free web hit counter Skocz do zawartości
nrv1234

Cykl Testosteron Prop/Enan + fin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ćwiczę już dość długo na siłowni biorę Fina od 0,5 roku

. Jak myślicie czy Cykl na Testosteronie 500 mg / tydz pogorszy stan włosów skoro biorę fina + nizoral ?

Czytałem sporo na stronach anglojęzycznych i opinie są podzielone. Jedni piszą że skoro fin blokuje konwersje do DHT to ilość teścia nie ma znaczenia bo FIN to takie jakby "sito" które łapie DHT.

 

Tutaj przykład już podany na forum

http://www.hairlosstalk.com/interact/sh ... e7ec358f44

 

gościu na bank jest na towarze, i utrzymał włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moim zdaniem. Jeśli tutaj trafiłeś to sam zauważyłeś zapewne wzmożone wypadanie włosów w okresie przerzucania żelastwa. Przypadek tego gościa traktuj szczególnie - jego odrost jest już sytuacją wyjątkową. Ogólnie założyć sobie możesz, że "chodzenie na siłownia" będzie miało wpływ na stan Twoich włosów - cykle SAA, kreatyna, wzrost teścia na skutek ćwiczeń, kortyzol - to terminy, które u przeciętnego użytkownika tego forum wywołują objawy nerwicowe. Łykanie fina na pewno ma sens - duża część cipeczko-koksów (nażelowany pakier) ma go na pokładzie. Czy pomoże?

Zauważ, że często nie pomaga ludziom, którzy podporządkowują wszystko inne pod włosy - Ty startujesz z innego, wyższego pułapu - mamy tu element autodestrukcji - będzie trudniej, ale nie bez szans; łykanie jest tu lepsze niż nie łykanie (akurat w Twoim przypadku nie mam wyrzutów, że polecam Ci steryd - skoro i tak już się w nie bawisz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, zdaje sobie sprawę że ćwiczenie napewno nie pomaga włosom ale dla mnie sport i uczucie po treningu jest nad włosami.

Chciałbym jakiś konkretów co do cyklu na tesciu + finie czy bardzo to pogorszy sytuacje czy jednak fin sobie poradzi na tyle aby zbyt dużo włosów nie poleciało.

http://www.hairlossfromsteroids.com/Spe ... -Loss.html

Tutaj połączenie fina 1,25 + test daje nam 7/10 bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uciekam od konkretnej odpowiedzi , bo łysienie jest zbyt skomplikowane, żeby to tak analitycznie określić jak tego oczekujesz. Stan łysienia,okres łysienia, stan wyjściowy, rodzaj łysienia, nawyki, stany zapalne i trylion innych faktorów. Poza tym czysta probabilistyka - badania wskazują, że jednych włosy pozytywnie reagują na fina i to w krótkim okresie, inni musza czekać latami a inni w ogóle nie doświadczą sukcesów (jest to oczywiście też dodatkowo połączone z tymi wcześniej wymienionymi czynnikami).

 

Jeśli już oczekujesz syntetycznych odpowiedzi - najlepiej wyrażonych w liczbach- to jedyna którą możesz uzyskać to że wg badań fin obniża stężenie DHT w surowicy o 70% (stąd tez domniemam ta profesjonalna ocena 7/10 w superrankingu, który znalazłeś), a dytasteryd już o 94% . Ale jak to ma się później do włosów to już loteria fantowa - a tak naprawdę to powinno Cię interesować - bo na samo DHT masz pewnie wyjebane.

 

Dlatego jeszcze raz - daj sobie spokój z taką analizą - bo tu tak naprawdę pytanie nie powinno brzmieć - o ile obniżę DHT? Tylko: na ile obniżenie DHT do określonego stanu przełoży się na kondycję moich włosów? - A na to pytanie odpowiedzi nie znaaaaaaaa naaaweeet Bóóóóggg (to z Popka:)

 

Łykaj i obserwuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stachu wiem że raczej nikt mi nie odpowie wal teścia nie wypadną bo tysiące organizmów - tysiące zachowań na fin/test.

Jeśli jednak ktoś miałby podobne doświadczenie czyli Cykl Testosteron + Nezyr/propecia to proszę o relacje. Pozdro i ćwiczmy panowie bo życie jest jedno a uczucie po treningu i kształtowanie swojej sylwetki jest ważniejsze niż włosy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki stachu wiem że raczej nikt mi nie odpowie wal teścia nie wypadną bo tysiące organizmów - tysiące zachowań na fin/test.

Jeśli jednak ktoś miałby podobne doświadczenie czyli Cykl Testosteron + Nezyr/propecia to proszę o relacje. Pozdro i ćwiczmy panowie bo życie jest jedno a uczucie po treningu i kształtowanie swojej sylwetki jest ważniejsze niż włosy !

 

My wszyscy lysiejacy o tym wiemy i cwiczymy ile wlezie;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

My wszyscy lysiejacy o tym wiemy i cwiczymy ile wlezie;]

 

Dodaj że Ci łysiejący którzy nie są leniwi, wiadomo lepiej łyknąć jakąś tabletkę niż 3-5 razy w tygodniu postawić się w niekomfortowej sytuacji (jaką dla organizmu są ćwiczenia) Większość osób zbyt dużą uwagę przykłada do włosów, aniżeli kształtowania sylwetki (która jest według mnie większym wyznacznikiem atrakcyjności) - w dłuższej perspektywie przyniesie większe korzyści. Ale to off top.

 

Bardzo dużo osób ćwiczących jedzie na finie (z rozpoznawanych to Jay C. - ale nie mam 100% pewności). Sugeruję Ci żebyś przewertował zagraniczne fora kulturystyczne, tutaj nie znajdziesz tylu informacji na ten temat - A byłoby idealnie gdybyś przy okazji część wiedzy przeniósł tutaj z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie Fina na bombie ograniczy twój potencjał anaboliczny. DHT jest bardzo silnym androgenem i przyczynia się między innymi do rozbudowy mięśni szkieletowych.

O ile przy braniu testosteronu stosowanie fina pozytywnie wpłynie na twoje włosy (test konwertuje do DHT) to np. w przypadku nandrolonów już nie (nandrolony konwertują do DHN (pochodnych DHT)).

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie na czym Ci zależy na włosach czy na mieśniach. Ingerencja w układ hormonalny niesie ze sobą potencjalnie większe skutki uboczne niż wypadanie włosów.

(Pomijam sensowność brania propa solo na początek...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie łączy się z nandrolonami (deka etc.) Nie uparłem się na propa, może być enan/cypo. Chodzi mi tak jak pisałem o to jak cykl na testrosteronie + finie przełoży się na kondycję na moje włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chodzi mi tak jak pisałem o to jak cykl na testrosteronie + finie przełoży się na kondycję na moje włosy.

 

 

Jeśli jesteś tak uparty na siłowni, jak tutaj przy zdawaniu pytań, na które nikt kompetentny nie powinien udzielić Ci odpowiedzi - to efekty będą spektakularne: masa jak u dzika, obwód łapy jak u posła Kalisza - tylko że z mięśni i wyrywanie Pałacu Kultury w martwym ciągu.

 

 

PS

 

Naprawdę zależy Ci na odpowiedzi, dajmy na to od Zdzisława Nowaka, że łon bierze i jest git? I co wtedy? - będziesz szczęśliwy. A jak Bronek Łańcuch powie,że lipa - to płacz? Dostałeś już jedyną możliwą odpowiedź - fin obniża DHT o 70% - ale co z tego wyniknie - jak ma się do tego łysienia w Twoim przypadku, nikt tego nie wie. Łykaj i nie drąż - bo od rozmyślania spada masa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nrv1234

Jeśli jeszcze nie zacząłeś cyklu to moja rada jest taka:

1) sprawdź poziom DHT w organiźmi przy zażywaniu 1mg finasterydu (lub dawce przy której włosy nie lecą)

2) Sprawdź poziom DHT w organiźmie na cyklu z testosteronem (czas badania zależy od wyboru estru, inna długość estru - inny czas w którym zanotujesz peak)

3) Jeśli poziom DHT będzie wyższy ( a prawdopodobnie tak właśnie będzie) zwiększaj dawkę finasterydu do momentu, aż poziom DHT będzie zbliżony do tego przed cyklem lub włosy przestaną lecieć.

 

Jest też inna opcja poczytaj o SARMS (Selective Androgen Receptor Modulators). Prawdopodobnie dasz radę zrobić na tych środkach podobny ekfekt jak na tesce bez obawy o włosy i prostatę. Możesz też pojechać tesc + sarm. Sarmy to genialna sprawa, żeby nie brać dużych dawek testosteronu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
@nrv1234

Jeśli jeszcze nie zacząłeś cyklu to moja rada jest taka:

1) sprawdź poziom DHT w organiźmi przy zażywaniu 1mg finasterydu (lub dawce przy której włosy nie lecą)

2) Sprawdź poziom DHT w organiźmie na cyklu z testosteronem (czas badania zależy od wyboru estru, inna długość estru - inny czas w którym zanotujesz peak)

3) Jeśli poziom DHT będzie wyższy ( a prawdopodobnie tak właśnie będzie) zwiększaj dawkę finasterydu do momentu, aż poziom DHT będzie zbliżony do tego przed cyklem lub włosy przestaną lecieć.

 

To jest praktycznie nierealizowalne. Zakładasz niemal natychmiastową odpowiedz organizmu na fina (pkt 3) i natychmiastowy efekt na włosach przy obnizeniu DHT (pkt 1) - błedy.

Dodaj do tego klopotliowosc testow, koszty i dojdziesz do wniosków, że w takie rzeczy można było się tylko bawic w czasach DDR jak była presja na wyniki sportowe i dotyczyło to wielkich zorganizowanych grup - z perspektywy naszego usera ta porada jest niepraktyczna.

 

Dokopałem się do ciekawych badań:

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22396515

 

Dodatkowo oprocz tych pozytywnych wnioskow dla Twojego przypadku, wiedz że:

- Przy łykaniu avodartu możesz liczyć na blokade 95% DHT - wiec w badania nie musisz się bawić - masz tu niemal gwarancję.

- Przy avodarcie masz wzrost tescia o 20%.

 

Do ustalenia tylko - jak szybko organaizm odpowiada na zażywanie Avodartu i jak, w zaleznosci od odpowiedzi, zgrac to z cyklem.

 

Wypowiedz ma cel informacyjny a nie promocyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...