free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Czy sama Pianka Rogaine wystarczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dużo na forum się czyta o 2 polecanych środkach na wzmocnienie włosów tj. Rogaine i Loxon. Powiem szczerze że loxon to jakaś jest porażka włosy posklejane lepią się, po pierwszej aplikacji miałem zamiar to wyrzucić do kosza. Ani w tym wyjść na ulice ani położyć się do łóżka

 

Więc stosuje od roku rogaine. Po pół roku ją odstawiłem nie widząc żadnych efektów i włosy dosłownie zaczęły mi się sypać z dnia na dzień. Po kilku miesiącach znowu zamówiłem kuracje rogaine na pół roku ale obawiam się że po jej odstawieniu znowu wszystko się posypie.

 

Niestety bardzo mało można przeczytać o jakichś blokerach. Jeżeli jest coś napisane to jakimiś skrótami Finy DHT itp itd co tak naprawdę nie wiele mi mówi.

Czy ktoś mógł by mi przybliżyć po skrócie co to jest ten bloker, czy do rogaine jest potrzebny i jak go stosować?

 

I czy ktoś ma polecanego trychologa w warszawie aby zbadał wypadanie włosów?

Bo powiem szczerze że poszedł bym z tym do jakiegoś sprawdzonego lekarza który się tym zajmuje

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...