free web hit counter Skocz do zawartości
Paulina87

Proszę o poradę ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W temacie przeszczepów dopiero zdobywam wiedzę, byliśmy z mężem na konsultacji póki co w Polsce w medical hair .

Po tym czego dowiedziałam się tutaj wiem,że to raczej kiepski pomysł by robić zabieg w Polsce.

Konsultant ocenił ilość 1000 na zakola, nie wiem czy to nie za mało.

 

Możecie ze swojego doświadczenia spojrzeć na zdjęcia i poradzić mi coś?

Chodzi nam przede wszystkim by zakryć zakola, ale zależy nam na dość gęstym efekcie.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą wskazówkę.

FullSizeRender.thumb.jpg.1a2233280a32f9a38af300a42d3893eb.jpg

FullSizeRender_1.thumb.jpg.5e080c0a4b75967939634c6d48308d88.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Również wydajemi mi się że ok. 3000 graftów. Na 100% 1000graftów nie da dobrego efektu. Za granicą można to zrobić taniej i o milion razy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc !!!! Waszym zdaniem za granicą gdzie najlepiej zrobić? Turcja , Cypr czy Belgia ? z tego co przeglądałam forum to właśnie te kliniki mi sie wyróżniły najbardziej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie ma cena do jakości ? oczywiste jest, ze najlepiej byłoby wydać najmniej i byc usatysfakcjonowanym . Wole jednak zapłacić wiecej i uniknąć oszpecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wybierzcie sobie coś z tej listy: viewtopic.php?f=23&t=2405 (oprócz tych polskich klinik, które są na samym dole).

Jeśli to nie będzie Polska klinika, to powinno obyć się bez przykrych niespodzianek.

 

Ludzie którzy zrobili zabieg za ogromną sumę, pewnie powiedzą że cena ma znaczenie. Jednak po przejrzeniu sporej ilości zdjęć, nie do końca jestem pewien czy aby na pewno w cenie dostajemy coś ponad... Główny spór toczy się o użyte narzędzie, wykorzystanie donoru, projektowanie linii i dbałość o pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie gesto to zainteresujcie sie przy okazji blokerami- Finasteryd,Dutasteryd, CB lub RU. I ostrzegam przed niekorzystnymi dla was możliwych ubokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobnie , wyszlo mi 3800 , robi mi sie dywan na glowe dzisiaj. tak wiec nie warto oszczedzac

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodaje najnowsze zdjęcia dobrze oddające sytuacje i mniej wiecej efekt o jaki nam chodzi

 

Można się jeszcze spytać jaki wiek ? Jest to też dość istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taki wielki, pasywny mrrrrrau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłbym ostrożny co do obniżania linii aż o tyle i zrobienia jej bez małych zakoli.Dużo graftów pójdzie i może w przyszłości okazać się że łysinie posunie się znacznie.Nigdy nie wiadomo jak szybko i ile się to posunie.Dobry wiek na HT,jednak nie wiem dlaczego on chce zrobić linię nastolatka?Najlepiej jechać na konsultację do dobrej kliniki, która wyliczy ile graftów ogólnie może wyciągnąć z donoru i wtedy zadecydować na co można sobie pozwolić.Moim zdaniem większość Tureckich klinik nie obchodzi lekarzy czy zostanie donoru na przyszłość i robią to co mu klient powie.Polskie klinik nie brałbym pod uwagę.1000 garftów to żenada na takie łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...