free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. Od około 2msc przyjmuje bloker DHT w postaci leku Avodart. Niestety mimo,ze jest to moj pierwszy bloker zauważyłem raczej pogorszenie:(:( Mam 35 lat i z problemem łysienia walcze od ok 10 lat. Nie jest to jakis wielki problem, głównie tonsura...cały przód mam zachowany. Ale niestety po Avodarcie, który przyjmuje raz na 5 dni zauważyłem pogorszenie tzn włosy są cieńsze, gorzej z nich ułożyć fryzure i tez chyba przeżedziły sie:( Czy to może być "szok" dla organizmu w początkowej fazie obniżania poziomu DHT ? - bo coś takiego udało mi się gdzies wyczytac na forum, Czy odstawić Avodart , czy raczej przyjmowac i czekać na efekty? Oprócz tego leku stosuje Loxon 5% (od kilku lat) Vitapil, szampon dermena, olej rycynowy 1ml dziennie, itp Nigdy z innymi srodkami nie miałem problemu i łysienie nie postepowało radykalnie. Tonsure maskuje nanogenem....i tu tez moje pytanie: czy moze Nanogen zatrzymuje i ogranicza dostep powietrza do mieszków powodując ich osłabienie i przyspieszenie wypadania. Prosze o wszelkie sugestie bo mam juz dołka i nie wiem co robic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...