie stosowac tego kleistego Loxonu rano w normalny dzien pracy

 

Pytania:

1. co mozna stosowac na wysuszajaca sie po Loxonie skore glowy?

2. co na lupiez po Loxonie?

3. Czy konsystencja Rogaine jest lepsza od tlustego Loxonu? Czy mozna by to stosowac rano przed praca i wieczorem?

Dziekuje,

RK

-----

 

Wto Sty 13, 2009 15:57

...

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 15:03, w całości zmieniany 1 raz

 

Wto Sty 13, 2009 17:21

Gdzie/jak ja najlepiej zamowic?

 

Wto Sty 13, 2009 19:29

mozna np na allegro. mozna w sklepach internetowych zagranicznych, jest taniej o kilkadziesiat zlotych niz na allegro, link jest gdzies na forum. mozesz tez napisac do Phila na maila i sie spytac skad warto zamawiac. jak bylem na konsultacjach w sobote to powiedzial, ze mi linka przesle, niestety jeszcze go nie dostalem.

 

Wto Sty 13, 2009 20:07

...

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 15:03, w całości zmieniany 1 raz

 

Wto Sty 13, 2009 20:33

kup na stronie z linka podanego właśnie przez Georgisa, kupiłem z niej i przyszło wszystko szybko, dobrze zapakowane. pozdro !

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Sro Sty 14, 2009 23:51

Dziekuje Panowie, zamowilem.

 

Czw Sty 15, 2009 0:23

lukasss wiem ile procent jest znizki , ale nei znaczy ze nie mozna zejsc nizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pon Sty 19, 2009 19:30

Minal juz miesiac od zabiegu.

 

Co na glowie:

1. troszke czerwony przod, ale mysle, ze to raczej od Loxonu 5% (brany 2-3 razy dzinnie, czekam na Rogein pianke)

 

2. Wlosy (przypominam, ze do zabiegu przod i korona zostaly wygolone):

a. wlosy przeszczepione w dawnej przeszlosci urosly do 2-2.5 cm. Ida jak burza...az dziwne.

b. wlosy ktore mialem na przodzie, moje, zgolone teraz przed HT - maja ok 0.5 cm

c. wlosy wszczepione teraz w BHR, wiekszosc wypadlo, choc troche pojedynczych przetrwalo. Troszke zaczynaja wychodzic, ale dosc trudno byc tu na 100%, bo czesto sa nie do odroznienia od tych z pkt b.

d. duzo dlugich, niezogolonych, dalej od przeszczepiony miejsc wlosow - dosc mocno wypada. Moze tez ulegly jakiemus szokowi, a moze tak zadziala na nie Loxon.

 

3. blizna goi sie dobrze. Niestety tak jak kiedys pisalem, jest jeden fragment ktory jest wyczuwalny palcami, tak juz pewnie zostanie. Szkoda. Reszta zrosla sie idealnie.

 

Musze pogadac Philipem, czemu moje, zgolone rosna duzo wolnej od tych wszczepionych kiedys (oczywiscie takze zgolonych).

 

Jaki macie doswiadcznie z blizna, czy zachodza na niej duze roznice pomiedzy 1szym a powiedzmy 3cim miesiacem?

 

Pozdrawiam,

RK

 

Wto Sty 20, 2009 15:42

Robert czy po zabiegu (3500 strip) na drugi dzień po południu dam radę poprowadzić samochód?

 

Wto Sty 20, 2009 16:04

Bez problemu wróciłem na następny dzień po zabiegu (strip 4151)

 

Wto Sty 20, 2009 16:34

a jak czolo nie jest tak spochniete ze wyglada sie jak monstrum?:)

 

Wto Sty 20, 2009 18:57

w moim przypadku było tak ze drugi dzień po zabiegu zacząłem ostro puchnąc dlatego lepiej wracać na następny dzień o ile ktoś czuje się na silach

 

Wto Sty 20, 2009 23:31

Pisalem na samym poczatku, ze wracalem nie dzien po zabiegu, ale dopiero dwa.

Byl to ostatni moment, potem sie stalem Monstrum na co najmniej 5 dni. Straszne to bylo. Oczy tez puchna tak, ze ja mialem jedno tylko twarte na 2 mm. Widok jak przez mgle+snieg+deszcz na raz.

 

Wedlug mnie wracanie samochodem jest mozliwe, ale tylko nastepnego dnia po zabiegu, po konsultacjach.

 

Sro Sty 21, 2009 13:35

poco ktos zakalda temat skoro nie wkleja fotek ?? chce sie pochwalic ze mial zbaieg ?? czy podzielic sie infomarcjami............... no dobra ale tych informacji jest juz nadmiar..............

 

Sro Sty 21, 2009 20:52

W pierwszym wpisie podalem, ze zdjec nie bede zamieszczal.

 

Na forach hiszpanskich (ale nie tylko) jest mnostwo zdjec (BHR HT) ktore dopasujesz do swojego przypadku, a takze moich wpisow.

 

Sro Sty 21, 2009 22:03

zamiast dziekowac nam za nasze opisy i fotki to jeszcze nas krytykuja.

 

powoli w tym dziale robi sie syf- jedne i te same pytania.

 

Czw Sty 22, 2009 23:15

Ci, co chca znalezc tu cos pozytecznego, znajda. Wszystko zalezy od nastawienia.

 

Rozmawialem z Philipem. Z rozmowy wyniklo bym jeszcze nowych wloskow nie szukal. Za wczesnie.

 

A ze mam teraz na glowie 2 rodzaje/dwie dlugosci, to jest zwiazane a)z faza wzrostu wlosa b. z tym ze przeszczepione kiedys sa silniejsze (stad 2.5cm dlugosci), zas moje nieprzeszczepione (0.5 cm) slabsze, BHR HT wplynelo na te drugie, spowolnilo ich wzost.

Mam jednak ogrona nadzieje, ze HT nie uszkodzilo moich cebulek. bo jak pisalem mialem wciaz sporo wlosow na przodzie.

 

A, z przeszczepionych w BHR, co do tej pory (miesiac po zabiegu) nie wypadlo, to juz podobno nie wypadnie.

"Normally one month most if not all the HT hair will have gone, if you keep it after 5 weeks then the chance is it will then stay there, but you will not see any real growth until around 3 months"

 

Trzeba czekac... dopiero nieco ponad miesiac.

 

No a na koncowy rezultat to trzeba 12 miesiecy odczekac:

"the trouble initially is the hair is sparse and the calibres of the hair is different, HT hair when it first grows looks like it can grow in different directions, that is why we say it is not just the regrowth but the maturity of the HT hair and the final result can take 12 months"

 

Czy ktos z Polakow zrobil u nich HT 12 miesiecy temu?

 

Pozdrawiam.

RK

 

Sob Sty 24, 2009 22:19

Pytanie. Wszystkim wam kazali brać loxony i inne specyfiki? Mnie nie zalecali nic. Dali tylko środek odkażający i jakiś ichniejszy szampon i nic nie sugerowali. Co do samej kliniki to oceniam ich na zimno i mam parę uwag nie tak entuzjastycznych jak te zamieszczane na tym forum choć nie całkiem negatywne ale wg mnie powinni zmienić to i owo.

 

Nie Sty 25, 2009 1:52

Witamy w klubie

Pewnie standardowo dostales dwie butelczki-woda z sola i betadine.

 

Nic dodatkowego nie kazali brac. Ale z tego co widze, to czesc osob po HT bierze Loxon i/lub finasteryd.

 

Nie zatrzymuj uwag dla siebie, podziel sie. O to wlasnie chodzi na tym forum.

 

Nie Sty 25, 2009 6:51

Oni sa od przeszczepu i odpowiadaja za te wlosy ktore wstawili. Co do reszty to co najwyzej moga doradzic...

 

Nie Sty 25, 2009 11:23

a co takiego stało się Zdzisiu ze jesteś niezadowolony? widocznie nie wszystkich witają szampanem i kawiorem

 

Nie Sty 25, 2009 13:57

Zauważyłem że niektórzy wyładowują tu swoje frustracje. Może z racji wieku oceniam wszystko z większym dystansem. No więc tak konsultację wstępną i jak się okazało ostateczną zrobiłem e-mailem z Mayem. Mieli mnie poinformować o konsultacjach w Warszawie ale odpuścili to nie problem bo i tak ostateczna odbywa się na miejscu no i tu pierwszy problem, bariera językowa. Wielu z was języki zna, wielu tak jak ja nie za bardzo. Ostatecznie wyszacowali mnie na 3500. Bisanga zaproponował linię włosów ale go skorygowałem bo pojechał za nisko. Poprawił i potem jak ja z kolei pomyślałem by może jednak ciut niżej stwierdził że wersja, którą zaproponowałem wcześniej jest najlepsza. Poza przebiegiem linii chciałem aby była raczej przerzedzona jak to jest w wielu przypadkach u gości w średnim i starszym wieku (widziałem takie zdjęcia i wyglądało to fantastycznie) ale tu napotkałem barierę językową. Niby wydawało się że Bisanga załapał o co mi chodzi ale zrobili to po swojemu- nie twierdzę, że źle ale mam mieszane uczucia wolałbym z lekkim przerzedzeniem oczywiście jest to do naprawienia ale można było od razu. I tu uważam, że powinni tak ustawić robotę, że powinien być np May albo ktoś kto dobrze rozumie polski bo jak widać ustawili się również pod Polaków. Sam zabieg bez zarzutu tak jak pisali inni. Co do ceny to mimo, że na e-maila byli nieustępliwi ostatecznie przy podsumowaniu zeszli jaszcze ciut na 2,2. Skopali mi jednak końcówkę szwu, już im podesłałem fotkę z "reklamacją" Zostało im trochę skóry i zrobiła się całkiem spora fałdka podobnie jak u któregoś z was. No ale jak może zdążyli niektórzy z was zauważyli przy podpisywaniu papierów wszystko może się zdarzyć a oni nie biorą odpowiedzialności że się blizna rozjedzie, wda infekcja itp. zobaczymy jak zareagują na moją fotkę. Jaszcze jedna sprawa wydaje mi się, że powinni albo zatrudnić speca od wizerunku albo opracować kilka wersji fryzury. Niechby to prę groszy kosztowało więcej bo nie każdemu z nas pasuje taka sama fryzura. Co do końcowej oceny część z was będzie miała ją wcześniej niż ja. Nie posądzajcie, że jestem malkontent to są moje spostrzeżenia w dobrej wierze, dla ich mam nadzieję solidnej roboty bo to też w naszym interesie.

 

Nie Sty 25, 2009 14:44

..

 

Ostatnio zmieniony przez Georgis dnia Nie Sty 25, 2009 15:28, w całości zmieniany 1 raz

 

Nie Sty 25, 2009 14:49

To zes Georgis teraz pojechal. Widac ze jestes jakims mlokosem. Bo jezeli masz troche lat na karku to jestes dla mnie zerem po takiej wypowiedzi. Nie wszyscy mieli tyle szczescia ze od podstawowki mieli jezyk angielski.

 

Nie Sty 25, 2009 14:53

..

 

Ostatnio zmieniony przez shareman01 dnia Pią Sty 30, 2009 17:46, w całości zmieniany 1 raz

 

Nie Sty 25, 2009 14:55

To zes Georgis teraz pojechal. Widac ze jestes jakims mlokosem. Bo jezeli masz troche lat na karku to jestes dla mnie zerem po takiej wypowiedzi. Nie wszyscy mieli tyle szczescia ze od podstawowki mieli jezyk angielski.

 

po twoim nicku za to widać ze jesteś człowiekiem bardzo mądrym, mlokosa to sobie na podwórku poszukaj batexie

 

Nie Sty 25, 2009 15:25

Nie widzę powodów do nerwowych rekcji. Panowie spoko. Nikt nie ma monopolu na rację. Wy jesteście światowi kumaci a ja nie i się tego nie wstydzę, że nie znam światowych języków To z punktu widzenia kliniki dobrze by było jeśli ustawili się pod nasz rynek, aby mieli kogoś kto pomógłby w komunikacji. Powiedziałem Belowi żeby otworzyli stałą agencję w Polsce. Mają być na większym wypadzie do Polski w marcu jeśli kogoś to interesuje. I szanujmy się nawzajem bo rzuciliście się na mnie jak fanatycy a nie faceci którzy szanują siebie jako klientów i swoje pieniądze. A może zbulwersowało was to, że podobnie jak Robert mam uwagi co do zamknięcia blizny. A swoją drogą dzięki sherman za wszystkie informacje. Były bardzo przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Sty 25, 2009 17:34

dzięki Zdzisław za swoją relację, o to chodzi by dzielić się swoimi opiniami, nie zawsze do końca przychylnymi, dla nich to jest przede wszystkim biznes i co by kto nie napisał tak będzie, miejmy nadzieję, że wszystkich traktują w miarę równo, bo są już tak czy siak zarobieni, poza tym nie mogą sobie pozwolić na partactwo i psuć swoje dobre imię.

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Nie Sty 25, 2009 21:40

1. jakis komentarza zostal usuniety... nie zdarzylem przeczytac, ale i dobrze. Panowie, jestesmy tu by sobie pomagac, dzielic doswiadczeniami, a nie obrazac (cokolwiek tam bylo napisane).

 

2. Pewnie juz wielu z nas (ja to ze 2 razy) sugerowalem Philipowi oddzial w PL. Maja wielu klientow z PL, i wielu potencjalnych, ktorych nieco przeraza koszt podrozy, hotelu, taxi, sama podroz, powrot z opuchnietym czolem, znalezienie kogos do zdjecia szwow, brak pomocy po powrocie do kraju. W PL byloby latwiej.

Warszawa ma byc tym miejscem.

 

3. Co do cen, to gdy euro poszlo do gory, staja sie dla PL bardzo wysokie. Philip zdaje sie to rozumiec. Mam nadzieje, ze moje rozmowy z nim nie pojda na marne i bedzie utrzymana dobra znizka dla PL. Wy pewnie tez ich o to meczycie.

 

4. "Mają być na większym wypadzie do Polski w marcu jeśli kogoś to interesuje." - dzieki za info, to moze bedzie dobra okazja na konsultacje i pokaz rezultatow.

 

5. Jesli ktos ma problemy/stracha przed uzywaniem angielskiego, moze mozna to zaznaczyc wczesniej (przed udaniem sie do Brukseli) i wowczas Piotrke Maj bedzie na miejscu, albo Recepcjonistka cos pomoze.

 

6. HT w moim przypadku byla nieco bardziej skomplikowana. Mialem wczesniej 3 stripy, gdzie kazdy z nich pozostawil blizne, mala, ale zawsze, a ulozenie ich bylo conajmniej dziwne (jakby sobie stary HT lekarz geometrie cwiczyl na mojej glowie). Jesli ktos mial HT wczesniej, to kolejne HT moze byc nawet niemozliwe, a czesto mniejsze. Ja, jak powiedzial Philip mialem szczescie, bo udalo sie zrobic naprawde duzego STRIPA. Tylko, ze niestety to juz 4ty strip na mojej glowie i skora moze byc nieco bardziej naciagnieta w niektorych miejscach. Mam obawe, ze to jest powodem, iz w jednym miejscu blizna goila sie gorzej. Pisze goila, bo z kazdym dniem widze poprawe.

Moze nawet wyrowna sie i bedzie taka piekna jak po lewej stronie Moze i Zdzislawowi z czasem sie zagoi tak jak by sobie zyczyl.

Dodam tez, ze slady po moich poprzednich bliznach zostaly usuniete wraz z tym BHRowym stripem. A moje lekkie dolegliwosci nerwowe pozostawione po za glebokich HT stro[acj w przeszlosci - zniknely. Jestem wiec w bardzo zadowolony z zabiegu, i z oferty naprawienia HT z przeszlosci (choc to przez utrudnia BHR robote)

... zeby tylko ten przod zaczal juz rosnac, bo wciaz chodze z palma

 

Pozdrawiam

RK

 

Pon Sty 26, 2009 9:51

Gojenie blizny przebiega dobrze, ale jak wspomniałem z lewej strony jest wyraźne zgrubienie tak na jakieś 1-2mm brzeg skóry wystaje nad "poziom" Też myślę że to się zmniejszy ale na pewno nie ma szans by znikło po prostu nie jest zszyte brzeg do brzegu. Poza tym chyba przyuczali jakiegoś gostka do zawodu (biały wytatuowany) bo pojawił się w pewnym momencie z mojej prawej strony i trochę robił zakole -niestety różni się to na obecnym etapie -nie jet tak perfekcyjnie zestrojone ze starymi włosami jak druga strona i na początku odczuwałem, że w tym miejscu jest inaczej-lekko pobolewało. Do samego podejścia to nie mam zastrzeżeń bardzo mili i że tak powiem elastyczni Co do wizyty BHRu to wstępnie 21-03-2009. Wg mnie nie muszą robić oddziału, wystarczy porządne przedstawicielstwo, które zorganizuje cały wyjazd i jak wspomniałeś zdejmie szwy i poprowadzi pierwsze dni po zabiegu

 

Pon Sty 26, 2009 11:00

Wlasnie dobry punkt.

Kto robil Wam HT?

W moim przypadku dr. Bisanga robil tylko konsultacje, stripa, zszycie i dziurawil miejsca gdzie maja byc wstawione wlosy. Ale sam zabieg byl juz robiony przez taka wysoka dziewczyne i wlasnie goscia z tatuarzem.

 

Pon Sty 26, 2009 17:26

U mnie to samo. Ta wysoka dziewczyna to chyba Asza. Zresztą trochę się zmieniali jechali w zasadzie na 4 ręce. Jakie Robert masz wrażenie co do gęstości po ich zabiegu w porównaniu z wcześniejszymi?

 

Pon Sty 26, 2009 18:49

Wlasnie dobry punkt.

Kto robil Wam HT?

W moim przypadku dr. Bisanga robil tylko konsultacje, stripa, zszycie i dziurawil miejsca gdzie maja byc wstawione wlosy. Ale sam zabieg byl juz robiony przez taka wysoka dziewczyne i wlasnie goscia z tatuarzem.

 

u mnie bylo dokaldnie tak samo. Ten gosciu z tatuazem wiem ze pochodzi z Atlanty. Nie wiem jak to wyszlo ze pracuje w klinice.

 

Pon Sty 26, 2009 22:14

@Zdzislaw: zabiegu w BHR nie ma co porownywac z moimi poprzednimi. Kiedys mialem 3, w sumie wyszlo jakies 1300graftow. A teraz jak poszedlem na konsultacje w PL, to sie dowiedzialem, ze max jaki moga mi HT to 600-800. W BHR zrobili 3909. Licze na dobre efekty, ... choc przez ostatni tydzien wlosy leca mi niemilosiernie. Mysle, ze to tak jak Michalowi.

 

@Michal, Zdzislaw: pewnie dr. Bisanga robi tylko najtrudniejsze elementy. Wciskanie 3000-4000 graftow to nie zabawa dla eksperta, to juz moze zrobic 'kazdy'. Ten gosc z tatuazem byl wedlug mnie super, bardzo dokladny, nie widzialem, ale czulem, ze wie co robi.

 

Sro Sty 28, 2009 18:14

Czy zdarzyło się wam że kilka graftów wyszło sobie po kilku dniach bez jakichś urazów lub szarpania za włoski? Wysłałem wczoraj do Bela fotkę szwu bo May się nie odezwał. Bell jak na razie też.

 

Sro Sty 28, 2009 22:11

Po kilku dniach to grafty powinny sie juz calkiem niezle trzymac w glowie, nie wiem jak moga wyjsc bez mechanicznego wyciagniecia ich.

Rozwin sie.

 

Pamietam, ze trzeba bylo jeszcze uwazac na sytuacje specjalne. Ja mialem takie 2 miejsca, srednica 0.5cm, jakby bagno, mokry obszar, w ktorym zakrzepily sie tez dluzsze wlosy, ktore obadly na czolo z dalszej czesci glowy.

Proba wyciagniecia dlugich wlosow mogla wyciagnac jednoczesnie graft. Bylem z tymi miejscami bardzo uwazny i spryskiwalem czesciej ta woda z sola.

Po kilku dniach 'teren' sie osuszyl i problem zniknal.

 

Sro Sty 28, 2009 22:42

W sumie to na razie wyskoczyły 2 tzn jeden 2 dni temu drugi dziś. Wyglądało to tak że zobaczyłem że zaczęły wystawać nad resztę ze 2mm no więc bez problemu dały się chwycić w palce i wyszły z gniazdka bez oporu więc na pewno nie siedziały tak jak trzeba bo choćby szczypnęło. To te z końca sesji przód wygląda solidnie nie widać żadnych niepokojących objawów, ale czas pokaże. To w rejonie gdzie sam szef coś poprawiał na sam koniec przyszedł coś tam upychał. No cóż na pewno jakiś procent się i tak nie przyjmuje pytanie ile. Trzeba przyznać że upakowanie jest solidne i dość naturalnie rozrzucone. Wygląda na to, że tylko ja mam jakieś problemy z dotychczasowych klientów

 

Czw Sty 29, 2009 11:04

Nie wszystkie grafty zaglebione sa idealnie tak samo. Radze nie dotykac, nie usuwac zadnego samemu. Jesli jakis jest zle posadzony i sie nie przyjmie, to uschnie i wypadnie SAM. Dla mnie kazdy graft na cene zlota.

 

W przeszlosci, gdy technika HT nie byla jeszcze tak zawansowana, grafty (i wieksze) upychali glebiej, tworzac zaglebienia/dziury. Teraz jak sobie porownuje na glowie, niesamowite - po BHRowych wkluciach sladu nie ma.

 

Czw Sty 29, 2009 15:10

Ja też je bardzo szanuje choć to mój pierwszy zabieg ale zawsze szkoda. Odezwał się May nie radził wybierać się do naszego chirurga z tym zgrubieniem na końcu szwu (nie zrozumiał mnie pisząc do niego napisałem że będę musiał odwiedzić znowu chirurga- miałem na myśli fachowca od włosów) Na podst zdjęć Bisanga stwierdził że to może być zapalenie skóry i to nic groźnego to się zdarza przy stripie bardzo rzadko ale jednak. Zadał mi sporo pytań i prosił o regularne przesyłanie fotek. No i zaproponował abym w razie co przyjechał do Brukseli Nie ukrywam że fajna propozycja ale trochę daleko. Miał rację bo do dziś znacznie się zmniejszyło choć drobna nierówność pozostaje ale sądzę, że to się rozejdzie z czasem bo moje rany dobrze się goją są prawie niewidoczne i dlatego zdecydowałem się na stripa. wg mojej oceny jeszcze kilka graftów ubędzie bo są czarne ale co to jest na 3700 wszystkich no i istotne że w jednym podejściu. Dzięki Robert za informacje. W Polsce konsultowałem się MH i u Kolasińskiego upewniłeś mnie tylko w tym że dobrze zrobiłem lecąc do Bisangi, bo nawet jak z jakiegoś powodu trzeba będzie coś minimalnie poprawić (choć nie sądzę) to zrobię niewielką korektą fue.

 

Ostatnio zmieniony przez Zdzisław dnia Czw Sty 29, 2009 15:15, w całości zmieniany 1 raz

 

Czw Sty 29, 2009 15:12

dwa razy się wysłało

 

Czw Sty 29, 2009 21:29

@Zdzislaw

Nie sadze, ze jest wiele klinik na swiecie ktore moga na raz zrobic tyle graftow. Sam widziales ile osob przy tym pracuje, ...dwie jednczesnie 'sadza' grafty, jedna jest caly czas ze znieczuleniem w pogotowiu. Dlatego tez jesli w przyszlosci to tez raczej tam.

 

Wiecej stripow juz mi mysle BHR nie zrobi, bo za bardzo naciagnieta bylaby skora (tak mowili ostatnio, choc wedlug mnie wciaz nie jest zle, zadnego dyskomfortu). FUE zrobie w przyszlosci.

 

Pon Lut 02, 2009 13:24

Krotki opis tego co sie dzieje (po 1.5 miesiaca, HT 15.12.2008, dzis 2.02.2009):

 

1. Blizna, brawo, nierownosci zanikaja. goi sie pieknie. Wciaz blizna ma kolor, ale niewidoczna pod wlosami.

2. Przod, ten wygolony, wciaz rosnie bardzo dziwnie. Moglbym pomyslec, ze HT uszkodzil wiele cebulek ktore mialem na przedzie, bo wyroslo na razie moze z 50-60% tego co mialem przed HT. Wierze, ze to jest jednak tak, ze stare cebulki dostaly szoku i pojawiaja sie powoli, a te wszczepione wciaz sie nie pojawily. Druga opcja, to ze Loxon 5% stosowany 3x dziennie ma tutaj swoj wplyw.

4. Korona-tez wygolona do HT - odrasta normalnie.

5. Zaczerwienienie male, moze byc ze od Loxonu. Nie przeszkadza w niczym.

6. Kilka wloskow HT ktore nie wypadly, osiagnely juz dlugosc 1.5cm.

7. Rogaine, nie doszedl. Zareklamowalem. Powiedzieli, ze wysla jeszcze raz.

 

Pon Lut 02, 2009 18:13

Krotki opis tego co sie dzieje (po 1.5 miesiaca, HT 15.12.2008, dzis 2.02.2009):

 

1. Blizna, brawo, nierownosci zanikaja. goi sie pieknie. Wciaz blizna ma kolor, ale niewidoczna pod wlosami.

2. Przod, ten wygolony, wciaz rosnie bardzo dziwnie. Moglbym pomyslec, ze HT uszkodzil wiele cebulek ktore mialem na przedzie, bo wyroslo na razie moze z 50-60% tego co mialem przed HT. Wierze, ze to jest jednak tak, ze stare cebulki dostaly szoku i pojawiaja sie powoli, a te wszczepione wciaz sie nie pojawily. Druga opcja, to ze Loxon 5% stosowany 3x dziennie ma tutaj swoj wplyw.

4. Korona-tez wygolona do HT - odrasta normalnie.

5. Zaczerwienienie male, moze byc ze od Loxonu. Nie przeszkadza w niczym.

6. Kilka wloskow HT ktore nie wypadly, osiagnely juz dlugosc 1.5cm.

7. Rogaine, nie doszedl. Zareklamowalem. Powiedzieli, ze wysla jeszcze raz.

 

 

Robert opis doslownie to samo u mnie na glowie. nie uzywam nic!!

zaczekam na rogaine ktore w tym tygodniu dostane i zaczne stosowac razem z saw palmetto.

 

Pon Lut 02, 2009 21:45

Dzieki za info. Czyli pewnie tak ma byc.

Jak wczesniej pisalem pojawia sie sporo 2-3-max4 mm wloskow, ale wydaje mi sie, ze nie sa one z tego HT, ale to te wygolone wczesniej. Kurcze, naprawde ciezko mi to ocenic.

Teraz tylko czekac kolejne 1.5 miesiaca

 

Sro Lut 04, 2009 21:39

Panowie a ile śrdnio na miesiąc kosztują Was te środki przeciw wypadaniu (saw,palmetto,rogaine itp)?

 

mam na mysli Panów juz po zabiegu

 

Czw Lut 05, 2009 1:24

Ja uzywam finasterydu (Propecia wiec drogo), Loxonu (ok 30zl, wystarcza mi na 2tyg, ale ja za duzo uzywam), no i teraz dojdzie Rogaine(jak w koncu doleci, dzis wyslali mi powtornie), ktory ma szanse zastapic Loxon.

 

Moze ktos cos wiecej doradzi, co warto do tego Zestawu jeszcze dorzucic?

 

Czw Lut 05, 2009 11:25

ten zestaw moze byc , ale warto zmienic propecie na jakis jej generyk (finpecia , finax ) i nie przeplacac za nia niepotrzebnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czw Lut 05, 2009 11:27

tak, jak skoncze (a mam spory zapasa, na ca 0.5 roku), to sprobuje czegos tanszego.

 

Czw Lut 05, 2009 12:04

to ladnie sie wykosztowales z tym zapasem

 

Pią Lut 06, 2009 14:19

to fakt, obdzwonilem kilka aptek, ... o takiego klienta jak ja az sie zabilajali dosaltem jakas znizke, ale koszt duzy to prawda.

Tylko, ze ja kiedys bralem proscar i dzielilem, jak sprobowalem propecie poczulem duza roznice na lepsze... i jest to warte wyzszej ceny.

Ale w miedzyczasie pojawily sie nowe odmiany finasterydu, ktore warto sprobowac... i tak zrobie.

 

Sro Lut 11, 2009 12:52

Pozwolę sobie skorzystać z gościnności Roberta i dorzucić kilka słów o współpracy z BHR. Tak więc od chwili zabiegu na ich życzenie wysyłam co jakiś czas zdjęcia i w ten sposób pilotują mnie jako pacjenta. May po obejrzeniu przez nich fotek i skonsultowaniu z Bisangą po jakimś czasie odpisuje ze wskazówkami bądź uwagami. Przyznam, że jest to miłe z ich strony. Stwierdzili, że gdyby blizna za bardzo się rozeszła to gratis wszczepią w te miejsca parę graftów. Czyli traktują nas jak najbardziej serio.

 

Sro Lut 11, 2009 13:39

@Zdzislaw

Swietnie, ze piszesz. No to mamy precedens. To cenna uwaga i rzeczywiscie mile ze strony BHR. Mysle jednak ze ich technika zszywania stripow (tricophytic) dziala na tyle dobrze, ze nie musza robic zadnych poprawek. Ciekawe, ze ja to pisze, osoba ktora od poczatku zyla w niepewnosci z gojeniem sie blizny:-) Ale teraz jest naprawde sexy.

 

BHR zszywa bardzo mocno i dosc gesto. Bardzo pewnie.

 

Mam nadzieje, ze i Twoje problemy bliznowe sie rozwiaza.

 

Sro Lut 11, 2009 19:51

Jak zawitałem do chirurga to tylko spojrzał i powiedział" ale to nie u nas szyte bo tak gęsto u nasz nie szyją" potwierdziłem to ))))))

 

Sro Lut 11, 2009 21:53

czytam i czytam i czytam co piszecie....

 

i.... dalej nic nowego- jeden pojechał zrobił, wrócił, drugi,trzeci....

dużo zamieszania ,opisów, a efektów jak nie było tak nie ma... póki co i mam wieeeelką nadzieję, że będą i sie nie załamie ( tego Wam z całego serca życze )

 

troche przeraża mnie team Bisangi- powoli zaczynam rozumieć, że to nic nowego- Jeden Cwaniak i reszta kolesi i koleżanek- super marketing, gadka, miłe uśmiechy, a jakość gówniana. Jak mam inaczej myśleć po tym co napisał Zdzisław- że jakis wytatuowany koleś mu wszczepiał włosy- potem jakas laska- co to ma być. Gdybym ja tam pojechał z 30 -40 tyś złoty na najważniejszy zabieg w moim życiu- pełen nadzieji i wiary w umiejętności, doświadczenie, lata praktyki, wrodzony talent, pewność ręki, zmysł artystyczny w ocenie zasięgu lini włosów, gęstości, kąta ustawienia włosów itp ( to cholernie skomplikowana wbrew pozorom procedura) podobno osławionego Bisangi i zobaczyłbym że zabieg wykonuje jakis wytatuowany koleś to bym wstał i prawdopodobnie bym mu wpierd......( poważnie porozmawiałbym wtedy z Bisangą - albo on to robi sam i daje gwarancje jakości albo wracam do Polski)

 

 

no niestety Panowie- chodzi o nie byle co- o realizacje za duże pieniądze naszego marzenia- o przywrócenie naszej pewności siebie- o bardzo dobry efekt. Uważam osobiście, że w przypadku pacjentów do NORWOOD 4 w dobie dzisiejszego rozwoju metod FUE/STRIP, miniaturyzacji narzędzi i świetnych lup zabiegowych efekt zabiegu zawsze powinien być R E W E L A C Y J N Y-

- jeśli nie jest to znaczy że robił to partacz- czyli np taki ktoś z tatuażem

_________________

Próbowałem już wielu środków- nic nie pomaga

 

Sro Lut 11, 2009 23:48

a czy to ze ktoś ma tatuaz od razu sprawia ze jest partaczem???

 

Chociaz zgadzam sie z opinią ze powinien robic to Bisanga,a nie jakis praktykant

 

Czw Lut 12, 2009 0:28

Macie racje, duzo tu piszemy a efektow wciaz brak. Przynajmniej u mnie. Ale shareman i galeria cos juz moze pokazac.

 

U mnie wciaz nedza. Wciaz na przodzie, nawet wliczajac te male 2-3 mm mam mniej niz przez zabiegiem. Mam gleboka nadzieje, ze nie poniszczyli zadnej z moich cennych cebulek. Byla taka mozliwosc bo do wciaz dosc gestego przodu dodali ca3000 nowych.

No ale minelo dopiero 2 miesiace od zabiegu. Jeszcze trzeba byc cierpliwym Ja jestem. Wierze w profesjonalizm tych ludzi. No i znam mozliwosci polskie.

 

Tatuaz o niczym nie swiadczy. Mysle, ze ten Amerykanin robil swoja czesc duzo lepiej niz by zrobil to dr. Bisanga. Bisanga, jak pisalem robil najwazniejsze elementy.

 

Napewno wokol BHR duzo marketingu i usmiechow, ale nadal wierze, ze naleza do czolowki tych HT firm ktore w naszych czasach funkcjonuja.

 

Czw Lut 12, 2009 3:10

ten koleś z tatuażem miał praktykę u dr Cole

 

Czw Lut 12, 2009 11:44

Saron23 ma sporo racji. Dopóki wiekszość zabiegów wykonywał Bisanga, byłem zdecydowany na BHR. Odkąd widze, ze w związku z dużą klientelą, nakręconą po z pewnością dobrych robotach Bisangi (większosć zdjęc na www jest jego robotą) + b.dobrym marketingu - sam Bisanga nie moze wykonywać wszystkiego w takich ilosciach jakie BHR teraz przetwarza - zastanawiaja mnie rzeczywiste efekty po "niebisangowej" robocie.

Życze wszystkim tym, którzy mieli tam HT w tej wersji, zeby wszystko było OK, sam na to licze, planujac zabieg na 2 połowe roku, ale póki co efektów nie widać, bo na nie trzeba poczekać. To jest niemała kasa i same zapewnienia nie do końca mnie przekonują. Ale jestem cierpliwy i życze Wam najlepszych efektów.

 

Czw Lut 12, 2009 13:17

już widzę jak jedziecie do przykładowej zachodniej kliniki i ustawiacie personel pod siebie -kto może wykonywać zabieg a kto nie

 

Czw Lut 12, 2009 16:43

shareman01 to typowy przykład nowobogackiego zrobił zabieg i teraz mądruje się jak czytam jego posty to aż się rzygać chce. Chcesz pomagać innym czy dokuczać bo jak to 2 to zamknij swoje konto na tym forum i zawijaj manele:) i Naucz się odpowiadać na proste pytania......to nie takie trudne NARA

 

Czw Lut 12, 2009 17:40

ten kolo z tatuazem to zapewne Lapanzula

 

Czw Lut 12, 2009 18:21

Jakbyście poczytali trochę zachodnie fora to wiedzielibyście ze w każdej klinice robi zabieg wykwalifikowany personel, tylko najważniejsze rzeczy jak wycinanie stripa,zamykanie blizny, wszczepianie przedniej linii włosów wykonuje główny lekarz wiec skończcie pisać głupoty.

Dany ten wytatuowany człowiek to nie jest Lupanzula tylko Leith.

 

Czw Lut 12, 2009 21:17

saron23, inni malkontenci, większość ludzi robiła zabiegi 3 - 4 miesiące temu, więc czego ty oczekujesz, że już mają afro na głowie po tym czasie ?

Ci co mieli zabiegi wcześniej, przykład Astronauta, ma za przeproszeniem w poważaniu to forum, może to nie ładnie, ale jego problem zniknął i nie ma potrzeby produkowania się więcej na forum, bo zapomniał o kłopocie.

Ja jestem 3 miesiące po i z całą pewnością nie żałuje zabiegu, bo jest o niebo lepiej niż było, a to dopiero 20 %, może 30 % odrostów ... czyli podręcznikowo, jak podają w klinice.

Cierpliwości, zresztą już jakąś namiastkę efektów Macie na photobucket, link jest w oddzielnym TEMACIE na forum.

 

Koleś wytatuowany jest doświadczonym w fachu, miał praktyki u dr. Cole'a, jeżeli komuś nie mówi nic to nazwisko, znaczy, że nie jest w temacie, Leigh robi tylko małą część, czyli przednią linię, która ma być najbardziej gęsta.

, zresztą dla mnie to i on mógłby robić więcej bo jest dokładny.

 

Acha, nie rozumiecie jednego, że w profesjonalnych klinikach praca podzielona jest tak, by wyeliminować przede wszystkim czynnik zmęczenia, co za tym idzie niedokładność, Wyobrażacie sobie dr. Bisangę, który robi przykładowo STRIPA 15 godzin dziennie ? To jest NIEWYKONALNE ! musiałby robić 2, 3 zabiegi na tydzień, a i gwarancja, że cała praca będzie wykonana super nie jest do końca pewna, bo to tylko człowiek.

Profesjonalny personel to podstawa. Każdy robi to, co najlepiej potrafi i do czego został przygotowany.

Tyle w temacie, ja też coraz mniej zaglądam na to forum, ponieważ wiem, że dużo więcej nie jestem w stanie się dowiedzieć, na tą chwilę jest dobrze, a wiem, że będzie tylko lepiej z każdym dniem Pozdrawiam

_________________

msm

special two multiwitamina

super biotin 5000 mcg

czasem ketokonazol 2 %

masaż głowy kilka razy dziennie

 

----------------------------------------------

10 - 11. 11. 2008 FUE 2319 BHR Clinic

08 - 09. 12. 2010 FUE 1360 BHR Clinic

 

Czw Lut 12, 2009 21:45

ktos kiedys podaj link do forum hiszpanskiego z przeszczepami. na tym forum sa rowniez dziela Dr.Bisanga

Zanim ktos napisze ze Bht robi badziewie lub uzyje innych okreslen to nie wejdzie sobie na to forum i zobaczy wyniki innych pacjentow.

 

Czw Lut 12, 2009 23:05

Zgadza się. Bisanga robił osobiście początek potem też co trochę sprawdzał robotę i chwilami robił. Natomiast co do innych to lepiej wg mnie zrobiła Asza (czy jakoś tak) niż ten amerykanin- bardziej mi leży jej połączenie lini włosów. Natomiast nadal uważam że powinni opracować kilka wersji tego samego pacjenta- najlepiej gdyby zafundowali sobie jakiś program komputerowy do animacji Jak dotychczas z tego co widziałem dobierają linię i gęstość do tego co zostało i wieku, ale myślę, że gdyby była alternatywa niektórzy mogliby inaczej wybrać. Inaczej szanowni panowie chce się wyglądać mając koło trzydziestki a inaczej jak wiek nie ten i brać nie ma skąd (akurat w mim przypadku jest spory zapas i dlatego się zdecydowałem)

 

Pią Lut 13, 2009 11:38

nie rozumiecie jednego, że w profesjonalnych klinikach praca podzielona jest tak, by wyeliminować przede wszystkim czynnik zmęczenia, co za tym idzie niedokładność, Wyobrażacie sobie dr. Bisangę, który robi przykładowo STRIPA 15 godzin dziennie ? To jest NIEWYKONALNE ! musiałby robić 2, 3 zabiegi na tydzień, a i gwarancja, że cała praca będzie wykonana super nie jest do końca pewna, bo to tylko człowiek.

Profesjonalny personel to podstawa. Każdy robi to, co najlepiej potrafi i do czego został przygotowany

 

dobra uwaga, w każdej renomowanej klinice system pracy jest podobny, 1-2 osoby wszczepia grafty, 1-2 osoby dzielą grafty a gł. doktor wykonuje najbardziej skomplikowane procedury, przykład z podobnej- jednej z najlepszych klinik na swiecie H&Wong:

surgery3bl8.jpg

w450.png

 

-michalkrzyżak- odkąd ciebie czytam ciągle czepiasz za nogawki kogoś, znajdź sobie pracę, zarób na przeszczep i nie wymagaj żeby się litować nad tobą

 

Pią Lut 13, 2009 14:24

człowieku jesli musisz to pracuj ja ci nie zabraniam:) przeszczep?? jaki przeszczep o czym ty do mnie piszesz:) Ja w przeciwienstwie do ciebie nie wymyslam do kazdego tematu po 5 bezsensownych postow ktore maja sie jak piernik do wiatraka wiec finalizujac sprawe napisze jeszcze raz NAUCZ SIE ODPOWIADAC NA PROSTE PYTANIA TO NIE TAKIE TRUDNE

 

 

i nie odpisuje bo wiem co napiszesz wiec daruj sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pią Lut 13, 2009 22:08

Z prawej robil gosc z tatuazem, z lewej dziewczyna ... powiem Wam czy bedzie roznica. Nie wiem kto robil korone, chyba tez razem.

 

Pon Lut 16, 2009 23:42

i fajnie chłopaki - rzucilem temat- każdy coś dodał od siebie i gra- troche mnie uspokoiliście- czekamy dalej na efekty- żeby wreszcie w POLSCE osobiście podsumować na własnych przypadkach jakość teamu Bisangi i stworzyć konkretny algorytm postępowania w przypadku łysienia.

_________________

Próbowałem już wielu środków- nic nie pomaga

 

Wto Lut 17, 2009 23:47

Wychodza!

Maja 2 mm na przodzie.

W koronie jakos szybciej rosna, maja ok 5mm.

Sa slabe, watle, ale sa.

 

Sro Lut 18, 2009 8:06

Juz pewnie miesiac minal a wciaz nie przyslali mi Rogaine

Jakis kanal z ta sprzedaza

 

Sro Lut 18, 2009 15:34

ja moja rogaine w piance dostalem po 3 tygodniach od zamowienia. paczka szla z usa od kolesia z allegro.

 

Czw Lut 19, 2009 0:53

Podaj mi swoj link gdzie kupiles, prosze. Ja otrzymalem dzis to:

 

"Thanks for the reply.

 

This is not good. Our post office is having a hard time tracking packages going into Poland. Maybe Customs is stopping this medication?

 

At this point, we will have to file insurance claims with the postal service and provide you with a refund.

 

Kind Regards,

 

Jason Irmler

Sales Manager"

 

Czw Lut 19, 2009 6:18

http://www.allegro.pl/item539706031_6_rogaine_pianka_5_lysienie_stop_promocja.html na tej aukcji kupilem. Ten pan chyba jezcze oferuje na innych swoich aukcjach pianki wiec na spokojnie sobie poszukaj.

 

wspolczuje Ci problemow

 

Czw Lut 19, 2009 12:39

dzieki, spoko, na razie jade na Loxonie. Tylko cholerni wysusza.

Ale za to wlosy rosna jak szalone

Nawioslem je tym Loxonem 3-4 x dziennie, teraz szaleja.

 

Wto Mar 24, 2009 0:36

Zajrzalem na 10 min na konsultacje.

 

dr. Bisanga powiedzial, ze:

- strip goi sie swietnie, z czasem nie bedzie zadnych sladow.

- na efekty nalezy poczekac 5 misiecy (liczylem, ze 3).

- nie ma jeszcze co planowac FUE, bo efekty stripa powinny byc bardzo dobre i dopiero po 12 miesiacach jak wszystko co mialo sie pojawi, warto planowac ewentualny kolejny zabieg.

 

Zatem spokojnie czekam kolejne 2 miesiace. Juz widze, ze przod gestnieje i na zakolach pojawia sie coraz wiecej nowych wlosow.

Zadowolony,

RK

 

Wto Mar 24, 2009 20:55

A mnie Maj namawiał na konsultacje kilka razy ale podziękowałem bo to dopiero 2 miesiące więc nie za bardzo jest co oglądać choć na ich życzenie posyłam im regularnie fotki. Co ciekawe u mnie zaczęły się pierwsze nieśmiałe "wschody" nie wiem tylko czy to moje po szoku czy nowe nasadzenia Miałem cieniutką grzywkę więc po zabiegu jakoś kiepsko odrasta. Podobno za jakieś 4 miesiące znowu się pojawią w Warszawie

 

Sro Mar 25, 2009 9:02

To fakt, po HT w bhr nie jest latwo rozroznic czy cos co sie pojawia jest starym czy nowym wlosem. Ja mialem ten sam problem.

 

Stare HT w Polsce nie sprawialy takiego problemu Wsadzonych bylo kilka cebulek jednoczesnie/w to samo miejsce i pojawial sie krzak w jednym miejscu, a na dodatek nienaturalnie zaglebiony

 

Teraz jestem bardzo zadowolony, bo nie ma najmniejszego sladu bo nakluciach. Wierze, ze te nowe ukryja fantastycznie bledy z przeszlosci.

 

Sro Mar 25, 2009 12:08

Mam pytanie do Zdzisława i Roberta:

- jesli nie mozemy zobaczyc efektu na Waszych fotach (rozumiem decyzje) możecie napisać w jakiej skali NW byliscie przed zabiegiem, jaki obszar był do pokrycia ?

- czy proces łysienie u Was sie zatrzymał na jakims poziomie, czy cały czas postępuje ? jesli postepuje - czy i jak długo planujecie chemią poprawiac to co natura moze popsuc ?

 

Sro Mar 25, 2009 23:24

Nie pamiętam jak to jest w skali NW ale praktycznie przód posypał się całkiem zostało bardzo niewiele. Zdecydowałem się tylko dlatego, że tył mam dość gęsty i nieźle się trzyma. Łysiałem od czoła nie po całej głowie. Ocenili na podst zdjęć na 3500 ale wyszło koło 3800 bo mam cienkie choć gęste włosy. Chemii nie zamierzam stosować, zresztą jak próbowałem to nie zauważyłem efektów ani po loxonie ani finasterydzie więc po co. Za jakiś czas będzie konieczne uzupełnić. Raczej nie przejmuję się za bardzo górą i tyłem tam może być mniej ale maskowanie będzie konieczne. Niestety w moim przypadku szło cały czas ale jestem gościem w tak zwanej sile wieku. Gdybym był młodszy to chyba nie odważyłbym się. Chyba że ładne maskowanie jakie widziałem na zdjęciach z kliniki w Heidelbergu. Nie było gęstej linii włosów tylko ładnie zrobione przerzedzenie jak przy naturalnym łysieniu. Niewiele tego było ale bardzo estetycznie wyglądało

 

Pią Mar 27, 2009 1:01

a. U mnie przod byl jeszcze do zniesienia, ale niestety coraz bardziej widoczne byly przeszczepione kiedys na przodzie wlosy.

b. Na koronie zostaly tez tylko przeszczepione kiedys wlosy, w sumie z ca9lat temu moze poszlo tam jakies 300-400graftow, wiec niewiele, no i byly tam jakies cienkie pojedyncze. Slbo to wygladalo.

c. teraz na przod poszlo ponad 2300 i na tyl ponad 1300.

d. nie pamietam teraz dokladnych liczb, ale gdzies to w postach wczesniej napisalem.

e. Problem przodu zostanie zalatwiony na zawsze.

Problem tylu bedzie do dalszej roboty FUE, ale Bisanga powiedzial na konsultacji teraz ze trzeba poczekac jaki bedzie efekt, bo bedzie swietny. Dopoki nie poznamy koncowego efektu tego zabiegu to ciezko planowac kolejny.

f.Srodek glowy jaki jest moze zostac.

g. Loxon przerwalem, bo mi robil skorupe na glowie. Musze zamowic znow pianke, moze teraz dojdzie. Propecie biore od rowno roku. Wlosy prawie juz nie wypadaja. Mysle, ze minalem wiek duzego wypadania. To co zostalo zostanie. Wiec HT (grudniowy i kolejny FUE) powinny zalatwic mi sprawe.

h. sprobuje (bez gwarancji) wrzucic pare fotek w weekend z tego jak bylo.

 

Pią Mar 27, 2009 11:57

Ok, dzięki za odpowiedzi, b.pomocne.

jaką średnią ilość mieliscie w donorze zaczynajac HT, pozdrawiam

 

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Pon Kwi 06, 2009 15:26, w całości zmieniany 1 raz

 

Pią Mar 27, 2009 18:35

U mnie bylo troche lepiej niz na obrazku, tyl podobny, ale przod i srodek nieco mocniejszy.

Nie pamietam sredniej teraz, ale tez to kiedys chyba pisalem...jak jeszcze pamietalem po zabiegu.

 

Pią Mar 27, 2009 20:09

Górę mam prawie normalną. Przód trudno określić po tym uczesaniu ale zbliżony. Ja mam bardo gęste włosy z tyłu (z przodu kiedyś też tak było ) Mankament taki, że nie są grube i dlatego to co miało być 3000-3500 wyszło ostatecznie ponad 3800 graftów. Ale zagrałem vabank i już po zabiegu utargowałem trochę

 

Nie Mar 29, 2009 12:58

Nie znam sie na tym programie i nie wiem jak je wrzucic fotki tutaj. Mozliwosc jest, bo shareman wrzucil nie tak dawno, ale ja przy 'Odpowiedz' nie widze takiej opcji.

Kto podpowie?

 

Sob Kwi 04, 2009 17:15

siemka Robert jak tam wloski?

U mnie nawet spoko. mam troszke dluzsze ale cay czas chodze w czapce. Troche tego jest a to dopiero 40% jak sie nie myle

za tydzien beda 4 miesiace od zabiegu wiec dodam kilka fotek

pozdro

 

Wto Kwi 07, 2009 0:29

1. chcialem wrzucic tu kilka fotek, ale nie poradzilem sobie. nie mam czasu obecnie na probowanie.

 

2. wlosy rosna . W zakolach nawet powiem super, ale na przodzie-srodku jakos najmniej.

 

3. wedlug mnie mniej niz 40% sie pojawilo.

 

4. chetnie zobacze Twoje nowe fotki, porownam i zobacze co sie u mnie stanie 2tyg pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Maj 02, 2009 13:12

4.5 misiaca minelo.

Przod - jestem bardzo zadowolony, jak dla mnie 'gaszcz', choc mysle, ze to wciaz moze ok50% dopiero.

Korona- slabiej. moze tez wolniej tam rosna. To duza powierzchnia a poszlo tam moze z 1200 tylko.

 

Sob Maj 02, 2009 17:32

Robert ja mam juz lepiej niz przed zabiegiem. Tak mi sie przynajmniej wydaje

 

Pon Maj 25, 2009 23:36

5miesiecy po.

Przod rewelacja. Znajomi chwala.

Tyl lepiej, ale to nie to jeszcze.

 

Sob Maj 30, 2009 10:42

koza_robert czy Ty jestes z kolobrzegu bo ja jestem z koszalina

 

Sob Cze 06, 2009 23:55

pudlo

 

Sob Cze 06, 2009 23:57

Rozmawialem z Philipem 2 dni temu. Powiedzial, ze nie wiadomo czemu, ale wlosy z HT na koronie maja ca 2 miesieczne opoznienie w porownaniu z przodem. To byla dobra wiadomosc ... z niecierpliwoscia czekam na poprawe z tylu.

 

Pon Cze 08, 2009 8:47

mam pytanie: czy słaba znajomość angielskiego albo nawet jej brak uniemożliwia będzie dużą barierą na wykonanie zabiegu w tej klinice.... ????? jak wygląda sprawa konsultacji, jaki czas oczekiwania na zabieg oraz jak często trzeba do nich wracać na zmianę opatrunków???? bo każda wizyta czy kilkudniowy pobyt za granicą to dodatkowe koszty

 

Pon Cze 08, 2009 21:18

Nie martw się. W konsultacjach pomoże dr May. Jest polakiem to się dogadacie. Na miejscu też nie ma problemu jedyne co będziesz musiał to zaakceptowanie linii włosów a tu wystarczy pokiwać głową albo kręcić przecząco gdyby Maya nie było a tak często bywa. Co do opatrunków to coś jesteś nie na bieżąco. Jedyna poważna pomoc po zabiegu to zdjęcie szwów po około 10 dniach a tyle potrafią nasi "doktorzy". Konsultacje odbędziesz e-mailem ale z tego co mi sygnalizował May chyba w sierpniu BHR zjedzie znowu do Warszawy

 

Sro Cze 17, 2009 23:40

Philip/BHR wie, ze waluta drozsza i ze Polacy dodatkowych kosztow ponosic nie lubia.

Pomaga, podpowiada, email, internet.

Mysle, ze to co sie da zalatwic bezkosztowo lub po minimalnych kosztach to podpowiada i organizuje.

 

Pią Sie 14, 2009 22:52

koza_robert czy jesteś w stanie podesłać jakieś fotki na email? ja już prawie 1,5 miesiąca po zabiegu, chętnie zobacze Twoje efekty...

 

w razie czego panacy@tlen.pl

 

dzięki

 

Sob Wrz 05, 2009 1:30

Dawno tu nie zagladalem. Czlowiek zajal sie innym sprawami.

Ostatnio odzywal sie do mnie Philip, znow jakos szykuja sie do kosultacji w PL, ale nie pamietam kiedy to mialo byc.

 

Pewnie sie udam. Pokaze im rezultaty. Jestem bardzo zadowolony. Warte to bylo kazdej kasy. Gestosc dopasowana do reszty glowy, moze nawet troche przesadzili, bo front teraz widocznie gestszy niz dalsza czesc glowy.

No i bez porowniania do starych HT, tych z Polski.

 

Wybralbym sie na kolejny na HT. Najgorsze jest jednak to wygalanie przed zabiegiem i potem czekanie az zarosnie by sie ludziom pokazac. A bez tego chyba sie nie obejdzie.

 

Pojawily sie jakies skuteczne srodki/tabletki/mikstury ostatnio?

 

Sob Wrz 05, 2009 3:10

Pojawily sie jakies skuteczne srodki/tabletki/mikstury ostatnio?

pokrzywa

_________________

kojotezi7.gif

 

Sob Wrz 05, 2009 8:49

Dawno tu nie zagladalem. Czlowiek zajal sie innym sprawami.

Ostatnio odzywal sie do mnie Philip, znow jakos szykuja sie do kosultacji w PL, ale nie pamietam kiedy to mialo byc.

 

Pewnie sie udam. Pokaze im rezultaty. Jestem bardzo zadowolony. Warte to bylo kazdej kasy. Gestosc dopasowana do reszty glowy, moze nawet troche przesadzili, bo front teraz widocznie gestszy niz dalsza czesc glowy.

No i bez porowniania do starych HT, tych z Polski.

 

Wybralbym sie na kolejny na HT. Najgorsze jest jednak to wygalanie przed zabiegiem i potem czekanie az zarosnie by sie ludziom pokazac. A bez tego chyba sie nie obejdzie.

 

Pojawily sie jakies skuteczne srodki/tabletki/mikstury ostatnio?

 

Prawdopodobnie będą w październiku. Nie będę na konsultacjach w Wawie bo będę już po następnym zabiegu. Jak masz jakieś fotki to wrzuć na forum jeśli możesz.

 

Nie Wrz 06, 2009 23:34

czesc Georgis,

Czy drugi raz tez robisz stripa?

Jak robilem w grudniu to mowili mi, ze zazwyczaj drugi raz robi sie FUE, bo skora zbyt naciagnieta by byla. Ale tak dotykam i mysle, ze jecze jeden strip by wyszedl

 

Fotek nie mam przygotowanych. Mysle ze jeszcze z 2000 na tyl potrzeba. Ale chyba musze tez zaczekac czy i jak lysienie bedzie postepowalo. Teraz pierwsze 5 cm glowy jest sporo mocniejsze niz reszta w kierunku korony.

 

Pozdrawiam.

 

Wto Paź 13, 2009 14:59

koza_robert - jesteś juz spory czas po stripie u bisangi. Mam pytanie do Ciebie. Mam spory obszar łysienia. Niestety ze względów finansowych mogę narazie pozwolić sobie na jedną sesję strip w BHR - powiedzmy jakieś 4000 - 4400 graftów (w zależności ile się da). FUE w BHR przy tej ilości jest za drogie. Na drugi zabieg mógłbym sobie może pozwolić za 3 - 5 lat. Stąd moje pytanie. Załóżmy że robię stripa - linia włosów i dalej ile się da. Czubek będe miał kiepski przez nastepne parę lat napewno. Mam tam włosy - ale ich ilość i jakość pozostawia wiele do życzenia. Przy zapuszczeniu włosów na kilka cm - tak żeby zakryć bliznę - różnicą pomiędzy przodem a tyłem będzie znaczna... Przy ostrzyżeniu na krótko - już mniejsza - ale może być widać bliznę. Powiedz mi jaka najmniejsza długość włosów przykrywała bliznę. Czy wystarczył np. 1 cm ? czy kilka? Wiem oczywiście że przy dłuższych włosach nie widać zupełnie nic - ale jak to wygląda przy krótkich - już po całkowitym zagojeniu rany.

 

Pią Lis 27, 2009 1:54

@daro: nie nosze krotkich wlosow wiec nie jestem dobra osoba do odpowiedzi na Twoje pytanie. Georgis zamiescil super zdjecia z ktorych uzyskasz odpowiedz. Jak dla mnie (Georgisowa i moja blizna) rewelacja i nie trzeba sie tym martwic, nie widac, nie wyczuwasz palcami. Pisalem o tym kiedys. BHR rozwiazal moj problem pozostawiony po poprzednim zabiegu.

 

Pią Lis 27, 2009 1:58

i jeszcze pare slow, ...dawnom tu nie zagladal...

 

Minal rok od zabiegu. To byla super decyzja i rezultat jest jak dla mnie zadowalajacy.

Dzis patrzylem na zdjecia Georgisa i zapiski o drugiej czesci i to samo mi zaczelo chodzic po glowie. Przod jest mocny, zakryl wady/pozostalosci pierwszych zabiegow. Tyl jest wciaz slaby i pewnie kolejne 4000 by sie tam przydalo. Wiem, ze warto, wiec to tylko kwestia czasu.

 

Pią Lis 27, 2009 4:11

koza_robert: czy bierzesz finasteryd? czy brales go i przez jaki okres po zabiegu lub wczesniej?

 

Pią Lis 27, 2009 14:16

i jeszcze pare slow, ...dawnom tu nie zagladal...

 

Minal rok od zabiegu. To byla super decyzja i rezultat jest jak dla mnie zadowalajacy.

Dzis patrzylem na zdjecia Georgisa i zapiski o drugiej czesci i to samo mi zaczelo chodzic po glowie. Przod jest mocny, zakryl wady/pozostalosci pierwszych zabiegow. Tyl jest wciaz slaby i pewnie kolejne 4000 by sie tam przydalo. Wiem, ze warto, wiec to tylko kwestia czasu.

 

Po pierwszym zabiegu przód bardzo ładnie zagęścił się , natomiast reszta głowy nie dawała mi spokoju i musiałem zrobić następny zabieg, niebawem będą mijać dwa miesiące wiec ponownie rozpocznie się odrost , już nie mogę doczekać się:)

 

Sro Gru 02, 2009 11:08

koza_robert: z Twojej wypowiedzi na początku wątku wynika mi, że Twoje wszystkie dotychczasowe stripy sumują się na ok. 5200 graftów. Jak rozumiem, chciałbyś jeszcze coś "dorobić" w przyszłości. Czy konsultowałeś może z BHR obecny stan Twojego obszaru dawczego i czy da się jeszcze coś więcej zrobić? A pamiętasz jaką gęstość włosów na cm kw. określono Ci przed operacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sob Gru 05, 2009 20:40

Napisz kolego Dwójka do BHR (lub przyjedź do Warszawy jak będą), to ci przecież powiedzą co można zrobić i co się jeszcze da wycisnąć.

 

Przecież to, że komuś innemu wycisnęli więcej to ci nic nie wyczaruje, bo każdy przypadek jest indywidualny. Każdy ma swoją gęstość, grubość i specyfikę włosów.

 

Pią Gru 18, 2009 21:54

Pojechalbym do BHR chocby jutro, tylko najgorsze jest dla mnie potem ukrywanie sie przed znajomymi i siedzenie w domu przez dlugi czas.

Minal rok od zabiegu. Warto.

 

Pią Gru 18, 2009 22:08

Zawsze możesz śmigać w czapeczce z daszkiem tak jak ja i mówić ze nie możesz zdejmować bo miałeś operacje , jak ktoś spyta co się stało to powiedz ze nieprzyjemna sprawa i nie chcesz o tym rozmawiać , praktykuje już tak drugi raz.

 

Sob Gru 19, 2009 9:13

To samo powiem - "warto". Roznica ogromna i duzo lepsze samopoczucie. Mniej stresu jak sie patrzy do lustra. Najgorsze byly pierwsze 4-5 miesiecy. W Polsce to ciezko sie ukryc przy tak ciekawskim i wscipskim narodzie. Za granica to kazdego to wali i ma sie luz.

 

Sob Gru 19, 2009 12:05

ciekawe czy jak się wszczepia 2000 graftów, to też 4-5 miesięcy człowiek nie wygląda zbyt fajnie z taką fryzurą...bo tak kombinuje,że mniejszy przeszczep to może i szycbiej sie ta ilosc wlosow z przodu i tyłu wyrównuje i wygląda to naturalniej...hmm?

 

Sob Gru 19, 2009 18:38

Z tego co wiem, to istnieje taka możliwość, że w BHR zrobią przeszczep bez ścinania włosów, ale to coś więcej kosztuje. Byłoby to już zawsze jakieś wyjście.

 

Sob Gru 19, 2009 20:12

Kwestia jest jeszcze shook lose w jakim stopniu wypadna wlosy te nie przeszczepione

_________________

Włos to włos na głowie lubie go.

 

Nie Gru 20, 2009 0:44

shock loss dotyczy przeciez zjawiska tymczasoweg wypadania w wyniku pojawienia sie "ciala obcego" w najblizszej okolicy. Zjawisko to dotyczy rowniez obszaru dawczego- wiele osob traci tymczasowo wlosy w okolicach blizny /w metodzie STRIP/. Jednak one w w wiekszosci pozniej odrastaja...

 

Chyba miales na mysli kwestie trwalego uszkodzenia cebulek w wyniku interwencji chirurgicznej, co jest jakims tam problemem... Zminiaturyzowane wlosy chirurg i tak skazuje "na smierc" sadzac rowno nowe grafty.

_________________

Pozdrawiam,

Andre

 

Czw Sty 07, 2010 4:43

czapeczka w moim przypadku to niestety slabe rozwiazanie.

 

poniewaz mialem stripy w przeszlosci i ten duzy w BHR to teraz beda sie musili chwile zastanowic w BHR, czy da sie mi zrobic kolejny strip czy juz tylko fue (kolejny strip moglby spowodowac zbytnie naciagniecie skory).

 

...a do fue to chyba juz trzeba zcinac wlosy

...ale za to blizny mniejsze

 

Czw Sty 07, 2010 14:29

możecie podać na jaki mail trzeba pisać do tej kilniki? Może być po polsku?

ile trzeba czekać na odpowiedź?

Dzięki wielkie.

PozdRo

 

Czw Sty 28, 2010 22:05

Witam !

 

Mam pytanie czemu wybrales strip a nie fue ?

 

Tez mam zamiar zrobic przeszczep u nich 4000 grafow pisalem do Nich i zaproponowali mi strip i tyle grafow wlasnie ale troche sie obawiam stripa

 

Dzikei za odp.

 

Nie Lut 07, 2010 14:27

@grzenio777

Ja pisalem przed HT i ostatnio (sporo juz) po HT na: philbell@bhrclinic.com

Philip zawsze odpowie jak profesjonalista, a pytania szczegolowe przekaze dr. Bisanga. Polecam z nim kontakt.

 

Na stronie www maja pewnie info.

 

@Daniel999

Nie mialem preferencji. Zdalem sie na nich.

Ale:

- strip byl tanszy

- strip mogl zostac jeszcze zrobiony (pomimo wczesniejszych HT u Prandeckiego), Nie zawsze sie da zrobic Stripa jak juz skora jest naciagnieta mocno po poprzednich HT.

- strip w BHR mial wyciac blizny po poprzednich HT. UDALO SIE PIEKNIE.

- kiedys o tym pisalem, poprzednie stripy byly tak zarosniete, ze dotykanie glowy w tych miejscach sprawialy bol, bol z nerwow, jakos zle przeciete czy cos. Bisanga powiedzial, ze nowy stip ma szanse te problemy usunac. I USUNAL.

 

Wiec chyba byla to dobra sugestia ze strony BHR.

 

Nie Lut 07, 2010 14:34

W kwietniu jest szansa spotkac sie z BHR na konsultacjach w Warszawie.

Musze to zrobic z 2 powodow:

- jestem zadowolony z przodu, ale nie jestem zadowolony z pokrycia korony. Na korone poszlo ca 1200 jesli pamietam. Oczekiwania mialem wieksze. Moze byc jednak tak, ze troche wlosow na koronie mi w miedzyczasie ubylo. Niech BHR to oceni i skomentuje. Troche sie boje, ze moze na koronie dranie nie porosly wszystkie. Minal juz ponad rok, wiec jak nie porosly to pewnie juz nie porosna

 

- przedyskutuje mozliwosci poprawki poprzez zrobienie kolejnego HT. Okresla mi metode. Moze da sie jeszcze jeden strip trzasnac. Jak nie to FUE. Technologia sie raczej nie zmienila.

 

Skonczyl mi sie Proscar. Co teraz jest najlepszym odpowiednikiem a.bez recepty i b.na recepte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...