free web hit counter Skocz do zawartości
piotrek44

Proscar dzielenie, rozpuszczanie. Jak polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie proscar teraz zastanawiam się jak to podzielić na 5 części. Tabletki jak wiadomo słabo podzielne. Gdzieś na stronie przeczytałem, żeby najlepiej rozpuścić ją w alkoholu.

 

Pytanie podstawowe czy to jest bezpieczne z finasterydem? W wodzie pewnie się to nie rozpuści. Jednak wiadomo z alko to nie wszystko raczej można. Będę wdzięczny za opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziel Proscar na 4 części Kup sobie pudełeczko do dzielenia tabletek w każdej aptece dostaniesz i dziel na 4 częsci łykaj jedną cześc dziennie

 

Nie martw sie jak będzie jedna troche większa czy mniejsza nie powinno to mieć większego znaczenia

 

ja tak robie i jest ok


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

Tak chyba zrobię.

 

Powiedz mi bo widzę, że robisz podobną kurację jak ja. Proscar + nizoral. Ja do tgo planuję jeszcze kontunuować minoxidol. Tylko zastanawiam się nad sensem tego minoxidolu bo wylałem na siebie już wiele butelek i efektu zero. No ale nie używałem proscaru może dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd macie ten proscar tak na lajcie przepisują? Brałem 7 miesięcy androstatin po czym dermatolog powiedzial ze teraz przerwa bo juz dlugo bralem no i mysle nad proscarem z jakiegos innego zrodla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś dzieli proscar na 5 częsci, płaci za miesięczną kurację 6 zł, zamiast powyżej 60 zł za Nezyr.

Czyli mniej więcej 10krotna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...