free web hit counter Skocz do zawartości
motogrzes24

Przeszczep włosów w klinice w Budapeszcie PHAEYDE

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z nimi meilowalem dluzszy czas,szybkie i kontkretne odpowiedzi na moje pytania Ale niestety tylko tyle moge o nich powiedziec fakt wyniki są spoko cena nie taka zla... no i blisko a nie Turcja jak tam Abdul Allah boooom !! ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, ale od dłuższego czasu interesuję się tematem.

Moją uwagę skupiłem głównie na ofertach z Węgier. I tak poza kliniką podaną przez kolegę klekoo91 znalazłem inne:

http://profueclinic.com

http://hajbeultetesiklinika.hu

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat węgierskich klinik? Czy po zdjęciach które zostały zamieszczone na ich stronie można stwierdzić, że oferta jest godna zaufania?

Korzystając z okazji chciałbym się również dowiedzieć coś więcej na temat wyższości technologii S.H.E. nad F.U.E. Uzasadnione jest dołożenie większej kwoty? Z ciekawości przeglądałem polskie oferty i żadna z polskich klinik nie oferuje tej technologii (albo słabo szukałem, albo kryje się pod inną nazwą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zauwazyles ze:

PHAEYDE i PROFUE

w galerii maja takie same zdjecia przed i po ? jakim cudem ?

 

 

i teraz widze ze trzecia klinika tak samo ma... co jest grane ze 3 kliniki niby rozne a maja te same zdjecia ? ktos mi wytlumaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wytłumacze nie szukajcie miodu w dupie tylko jak macie zamiar robić przeszczep w sprawdzonych klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to forum o włosach nie o miodzie. Napisze do nich z ciekawości do wszystkich tych trzech klinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...