free web hit counter Skocz do zawartości
matt3045

Dzisiejszy zamach w Stanbule

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W Pon tj pojutrze mam leciec do Stanbulu (wtorek zabieg), w zwiazku z dzisiejszym zamachem zaczalem sie zastanawiac czy to ma sens, czy moze nie warto tego przelozyc?

 

Korzystajac z okazji chcialbym tez jeszcze zapytac o kofeine/kawe przed zabiegiem, zalecono mi 3 dni przed zabiegiem bez kawy, co nie ukrywam moze byc nielatwe, czy jest to wymog i czy 1 dzien nie wystarczy (zakladam ze chodzi tu o krwawienie w trakcie zabiegu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BhR z tego Co pamientam nie zaleca kawy w dniu zabiegu.mysle ze 24 godz wystarczy.co do zamachow to twoja decyzja.nie wiadomo kiedy,gdzie i czy sie kiedykolwiek skoncza . nie moza ich przewidziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom po zamachach jest teoretycznie najbezpieczniej niż w normalne dni, kiedy jest względnie "spokojniej" Teraz wszystkie służby postawione są w stan najwyższej gotowości, wtedy terroryści z reguły nie uderzają ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coraz niebezpiecznie robi się w tych islamskich krajach..

offtop. Ładnie sobie nawarzyli..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie udalo , z tego lotniska lecialem po zabiegu

 

tak wiec ludzie w sandalach spoznili sie 6 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie sie udalo , z tego lotniska lecialem po zabiegu

 

tak wiec ludzie w sandalach spoznili sie 6 tygodnie

 

To całe szczęście, żeś wrócił chłopaczyno cały i zdrowy


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armamed.

 

Panowie dzis 3 dzien po zabiegu, odbwczorajszego wieczora glowa jak balon, kiedy opuchlizna schodzi i czy da sie jakos to przyspieszyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, na opuchlizne nie dostalem. wyladam jakbym mial wodoglowie i boje sie z domu wychodzic by mnie ludzie nie zobaczyli. listonoszowi dzis nie otworzylem %-)

 

ps ceny i szczegoly zabiegu zamieszcze w indywidualnym poscie pod koniec przyszlego tygodnia.

 

panowie ile ta opuchlizna sie utrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czwarta noc po zabiegu, grafty wygladaja na zaschniete, czy mozna spokojnie spac bez czuwania w nocy ze dotknie otrze sie lekko glowa o poduszke w obawie o wypadniecie graftow? Nie ma nie bylo zadnego krwawienia, wszystko ladnie schnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi Maral mówił, że dotykać można ale żeby unikać wiercenia się graftami po poduszce, j atam będę spał na boku przez 2 tygodnie na wszelki wypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...