free web hit counter Skocz do zawartości
grzegorzrz

lipiec 2016 dr"A" Indie 6109 graftów (ogółem 11809graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Własnie jestem po zabiegu który był przeprowadzany w terminie 4-06 lipiec 2016 u dr "A" w Delhi Indie, mam już "na sobie" 2600 graftow od Koraya i 3100 w getfue, gdyby nie te zabiegi byłbym łysy jak kolano.

Nie ma co opowiadać o klinice i przelotach, bo temat ten już uważam za wyczerpany w innych relacjach.

Poniżej zdjęcie z ilością i rodzajem pobranych graftow, po powrocie do PL dodam fotki.

IMG_20160706_180642.thumb.jpg.5e791f5e20bf381631d26ed0a2d45be3.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem zainteresowany też BHT. To baaardzo mnie ciekawi efekt jak to wygląda z bliznami już po zagojeniu. I na klatce i na brodzie.

 

6100 graftów - nieźle!

 

Czy ja dobrze widzę, że z brody aż tyle wyciągnąć można?

2525 :o

 

Jaką gęstość położyli na koronie, orientujesz się?

Edytowane przez Gość

-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i życzę świetnego odrostu.

Też czekam na komentarz glownie o bht.

 

-- 18 lip 2016, 16:08 --

 

Gratuluję i życzę świetnego odrostu.

Też czekam na komentarz glownie o bht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obszar pomiędzy dwoma czerwonymi liniami jest obszarem dawczym z ktorego usunięto mi wszystkie włosy, zdjęcie zostalo zrobione dzień po pobraniu , nie widać tam zadnych "white dots" strupów itp, dzień po juz ładnie wszystko sie goiło, obszar pomiędzy górna czerwona linia a zielona , jest obszarem z którego również każdy włos posłużył za obszar dawczy. W klinice zapewniono mnie ze są w stanie przeszczepić mi wszystkie włosy z brody na głowe i nikt nie zauważy śladu jakiejkolwiek ingerencji na brodzie , brak blizn - ale aż tak ufny nie jestem.

 

-- 19 lip 2016, 16:48 --

 

Na klacie jak i na brodzie mam obecnie jeszcze male zaczerwienienia i wypryski , nie widać jakiejkolwiek ingerencji chirurgicznej, foty wrzucę po całkowitym zaniku zaczerwienia.

 

-- 19 lip 2016, 16:53 --

 

Poniżej moja korespondencja z BHR, niech każdy sam oceni zakres ich cen i możliwości:

 

bardzo dziękujemy za przybycie na wczorajsze konsultacje.

 

By naprawić Twoją sytację na głowie doktor Bisnaga proponuje wykonanie zabiegu łączącego dwie techniki czyli Strip i BHT.

Techniką Strip pobrane zostaloby 2500-2700 graftow a techniką BHT czyli graftami z brody ok. 800 - 1000.

 

Co do ceny. W przypadku techniki Strip, pierwsze 2000 graftow byloby w cenie 3 Euro a kazdy następny w cenie 5 Euro. Cena za graft BHT to 5 Euro.

 

Jezeli masz jakiekolwiek pytania, jestem do dyspozycji.

 

-- 19 lip 2016, 16:57 --

 

Po 2 miesięcznym mailowaniu z ich Polskim reprezentantem otrzymałem taka odp (ręce opadają) :

 

przepraszam za późną odpowiedź, ale trwają konsultacje w naszej klinice czy w ogóle podjęlibyśmy się procedury w Twoim przypadku.

 

-- 19 lip 2016, 16:58 --

 

Ostatni post dotyczy kliniki HDC Cypr

l1.thumb.jpg.a0be1ffe377aa06de3b254f81ba30842.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny Tych z BhR widze ,że całkiem pieści po głowie, szkoda że nie krzyczą sobie 10 eu za grafta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ja płaciłem to :

1$+15% podatek strip

3$+15% podatek fue i body hair

jak to Indie wszystko jest negocjowalne , szczegonie ze umowilem sie z nimi za 4-5 tys , a wyszlo ponad 6 tys

Moim zdaniem chory kraj pod względem Vat-u , nawet na lotnisku w Mcdonald cena netto , a przy kasie płacisz brutto - ichni wymysł

 

-- 19 lip 2016, 19:56 --

 

BHR bez komentarza, Jan namówił mnie abym pojechał do Brukseli na konsultacje to odliczą mi 200euro od zabiegu, wyjazdł wyszedl znacznie drożej , a podejście doktorka słabe do zabiegu tego typu. Moim zdaniem lekarze w Europie boja sie lub nie maja umiejętności na odbudowę stanu w jaki ja jestem/byłem.

Zresztą jeden kolega po wizycie w Indiach to zobrazował. Moim zdaniem kliniki Europjskie opisywane dotychczas na forum latają male ubytki , lub zabiegi są kilkuletnie, Indie - zabieg jednorazowy - a efekty ??? licze na dobre , na pewno podzielę sie nimi z wami. Jezeli chodzi o wysiłek fizyczny po kazdym z zabiegów wracalem do niego po mc,teraz wrocę po 3 tyg i to nie rower , czy przysiady w domu, ostre treningi pod okiem trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor wyeksploatowany , więc nie ma co się dziwić , że w BHR i HDC odmówili wykonania zabiegu.

Jeszcze kilka lat temu Bisanga nie wiedział nawet jak wyciągać grafty z brody, o klatce nawet nie wspominam.

Kliniki europejskie mają bardzo ograniczone możliwości transplantacji BHT oraz mimo wszystko ciągle małe doświadczenie w tym zakresie. Zatem Dr AS to dobry wybór.

 

Kto wykonywał zabieg ? Dr Sangay ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tam robią takiego w Idiach, że są w stanie to odbudować. Na czym polega ich przewaga według Ciebie? Bo samo zgodzenie się na zabieg i jego wykonanie to pikuś. Wszystko się rozchodzi o efekt po, prawda?

 

I to, że rozważają czy w ogóle się podejmą to z HDC, tak?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiem, takie eliksiry dają do żyły, oczy miałem cały czas zasłonięte - na moje życzenie, pierwszego dnia pod koniec zabiegu na 100% pobierał mi bez znieczulenia grafty dr "A" a klaty, odczuwalne było jedynie czasami lekkie szczypanie.

Ogólnie:

Pobieranie grafów mężczyźni , sadzenie kobiety, ale kadra była spora

 

O dziwo, nic nie spuchłem, nie wiem czy to zasługa techniki czy antybiotyków.

 

-- 19 lip 2016, 21:43 --

 

Moim zdaniem ich przewaga jest doświadczenie, nie podpisuje sie pod tym jak na razie, osądzę to sam po wynikach, ale dla mnie wyniki majatte były jednoznaczne , to one skłoniły mnie do decyzji o zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna to zaobserwowałem, że BHR I HDC biorą sobie proste przypadki do max NW 3 i każdy się jara jaki to super efekt w HDC aby ci taką ilość zrobili musiałbyś lecieć chyba ze 3 razy, grafty na brodzie i klacie napewno pobiera się mniejszym punchem chyba 0,6mm, a to wymaga wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z bliznami na klatce?

 

klinika w Turcji am polskiego konsultanta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam pierdolisz Piotrek z tym HDC jak Bugatti Veyron

 

Feriduni król złoty widzieliście kiedyś donor po tym doktorze? zadbany jak dywan w białym domu


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
HDC jest jak Bugatti Veyron wsród aut.

Nie ma lepszego

 

Dlaczego nas nie szanujesz?

 

Jeżeli pozwolisz Grzegorzu to załączę jedno z Twoich zdjęć

 

Jak pytasz o pozwolenie to poczekaj na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

Rozwiewając wszelkie powstałe w poście wątpliwości - HDC często podejmuje się bardzo skomplikowanych zabiegów naprawczych, np. po oparzeniach i nieudanych procedurach przeprowadzonych głównie przez kliniki polskie i tureckie.

Grzegorzu, Tobie oczywiście życzę jak najlepszego odrostu za kilka miesięcy.

[/b]

 

Dlaczego nie wspomnisz że, zaproponowałem że przylecę na 1000 grafow BHT z brody, a wówczas na miejscu osądzicie co dalej???? brody nie mam wyeksploatowanej.

 

Dla mnie jest jasne, robicie proste zabiegi - szybki zarobek bez ryzyka, zabiegi naprawdę naprawcze obarczone pewnym ryzykiem niepowodzenia nie są w waszym zasięgu.

Gdyby każda klinika miała takie podejście jak Wy to pozostałoby mi tylko kupno peruki - super podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

Rozwiewając wszelkie powstałe w poście wątpliwości - HDC często podejmuje się bardzo skomplikowanych zabiegów naprawczych, np. po oparzeniach i nieudanych procedurach przeprowadzonych głównie przez kliniki polskie i tureckie.

Grzegorzu, Tobie oczywiście życzę jak najlepszego odrostu za kilka miesięcy.

[/b]

 

Dlaczego nie wspomnisz że, zaproponowałem że przylecę na 1000 grafow BHT z brody, a wówczas na miejscu osądzicie co dalej???? brody nie mam wyeksploatowanej.

 

Dla mnie jest jasne, robicie proste zabiegi - szybki zarobek bez ryzyka, zabiegi naprawdę naprawcze obarczone pewnym ryzykiem niepowodzenia nie są w waszym zasięgu.

Gdyby każda klinika miała takie podejście jak Wy to pozostałoby mi tylko kupno peruki - super podejście.

 

skoro mają sporo klientów to wolą zrobić gościa z NW 3 zarobią tyle samo, a i ryzyko żadne, opinie doskonałe. Porównanie do veyrona zupełnie nie trafione prędzej powiedzmy do S klasy merca bo ani szybko, ani tanio za to luksusowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDC jest jak Bugatti Veyron wsród aut.

Nie ma lepszego

 

Z tym to przesadziłeś, poszperaj po necie to znajdziesz udokumentowane przypadki przeszczepów po 15tyś graftów z ciała z mega rezultatem - to jest własnie bugatti .

 

Zapraszam do lektury:

 

 

Trochę pokory życzę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...