free web hit counter Skocz do zawartości
Jakubek

Początek kuracji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Jakub i mam 22 lata.

 

Zacząłem od tygodnia stosować kuracje

-prostatan olimp tabletki 2x dziennie

-szampon bioxsine

-szampon mexi-med z ketokanazolem

-codziennie wcieram płyn w sprayu Seboradin Lotion Niger

-codziennie herbatka z pokrzywy

 

Od razu zaznaczam, że narazie muszę zadowolić się tym co mam przez 1 miesiąc. Później mogę wszystko zmienić, ponieważ wracam do Polski.Właściwie piszę tutaj, ponieważ chcę spytać o kilka rzeczy odnośnie tego co stosuję.

1 Jak najlepiej stosować wyżej wymienione szampony aby nie szkodziły sobie nawzajem ?

2 Kiedy używać wcierki seboradina kiedy użyję szampon mexi-med ?

2 Czy uczucie silnego pieczenia skóry głowy po wcierce Seboradina jest oznaką, że mi szkodzi ? Uczucie jest przez pierwsze pare minut po zastosowaniu.Ogólnie wszystko jest ok, nie jest jakaś sucha itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wywal szampon z keto, bo możesz płodność stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiadomo jaki ma stan na głowie i w ogóle.. gdy zaczynały mi włosy wypadać i widziałem,że robi sie do dupy to też piłem herbatki czy uzywałem szampony które pomogą zwalczyć łysienie to wszystko to tylko dodatek do bardziej skutecznej kuracji jaką jest np finasteryd : ) szampon z keto jak najbardziej polecam bo jest zalecany do big3..ale też nie wiemy na jakim etapie łysienia jest ten chłopak .


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiadomo, ale i tak można sobie pocisnąć - oczywiście wszystko kulturalnie

 

Mogę się założyć że za miesiąc kolega będzie już na jakichś finach czy innych srodkach - "aby przebyć tysiąc mil trzeba zrobić pierwszy krok".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ale i tak można sobie pocisnąć - oczywiście wszystko kulturalnie

 

Mogę się założyć że za miesiąc kolega będzie już na jakichś finach czy innych srodkach - "aby przebyć tysiąc mil trzeba zrobić pierwszy krok".

 

Stety/niestety komu zalezy na wlosach tak to sie konczy...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie, byleby nie przesadzić oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak kupić konkretnych leków, ponieważ nie ma mnie w Polsce. Pisanie rzeczy w stylu po ch*ju kuracja i wyśmiewanie z tego powodu uważam za jakąś pomyłkę. Najlepsze jest to, że zadałem Wam pytania aby nie pogorszyc sprawy tylko dzialac tak aby polepszyć a nikt na nie nie odpowiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie środki, które chcesz stosować to wyrzucanie kasy w błoto, ewentualnie dodatek do prawdziwej kuracji. Jedynie szampon z ketokonazolem moze miec jakikolwiek pozytywny wplyw na zatrzymanie łysienia ale sam nic nie zdziała. Nie wiem jaka masz sytuacje na glowie, jezeli jest to widoczne łysienie z przerzedzeniami to najlepiej dorzucić finasteryd z minoksidilem, i do tego jakiś cynk. Jezeli masz fajną sytuacje z wlosami i jedynie chcesz bronic sie przed przyszłym łysieniem to lepiej nie faszerować się chemią tylko kontrolować sytuację. Oczywiscie profilaktycznie rowniez mozesz brac finasteryd aby nie stracić tego co masz, zalezy od Ciebie. Leki mozna kupic przez internet, nie ma znaczenia ze nie ma Cie w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak kupić konkretnych leków, ponieważ nie ma mnie w Polsce. Pisanie rzeczy w stylu po ch*ju kuracja i wyśmiewanie z tego powodu uważam za jakąś pomyłkę. Najlepsze jest to, że zadałem Wam pytania aby nie pogorszyc sprawy tylko dzialac tak aby polepszyć a nikt na nie nie odpowiedział...

 

Tlumaczenie , ze nie ma cie w Pl to tylko przedluzanie tego iz wlosy beda bardziej leciec i lysienie sie posuwac... To nie lata 90... Zapoznaj sie z tematem i zacznij dzialac albo odpusc temat tu masz az i tylko dwa wyjscia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie chce się wyśmiewać ..dodaj jakieś zdjęcia jeśli mozesz a jesli chcesz zatrzymać łysienie lub powalczyć o te wlosy to na początek finasteryd bo te dodatki lecznicze co stosujesz nie zatrzymają tego ; ) sam sie przekonalem


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...