free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Klinika Medikemos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym rozpocząć wątek o tej klinice, bo wydaje mi się że jest to całkiem ciekawa klinika, która cenowo wygląda lepiej niż BHR(o ile ceny nie podskoczyły).

Przy zabiegach na około 2000 graftów cena jest o około 9000 niższa...

Przy FUE 1000 graftów to różnica 6500...

Dodatkowo dr Lupanzula był współzałożycielem BHR, więc niby jakość powinna być bardzo bardzo dobra.

 

Jak Wy to widzicie, warto interesować się tą kliniką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to nie ten ,który odszedł z bhr i sam zaczął? mi nawet kiedyś nie odpisali na maila


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam, właściwie to poziom powinien być zachowany, jest niby Polski przedstawiciel, ceny zdecydowanie konkurencyjne do BHR, europa, pytanie jak jest naprawdę

 

Cóż puszczę maila, może odpowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten sam, właściwie to poziom powinien być zachowany, jest niby Polski przedstawiciel, ceny zdecydowanie konkurencyjne do BHR, europa, pytanie jak jest naprawdę

 

Cóż puszczę maila, może odpowiedzą

 

Niekoniecznie. Na ostateczny efekt zabiegu bowiem nie wpływa tylko osoba chirurga, ale cały zespół. Wiemy, że technicy od Bisangi robię dobrą pracę, pytanie czy jesteśmy pewni Lupanzuli? Nie widziałem póki co wiele efektów jego prac i myślę, że dopóki nie zostaną dobrze udokumentowane nie ma się tam co pchać.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To racja, ale z drugiej strony na pewno chirurg który chce utrzymać jako taką renomę, musi mieć w miarę dobry zespół, przynajmniej taki chce stworzyć.

 

- przykład.

 

Fakt nie znalazłem zbyt dużo o tej klinice, a szkoda, uważam że w Europie byłaby to całkiem fajna alternatywa dla BHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To racja, ale z drugiej strony na pewno chirurg który chce utrzymać jako taką renomę, musi mieć w miarę dobry zespół, przynajmniej taki chce stworzyć.

 

- przykład.

 

Fakt nie znalazłem zbyt dużo o tej klinice, a szkoda, uważam że w Europie byłaby to całkiem fajna alternatywa dla BHR.

 

To prawda, ale wyszkolenie zespołu trwa Przyjrzyj się Prohair Clinic i dr De Reysowi.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale jednak po odejściu z BHR miał sporo czasu na nauczenie i wyszkolenie zespołu

Będę drążył temat, po prostu szukam alternatyw, żeby w Europie prócz BHR było coś innego, równie dostępnego, uważam że to fajna sprawa by była.

Sam się cieszę że jesteś Skald i mamy własne przedstawicielstwo w Indiach, bo to daje świetne możliwości i jest to zweryfikowane, ale fajnie by było gdyby była alternatywa dla BHR też w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...