free web hit counter Skocz do zawartości
maciekkk

dr. Serkan Aygin/3000FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Tak u Zioma. Ru mieszam z minoxem , raz wymieszałem z kb , ale cieżko bardzo się rozpuszcza co mnie zniecheciło. Rano leje ru wymieszany z minoxem 1ml i na wieczór już sam minox również 1ml. A rozlewam na obszar NW5/NW6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raz wymieszałem z kb , ale cieżko bardzo się rozpuszcza co mnie zniecheciło.

 

A dodałeś chociaż odrobinę alkoholu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest przepis na RU z minoksem i jakim minoksem - loxonem czy innym - i czy faktycznie dodac alkohol ale w jakiej ilosci. Planuje RU rozrobic na bazie loxonu 2% - ktos poda przepis jak wykonac 5% RU na bazie 2% loxonu ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do loxonu nie musisz, bo on ma już w sobie alko i się rozpuszcza dobrze. A co do kb to faktycznie nie dodałem alkoholu..sic

Ja waże daną ilośc loxonu , zależy ile mi się w leje i od uzyskanej wagi obliczam jej 5%. Następnie uzyskany wynik stanowi wage RU , który póxniej dosypuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak nie trzeba ekstra alko to rozumiem - pewnie to nie roznica ale chyba powinienes po obliczeniu 5% odjac wage RU od wagi loxonu i wtedy dodac RU? - czyli np. Mamy 100g loxonu, 5% z tego to 5g czyli powinnismy 100g lox-5g lox + 5g RU tak ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...