free web hit counter Skocz do zawartości
kuba197

Proteasome inhibitors?

Rekomendowane odpowiedzi

PSI, mg132 etc.

 

Wszystko ciężko dostępne, drogie i bardzo niestabilne - poczytaj o tym pierwszym tj. PIS (NEOSH)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat cisza na forach. Paru dalej wierzy i zwracaja uwage na slaba jakosc testowanych substancji. Czyli temat do kosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od 3 lat cisza na forach. Paru dalej wierzy i zwracaja uwage na slaba jakosc testowanych substancji. Czyli temat do kosza...

 

Testują ciągle na zamkniętych forach, z laboratorium które dostarczało odczynnik bezpośrednio do badań laboratoryjnych. Ale cena jest z kosmosu - trzeba czekać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote="ziom1990"]

Od 3 lat cisza na forach. Paru dalej wierzy i zwracaja uwage na slaba jakosc testowanych substancji. Czyli temat do kosza...

 

Testują ciągle na zamkniętych forach, z laboratorium które dostarczało odczynnik bezpośrednio do badań laboratoryjnych. Ale cena jest z kosmosu - trzeba czekać....

 

To dobra wiadomość. Z tego co wyczytałem o jego skuteczności to PSI moze okazac sie game changerem. Laboratorium to sprzedajace bedzie bogate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co masz na myśli pisząc game changerem? (chodzi Ci o stabilizacje z wypadaniem, odrost??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wierzyc danym i wypowiedziom roznych 'starych' użytkowników for to prawdziwe PSI spowodowalo odrost z nw3 do nw1. I to w kilka miesięcy. Jesli dostal bys do rak odpowiednie PSI to juz nigdy nie przejmowalbys sie lysieniem. Pod warunkiem ze masz hajs.

Ale ja nie chce sie wypowiadac bo sam nie mam odpowiedniej wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie gdzie to można zamówić? Chętnie wypróbowałbym skoro jest szansa na takie efekty:) Pieniądze są na drugim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ktoś wie gdzie to można zamówić? Chętnie wypróbowałbym skoro jest szansa na takie efekty:) Pieniądze są na drugim miejscu.

 

Póki co nigdzie. Jest problem ze stabilnością i łatwo spieprzyć syntezę. Teraz jest 2gie zamówienie na forach prywatnych, zobaczymy czy będą rezultaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli po pierwszym cyklu nie bylo efektów?

 

1 cykl to mało. Co najmniej 3, a w badaniach niektórzy reagowali dopiero po 6stym cyklu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom wiem że może głupkowate pytanie, ale myślisz o tym żeby do sklepu dorzucić? Nie mówię że już ale za jakiś czas jak będzie coś więcej wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom wiem że może głupkowate pytanie, ale myślisz o tym żeby do sklepu dorzucić? Nie mówię że już ale za jakiś czas jak będzie coś więcej wiadomo?

 

Na razie ciężko cokolwiek powiedzieć. Dopóki nie będzie jakiś efektów na większej grupie to nie - ze względu na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...