free web hit counter Skocz do zawartości
viktor24

Satura Rosta hit, czy mit?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy słyszał ktoś o specyfiku zwanym Satura Rosta? Byłem ostatnio u dermatolog i zaleciła mi tą miksturę. W internetach nic o tym nie piszą, w zasadzie jest kilka topików, ale nie wiem czy im ufać. Koszt 6 miesięcznej terapii to 4k zł, więc tak mało to nie jest. Kupiłem pierwszą butelkę i lecę z koksem. Boję się jednak, że to pewnie kolejna kicha. Pani trycholog ma swoją stronę na facebook-u, w zasadzie to można powiedzieć, że jest ona przedstawicielką na Polskę produktów z tej serii. Może zabrzmi to trochę naiwnie, ale nie wyczułem kłamu w tym co mówiła lekarz, była rzeczowa i sprawiała wrażenie szczerej. Trochę mnie dziwi, że na tym forum o tym nikt nic nie wspomina i już sam nie wiem czy brnąć w to dalej hehe, bo za tą kasę mógłbym sobie dokupić trochę szpeju do moto...

pozdrawiam

wiktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Balsam Satura® Rosta - środek do stymulacji wzrostu włosów.

 

Działanie: przejawia doskonałą efektywność w leczeniu wielu chorób skóry głowy i włosów. Doskonale stymuluje wzrost włosów, powoduje zwiększenie ich średnicy, przyspiesza proces wzrostu włosów oraz hamuje ich nadmierne wypadanie. Preparat zaleca się stosować przy dyfuzyjnym wypadaniu włosów - reaktywnego , stresowego , toksycznego pochodzenia, ( w tym po farbowaniu włosów i chemioterapii) przy łojotokowym i androgenowym łysieniu oraz łysieniu plackowatym.

 

Sposób zastosowania: 10 - 20ml balsamu równomiernie nanieść na skórę głowy i masując przez 10 minut wcierać do momentu pojawienia się przyjemnego ciepła. Od razu po masażu dla pozostawienia ciepła zaleca się zrobienie kompresu z czepku foliowego na 4-5 godzin, dodatkowo warto założyć czapkę lub wygodny ubiór na głowę, (kompres można pozostawić na noc ). Po zabiegu umyć głowę dwa razy używając neutralnego szamponu.

 

Zalecany kurs: 2 razy w tygodniu przez 4-6 miesięcy.

 

Aktywne składniki: kompleks ekstraktów z morskich wodorostów, w tym rzadkich rodzajów, rumianek zwykły, korzeń nagietka syberyjskiego, olej z pokrzywy, olej lniany, olej z kopru włoskiego, olej z czarnych wodorostów fukus, olej z kupalnika, olej z arniki , Witamina A, Witamina E, beta karoten, kwas linolowy, kwas arachidonowy, tłuszcz ryb, olej z rącznika pospolitego.

 

Pojemność: 100 ml

 

Cena: 800 zł

 

 

Oni nie mają żadnego sumienia. viktor24 weź tę butelkę , pojdz do tej Pani Trycholog i wsadz jej w anusa (jeśli ma lont - a za 800 zl to bym poszukal - moze być - podpal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, ano właśnie. Też do tego chłodno podchodzę... ehhh. Życie, dokończę tą butle i pomyślę co dalej. A jak nie, to przynajmniej kask będzie mi się łatwiej zakładało i koniec z kominiarkami

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 pln za wodorosty? Kurwa i ludzie to kupuja, musze chyba zmienić branże i zostac popychaczem lipnych srodków na porost włosów, za 2 lata dorobię się jachtu.....................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam zamiar to przetestować, ale na razie testuję odchody żółwia meksykańskiego za 1500 zł za butelkę.

Pan doktor przysięgał na Biblię, że to działa i sprawiał wrażenie szczerego. Rozmawialiśmy jak ojciec z synem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...