free web hit counter Skocz do zawartości
glaciato

Dr. A's Clinic - Indie 4-6.06.2012 4933 grafty FUSE+BHT

Rekomendowane odpowiedzi

...jednak nie wszystkie grafty się przyjmują , jakiś nieznaczny procent nie wyrasta , poza tym część graftów poszła na dogęszczenie korony , więc jest nieco mniej niż 70gr/cm.

myśle że przy mojej charakterystyce włosów 40gr/cm2 byłoby za mało aby stworzyć dobry efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda Twoja sytuacja na głowie w realu, ale myślę że mógłbyś pomyśleć nad inną fryzurą/fryzjerem. Co kto lubi.

Efekt zabiegu zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...fotki zrobiłem dzień przed fryzjerem

aby mieć mniej więcej taką samą długość jak w poprzednich sesjach

...moje włosy są na tyle delikatne że wyglądają jako tako ,tylko gdy są ścięte na krótko ,

nigdy nie miałem dłuższych niż 2-3 cm ,

... więc raczej małe szanse , aby końcowy efekt przeszczepu pozwolił na jakąś ciekawszą fryzurke.

 

Zapewne wiele osób zwróciło uwagę ze mam niesymetryczną linię włosów - jest to wynik przeprowadzonego

wcześniej HT w Polsce. Z oszczędności graftów (słaby donor) nie zdecydowałem się na jej obniżenie-wyrównanie.

(jedynie zagęszczono istniejącą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda donor? Włosy, które wypadły przez shock-loss spowodowany pobraniem powinny już zaczynać odrastać.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... hmmm trudno mi ocenić czy włosy w donorze się zagęściły , tył i boki mam zawsze obcięte bardzo krótko ,

przy takiej długości na dzień dzisiejszy trugno zauważyć takie subtelne różnice ,

powiem tak ... nikt nie zauważył u mnie po zabiegu jakiegokolwiek przerzedzenia donoru więc nawet

nie zwracałem na to uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem 8,5 miesiąca po HT

myślę że fefkt jest zbliżony do końcowego,

i jest zgodny z moimi oczekiwaniami - jestem zadowolony

(na żywo wygląda nieco lepiej niż na fotkach)

Osobom planującym zabieg , sugeruję zwrócić uwagę na to aby pokrywać bliznę włosami z głowy a nie z brody'

(mimo że są grubsze)

W moim przypadku włosy z brody stworzyły na bliżnie wyraźnie ciemniejszy pasek.

Zamieszczam fotki przy świetle dziennym bez flesza.

108948493_przd.thumb.jpg.ecc8cd3959d517df004bb40d245c07a8.jpg

profil.thumb.jpg.20def0c99a72b6a46207619af8eb95e8.jpg

2055864519_koronaiprzd.thumb.JPG.3e970da602669db8824cc5fe6cbfc875.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... powoli mogę zacząć myśleć o zmianie fryzury

... mile widziane jakieś sugestie/propozycje w tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie to wygląda. Czy kolor włosów na głowie masz taki sam jak na brodzie? Też mnie zastanawia dlaczego kliniki nie mieszają 50/50 włosów z brody i głowy na bliznę?(może ktoś wie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr. Bisanga mówił mi, że po jakimś czasie włosy z BHT przyjmują charakterystyke włosów natywnych ze skalpu... więc można też założyć, że dostosowują się kolorem... tak samo jak i siwieją razem z innymi na starość. Może Skald wie coś więcej na ten temat?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była poruszana taka dyskusja jakiś czas temu i wyszło że jednak włosy nie zmieniają swojej struktury tzn przeszczepione z innych części ciała pozostają takie jakie były inie zmienią się we włosy podobne do tych co są na głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci stary ,ze dziwie sie jednemu ...w tym temu niby superspecjaliscie....ktory Tobie robil ...bo widze ,ze masz potezny bardzo ,ale to bardzo gesty obszar biorczy na bokach ...(jak u mnie zobaczysz i z tylu( ....az roi sie tam od wlosow tych NAJGRUBSZYCH WLASNIE...dlaczego nie wyciagnieto z tamtych obszarow ...on to robil robotem czy jak ?? po co Cie przede wszystkim ciéto ?

 

...moim zdaniem mozna bylo spokojnie wyciagnac te 4 tys grafow ze strefy najlepszej biorczej ..ale zobaczymy co u mnie bedzie , bo u ciebie tez dobrze to po zabiegu wygladalo a powiem szczerze teraz jakos mniej ....tzn masz pelno wloskow w sumie

 

...aleee..... az tak tak super to nie jest hmmm.....no niewiem : ) ,.no.... ze masz rozumisz ...super gaszcz mocnych wlosow .....

 

...mozesz zadac to pytanie swojemu doktorowi ?

 

...i po co Cie wogole cieli

a3.thumb.jpg.9fe0d7e1652a19bbe852a2e63c5b7c9d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci stary ,ze dziwie sie jednemu ...w tym temu niby superspecjaliscie....ktory Tobie robil ...bo widze ,ze masz potezny bardzo ,ale to bardzo gesty obszar biorczy na bokach ...(jak u mnie zobaczysz i z tylu( ....az roi sie tam od wlosow ...dlaczego nie wyciagnieto z tamtych obszarow ...on to robil robotem czy jak ?? po co Cie przede wszystkim ciéto ?

 

...moim zdaniem mozna bylo spokojnie wyciagnac te 4 tys grafow ze strefy najlepszej biorczej ..ale zobaczymy co u mnie bedzie , bo u ciebie tez dobrze to po zabiegu wygladalo a powiem szczerze teraz jakos mniej ....tzn masz pelno wloskow w sumie

 

...aleee..... az tak tak super to nie jest hmmm.....no niewiem : ) ,.no.... ze masz rozumisz ...super gaszcz mocnych wlosow .....

 

...mozesz zadac to pytanie swojemu doktorowi ?

 

...i po co Cie wogole cieli

 

Nikt nikogo nie ciął. Co do robota - z tego co wiem najpierw twierdziłeś, że Twój zabieg był wykonywany robotem, a teraz twierdzisz, że zabieg robiony robotem to obelga. Może się zdecydujesz, która wersja jest obowiązująca? W klinice dr. Poswala naturalnie ARTAS'a się nie stosuje, nie ma też takich planów.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....nie dlaczego obelga tylko pytam jaka forma zabiegu w jaki sposob to sie odbylo .......

 

tzn wiesz stary ja nawet niewiedzialem ,ze to sa rozne maszyny a robot to jesczze cos innego , a nie tylko jeden

 

...dobrze u niego wyglada ,ale ja np uwazam jako niespecjalista ,ze nie bylo potrzeby ciac chlopaka ...myslisz ,ze mu zle zycze ?.....mial spory donor nie wykorzystany tu na boczkach ...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.....nie dlaczego obelga tylko pytam jaka forma zabiegu w jaki sposob to sie odbylo .......

 

Ok, moja wina, źle to odczytałem, ale to trochę wina Twojej interpunkcji


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumisz skald ja tak mowie ale u niego tez super to wygladalo po zabiegu pozniej jakos slabo rosly az po ..5 miesiacach .......ciekawe co u mnie bedzie ......bo jak bedzie lipa, to beda jaja jak berety hehe ...kolega ma tu przynajmniej juz zrobione ...ja to jeszcze niewiem co z tego wyjdzie : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumisz skald ja tak mowie ale u niego tez super to wygladalo po zabiegu pozniej jakos slabo rosly az po ..5 miesiacach .......ciekawe co u mnie bedzie ......bo jak bedzie lipa, to beda jaja jak berety hehe ...kolega ma tu przynajmniej juz zrobione ...ja to jeszcze niewiem co z tego wyjdzie : D

 

No Ty z pewnością też trochę na efekt jeszcze poczekasz, bo to co teraz masz na głowie wypadnie, co do tego nie ma wątpliwości w zasadzie (jest niewielki procent osób, którym nie wypada, ale to naprawdę niesamowicie rzadkie przypadki). Tak czy inaczej musisz uzbroić się w cierpliwość.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gneralnie po bokach są zawsze mniej włosowe grafty niż z tyłu (i mniejsza gęstość), więc jeśli chodziło o maxymalne wykorzystanie obecnego donoru to chyba dobrze się kierował wykorzystując tył w większym stopniu.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...gąstość donoru z boków i tyłu opisałem w pierwszych postach - donor jest prawidłowo i kompletnie wykorzystany - nie mam w tej kwestii żadnych zastrzeżeń.

cięcie strip było robione we wcześniejszym zabiegu w polsce o czym też już opisałem,

na bliznę poszły włosy mniej więcej 50% broda i 50% z głowy ale widocznie moje z brody znacznie się różnią od tych na głowie więc widac je dość wyraznie przy tak krótkim obcięciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety kurcze przy ciemnym zaroście na brodzie wszepki na blizne odrózniają sie ciemniejszym kolorem od reszty wiec pomimo ,ze blizna nie jest juz "goła" jest coś widoczne ,ze jest nie tak, ja mam to samo,pozatym po poltora roku troszke graftów na bliźnie zwłaszczaq poprawianej chirurgicznie kilkukrotnie obumarły, podejrzewam ,ze blizne mozna zamaskowac calkowicie ale wlasnie wlosami z donoru nie z zarostu ,tylko problem w tym ,ze przy fue mamy ograniczenia donoru


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło 11 miesięcy od HT.

Myślę że mam już ostateczny efekt zabiegu i można podsumować temat:

- jestem zadowolony uważam że decyzja o wyjeździe na zabieg do Dr. A's Clinic była słuszna

- istotna dla mnie była, mała inwazyjność zabiegu - bez opuchlizny , dzięki czemu można było przeszczepić bardzo dużą ilości graftów w jednej kilkudniowej sesji FUE

- przy mojej bardzo słabej charakterystyce donoru (opisanej wcześniej) nie można było spodziewać się spektakularnego efektu

- mimo to dzięki przeszczepowi mogę normalnie funkcjonować bez używania nanogenu itp.

przy długości 1,5-2 cm włosy układają się praktycznie bez prześwitów .

- jak na razie łysienie nie postępuje dalej , jeśli jednak tak by się stało to dzięki zamaskowaniu blizny po stripie

będę mógł obciąć się prawie na zero

- jedna uwaga - aby uzyskać najlepszy efekt maskowania blizny doradzałbym wszczepiać włosy z donoru z głowy (nie z brody)

- no i najważniejsze jeśli pozwala donor to należy zrobić maksymalną możliwą gęstość !

Gdybym miał możliwość przeszczepiłbym u siebie 7000 graft , wtedy efekt byłby rewelacyjny.

- musze podkreślić również że inne renomowane kliniki nie podjęły się wykonać u mnie zabiegu FUE

1184484386_przd.thumb.jpg.8049d5507bf44286795423b895c550d9.jpg

120825263_przd1.thumb.jpg.53e6939bea5e6c4674fc699ef9a43f86.jpg

143783510_gra1.thumb.jpg.7afec5ff86c081e5a3236887cf15a3b7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...