free web hit counter Skocz do zawartości
Daniel87

Prosze o ocenę oraz informację jaka ilość grafów i gdzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie przesyłam ponizej swoje fotografie czupryny mam dosyć gęste włosy w koronie jak czuprynie ale ostatnim czasem zakole mi sie pogłębiło w głab co mnie irytuje i chciał bym tylko poprawić ową wcinkę którą zaznaczę ponieważ uważam że cała reszta jest ok a nie ma co szaleć i porawiać całości wystarczy linia włosów.

 

Wiek 29 lat

 

ps. Myslicie że 500-700 grafów wystarczy ??? na pokrycie obydwu czy tylko jednego przerzedzenia

 

 

Pozdrawiam i z góry dzękuje za opinie.

1013195658_szablon1.thumb.jpg.36cdd977d987bab088515c63d5660335.jpg

60981775_szablon2.thumb.jpg.6f8b085aff0868e43b8deb2c2db5ed7c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na bardzo małe zakola, pewnie coś w granicach 800-1000 wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlepiej pójść na konsultacje lub wysłać zdjęcia klinice w której chce się robić ht.

Jak na moje oko to nie powinno przekroczyć 1500gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze powiedzieć że jestem zaskoczony że trzeba aż 1500 grafów na tak małe zakole tym bardziej że chce je wyrównać tak jak były a nie odbudowywać całą linię włosów.

 

Np: przeglądałem inne zabiegi i z dosyć dużą łysiną i było trzeba około 3500 grafów a u mnie 1500 ? na małe zakola ?

 

Drugie pytanie jaka metoda będzie najlepsza SAFER czy ta druga FUE , Robić w Polsce ? a jak tak to u kogo czy też robić to np w BHR

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jak skczysz na konsultacje do warszawy to ci wylicza dokładnie, ale przez sieć to będą cię mieli w tyłku i oblicza ci razem z linią.Ja patrząc na zdjęcia staram się sklasyfikować łysienie.

 

W Polsce nie robi się takich zabiegów, chyba że chcesz mieć przezedzone zakola. Przejrzyj przyklejone tematy i wybierz sobie klinikę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia i też nie mam bardzo czasu na czytanie całego forum jak nie Polska to gdzie BHR > ? czy cos innego jaką metodą ? strip odpada .. bez sensu

 

Jestem z Warszawy wieć do kogo najlepiej pójśc na konsultację ? ?

 

Co do przerzedzeń to w tejch chwili mam przerzedzone wieć bez sensu jest bulić za brak poprawy.

 

 

ps. od roku biorę Nezyr bo miałem minimalne przerzedzenia ale wszystko wróciło do normy i mam dosyć gęste na całej głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba w Mariocie czasami odbywają się konsultacje BHR - musiałbyś do nich napisać. Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć na taki zabieg.

 

-- 13 maja 2016, 10:21 --

 

O właśnie, spróbuj minoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie miałem zapytać bo Nezyr mega mi pomógł na delikatne przerzedzenia i włosy naprawdę zrobiły sie mega gęste dostałem loxon 5% ale jakoś bałem sie tym smarować ponieważ słyszałem że on potrafi zaszkodzić i że wypadają po nim włosy... nie wiem na ile w tym prawdy

 

Stosowałem go jedynie przez tydzień czasu na samym początku czyli około 7 miesięcy temu jak zaczołem brać nezyr ale zaprzestałem ponieważ koniuszki palców mialem jak bym sobie je super glue posmarował twarde ale chyba tak musi być ?

 

No i czy tak zwany loxon 5 % poprawi mi te przerzedzone włosy na zakolu gdzie mam tak bardziej rzadko ? tak jak widać na foto wtedy był bym zadowolony

 

-- 13 maja 2016, 10:36 --

 

Co do samego zabiegu 15000 zł by wystarczyło ? czy mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To nie wal Loxonu na palce, tylko na skórę głowy A tak poważnie: Loxon na pierwszym etapie powoduje linienie, ale nie jest to trwałe zjawisko.

Niektórzy piszą że loxon może pogorszyć sytuację, ale moim zdaniem pierdolą głupoty. Po prostu brali przez pewien okres czasu samego minoxa i się dziwią że poleciało im więcej włosów po odstawieniu. Loxon wydłuża faze wzrostu włosa, nie broni go przed DHT i dlatego ludzie się później dziwią.

 

Mnie minox sporo zagęścił zakola, ale to wszystko zależy od tego ile czasu je masz. Jednak warto spróbować, tyle że na efekty trzeba czekać pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak zakola te które są na foto te przerzedzenie włosów bo zrobił się cienkie to mam gdzieś około roku max co do samej lini włosa to brakuje naprawdę nie wiele aby było ok.. gorsze jest to że faktycznie mi sie przerzedziły i wyglada to tak jak by było ich mało gdybym wypełnił te cienkie włosy grubszymi bylo by ok i zakole było by praktycznie nie widoczne.

 

 

Co do samej przyczyny to byłem na kajakach i spaliłem skroń w tamtym roku było kurewsko gorąco i skóra mi schodziła w tym miejscu gdzie mam zakole wieć to tez spowodowało osłabienie włosa tak sądzę.

 

Reasumując czyli jak biore Nezyrka od 7 miechów nie mam co sie bać używać loxonu na zakole ? nie powinno mi pogorszyć włosów ? a wręcz przeciwnie pownno zagęscić ?

 

Masz może foto jak u Ciebie to pomogło z przed i po jakimś czasie używania był bym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Promienie UV nie docierają do mieszka włosowego, także nie ma się co obawiać Loxon w ogóle nie pogarsza stanu, nawet biorąc na logikę: Jak coś może powodować odrost i jednocześnie łysienie oO? Możesz śmiało brać, tylko nie przestrasz się jak będziesz miał okres linienia, to normalne

 

Właśnie jesteś drugą osobą która czeka na fotosy, a ja jestem super leniem Problemem jest znalezienie dobrych fotek stanu przed, bo później zacząłem wszystko dokumentować i tu problemu nie ma. Postaram się to zrobić po weekendzie i podeślę ci w prywatnej wiadomości.

 

Tyle co mogę napisać teraz, to że u mnie zaczęło się od jednej strony i z tamtej o wiele mnie odzyskałem Za to loxon bardzo dobrze zadziałał na drugie zakole, które powstało w późniejszym czasie.

 

Ja aktualnie mam podobną sytuację do twojej, tyle że naturalnie mam linię trochę wyżej od ciebie. Na jesień planuje HT, ale będę też obniżał linię - zapewne zrobią mi niżej niż moja naturalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co loxon powinien zagęscić przerzedzenie jezeli mam tam sporo włosów ale cienkich i długich ? ? ? Raczej nie powinno być linienia skoro biorę Nezyr a on blokuje DHT to przy połaczeniu z loxonem nie powinnno być problemu.. tak wnioskuję.

 

Ja bym był zadowolony gdyby zagęsciło te cienkie włoski wtedy nie myślał bym o HT ponieważ sama odbieg od lini to jakieś 1 cm długości i z 1-2 mm głebokości mało włosków a dalej to są ale cienkie więc gdybym je zagęscił było by miodzio no zobaczymy ale czekam na foty tak czy siak bo kuźwa w necie nic nie ma sam fotoshop i ciężko wywnioskować czy pomaga.

 

Ciężko też jest znaleźć stan taki że ma sie cienkie włoski np na zakolach i loxon pomógł odbudować włos oraz zagęscić nie ma

 

 

ps. czyli po loxonie masz lepszy odrost niż ja na zakolu ? zagęsciło sie ? nie jest juz widocznie jak u mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok. 1200-1500 graftów u dobrego chirurga, czemu aż tyle? Bo fachowiec musi gęsto posadzić, żeby to dobrze wyglądało.

 

Włosy masz fajne, czarne i grube z tego co widzę, więc efekt będzie na pewno dobry, polecam Ci zainteresować się Dr. Bisanga, Dr. Feriduni, Dr. Maras, Dr. Koray Erdogan, (Naciąga na grafty, więc pewnie zmieści Ci z 3000 graftów w tym obszarze ) a z tańszych to dobrym wyjściem byłby Dr. Demirsoy.

Edytowane przez Gość

24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie robione do 1800 graftów bez obniżania linii, wydaje mi się, że u Ciebie jest trochę lepsza sytuacja, z reszta masz czarne i duzo grubsze ode mnie wlosy, wiec pewnie te 1000-1200 bez obniżania powinno wystarczyć.

20160513_131506.thumb.jpg.ff6944c9ab156299fc1372df26b15870.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie zakola nie zarosły do końca, jednak wyrosło tam sporo włosów. Jeżeli ty masz tam jeszcze spory meszek, to licz się z tym że przerodzi się to w normalne włosy, a i jeszcze sporo wyrośnie.

Ogólnie Loxon jest spoko, ale ja jestem niskociśnieniowcem i mam spore uboki po nim - niestety ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ja jedynie po ostrym week % mam kołatanie ale tak to spoko wiec skoro mam cos tam cienkiego długiego bo meszkiem cieżko to nazwać to coś tam wyrosnie wiec działamy zobaczym.

 

Tak czy siak licze na fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych jeżeli chodzi o sprawy łózkowe niczego nie zauważyłem żadnego spadku natomiast typowo zdrowotne również zero wszystko w najlepszym porządeczku mega mi pomaga na zagęszczenie !!! miałem sporo stresów u siebie w firmie i poleciały mi włosy w ciągu roku ale mam teraz gęste jak widać na foto prócz tego małego defeku zakoli to wszystko jest mega.

 

Nawet znajomi pytają sie co sie stało że mam takie mega mocne i grube włosy a nie wiedzieli że biorę ten badziew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego zabiegu 15000 zł by wystarczyło ? czy mało

 

Liczyć musisz 1000-1500 graftów, w zależności jak doktor będzie uważał. Twoje wyliczenia na 500 to może co najwyżej zrobić partacz Kolasiński w Polsce

 

U dr. Bisangi zapłaciłbyś za ten zabieg ok. 20 tysięcy złotych - Ale to jeden z najlepszych chirurgów w Europie od HT + Ma Polskiego konsultanta Jana, który ze wszystkim pomoże.

Dr. Maras z Cypru (Również jeden z najlepszych) także ma Polskiego konsultanta Piotra, u niego za ten zabieg zapłaciłbyś ok. 17 tysięcy zł.

 

Z "tańszych" najlepszych to chyba Dr. Demirsoy z Turcji, nie wiem jaką dokładnie ma teraz cenę, ale w granicach 1,25-1,50 euro za graft, więc u niego za ten zabieg zapłaciłbyś ok. 7-9 tysięcy zł.

 

 

Ale na pewno nie rób tego w Polsce chłopaku, bo ceny mają prawie takie jak zagraniczni najlepsi spece od HT, a umiejętnościami i efektami nie dorastają im do pięt, więc w Polsce tylko mogą Ci spierdolić.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak mimo że mój ojciec 59 lat boki ma gęste on zaczą dopiero łysieć w wieku 40 lat oczywiście on ma to w dupie że mam na czubku głowy jak z przodu bardzo mało włosów ale ma nawet jeszcze kilka lat temu był wstanie sobie je ułożyć ja mam dosyć nietypowe zakola według mnie linia poszła w trójkąt ... i sie przerzedziła dziwne ...

 

Co do samego zabiegu jak mówisz tak zrobię ale zimą bedzie odpowiednia pora teraz mam masę wydatków... mam jeszcze cienkie włoski pojedyńcze w miarę gęsto rozsiane może jak po używam tego loxonu będą grubsze i będzie ich więcej zobaczymy jak sie spisze jeżeli bedzie to jak Nezyr to będę mega zadowolony ! tylko że nezyr nie działa na skronie a loxon tak szkoda że tak późno dołaczam ten loxon ale jak są włosy cienkie ale są to chyba nic straconego ?? wiadomo tam gdzie wypadły to już nie ma szans na odrost.

 

ps. czas w którym mi sie tak przerzedziły to około roku a do 5 lat niby działa wstecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie nie miałem przerzedzeń ostrych czy czegoś takiego ale od dużego stresu w firmie i problemów poleciały mi garściami włosy ktoś mi tam kiedyś uwage zwrócił i zaczołem sie tym interesować a co zagęścił góre i grzywke całość ale jak widać na zakola nie bardzo działa .. chociaż kto wie co by było gdybym tego nie stosował może było by słabo...

 

Mój brat młodszy o rok ma mega gęste włosy i nie ma przerzedzeń nie wiem czym to jest spowodowane raczej chyba trybem życia i stresem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące preparatów :

 

RU - czy to jest alternatywa dla NEZYRU CZY PROPECI TYLKO ŻE ZEWNĘTRZNIE ? czy ogolnie inna zasada i lepiej działa te ru

Minox - dobrze działa na linię włosów ? ( z tego co czytałem na zagranicznych forach w połaczeniu z finem robi cuda przy prz rzerzedzeniach i odbudowuje sporo lini włosów ) natomiast sam minox powoduje szkody ? Mit czy prawda > ?

 

Jakie są lepsze dostepne środki na odzyskanie i polepszenie kondycji włosów aby sie nie rzperzedzały i odbudować to co juz jest przerzedzone ?

 

Będę wdzięczny za wyjaśnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...