free web hit counter Skocz do zawartości
raf1982

zabieg HDC 19.02.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma rację.

 

Jak zdecydowałeś się zdać relację z zabiegu, co się chwali, to powinieneś aktualizować przynajmniej raz na miesiąc , tak aby maksymalnie pomóc następnej osobie w podjęciu decyzji- po to jest to forum . Nie wiem czy podjąłbyś decyzję o zabiegu tylko na podstawie przed i po i zachwytów autora.Każdy ma inne wyobrażenia o tym czy jest ok, czy też nie, w stosunku do jego osoby.

 

Dokumentowanie w ten sposób zabiegu jest mało czytelne i bezsensowne. Nigdy nie podjąłbym decyzji na podstawie takiej relacji bo nie wiesz jak to wyglądało i na ile to jest efekt odpowiedniej fryzury, długości włosów czy też światła itp. Ktoś musi zawsze też być pierwszy przetrzeć szlaki i takich ludzi się szanuje, szczególnie jak potrafią się tym podzielić.

 

Pozdr.

no to kolego ci odpowiem , po pierwsze to mój wątek i mogę nie wstawić wogóle zdjęć ,ale z szacunku do większości chłopaków na tym forum jestem to im winien, jestem im wdzięczny za to jaki gdzie mnie pokierowali ....ale nie rozumiem po co się grzejesz i podłapujesz wypowiedz jakiegoś znawcy co wstawił 4 zdjęcia dogóry nogami i napisał trzy zdania , nieraz nie wstawia się zdjęć bo ma sie pozny odrost i we wczesnej fazie moze pojawić się wypadnięcie włosów nie tylko tych przeszczepionych co dla nowicjuszy moze zle obrazować efekty kliniki , a zdjęć i dyskusji tej klinik jest mnóstwo tutaj i na zagranicznych forach I NIE SKONCZYŁEM RELACJII !!! POZDRAWIAM RADEKI WSZYSTKICH KUMATYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce smiecic u kogos w temacie, to jego temat i koniec kropka. Dzieki Ramirez ze mnie rozumiesz, widze ze sledziesz forum od 2012 roku. U mnie foto kazdego 1-szego, jak wyplata na koncie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziecinada lekka , ale ok nie mam zamiaru się przepychać. Nie wiem kto i co to za kolega i co gdzie wstawił - wypowiedziałem się bo akurat się nudzę po zabiegu i przeglądam forum i nie jest to pierwszy tak dokumentowany zabieg ( może dla kogoś ok, nie znam się ) . Fajnie , że to nie koniec relacji jednak (to moje zdanie) jest słaba i tu nie ma żadnej złośliwości, tylko stwierdzenie faktu.

 

Na szybko przykład ;

 

Zadaj sobie pytanie co robisz jak po zabiegu widzisz , że wypadły ci włosy nie przeszczepione lub późny jest odrost ( twoja argumentacja) , ale przecież kolega raf1982 nie wstawił takich zdjęć także na pewno spierd..... mi zabieg.

 

Szkoda przepychanki i klawiatury!

 

Miłego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszny typ,ciekawe po co dupe zawracał tym tematem,

skoro od kilku miesiecy juz "za chwile" wrzuci zdjecia i jeszcze sie oburza gdy ktos mu zwroci uwage

 

pewnie mu sie wydawalo ze zabieg i nowe wlosy odmienia jego gowniane zycie i sie rozczarowal to i caly entuzjazm poszedl sie jeb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...