free web hit counter Skocz do zawartości
grzegorzrz

lipiec 2016 dr"A" Indie 6109 graftów (ogółem 11809graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

bez sensu się spinacie.. niech będzie nawet apollo. Grzegorz zrobiłeś w idiach i widocznie tak musiało być, jeden lekarz się podejmie zabiegu inny nie. To oni są po studiach i siedzą w tym po uszy i znają się o wiele lepiej niż my pacjenci.. Po to jest tyle klnik , żeby każdy mógł trafić na swoją i kropka. Krytykować sie powinno partaczy a nie kogoś odmienne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Bardzo mierny odrost oraz zupełnie odmienne cykle wzrostu włosów z brody oraz klatki piersiowej (z tej drugiej HDC w ogóle nie ekstraktuje), ich inna struktura, kolor i przede wszystkim ich w przeważającej większości jednograftowość.

Według nas przeszczep z tych okolic byłby zwykłym naciąganie pacjenta.[/b]

 

 

Jeszcze raz zacytuję Twoje słowa "Bardzo mierny odrost oraz zupełnie odmienne cykle wzrostu włosów z brody oraz klatki piersiowej" "Według nas przeszczep z tych okolic byłby zwykłym naciąganie pacjenta.", każdy niech sam wyciągnie wnioski, link i cytaty z oficjalnej strony kliniki HDC poniżej :

 

http://www.hairsite.com/hair-loss/forum ... ?id=114010

 

cytat 1:

 

"Włosy z klatki piersiowej: Włosy z klatki piersiowej to drugie najlepsze włosy z ciała, po włosach z brody. Są cieńsze niż włosy z brody i mają mniej włosów przypadających na 1 mikroprzeszczep. Dlatego pokrywają łysinę słabiej niż włosy z brody."

 

"Głównie wykorzystujemy włosy z brody, z której można pobrać nawet 2000 przeszczepów u niektórych pacjentów, a broda wciąż pozostaje gęsta i bez widocznych blizn. Istotne jest jednak, aby pobrać włosy umiejętnie, tak by nie było miejsc pustych bez włosów, a jedynie delikatne przerzedzenie brody."

 

http://www.hairtransplants-hdc.com/lang ... ageid-416/

 

cytat 2:

 

"Oferujemy wszystkie najnowsze techniki przeszczepiania włosów jak wspomniano powyżej, m.in. "Jednostka ekstrakcji Follicular" (FUE), Body Hair FUE (przeszczepy pobierane np. z klatki piersiowej)"

 

http://www.hairtransplants-hdc.com/lang ... /pageid-9/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Grzegorzu za linki!

Utwierdzają one w przekonaniu, że jesteśmy liderem branży.

Przykład z hairsite jest świadectwem, że wyjątek potwierdza regułę ponieważ, jak można zauważyć, przeszczepiliśmy tylko 350 graftów z klatki piersiowej oraz 50 graftów z brody.

 

Nasz profil zmienia się czego dowodem będzie nowa strona internetowa, której premiera już niedługo.

Jednym z naszych głównych założeń jest zachęcenie potencjalnych pacjentów do poddawania się procedurze transplantacji włosów od pierwszej do ostatniej sesji w sprawdzonej klinice HDC.

Wówczas niepotrzebne staje się nieefektywna i kosztowna dla pacjenta ekstrakcja z klatki piersiowej bądź brody.

Dbamy zatem także o Wasze portfele.

Pozdrawiam!

 

 

HDC jest bardzo dobrą kliniką , ale na pewno nie liderem w branży.

 

Moim zdaniem, Twoja postawa działa ewidentnie na niekorzyść kliniki, nie zachowujesz się jak koordynator tylko naganiacz zaślepiony wizja kolejnej prowizji, kręcisz, mijasz się z prawdą w swoich postach, nie odnosisz się do trudnych pytań.

 

Proszę nie zaśmiecaj już więcej mojej relacji swoimi postami, ja mam swoje zdanie na Twój temat, osoby czytające nasze wypowiedzi wyrobią sobie swoje.

Na tym zakończmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz czy Ty u Poswala miałeś robiony strip? Nie boisz się, że przy takim donorze będzie go widać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz czy Ty u Poswala miałeś robiony strip? Nie boisz się, że przy takim donorze będzie go widać?

 

Miałem strip, mam również świadomość, że blizna może być widoczna, o czy informował mnie Bisanga na konsultacjach, jak i Poswal, planuję mikropigmentację od razu po całkowitym wygojeniu blizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę świetnych odrostów! Będę śledził wątek bo jestem bardzo ciekaw rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak gojenie po miesiącu? Może jakieś foty?

 

 

Gojenie ok, nic nie odbiega od normy.

 

Zdjęcia dodam po 3-4 mc od zabiegu jak mam nadzieje będą już pierwsze efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 2 miechy od zabiegu.

Jak wygląda gojenie? Szczególnie interesuje mnie zaczerwienienie głowy.

Da się już pokazać ludziom w biurze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już prawie 2 miechy od zabiegu.

Jak wygląda gojenie? Szczególnie interesuje mnie zaczerwienienie głowy.

Da się już pokazać ludziom w biurze?

 

 

Gojenie standardowo, jedyne co, to shock loss mnie "zaatakował", głownie na koronie i okolica blizny po strip, front line w którą było załadowane stosunkowo niewiele graftow odrasta prężnie - chodzi mi o włosy ktore miałem na głowie przed zabiegiem w Indiach.

Głowa nadal czerwona, syfki wyskakują, ale to standard.

Czy da sie pokazać ludziom w biurze ??? tak aby nikt sie nie zorientował, że było coś majstrowane to nie - jeszcze za wcześnie na nanogen, myślę ze za 2 -3 tyg będę mógł zacząć używać topiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowa nadal czerwona, syfki wyskakują, ale to standard.

Swoją drogą dlaczego te syfki się pokazują, włosy zaczynają rosnąć? Bo u mnie też się pojawiają 1,5 msc pp zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już prawie 2 miechy od zabiegu.

Jak wygląda gojenie? Szczególnie interesuje mnie zaczerwienienie głowy.

Da się już pokazać ludziom w biurze?

 

 

Gojenie standardowo, jedyne co, to shock loss mnie "zaatakował", głownie na koronie i okolica blizny po strip, front line w którą było załadowane stosunkowo niewiele graftow odrasta prężnie - chodzi mi o włosy ktore miałem na głowie przed zabiegiem w Indiach.

Głowa nadal czerwona, syfki wyskakują, ale to standard.

Czy da sie pokazać ludziom w biurze ??? tak aby nikt sie nie zorientował, że było coś majstrowane to nie - jeszcze za wcześnie na nanogen, myślę ze za 2 -3 tyg będę mógł zacząć używać topiku.

 

Co to jest shock loss. Włosy, które były wczepione i wypadają po jakimś czasie i rosną od nowa czy to są nasze włosy od urodzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem ponad 5 mc po zabiegu, efekty są , ale mam nadzieję że będą jeszcze lepsze, jedynie co jest uciążliwe to to że włosy pobrane z brody rosną przynajmniej 3-4 razy szybciej od pozostałych, wiec wizyty u fryzjera musza byc częstsze. Broda zapuszczona tylko do zdjęć.

DSC08119.thumb.JPG.0a460fd28b6b4c8d474560398942448f.JPG

DSC08115.thumb.JPG.c4746893566aba7a09a00798203f40f2.JPG

DSCN0986.thumb.JPG.a16e0d77193a798939e0e345fe1e897d.JPG

DSCN0989.thumb.JPG.42b0d0f16470376c13901ce485be7608.JPG

DSCN0991.thumb.JPG.0478cfaff1d75cd24cd15c2a50a07665.JPG

DSCN0994.thumb.JPG.275e493a2d562698f4889428957a6d2e.JPG

DSCN0998.thumb.JPG.973848cb8bf676f393b6925ec4d4475f.JPG

001.thumb.jpg.cb0116755def98ade1d60e631d3720ab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądasz prawie jak ten piłkarze Pepe

 

1. Rozumiem, że te czerwone kropki na klacie to miejsca pobrania? Tak samo jak te syfki?

2. Te przerzedzone obszary na brodzie to efekt pobrania graftów? Czy po prostu masz taką brodę nieregularnie rosnącą?

 

U mnie pól roku minęło. Czekam również na dalsze efekty


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglądasz prawie jak ten piłkarze Pepe

 

1. Rozumiem, że te czerwone kropki na klacie to miejsca pobrania? Tak samo jak te syfki?

2. Te przerzedzone obszary na brodzie to efekt pobrania graftów? Czy po prostu masz taką brodę nieregularnie rosnącą?

 

U mnie pól roku minęło. Czekam również na dalsze efekty

 

AD1. Tak jeszcze zaczerwienienie do końca nie znikło, syfki również są pozostałością po zabiegu

AD2.Nigdy nie miałem gęstej brody, wyjęto mi wszystkie włosy z dolnego obszaru brody co widać na zdjęciach na pierwszej stronie, a odrosły włosy będące w stanie uśpienia podczas zabiegu, mi to nie przeszkadza, bo raczej golę sie na bieżąco.

Zdjecia stanu brody z przed zabiegu

IMG_20160515_135539.thumb.jpg.3a0ae19ac82859e4fe1f55041fbc2042.jpg

IMG_20160515_135547.thumb.jpg.b1e165687cca40d03ea14adda06fadd5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

A mógłbyś jeszcze wrzucić zdjęcie na wprost twarzy?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od zabiegu minął ponad rok, poniżej zdjęcia rezultatów, pierwsze zdjęcia w dużym oświetleniu i z lampą, reszta światło dzienne.

 

W ciągu tego roku sypnęła mi się korona, wybieram sie w drugiej połowie października do Indii, na około 3-4 tyś Bht i mam nadzieję że będzie już to ostatni zabieg.

DSCN1935.thumb.JPG.05218b9676bb6189c64bead3d44c8375.JPG

DSCN1938.thumb.JPG.90149fcae9c0c30429fd744f73e40918.JPG

DSCN1939.thumb.JPG.ed90b171b76781261de6aded7be2d026.JPG

DSCN1941.thumb.JPG.220be506f2bd627b7efb01212ff82fb9.JPG

DSCN1942.thumb.JPG.20befb260a1c74114f617132d1b87243.JPG

DSCN1943.thumb.JPG.42648520a12f6d187361b28cb2837b35.JPG

DSCN1944.thumb.JPG.b5ede79fe9ca647f0e4866e621118edf.JPG

DSCN1945.thumb.JPG.18e536f39f9aa98d0556638d49bb8924.JPG

DSCN1948.thumb.JPG.b8fdb0b6e2f0840cccc9b5c97fe9553d.JPG

DSCN1949.thumb.JPG.e3cb2058659fbb98f06def76f4a8c349.JPG

DSCN1950.thumb.JPG.0c11dc7283a479251b04417845520170.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ucięło? można prosić jeszcze raz uploada?

efekt jest spoko, jesli ktoś ma rozległe łysienie wie o co chodzi.

Zainteresowały mnie wyliczenia z 1szego posta. Ciekawe że z klaty są grafty kilkuwłosowe, natomiast z donoru nie miałeś wogóle 4-5+ włosowych graftów?

Jesli mógłbyś podać pod skanem tebelki wyliczenia ile za graft/cały zabieg rozlicza klinika,

tak dla wiedzy potomnych, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle, posypać cabokami i jest git


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej było by zaczesywać u Ciebie włosy do tyłu? jak masz fajną linię to myśle że optycznie wyglądało by to znacznie lepiej? Chociaż pewnie próbowałeś więc sam już nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, dlaczego po pierwszym udanym zabiegu w asmedzie, nie zdecydowałeś żeby tam robić kolejne, tylko wybrałeś niepewne getfue?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...